Vējš 4.34 m/s
Paskaitīju 3 mēnešu (dec,janv,febr) apkures izmaksas šoziem un iepriekšējā ziemā. Ar visu to, ka šī ziema bija bargāka, šogad sanāca lētāk. Man konkrēti par 40 € mazāk šoziem nekā pērn. 1963.gadā celta māja , nesiltināta , dzīvoklis 42m², apkure no VS. Kā Jums gāja?
Meklēju, kur Ventspilī var izīrēt 9-vietīgu busiņu bez šofera. Varbūt kādam ir kontakti vai ieteikumi?
Vai kāds Ventspilī krāso auto diskus ar pulverkrāsu?
Pagaidām ir šādi. Esi vai neesi deklarējies pilsētā - bezmaksas pulciņi, bezmaksas sporta izglītība un vēl un vēl. Parunājoties ar draugiem un jautājot, kur esi deklarējies? Atbildē saņemu vārdu "Rīgā". Un atskan arguments - Kam man to Ventspili, ja man visu šeit dod bezmaksas. Azibraucu uz Rīgu, man tur savas atlaides, bet Jums gan ne. Vot tā.
Vai šāda grāmata ir paredzēta izdošanai?
Vai jums nešķiet interesanti, cik dinamiski mainās siltumenerģijas izmaksas uz 1 m² un kā tas tieši atspoguļojas jūsu rēķinos?
Vai jūs zināt, kurš jūsu mājā ir atbildīgs par siltummezgla regulēšanu – kurš spēj to noregulēt, optimizēt vai, ja nepieciešams, palīdzēt to izveidot tā, lai tas būtu regulējams un patērētu mazāk siltuma?
Un vai jums nerodas jautājums, kāpēc salīdzinoši vienādām mājām patēriņš un izmaksas var būtiski atšķirties?
Praksē jau vienkārša siltummezgla korekta noregulēšana (apkures līkne, atgaites limiti, balansēšana) var dot –20…–30 % siltumenerģijas ietaupījumu bez papildu investīcijām, tikai ar pareizu regulēšanu.
Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…
Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…
tas i VenstpilReis domāc tekst .