JKP meli?

Staķis | 22.03.2021, 18:32:00 | 1126

Skatos ka šodien uzradusies vēlviena pārmaiņu partija. Lasot viņu solījumus, nesaprotu, vai tie paši cilvēki apzinās kādā partijā ir iekšā. JKP sola pārmaiņas, bet es kā cilvēks, kurš ir ārpus tā visa pat saprotu, ka tā partija takš ir būvēta uz konservatīvām idejām nevis, lai dotu kaut ko jaunu. Konservatīvisms sevī ietver pieredzējušu praktiķu iesaisti, ne kaut kādu divdesmit gadnieku iesaisti, kuram pilns internets ar nekonservatīvām lietām. Kāpēc jāmelo?
Nezinu kam ticēt, ja paši cilvēki nesaprot kādu politisko spēku tie pārstāv. Tāpat, kāda jēga no partijas, kurai centrāle atrodas Rīgā. Tie takš nezina, kā mēs te dzīvojam, kamēr saskaņos visus lēmumus ar Bordānu… briesmas… nevajag mums te tās Rīgas partijas.

Komentāri (59)

  • -1
    Tailenols 23.03.2021, 20:53:47

    Tu hunngarrunga tik nepiekrāmē biksiņs.

  • -2
    Anželika Jurševica 23.03.2021, 22:37:35

    Peteris V. savā rakstā "JKP melo" raksta:
    "Konservatīvisms sevī ietver pieredzējušu praktiķu iesaisti "
    Viņš apgalvo, ka JKP vidū tādu nav cilvēku...

    Es minēšu tikai faktus un jūs paši spriediet - kas melo...

    Mūsu JKP komandā ir pieredzējuši praktiķi dažādās jomās :
    - mūsu vidū ir cilvēki, kas ilgstoši vadījuši kādu no pašvaldības nodaļu, struktūrvienību; tātad ir pieredze pašvaldības darbā, budžeta veidošanā,

    - pieredze uzņēmējdarbībā, lielāku, mazāku uzņēmumu vadītāji, finanšu audits un vadība,

    - pieredze būvniecības, arhitektūras plānošanā,
    - pieredze izglītības vadībā,

    - pieredze sociālo pakalpojumu organizēšanā un menedžēšanā, Eiropas līdzekļu piesaistē. Mentora pieredze darbā ar onkoloģiski slimiem cilvēkiem.

    - pieredze iekšlietu struktūrās strādājot; valsts robežsardzes nodaļas vadītāja pieredze.

    Katrs no šiem cilvēkiem vēlas nodot savu pieredzi, lai mūsu pilsētas dzīve uzlabotos.

    Jautājums cits - kāpēc kādam tas nepatīk ?

  • -5
    KRX 24.03.2021, 09:22:15

    Kāpēc jūsu sarakstā neredz speciālistu ar lielo pieredzi J.Orinski? :)
    Tikko vēl bija tik aktīvs soc tīklos.

  • -6
    Soross 24.03.2021, 17:40:34

    Jautājums: kas tā par profesiju - "hipnopsihoterapeite"? tipa aizmidzina cilvēkus un tad apstrādā? Ja tā, tad kur nu vēl vairāk piestāvoša partija kā JKP!

  • -6
    sranskis 24.03.2021, 17:45:50

    A vot, pamēģini uzminēt! Viņiem pat sava biedrība ir!

  • -1
    Anželika Jurševica 24.03.2021, 18:33:03

    Soross...
    Hipnopsihoterapija ir viens no psihoterapijas veidiem. Tātad esmu klasiskais psihoterapeits Pie manis nāk cilvēki ne tikai ar depresijām, veģ.distoniju, bet arī ar dažādām dzīves problēmām, kas ir skārušas cilvēka veselību un nervu sistēmu.
    Manā specialitātē skaistākais ir tas, kā cilvēks spēj ar savu iekšējo spēku risināt savas problēmas, mainīt savu dzīvi.

