Traucē ventspilnieku mieru

Kārlis_ | 18.06.2020, 09:17:48 | 5210

Šodien Ventiņā rakstīts, ka trimerēšana traucē iedzīvotāju mieru. Man liekas, ka šī nu nav tā lielākā problēma. Nopļauj, 2-3 nedēļas miers.

Domāju, ka ir daudz lielāki traucēkļi mūsu pilsētā. PUTNI - kaijas, baloži, vārnas.
Šogad it īpaši šī problēma ir aktuāla. Domāju, visi daudzstāvu māju dzīvokļu īpašnieki piekritīs. Tīri nosacīts klusuma brīdis iestājās labākajā gadījumā no plkst 23-4:00 no rīta. Visu pārējo laiku tiek traucēts gan iedzīvotāju miers, gan bojāts kustāmais un nekustāmais īpašums, izpostīta apkārtne u.t.t. Un, protams, atrodas vēl cilvēki, kuri šos bezkaunīgos radījumus piebaro!!!

Vai pilsētas atbilstošām iestādēm ir risinājums, kā šo problēmu ierobežot, cīnīties ar to?

Jūsu viedoklis?

Komentāri (48)

  • 0
    Sarmīte Saulīte 17.07.2020, 11:05:59

    to ^^—^^ Dzīvoklis un daļa ēku IR mans īpašums. Un zemes nodokli maksāju es par visu piesaistīto zemes gabalu. Un maksāju arī par to, ka nopļauj manus apstādījumus.
    Un pie mana loga iekšpagalma stūrī neviens nenāk. Ne garām iet.

  • -6
    ^^—^^ 17.07.2020, 12:45:30

    Nu ja zeme ir tavā īpašumā, tad organizē pati visu pļaušanu. Tomēr, ja zemes īpašnieks ir kāds cits, tad viņš ir tiesīgs lemt, kad pļaut zāli un vai tur būs apstādījumi. Uz svešas zemes nevari neko stādīt bez atļaujas. Tas, ka maksā nodokli nedot īpašuma tiesības uz zemi.
    Es maksāju ceļa nodokli, bet tas nedod man īpašuma tiesības uz ceļu, un es nevaru iet un dauzīt bedrītes ceļā tikai tādēļ, ka es maksāju nodokli. Un, diemžēl, arī ceļš netiek uzturēts tā, kā man patiktos, reizēm mani nodokļi aiziet remontos uz ceļiem par kuriem pat nebraucu...Bet tā tas ir, tā strādā nodokļi.

  • -6
    pasvaldibas.policija@ventspils.lv 17.07.2020, 15:29:05

    Ventspils pilsētas domes saistošie kārtības noteikumi nenosaka un neregulē kārtību par putnu barošanu sabiedriskajās vietās, kā arī neaizliedz putnu barošanu. Taču putnu barotājiem jāievēro kārtība barošanas vietās, tām jāpaliek tīrām un sakoptām, kā arī šīm darbībām nevajadzētu traucēt pārējiem iedzīvotājiem. Pašvaldības policija aicina informēt par konkrētu adresi, kur notiek pārtikas izmešana no dzīvokļa loga putnu barošanai, lai veiktu izskaidrojošu darbu ar tur dzīvojošām personām. Bez sarunas ar konkrētiem cilvēkiem par viņu rīcību, situācijas uzlabošanos nav iespējams prognozēt. Kā vienmēr aicinām - par konstatētiem pārkāpumiem, nekavējoties informēt Pašvaldības policiju pa diennakts tālruņiem: 63680808, 28680808.

  • 0
    Sarmīte Saulīte 17.07.2020, 22:47:07

    ^^—^^ Neizdomā niekus ! Tu te pats savus likumus un noteikumus jaunus pieņem ,vai? Tu maldies pats savos spriedelējumos, un tēlo visgudro, tomēr tāds nemaz neesi. Ne Tev man skaidrot, ko es drīkstu, ko ne. Es tev varu izskaidrot... :)

  • 0
    Kàpèce 18.07.2020, 18:49:29

    Sarkanmuižas dambī 7-13,lielā pļūtītājgovs dzīvo virtuves logā, kur pa taisno tiek grūzts rīklē,brīžam kaudamās, jo citas arī grib, bet blakus dzīvotājiem logi tekoši tiek noķēzīti, un kur nu vēl tā nenormālā bļaušana

  • -3
    Pipars 19.07.2020, 09:28:54

    Kur foto vai video par šo adresi?

  • 0
    marsis 19.07.2020, 11:31:10

    pasvaldibas.policija@ventspils.lv... Jūs solījāt pasekot privātmājas vakaros aiz Siguldas ielas 16, kādi lielie suņi rej līdz nakts vidum tā rej..
    Piemēram vakar vakarā; ko lielie suņi bez apstājas var riet?? vai saimnieki paši vājdzirdīgi? Pat moču rīboņa nebija tik traucējoša; ja maiņas darbs-kā no rīta justies? vai šai karstumā turēt ciet logus?

  • 0
    Kàpèce 19.07.2020, 15:21:26

    Piparam.. Pat foto nevajag, uz palodzes regulāri tup, puse iekšā virtuvē, tik dirsa ārā.

  • 0
    <>^<> 19.07.2020, 16:43:00

    Kur ir Pipara foto un video?

  • -3
    pasvaldibas.policija@ventspils.lv 20.07.2020, 18:04:22

    Pašvaldības policija vairākkārtīgi ir apsekojusi dzīvojamo māju rajonu ap Siguldas ielu 16 un arī konstatējusi suņu riešanu nakts laikā kādā no privātmājām. Ar suņu saimniekiem veiktas pārrunas par to, ka suņu riešana nedrīkst traucēt apkārtējos iedzīvotājus, izskaidrota administratīvā atbildība. Pašvaldības policija atkārtoti apsekos iepriekš minēto teritoriju, bet laipni aicinām, nekavējoties zvanīt uz Pašvaldības policijas dežūrdaļu pa telefonu 63680808 vai 28680808, ja tiek traucēts iedzīvotāju naktsmiers.

  • 0
    Sarmīte Saulīte 21.07.2020, 03:01:01

    Ko saka pašvaldības policija un pati Ventspils pilsētas dome par apstādījumu un zālienu iznīcināšanu pie dzīvojamām mājām?

  • -4
    ^^—^^ 21.07.2020, 14:16:25

    pie kurām mājām ir "iznīcināti apstādījumi un zāliens"?

  • 0
    <>^<> 21.07.2020, 20:06:56

    ^^—^^
    kas tu pa, dauņa bērn, te uzradies?
    mūc tokš prom,no cilvēk sabiedrīb!

  • 0
    marsis 24.07.2020, 20:42:25

    Šoreiz laikam vairāk jāpateicas Dievam, ka līst , pērkons rīb, no kā suņiem bail.. tad vismaz vakaros un naktī var dabūt pagulēt...., miers un klusums..
    tikai suņu dirsinātāji gan kā staigāja pa zālienu starp Usmas un Siguldas 16 tā staigā-vai tiešām tas nebeigsies?

  • -3
    peace 24.07.2020, 21:11:02

    Man piemēram traucē mieru tas, ka veikalā man grib klēpī stāvēt. Distanci lūdzu ieturiet, maksājiet ar karti un neņemiet plastmasas maisiņu. Papīra maisiņš sadalās daudz ātrāk

  • 0
    Margrieta666 25.07.2020, 05:55:04

    Distanci veikalā ievēroju vienmēr.Arī maisiņus izmantoju daudzkārt,neņemot katrreiz veikalā jaunus.
    Bet-neviens man nevar piespiest maksāt nevis ar naudu,bet to elektronisko plastmasas gabalu!!!

  • -1
    Decembris 24.07.2020, 21:26:34

    Vajag tik pareizs, ka nevar pat dirst pasūtīt!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: