JKP kauna traips

SkaidrīteM | 01.03.2019, 18:14:24 | 1798

Pirms vēlēšanām ļoti skaisti runāja Bordāns, bet atklāti sakot esmu ļoti vīlusies!

Pati bijušie partijas biedri stāsta, ka tur draud sabrukums iekšienē un visa tā centrā Bordāns. Solījumus nepilda, bet ego milzum liels.

http://www.labdien.lv/jkp-biedri-vai-raustamas-lupatu-lelles/

Komentāri (64)

  • -15
    Normunds Birkhans 02.03.2019, 19:48:59

    Jūs ''kalējs''kļūstat aizvien smieklīgāks un absurdi až veļas pa visām vīlēm ārā.Nav man nekāda sakara ar VB.Cik redzams Jūsu mērķis patreiz ir provocēt uz kašķi.Nesanāks.Domājams ,ka noteikti Jūs bloķēs ,ja turpināsiet tādā garā ar rupjībām.

  • -2
    kalējs 02.03.2019, 20:07:19

    Tā ganīties,kā tu Mikks ganijies ar snaipris999 un netikt bloķetam! tad tev nabagam bija ilgi jāguļ ar petrini ..vienās "smiltiņās" protams..

  • -12
    Normunds Birkhans 02.03.2019, 20:26:50

    1.''kalējs'' Jums nešķiet ka esat novirzījies no tēmas un trollējat jau visu laiku?Gānāties Jūs jau ar rupeklībām. Vēlaties parunāt par attiecīgu tēmu tad izveidojiet diskusiju.
    2.Kad ar rupjībām uzbrūk uzskatot sevi šeit par visu vareno tad arī ar tādām tika atbildēts.
    3.Man nav nekāda sakara ar VB,lai gan žurnālistika nav man sveša arī.
    Un neredzu neko sliktu Jūsu minētam žurnālistam.Jums kādas pretenzijas tad arī tās varat ziņot attiecīgi.
    4.Saruna beigta.Visu gaišu! ;)

  • -3
    Dainars Plūme 05.03.2019, 07:41:34

    Ļaujiet tiem cilvēkiem,neatkarīgi no partijas piederības vai ,,smakas,, . vismaz gadu pastrādāt,un tad riesim viņiem virsū!Nu nenotiek nekas ,kā pasakā- kreks ,feks un būs nauda!

  • -3
    ilona kaķis 11.03.2020, 19:36:26

    Pa gadu šie vēl ne tādas ziepes sastrādās.
    Lai viena cilvēka dēļ sadi*stu veselas pilsētas ekonomiku, nu tur vajag īpašas antipātijas pret tautu.
    Savukārt tas, kam gribēts iespītēt, tik un tā būs uzvarētājs, jo ir pāris galvas tiesu gudrāks par to salašņu baru ar pamatskolnieku līmeņa izdarībām.

  • -2
    Tas pats 14.03.2020, 12:19:33

    JV un JKP ceļ jaunu DIKTATORISKU valsti. Lūdzu netraucēt tautai. Viņi par mums rūpējas. Lūdzu Ievērojiet klusumu.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: