Vējš 3.12 m/s
Vējš 3.12 m/s
Bieži nākas dzirdēt viedokli, ka vietējā ražojuma KG granulas ir sliktākas kvalitātes un ka labākas esot nopērkamas Kuršos vai SB. Pats kurinu ar vietējām granulām un neko sliktu nevaru teikt, taču gribētos uzzināt arī citu iedzīvotāju pieredzi un viedokli — vai šis viedoklis ir tikai mārketings, kas mudina pirkt Kuršos vai SB, vai tomēr tam ir reāls pamatojums.
Jautājums Olimpiskajam centram.
Es nodarbojos trenažieru zālē un apmeklēju to jau vairākus mēnešus. Ļoti vēlos trenēties trenera vadībā, lai treniņi būtu efektīvāki un droši, bez traumām. Tomēr ne reizi neesmu redzējusi treneri. Uz jautājumu, kur viņu var atrast, personāls atbild, ka viņš it kā esot kaut kur šeit.
Jautājums: kāpēc treneris nav uz vietas? Kādam nolūkam viņš ir paredzēts? Redzu, ka daži apmeklētāji nāk ar saviem personīgajiem treneriem. Tādā gadījumā, lūdzu, sniedziet kontaktus speciālistiem, kuri varētu palīdzēt treniņos.
Vēlos noskaidrot kur Ventspili veic diagnostiku, kur redz spiediena rādījumus un kļūdu kodus (OBD / VCDS u.c.)un spēj diagnosticēt un pārbaudīt dīzeļa augstspiediena sūkni / glow sveces / spiediena sensorus.
Vai nebūtu pēdējais laiks to aptieku kura ir Citro ,Poruka ielā klopēt ciet pa visam,nav jēgas no aptiekas kura strādā kā valsts ierēdņi,tas ir ka vakaros,svētku un brīvdienās ir ciet.
Sveiciens visiem VB foruma sekotājiem!
Iesaku nereaģēt uz 25120375
[email protected] sludinājumiem.
zem šī nama, apakšā nav labas lietas!
Kādas atsauksmes par kilomaxx virs drogām Kuldīgas ielā?
Kādas cenas?
Paldies par vērību. Informējam, ka Dzirnavu laukuma apstādīju…
Vakar gājām garām jaunajām dobēm Lielajā prospektā pie ziedu pulk…
Lembergisms norieta fāzē...