    Bet tā nav mana vienīgā profesija, drīzāk tāp sirdslieta. Es ilgstoši biju pašvaldības sociālās institūcijas vadītāja, arī šobrīd iespēju robežās darbojos ar soc.likumdošanas jautājumiem.
    Kāredziet - man nevienu nevajag nedz iemidzināt, zombēt :)

    Bet es jums piekrītu par kaut ko citu - ir mūsu Ventspils nodaļas ierosinājumos tāds, ko esmu ikdienā darījusi - sakārtot un uzlabot cilvēku labklājību, lai mūsu pilsētā būtu ne tikai skaisti objekti , bet lai tajā ir sakārtota cilvēku sadzīve, augsta sociālā drošība.
    Jā, man patīk investēt ne dzelžos, bet tomēr cilvēkos, patīk redzēt cilvēkus laimīgus...

  • -2
    sranskis 24.03.2021, 18:55:40

    Jurševicas kundze, viss jau ļoti skaisti, bet kāpēc Jūs nevar atrast sertificēto psihoterapijas speciālistu sarakstā? Ne pie parastajiem, ne pie hipno, ne vispār pa kādiem citiem?

  • -5
    Latvija pāri visām! 24.03.2021, 19:01:04

    Varbūt ka tāpēc,
    ka par psihoterapeitu drīkst nosaukties katrs.
    Tā jau nav medicīna.
    ...lai gan medicīnas un šarlatānu robežas tagad arī ir grūti saredzamas.

  • -4
    sranskis 24.03.2021, 19:28:47

    Nu jā...kā kādreiz dziedāja Gobziņš, ka katrs pats sev stomatologs, tad tagad to pašu var teikt par pishologiem!

  • -1
    Anželika Jurševica 24.03.2021, 19:15:04

    Sranskis
    Es esmu Latvijas hipno-psihoterapijas biedrībā (LHPB) kā hipnoosihoterapeits, kā arī LHPB resertifikacijas komisijas priekšsēdētāja.

    Tā ir - mūsu mazajā Latvijā darbojas dažādas psihoterapijas nozares. Nav tādas vienas vienotas asociācijas.

  • -5
    sranskis 24.03.2021, 19:21:31

    Izkopets:
    Sertificēto psihoterapijas speciālistu reģistrs
    Latvijas Psihoterapeitu biedrības reģistrā ir apkopoti dati par visiem šobrīd sertificētajiem psihoterapijas speciālistiem, kas pārstāv kādu no 9 psihoterapijas virzieniem.

    Ja speciālists ir ieguvis LPB sertifikātu, tas apliecina, ka viņa izglītība, profesionālā sagatavotība un praktiskā darbība atbilst LPB apstiprinātajiem profesionalitātes standartiem, kas ir izstrādāti saskaņā ar Eiropas Psihoterapijas asociācijas standartiem.

    Meklēt

    Tiek rādīti psihoterapeiti, kuru virziens ir Hipnopsihoterapija. Rādīt visus »
    Uzskatu, ka ir jālasa tas, kas rakstīts! Šajā sarakstā ir minēti visi, t.sk. arī hipnopsihoterapeiti! Jūsu tur nav!

  • -2
    Anželika Jurševica 24.03.2021, 19:28:19

    Sranskis
    Es neesmu LPB . Es esmu LHPB - Latvijas hipno psihoterapijas biedrībā. Tās ir divas dažādas biedrības.
    Jā, es varētu resertificēties arī šajā biedrībā, bet kam man vajadzīgas divas resertifikacijas...

    Manuprāt, jūs meklējat "skabargu manā acī", bet galīgi neizprotot - kas ir kas.

  • -6
    sranskis 24.03.2021, 19:31:52

    Es izsprotu ļoti labi. Pat labāk, nekā Jūs varat iedomāties savos ļaunākajos sapņos!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: