Traucē ventspilnieku mieru

Kārlis_ | 18.06.2020, 09:17:48 | 5201

Šodien Ventiņā rakstīts, ka trimerēšana traucē iedzīvotāju mieru. Man liekas, ka šī nu nav tā lielākā problēma. Nopļauj, 2-3 nedēļas miers.

Domāju, ka ir daudz lielāki traucēkļi mūsu pilsētā. PUTNI - kaijas, baloži, vārnas.
Šogad it īpaši šī problēma ir aktuāla. Domāju, visi daudzstāvu māju dzīvokļu īpašnieki piekritīs. Tīri nosacīts klusuma brīdis iestājās labākajā gadījumā no plkst 23-4:00 no rīta. Visu pārējo laiku tiek traucēts gan iedzīvotāju miers, gan bojāts kustāmais un nekustāmais īpašums, izpostīta apkārtne u.t.t. Un, protams, atrodas vēl cilvēki, kuri šos bezkaunīgos radījumus piebaro!!!

Vai pilsētas atbilstošām iestādēm ir risinājums, kā šo problēmu ierobežot, cīnīties ar to?

Jūsu viedoklis?

Komentāri (48)

  • -11
    Eeeeeeeeee 18.06.2020, 11:24:27

    Manu mieru traucē šīs pilsētas čīkstuļi!

  • -11
    Pilsēta 18.06.2020, 11:27:29

    Labi, ka pacēli šo tēmu. Pirms Tevis neviens nekad pat nebija iedomājies ka šī varētu būt problēma un to vajadzētu apspriest VB forumā.

  • -13
    Kuzmičš 18.06.2020, 11:40:11

    Autoram, laikam, nav "viss mājās". Varbūt vēl "pilsētas vadošām iestādēm" liksi risināt jautājumus, kāpēc lido mušas un odi, kas traucē dzīvot??? Tai kaijai ir tādas pašas tiesības te dzīvot, kā tev.

  • -7
    keda 18.06.2020, 12:54:15

    It kā jau darbadienas rītos nekādu pretenziju būt nevajag, bet tomēr jāņem vērā, ka tā ir vasaras, kas ir arī atvaļinājumu laiks. Es negribu, lai manā atvaļinājumā mani regulāri modina trimmeris :D Bet nu nav nekāda traģēdija arī :) Nopļaus un aizies

  • -4
    reku 18.06.2020, 13:28:01

    Vajag atļaut kaiju atšaušanu (ar loku,kaķeni).Vai vismaz lai kruķi neliekas redzot,ka iedzīvotāji likvidē tos draņķus.

  • -3
    .Ventspilniece.lv 18.06.2020, 15:28:45

    VLK varētu maksāt nelielu atlīdzību par kaijām,teiksim 1 euro par katru nodotu putnu.Būtu interese piepelnīties kaut vai skolēniem un bezdarbniekiem.

  • -1
    ^^—^^ 18.06.2020, 13:44:26

    Putnu problēmu es saprotu – redzēts ne viens vien eksemplārs, kas pa logu met ārā ēdiena atkliekas un apakšā traks kaiju bars plēšas. Bail iet tādam garām!

  • -13
    Gaigaliiii 18.06.2020, 17:31:03

    Ja tā paskatās viss jums traucē..suni traucē..bomži traucē.. kaķi traucē..odi traucē..jaunieši traucē.. Nu tad ejat dzīvot alā..stulbie cilvēki

  • -6
    Gaigaliiii 18.06.2020, 17:31:31

    A man traucē,kā tu pa naktīm pisies...

  • -5
    P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 19.06.2020, 10:59:56

    Ņemot vērā to, ka dzīvojam ostas pilsētā, un, lai arī kaija ir jūras putns, problēma ar kaijām ir radusies tamdēļ, ka iedzīvotāji šos putnus ir pieradinājuši pilsētvidē, barojot tos. Ņemot vērā to, ka medības pilsētā ir aizliegtas un elektroniskie atbaidītāji nepalīdz, jo šie putni jau ir apraduši ar šīm skaņām, tad vienīgais risinājums ir pārstāt barot kaijas pilsētā un aicināt kaimiņus un līdzcilvēkus to nedarīt.

  • -3
    Meistars. 19.06.2020, 14:02:34

    Tiesa gan,medības pilsētā aizliegtas,bet klasiskajā variantā,ar bisi.
    Nav aizliegts lietot nopietnas kaķenes,lokus,galu galā jaunos putnus viegli var apsist ar mietiem.

  • -2
    aga 21.06.2020, 14:58:34

    Un ja mēs dzīvotu blakus cietumam, tad mums vajadzētu paciest izbēgušos ieslodzītos?

  • 0
    Kārlis_ 13.07.2020, 11:50:32

    Nav galīgi vairs smieklīgi, Ventspils ir pārņemta ar putniem, it sevišķi kaijām. Visi daudzīvokļu māju jumti ir nosēti ar šiem putniem. Patstāvīgs traucēklis iedzīvotājiem normāli gulēt, novietot savu auto u.tml.

