JKP meli?

Staķis | 22.03.2021, 18:32:00 | 1125

Skatos ka šodien uzradusies vēlviena pārmaiņu partija. Lasot viņu solījumus, nesaprotu, vai tie paši cilvēki apzinās kādā partijā ir iekšā. JKP sola pārmaiņas, bet es kā cilvēks, kurš ir ārpus tā visa pat saprotu, ka tā partija takš ir būvēta uz konservatīvām idejām nevis, lai dotu kaut ko jaunu. Konservatīvisms sevī ietver pieredzējušu praktiķu iesaisti, ne kaut kādu divdesmit gadnieku iesaisti, kuram pilns internets ar nekonservatīvām lietām. Kāpēc jāmelo?
Nezinu kam ticēt, ja paši cilvēki nesaprot kādu politisko spēku tie pārstāv. Tāpat, kāda jēga no partijas, kurai centrāle atrodas Rīgā. Tie takš nezina, kā mēs te dzīvojam, kamēr saskaņos visus lēmumus ar Bordānu… briesmas… nevajag mums te tās Rīgas partijas.

Komentāri (59)

  • -15
    Guantanamo 22.03.2021, 18:51:02

    Pat aunam ir skaidrs, ka ja pilseta grib attistibu tad tai ir jabut varas koalicija. Latvijai un Ventspilij nekad nekadu naudu vairak nedabus jo ir izlikts trekns “no-go” zimogs. Un pasaule ir apalja, gan jau Jursevics ari dabus savu slavas 4gadi

  • -23
    Staķis 22.03.2021, 19:13:51

    Bet varas koalīcijai jau atlicis tik gads.
    Bez Strīķes JKP kā partija vairs kopā neturas, Bordāns pats kā autoratīvs vadītājs vada valdību visiem aiz muguras.
    Tajā pašā laikā ZZS atbalsts aug, tad jau skatoties un nākamajiem 4 gadiem, jāņem vērā, ka koalīcija pavisam drīz mainīsies.
    Ko tas Jursevics vispar, tādā vecumā nav ko līst vairs iekšā, vislaik tik maina partijas un cer, ka šoreiz dabūs atbalstu. Ja vēlētājs vienreiz pateicis nē, tad tas ir jāņem vērā.

  • -14
    keda 23.03.2021, 09:28:10

    Vārdu sakot, attīstību pelnījuši nevis visi, bet tie , kas ir pareizā pusē? Šādas vājprāta atziņas dēļ vien nekāds JKP nav neko pelnījis, kuru nu vēl 4 gadus pie siles. Un Jurševics savu nepārvaramo vēlmi strādāt un attīstīt pilsētu pierādīja pirms četriem gadiem, kad izgāzās vēlēšanās, kurās vēlējās izbraukt ar Meroni naudu, pēc tam pameta NA un pārbēga pie JKP, un notinās arī no sirdī tik mīļās Ventspils. Kāpēc kādam jātic, ka atgriešanās pēc 4 gadu prombūtnes būs tiešām virzīta uz darbu, nevis ir revanša sajūtu virzīts gājiens?

  • -3
    SolvitaP 23.03.2021, 09:35:47

    Keda
    es kaut kā neesmu redzējis, ka kāds no JKP būtu noticies. Zinu, ka visu laiku strādā tepat Ventspilī, pats redzēju ne vienu reizi vien. Un iepriekšējās vēlēšanās ievēlēja četrus no kopīgā saraksta. Muļķis, kā gāja kopā tajā raibajā bandā, tas gan.

  • -8
    keda 23.03.2021, 09:53:34

    Tieši tā, Anna, muļķis, ka gāja raibajā bandā.

  • -8
    keda 23.03.2021, 17:30:01

    Tātad attīstību pelnījusi nevis visa Latvija, bet tie, kas ir pareizajā pusē? Dēļ tādas vājprātīgas atziņas vien JKP neko nav pelnījusi. Bordāns arī nekautrējas atzīt,ka grib visu sakārtot pēc savas saprašanas, nevis tā, lai būtu labāk. Tādu nu tiešām attīstībā ievedīs, turklāt Jurševics jau parādīja, kāds ir strādnieks, pēc izgāšanās vēlēšanās mainot partiju un aizbēgot no sirdsmīļās Ventspils, par kuru tāāāāda rūpe viņam.

  • -3
    еs 22.03.2021, 19:20:25

    ''Skatos ka šodien uzradusies vēlviena pārmaiņu partija''

    Slikti skatāties - JKP dibināta 2014.gadā (wiki), bet tās Ventspils nodaļa - 2017.gadā (f-book).

    ''Konservatīvisms sevī ietver pieredzējušu praktiķu iesaisti, ne kaut kādu divdesmit gadnieku iesaisti, kuram pilns internets ar nekonservatīvām lietām. Kāpēc jāmelo?''

    Pašvaldības vēlēšanu galvenais jautājums - pēc ASV OFAC sankcijām un pirmās instances sprieduma - ir partiju sarakstu attieksme pret korupciju un tās radīto sistēmu.

    ''briesmas…''

    Kam?

  • -15
    Staķis 22.03.2021, 19:47:02

    Bet risinājumu jau nav, tik joprojam balstās uz to, ka vieni ir labie (JKP) un otri sliktie (sauc arī par "oligarhiem"). Tāda lēta metode, tīra naida kurināšana.

  • -12
    sranskis 22.03.2021, 19:43:40

    Palasiet šīsdienas Šlesera manifestu! Par Bordānu un JKP! Šķēle klusē ka partizāns, bet gan jau ko vairāk par paziņojumu presei izteiks!

  • -14
    Latvija pāri visām! 22.03.2021, 20:00:30

    Apriebušās nemitīgās pārmaiņas.
    Tā jau mūs dresē gadu ar nebeidzamām pārmaiņām,
    draudot vēl ar jaunām pārmaiņām.
    Lielākā daļa no tām padara cilvēku dzīvi ierobežotāku un beztiesiskāku.
    Tāpēc pārmaiņas nevēlos!
    Ko nu:?)))

  • -2
    SolvitaP 23.03.2021, 06:57:21

    Pārmaiņas jau sludināja Kristovskis ar Lansmanis. Ja plaša cvkk lapā JKP programmu, tad tur neteiktu, ka baigās pārmaiņas, bet daudz interesanti priekšlikumi, kas man patīk.
    Redzēs ko citi piedāvās.

  • -14
    Latvija pāri visām! 22.03.2021, 20:02:08

    Un man nospļauties par korupciju (un cīņu ar Oligarhu), redzot kā galvgala kliķe priekš sevis to legalizējusi.

  • -14
    Elza Bērziņa 22.03.2021, 22:06:41

    Smieklīgs kandidātu saraksts JKP uz Ventspils domes vēlēšanām.

  • -8
    Inga Pozdejeva 23.03.2021, 09:42:21

    Jā, es arī paanalizēju abus iesniegtos sarkastus, (Saskaņa un JKP). Kvalifikācija un professinalitāte rullē.
    Pārmaiņas tiešām derētu, bet šaubos ko šo srakstu kandidāti varēs tās nodrošināt.

  • -5
    SolvitaP 23.03.2021, 06:52:19

    Ar interesi sekoju līdz vēlēšanām, kas drīz būs. Teikšu uzreiz, skatos par ko balsot. Tikai ne par iepriekšējiem, pietiek. Par JKP? Interesants saraksts, un negaidīts, man pagaidām patīk. Bet par pārmaiņām, tās jau sludināja Kristovskis ar Lansmanis. Pārmaiņas no viena aligators uz otru.

  • -13
    sranskis 23.03.2021, 08:41:30

    Un konkrēti, kas tur patīk? Tie murdziņi, kas sarakstīti viņu progmārā?:)

  • -6
    SolvitaP 23.03.2021, 09:02:21

    Sranskim

    Kāpēc murdziņi? Daži tur man zināmi cilvēki un tāpēc lasīju arī programmu. Pie labas gribas izdarāms lietas sarakstītas.

  • -12
    sranskis 23.03.2021, 09:14:31

    Kaut vai viens teikums- "mērķis ir atgūt Ventspils ostas statusu – Baltijas lielākā osta, kas zaudēta pateicoties līdzšinējai pašvaldībai." Vai tas nav murgs- atgūt to, ko paši nolaiduši postā.

  • -6
    SolvitaP 23.03.2021, 09:29:50

    Sranskim
    Postu postā nolaida jau Lemberga laikos, kad Klaipēda pārņēma daudzas Ventspils kravas. Tad vēl Krievija pārtrauca savu ogļu eksportu, uzbūvējot savas ostas, vēl naftas vads, kad Lemberga ēstgriba atgrūda krievu naftas eksportētājs. Kurš tad nolaida ostu?
    Lemberga superkabata vai JKP, kas pastūma viņu nost no turpmākas iedzīvošanās uz ostas rēķina.
    Jāļauj strādāt ostai ar speciālistu ne politiķu vadību. Kristovskis arī nav risinājums, viņam lielas personīgās ambīcijas, kas pārspēj ventspilnieku intereses. JKP sola, pārveidojot ostu par valsts kapitālsabiedrību, to vadīs profesionāļi, kurus izraudzīties starptautiskā konkursā. Es ticu, ka viņi to izdarīs, ja nē trieksim ratā.

  • -11
    sranskis 23.03.2021, 09:32:59

    Bet punktu uz I uzlika vai pēdējās naglas zārkā sasita JēKāPistu virsotnes vizīte uz ASV, lai izlūgtos sankcijas pret Ventspils brivostu un Lembergu Par to vien viņus vajag tiesāt un ar sudainu mietu no politikas padzīt!

  • -11
    Pipars 23.03.2021, 07:52:46

    A.Šlesera teiktais-
    "Latvijas ministri darbojas pret Latvijas interesēm. Bordāns, būdams Latvijas tieslietu ministrs, cīņā ar Lembergu izlūdzas ASV sankcijas pret Latviju. Taču sankcijām tiek pakļauts ne tikai viens Lembergs, bet gan visa Ventspils osta! Rezultātā Latvijas tranzīta kravu plūsmu pārņem citas Baltijas reģiona ostas! Šīs Bordāna iniciētās sankcijas ir nodarījušas milzīgus zaudējumus ne tikai visām Latvijas ostām, bet arī Latvijas valstij piederošajam Latvijas dzelzceļam! Pirmo reizi tā pastāvēšanas vesturē "Latvijas dzezlceļš", kas vienmēr ir bijis mūsu Latvijas budžeta donors, ir tuvu bankrotam, kuru 2020. gadā nācās glābt nodokļu maksātājiem, no valsts naidas piešķirot 45 miljonu eiro dotācijās. Uzņēmuma vadība jau ir paziņojusi, ka dotācijas "Latvijas dzelzceļam" būs vajadzīgas "vismaz" līdz 2025. gadam. Tātad "Latvijas dzelzceļš" no peļņu nesoša uzņēmuma ir kļuvis par dotējamu uzņēmumu "vismaz" vairākus gadus uz priekšu!

  • -8
    Pipars 23.03.2021, 07:54:39

    Satiksmes ministrs Linkaitis runā par kaut kādu mistisku "ostu reformu", lai gan acīmredzami viss mērķtiecīgi tiek virzīts uz mūsu ostu privatizāciju, par ko ir vienojusies mūsu valdība! Tiks pieaicināti kaut kādi ārvalstu eksperti, lai veiksmīgi noprivatizētu Ventspils un Rīgas ostas!
    Vienīgi Liepāja vēl cenšas turēties tam pretī. Bet Linkaitis jau saka, ka pienāks arī Liepājas kārta!
    Laikā, kad būtu jādomā, kā piesaistīt kravas no Krievijas un Baltkrievijas, Linkaitis jau vairākus gadus runā par viņa kā Satiksmes ministra galveno prioritāti – palaist pasažieru vilciena kustību starp Bolderāju un Siguldu. Tas ir nožēlojams absurds. Žēl, tiešām žēl, ka tāda ir ministra Linkaiša izpratne par Tranzīta biznesu! Un šī izpratne ir nulle. Latvijas tranzīta bizness nodrošina desmitiem tūkstošu labi apmaksātas darbavietas ne tikai Rīgas, Ventspils un Liepājas ostās, bet arī Rēzeknē un Daugavpilī, kuri ir nozīmīgi transporta mezgli Latvijā! Pateicoties Latvijas ostām tūkstošiem cilvēku

  • -7
    Pipars 23.03.2021, 07:59:09

    https://www.delfi.lv/news/versijas/ainars-slesers-es-loti-nopietni-domaju-vai-man-jaatgriezas-politika.d?id=53041363&com=1&reg=1

  • -4
    ventspilnieks 36,7 23.03.2021, 10:31:36

    Man buldozers patīk, no LDz jau nāk slavenais 'šofera dēls' + sarkanzemnieku naudas kāre nolaida tranzītu pa burbuli ar konkurētspējīgiem tarifiem.

  • -6
    Spīdola 23.03.2021, 07:53:43

    Vēlētāju izvēle ir tik pat dažāda kā paši vēlētāji. Lembergisti balsos par Lembergu, kurš ir aiz restēm. Lielai daļai tas nav saprotams un pieņemams. Toties simpatizē JKP, kuri panāca Lemberga iesēdināšanu. Vienkārši. Un līdzsvars panākts. Katram savas vērtības un nav vērts tērēt laiku, lai apgāztu mūžsenas atziņas.

  • -8
    Inga Pozdejeva 23.03.2021, 09:46:21

    Man nav simpātiju. Es meklēju nevis partiju nosaukumus, bet cilvēkus sarakstos, kuri man iedvestu pārliecību, ka tiešam kaut ko varēs un darīs šai pilsētā. Manā pilsētā.
    Ventspils ir maza, un cilvēku reputācija un darbi zināmi.
    Diemžēl nevienā sarkastā neatrodu cilvēkus, par kuriem būtu gatava balsot. Kuriem būtu gatava uzticēt savu pilsētu.

  • -7
    keda 23.03.2021, 09:52:30

    Moš pietiks skaitīt tās mantras? ZZS un lembergs visu laiku bijis pie varas un tikai viņa vaina ir tas viss, kas te notiek vai nenotiek, tie kas balso par LunV, balso par Lembergu... Beidz lēti programmēt! esmu pārliecināts, ka cilvēki spējīgi domāt daudz plašāk. Ja nu pašai nesanāk, tad vismaz neizrādi to.

  • -11
    aldisbezbardis 23.03.2021, 07:57:07

    Vai tad tiešām kāds balsos par JoKPēteriem (JKP)

  • -4
    Spīdola 23.03.2021, 08:01:32

    Dotācijas vēl iespaidīgākas būs vajadzīgas arī airbaltic, miljons vai cik tur aizies piem. Vakcinācijas birojam, kas esot politisks veidojums un buferis Pavļutam. Un cik liela summa aizgāja Lemberga autoparka un šofera uzturēšanai? Vai viņam no saviem miljoniem nesanāca autoparkam? Bet maksājām mēs, nodokļu maksātāji. Tā kā Bordāns ne ar ko neatšķiras, ja atšķirtos, nesaprastu.

  • -2
    Al Bundy 23.03.2021, 10:51:49

    Priecē, ka ir alternatīva! Galvenais, lai citādi domājošie aiziet vēlēt nevis kā iepriekš -nav jau par ko balsot, tāpēc vēlēt neiešu….

    Katrs, kas neatnāk uz balsošanu ir atdevis savu balsi VL!

  • -13
    keda 23.03.2021, 11:06:26

    Starp citu, ir dzirdēt arī pretējais - LunV atbalstītāji bijuši slinki uz iešanu vēlēt, bet šogad domā to darīt noteikti. Protams, man nav nekādu aptauju datu, bet esmu dzirdējis arī tādus stāstus

  • -3
    Egils Kraulers 23.03.2021, 12:46:17

    Pagaidīšu parējos, bet šķiet ka savu sarakstu esmu sagaidījis.

  • -7
    keda 23.03.2021, 13:16:48

    Tiešām saskaņa? :D

  • -2
    Egils Kraulers 23.03.2021, 13:24:02

    KedPēteri! Komentārs ir zem kādas tēmas?

  • -12
    keda 23.03.2021, 13:56:34

    JKP meli. Loģiski, ka meļi nav jāizvēlas.

  • -5
    Egils Kraulers 23.03.2021, 14:11:14

    Saprotu, ka Tev sava naudiņa ir jāatpelna un katrs to dara kā prot. Vienu gan atceries - pārdoto godu un cieņu ne par kādu naudu neatgūsi!

  • -7
    B. Jurševics 23.03.2021, 14:12:28

    Kedai - Pēterim Neimanim, laikraksta"Ventas Balss" redaktores vietniekam!
    Varbūt sākam rakstīt komentārus un izpaust savu pārliecību ar īstajiem vārdiem?!
    Cik var mānīt savus lasītājus?

  • -9
    Kļumpats 23.03.2021, 15:07:23

    Bruno , neesi biš ierāvis šai saulainajā dienā? redaktores vietnieks? nopietni? Drusku sagatavojies, pirms te taisi revolucionārus paziņojumus :D

  • -7
    keda 23.03.2021, 17:32:53

    Tavu uzpūtīgu un seklu nostāju, kas nāk līdzi visam politiskajam spēkam. Nekādu JKP ne pie kādas varas. :)

  • -4
    Spīdola 23.03.2021, 14:42:59

    Kas tas tāds- lembergisti slinki vēlēt par savu pabalstu maksātāju un VB ražotāju? Vai tiešām kāds Ventspilī tam tic? Šaubos. Atceros vienas vēlēšanas, kad iestādes vadoša darbiniece bija aizbraukusi novēlēt priekšlaicīgi. Atgriezās pēc pusdienas pārtraukuma un vadītājam skaļi noziņoja: novēlēju par L un V. Ieliku plusiņus Lembergam, Ošeniekam un Blumbergam. Biju šīs situācijas lieciniece. Lūk, te cilvēks saprot, kam par labo dzīvi jāpateicas.

  • -9
    bulgarrunga 23.03.2021, 18:49:16

    B. Jurševics
    Es tevi aicinu iznākt
    pavasara saules staros
    uz sarunu,ar
    austrumu cīņas pieturzīmēm..
    Tu te žvanksti uz Pēteri-
    ar mani,čubrik,nevēlies
    patērzēt?

  • -4
    Egils Kraulers 23.03.2021, 18:50:36

    Ir viegli komentēt, melot, liekuļot slēpjoties zem nika. Parunāsim atklāti!

  • -7
    bulgarrunga 23.03.2021, 18:51:50

    B. Jurševics
    nāc,papļāpāsim..

  • -7
    bulgarrunga 23.03.2021, 18:54:38

    Egils Kraulers
    varam tikties,paņem līdzi
    savu pastalu-B. Jurševicsun
    nāciet šurp!

  • -7
    bulgarrunga 23.03.2021, 18:57:06

    Varu apsolīt-
    būs visai jautri,nepierasti un neērti..

  • -8
    bulgarrunga 23.03.2021, 19:06:53

    Brunīt,tu toč
    nejem ļaunā-
    satikšu/iebliezīšu!
    bet tā ,no visas Ventiņdūšas..

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: