JKP kauna traips

SkaidrīteM | 01.03.2019, 18:14:24 | 1798

Pirms vēlēšanām ļoti skaisti runāja Bordāns, bet atklāti sakot esmu ļoti vīlusies!

Pati bijušie partijas biedri stāsta, ka tur draud sabrukums iekšienē un visa tā centrā Bordāns. Solījumus nepilda, bet ego milzum liels.

http://www.labdien.lv/jkp-biedri-vai-raustamas-lupatu-lelles/

Komentāri (64)

  • -7
    cits kurzemnieks 01.03.2019, 18:22:46

    Nav tā.Bordāns nav pie varas un nav devis nevienu iemeslu apšaubīit savus priekšvelēšanas solījumus.Ja jums ir radušās problēmas ekonomiskā un politiskā jomā šobrīd,tad vainu meklējiet pie kungiem,kuri pie varas ir tagad.

  • -29
    SkaidrīteM 01.03.2019, 18:32:05

    Jānis Bordāns reiz teicis, ka “tikai patiesība un atklātība mūs darīs brīvus!”. Ja vismaz Bordāns neņem vērā paša teikto, tad jācer, ka citi JKP biedri ilgāk vairs neklusēs par partijā notiekošo, jo tās “tiesiskuma un demokrātijas” karogs jau ir aptraipīts!

  • -22
    Latvija pāri visām! 01.03.2019, 18:26:00

    To, ka jāsola, formulēja jau neaizmirstamais atmodas un bankas darbonis E.Repše ar savu :"kā var nesolīt?!"
    Tas, ka solījumiem ir moratorijs uz 4.gadiem, līdz nākamām vēlēšanām, ir vispārzināms.
    Un pa to laiku elektorāts tāpat aizmirsis kas un ko solījis.
    Tad var visu ko solīt atkal pa jaunam!)

  • -25
    Latvija pāri visām! 01.03.2019, 18:41:59

    Bordāns nav pie varas un nav devis nevienu iemeslu apšaubīit savus priekšvelēšanas solījumus.
    -----
    Ej nu ej.
    Vai Bordāns nav valdošajā koalīcijā?
    Un, vai solījumi visām šīm sīkpartijām nebija aptuveni vienādi - tipa 'zemi zemniekiem, rūpnīcas strādniekiem, pabalstus trūcīgajiem,...naudu baņķieriem'?))))))
    Kas tad kavē tos tagad izpildīt visiem kopā?

  • -6
    Apses mietu Kurzemniekam 01.03.2019, 18:47:34

    TEV!

  • -22
    Latvija pāri visām! 01.03.2019, 19:41:55

    Jā, man, man!
    Drīz jau no tiem mietiem varēšu kamīnu izkurināt.))))))

  • -7
    Dr.Bormentāls. 02.03.2019, 13:34:30

    Sārtu gan no tiem mietiem priekš tevis sakraus,maskavijas sludinātāj!

  • -8
    Spīdola 01.03.2019, 20:19:25

    Izskatās, ka ir mājiens nomelnot Bordānu un JKP. Laikam to prasa bēdīgā situācija, kādā nonākusi opozīcija. KPV it kā paši sev sarežģī dzīvi, sak, par viņiem mums maza bēda, bet tā JKP, oi, spēcīgas personības, cienījami cilvēki, nu kaut kas jādara opozīcijas skumjā stāvoļa labad. Un tad nu darām, kā protam. Bordāns ir cienījams jurists un ilgadējs politiķis ar ievērojamu pieredzi Latvijas politikā. Nekāds sabrukums JKP nedraud ne iekšienē, ne "ārienē".Laikam jau bijušajiem valdošajiem spēkiem iet tik slikti, ka pat palikuši neizvēlīgi nomelnošanas veidos. Ak! Cik Fortùna ir nepastāvīga poliskajiem veidojumiem!

  • -2
    ilona kaķis 11.03.2020, 19:23:26

    Cienījami cilvēki?! Lūdzu, nesmīdini!

  • -19
    Latvija pāri visām! 01.03.2019, 20:26:07

    Nedegs jau tik ļoti.
    Tikai sasildīšos:)

  • -13
    Pipars 01.03.2019, 20:30:03

    Ilgadejs dažadu valdošo partiju biedrs Bordāns nav ne par grammu labāks nekā visi pārējie politiķi!
    Mērķis viens-tikt pie siles!