    Vai var piemērot sodu personām, kuras baro šos neputnus?

  • -1
    Aka 16.07.2020, 11:28:40

    Kaijām ļoti patīk netīrie konteineri, kuriem labi var tikt klāt, nemaz nevienam nav jābaro............

  • -2
    Lielais Kretīns 19.06.2020, 11:03:10

    Man reali besī tie motociklisti, tik pirž visu nakti un nevar pagulēt

  • -4
    VERONIKA M 21.06.2020, 10:18:37

    Vienmēr - dienu un nakti man "traucē" atrās palīdzības mašīnu ieslēgtās sirēnas, kad tās lielā ātrumā traucas pa Lielo pr. (mani logi skatās uz to). Un kas?
    Jāsadzīvo! Kādam tiek sniegta palīdzība, pat glābta dzīvība. Būsim saprotoši! Arī zāle ir jāpļauj! Arī dzīvnieciņiem un putniem ir TĀDAS PAŠAS tiesības dzīvot šai pasaulē kā ikvienam no mums. Nebūsim slepkavas!

  • 0
    T.Meita 21.06.2020, 11:18:25

    Mana kaiminiene pastāvīgi piebaro baložus uz sava balkona, tad tie lido augšā un apd..... manu balkonu! Tas pats notiek arī uz palodzēm. Pie mūsu mājas pieejas viss ir piesarņots. Protams, ka tas viss sākas no agra rīta, tu mosties no tā,ka tev aiz loga jau baloži pulcējas! Nu ko lai dara? Viņa taču ir labsirdīgs cilvēks, kurš mīl dzīvnieciņus!

  • -1
    ventspilnieks 36,7 21.06.2020, 15:41:22

    Tie erzackovārņi strādā, nopērc pāris - tev miers un kaimiņiene laimīga.

  • 0
    Meistars. 21.06.2020, 17:47:40

    ventspilniekam 36,7
    Līdz zināmam ,kamēr baloži pierod.
    Pie "Draudzības" picērijas terases bija tāpat.

  • 0
    Urzula 15.07.2020, 12:30:34

    Daudzi tik negatīvi pret to, ka cilvēks grib mieru savā dzīvoklī; sakiet kur tad lai vēl gūst mieru, atpūtu ja ne savā dzīvoklī?
    Vai tiešām Jūs neviens nestrādājat vai darbs -izklaide? Tagad laiks , kad cilvēki vienalga kādas profesijas darbā ļoti nogurst, pat tā, ka tiek bojāta veselība... tad kur, ja ne savā dzīvoklī justies brīvam no visa un atpūsties???
    Pārmēru trokšņaina vide jebkuru cilvēku rada nervozu, jo katrs cilvēks var izturēt tik cik var.. un mēs neviens otra ādā nevaram ielīst, kad kādam par daudz...un tas var būt par iemeslu kādai agresijai.. atriebībai... nervu sistēma tomēr ir trausla lieta..
    KĀPĒC CILVĒKOS IZZŪD LĪDZJŪTĪBA PRET LĪDZCILVĒKIEM, KAIMIŅIEM??? sākot ar bērniem, kam vispār nav cieņas pret veciem, vecākiem cilvēkiem.. tak viņi tādi nepiedzimst-viņus tādus izaudzina..
    Par sadzīves trokšņiem; tie ir neizbēgami, bet nav ikdienišķi...

  • -1
    Sarmīte Saulīte 15.07.2020, 20:54:39

    Kāpēc pilsētas vadībai tik ļoti traucē pienenītes un zaļa zālīte, kuru sausajā vasarā pārvērš par siena atliekām? Nesaprast. Vēl labāk, ka mums par to pat jāpiemaksā apsaimniekotājam. Un kokus apgraiza , šķiet aiz nekā darīšanas. Bagāti dzīvojam..., bet vai labi?
    Zinu tik vien, ka sūdīgam dejotājam savi "kājas"arī traucē, ne tikai pienenes.

  • -5
    ^^—^^ 16.07.2020, 09:09:46

    Ir tikai loģiski, ka videi ap māju ir jābūt sakoptai, tā nav tikai "mūsu vadības" prasība, tā ir visās pilsētās! Un vēl loģiskāk, ka apsaimniekotājam, kurš šo vidi uztur tiek samaksāta naudiņa!
    Garā zālē bieži tiek iemesti atkritumi - kāds papīrs, pudele, tajā var savairoties tie briesmīgi gliemeži, kas citviet ir liela problēma.

  • -5
    visvaldisbalamute 16.07.2020, 01:08:25

    Izšaut visu dzīvo radību ap pilsētu 2km rādiusā :D ne jau Tu izlemsi cikos celties no rīta putniņ, to izlemj zēns ar trimmeri...:D nu sviescc. Pērc māju mežā un dzīvo tur....

  • 0
    Sarmīte Saulīte 16.07.2020, 11:51:23

    Nopļauts, saulē un sausumā izdedzis zāliens neizskatās kopts, bet gan -IZNĪCINĀTS! Tā tas jau bija 2 iepriekšējos gadus, kad sausums pieturējās vairāk kā mēnesi.
    Nepiekrītu ^^—^^ . Man pat\ik smilgas, zāle. Tad jau jāpļauj arī apstādījumi, lai kaut kas neiemestos. Mūsu pagalmā zāles pāris kv.m., pārējais grants un bruģis. Prieks skatīties uz reto zaļumu pirms to nopļauj.

  • -5
    ^^—^^ 16.07.2020, 13:26:50

    Bet izlasi var būt tos saistošos noteikumus... neviens tev neliek pļaut zāli 3 cm augstumā, un tikko tā būs 3.1 - tev neuzliks sodu.
    1)Zāle ir jāpļauj ne retāk, kā 1 reizi gadā, tātad - vismaz vienu reizi līdz 1.augustam!
    2)Zāliena pļaušana būtu jāveic regulāri, un tā jāuztur 4-12 cm gara, vidējais garums - ne vairāk kā 15 - tātad, ja ir izaugušas dažas smildziņas, pienenes vai citas puķes, bet pārējais zāliens ir īss, tad pļaušanu var atlikt, visam zālienam nav jābūt kā golfa laukumam, ja vien pašam tā nav patīkamāk.
    3) Turklāt nožogotā teritorijā tie ir 5-40 cm.
    Saki ko gribi, bet ja noteikumus izlasa, nevis cepās, ka "mums jau te ar lineāliem staigā un mēra zāli", tad nav nemaz tik traki!!!! Ja netici, tad izlasi te: https://m.likumi.lv/doc.php?id=247452



    7.2.2. zāliena pļaušana nožogotās teritorijās nozīmē zāles regulāru pļaušanu, uzturot to 5 – 40 cm garumā, nepieļaujot zāles vidējo garumu virs 40 cm.

  • -1
    Sarmīte Saulīte 16.07.2020, 20:26:43

    Stundu pēc mana pēdējā komentāra nopļāva , arī man pie loga tos pāris stiebriņus, iekšpagalmā, kur neviens garām neiet. Vēl tātad tas arī uz mana rēķina. Un arī kārtējo reizi manis šogad iestādītos 3 ceriņus. :( Iepriekšējā reizē ceriņus pamanīja.
    Ventspils NĪ ir sliktāki par lopiem apsaimniekotāji.
    CIK UN KAM JĀMAKSĀ , LAI TO CŪCĪBU NEDARĪTU?

  • -5
    ^^—^^ 17.07.2020, 07:47:21

    Nu paga, paga... Tu tagad cepies, ka tiek pļauta zāle pie daudzdzīvokļu ēkas vai kaut kur pilsētā, kas NAV tavs īpašums? Teritorijā, ko tu vienkārši redzi pa logu..? Nopietni???
    Man, piemēram, kaitina, kad ir neglīts zāliens pilsētā, izskatās nesakopti - ne ta pļava, ne zāliens. Kāda velna pēc tavs viedoklis būtu svarīgāks par manu? Vairākumam tomēr patīk tīrība, kārtība un sakoptība, un tādēļ zālieni pilsētas teritorijā tiek regulāri sakopti!

  • -2
    Guncis 21.07.2020, 16:09:25

    Varu iedomāties, kas notiktu pilsētā, ja tagad katrs daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas iedzīvotājs pēc saviem ieskatiem un nesaskaņojot vēlētos mājas pagalmā vai pie mājas ieejas iestādīt to, kas patīk un ko sirds tīko! Tas nav privātais mazdārziņš, tāpēc varbūt šādus lēmumus vispirms izrunājiet ar mājas apsaimniekotāju un dariet viņam zināmu, ka kādā konkrētā vietā vēlaties iestādīt košumkrūmus, kas ar laiku kādam būs arī jākopj, jāapgriež zari un rudenī jāgrābj lapas utt.

  • -2
    <>^<> 16.07.2020, 21:39:05

    Neiespringsti Sarmīte
    Trimmerē Blumberga dēliņa firma.
    Bliež pa taisno, salmus un smilti dzenā!
    Jo līgumu parakstījis tētis Blumbergs (vecākais)

  • 0
    Sarmīte Saulīte 16.07.2020, 21:51:16

    Skaidrs. Bet mūsu un Tavu komentāru atkal dzēsīs. Notrimmerēs VB cenzūra, jo pateicību neizteicām.

  • 0
    <>^<> 16.07.2020, 21:56:50

    Nedzēsīs.
    Mūsu komentāri ir circeņu vērti
    viņu biznesa pļavās..!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: