Brocēnos notika Latvijas čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā, kurā piedalījās arī sporta skolas “Spars” airētāji.

Dagnis Iļjins par Latvijas čempionu kļuva 7 reizes: C-1 1000m, C-1500m, C-2 1000m, C-2200m kopā ar liepājnieku Aivi Tintu, C-2500m distancē viņiem otrā vieta, C-4 1000m, C-4500m, C-4200m kopā ar liepājnieku Aivi Tintu un jelgavniekiem Gati Pranku un Antonu Knesi vēl Dagnim arī sudraba medaļa C-1 200m distancē.

Kanoisti - Dagnis Iļjins, Mārtiņš Burkovskis, Ģirts Jansons un Toms Kozlovskis stafetē 4X200m izcīnīja trešo vietu.

Digna Tuča uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa 4 reizes, viņa uzvarēja K-1 1000m, K-1 500m, K-2 1000m, K-2 500m kopā ar rīdzinieci Lauru Skukausku, viņām otrā vieta arī K-2200m distancē un vēl Dignai otrā vieta K-1 200m distancē.

Dace Jēkabsone kopā ar rīdzinieci Amandu Opalā K-2 200m distancē izcīnīja trešo vietu.

Četriniekā mūsu meitenes Digna Tuča, Dace Jēkabsone, Santa Blumberga un jūrmalniece Evelīna Omeļusika 500m un 200m distancēs ierindojās trešajā vietā.

Smaiļotājām Dignai Tučai, Dacei Jēkabsonei, Santai Blumbergai un Simonai Kozlovskai trešā vieta stafetē 4X200m.

Latvijas čempionātā notika arī atlase uz Pasaules čempionātu, kas notiks no 28. augusta līdz 1. septembrim Vācijā, Duisburgā. Tiesības pārstāvēt Latviju šajās sacensībās izcīnīja Dagnis Iļjins un Digna Tuča.

Dagnim pirms šīm sacensībām vēl paredzēts starts Kanādā, Velandē, Pasaules čempionātā U-23.