  • -22
    Latvija pāri visām! 01.03.2019, 20:30:07

    Ak! Cik Fortùna ir nepastāvīga poliskajiem veidojumiem!
    ---
    Tā viš ir. Kādas tik partijas nav bijušas - sākot ar Latceļu, tautpartiju, tad to Repšes, aizmirsu kā to sauca. Un kur šie ir tagad?
    Tāpat pa skuju taku aizies visi šie ZZS, jenotība, jaunjenotība, JKP, KPV u.c.sīkpartijas.

  • -6
    Bruns Svilis 01.03.2019, 21:16:26

    Izskatās pēc papiņa troļļa, vismaz web adrese ir...

  • -9
    Frīdis 01.03.2019, 21:19:05

    Partija "Putina ceļš" vai kā līdzīgi , nebūs.!!!!
    JKP šobrīd ir vienīgā partija , kura iestājas par tiesisku valsti un pret korumpētu valdību !
    Un šitādas Skaidrītes varētu mazāk apciemot Jautrīti ALK Outlet Dzērieni & vīni

  • -3
    Īstais 01.03.2019, 21:35:57

    Man pie vienas vietas ko Jus te rakstāt,bet secināju,ka forumā raksta tie saucamie stagnāti,pats esmu vēl vecāks,secināju to pēc atbildēm uz dienas jautājuma,katrs normāls cilvēks ir pamēģinājis uzpīpēt,bet te tik daudz pareizie,ka riebjas ieiet šajā forumā,visi raksta secinājumus par citiem,bet paši nav nekā vērti

  • -19
    Latvija pāri visām! 01.03.2019, 21:57:09

    tād tie cilveciņ ir

  • -16
    Larijs Kukarans 01.03.2019, 23:46:43

    Interesanti kāda tautība tam bordānam ir pasē rakstīta?:))

  • -19
    Normunds Birkhans 02.03.2019, 00:50:53

    Labvakar,Larij! Tur kā senā anekdotē iespējams ir - ne šis ne tas :)

  • -5
    cits kurzemnieks 02.03.2019, 06:12:36

    Vai jūs,Mikks,ziniet ka esat vislielākais nekauņa VB forumā,tas ir,starp zemākā intelekta komentētājiem.

  • -12
    Normunds Birkhans 02.03.2019, 09:57:05

    Lūdzu argumentējiet tad to ,nevis tukši atkal rejat.

  • -3
    kaimiņš007 02.03.2019, 08:32:40

    Vai tad jūs, cits kurzemnieka kungs, arī esat ievērojis ,ka šeit ir tādi bezkaunīgi komentētāji? Man gan nav nekādu īpašu pretenziju , katrs izsakās kā grib un prot un var jau redzēt līdzcilvēku reakciju paskatoties uz + un - zīmēm pie komentāriem.

  • -13
    Normunds Birkhans 02.03.2019, 10:03:26

    Nu bet protams.... :DDDD Tie ,kuri nav ar Jums vienisprātis,''nedzied '' Jums līdzi tie visi ir sliktie.Un to Jūs izsenis parādījāt ar savu zemo intelekta līmeni izsakot absurdas ziņas,apvainojumus un ačģārnas zināšanas vēsturē un ne tikai.Tapat tie ,kuri zin ,prot vairāk nekā Jūs,tie kuri ,piemēram ,kādam palīdz lietās,kuras nepārzināt arī ir sliktie. Jūs pieaudzis cilvēks it kā esat taču līmenis nu zemāks nekā zīdainim.Laikam vecuma marasms Jums sācies no nekā nedarīšanas.Normāli cilvēki nodarbina prātu un ar kaut ko darbojas dzīvē nevis dirn visu savu laiku pie deskopa mājās.
    Runājot par + un - ziniet tie ir aktuāli tikai tādiem kā Jūs,jo Jūsdu dzīve no tiem sastāv.Savukārt vēl - ziniet loģiski domājoši cilvēki jau sen ir sapratuši Jūsu +. Var izveidot sev n-tos profilus un ''lēkājot'' arī tos tad salikt ka rīkojaties tieši Jūs.Otrs variants tie kuri tiešām Jums tos ieliek acīmredzami ir tādā pašā līmenī kā Jūs,JO lielākā daļa Jūsu komentāru ir vienkārši absurdi un melīgi. :DDDD

  • -4
    .Barons. 02.03.2019, 08:43:24

    Kaimiņ Nr.007 kung.
    Man ir vien Jautajien - vai Jūs gadijiena nau kaimiņ ar Cit Kurzemniek kung?
    Oder lab draug ,varbut ?

  • -3
    kaimiņš007 02.03.2019, 10:40:49

    Diemžēl vai par laimi, neesam pazīstami ar jūsu minēto personu, bet kas lai zina , visi esam inkognito, varbūt arī esam saskrējušies , Latvija jau maza . Bet kādā nolūkā interesējaties , Barona kungs?

  • -3
    cits kurzemnieks 02.03.2019, 10:42:57

    Cien .Baron.,ir tā kā jūs esat to domājis.
    Kašājoties pa VB foruma arhīvu (vēsturi),esmu pārlasījis gandrīz visus komentārus un nonācu pie tā,ka jūs esat vienīgais kurš stingri tur savu pozīciju.Jūs neesat ne divkosis ne propogandists,ne nekauņa,kādu šeit forumā ir ļoti daudz.Tas ka šeit garā vāji cilvēki jums airāda valodas kropļošanu,tas skan kā sivēna pirmsnāves kvieciens.
    Lai jums viss piepildās pēc vajadzības un vēlmem.Ar cieņu.

  • -4
    .Barons. 02.03.2019, 12:52:46

    Cit kurzemniek kung.
    Kaimiņ Nr.007 kung.
    Paldies.Es tig gribet piebilst,ka pe rihtigo fōrum archīv mēs vairs klāt netiek.Kaut ko vel var atrast te:
    http://web.archive.org/web/20120429193327/http://www.ventasbalss.lv/forum
    Bet to lielako daļ ir tā noglabat,ka atrast nevar.
    Un rakstit es ir iekš tād valod,kād es grib,jo es ir Baron un varet to atļautes.Kam nepatikt,le nelas.
    Un tād "mikks" un "kurzemniek" es pa kung nebūs godat.Le zinat.

  • -7
    cits kurzemnieks 02.03.2019, 10:56:27

    Nu te tāds mazs komentārs Mikks kungam,(analoģisks Kurzemnienka kungam)-ja esi sakauts,tad nespirinies pretim.

  • -17
    Normunds Birkhans 02.03.2019, 11:06:45

    Jums varbūt atkārtot citās valodās? Argumentējiet savus rējienus ,savādāk tāda tukša muļāšanās ir.

  • -15
    Normunds Birkhans 02.03.2019, 11:14:30

    1.Absurdi gan,jo atšķirībā no lielākās daļas ,kuri šeit dzīvo diennaktīm gadiem ilgi es strādāju katru dienu.Šeit var tikai tā reizēm kad ir kafijas pauze darbā.
    2.Ne jau es ceļu tos kašķus un reju uz daudziem izsakot absurdas domas.Tiek atbildēts viņu pašu ''valodās'',JO savādāk nesaprot.

  • -6
    A.n.i.t.a 02.03.2019, 11:15:12

    Nu sveikņi! Gaidīju ,kad VB atļaus man komentēt , bet tā arī nesagaidīju, kā liedza tā uz visiem laikiem , bet pretēji saviem principiem , izveidoju jaunu profilu. Skatos, persons ,kuras dēļ man liedza piedalīties forumā, ir sveika un vesela , ar to arī apsveicu. Mainījies nav nekas , kā klupa virsū visiem( ar maziem izņēmumiem ), kā cēla sevi debesīs , tā arī viss notiek . Ceru ,ka VB šo manu tekstu neuztvers kā uzbrukumu šai svarīgajai personai. Lai jums veicas!

  • -3
    Nif nifs 02.03.2019, 12:20:56

    Par ko tad tevi aizliedza? Visu varbūt neesmu izlasījusi, bet pārsvarā tu komentē saprātīgi

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: