Debešķīgs skaistums.

krustmateflorence | 06.12.2017, 09:53:44 | 3128

Visu diennakti sirdi un prātu priecē ,ļoti skaisti un gaumīgi izrotātās Pilsētas egles,liels paldies visiem ,kuri sarūpēja šo neatkārtojamo skaistumu

Komentāri (46)

  • -3
    Rasma 12.12.2017, 11:00:41

    Mīļie Ventiņi! Beidziet rieties! Suņa gads nāk! Vai jau iemēģiniet? Foruma tēma-Debešķīgs skaistums. Par to tad runāsim! :)

  • -4
    gunča 12.12.2017, 12:35:03

    vau vau vau

  • -3
    krustmateflorence 13.12.2017, 16:08:27

    šodien braucot garām lielajam laukumam,ievēroju pa sava limuzīna logu,ka skaisti izrotātā egle ir sašķiebusies uz labo pusi.

  • -1
    Dzērvene 14.12.2017, 13:59:22

    Auuuuuuuuuuuuu,atbildīgie?
    Kas tā šis nu būs ?A nu ka ātri taisnot egli,par ko jums algas maksā ?Arī es gribu skatīties uz taisnu egli,lai arī mans skats ir pavērsts no misenes un blakus man atrodas elegants bomzis.

  • -1
    Temida 21.12.2017, 22:02:08

    lasiju delfos rakstu par eglitem katra latvijas pilseta ,salidzinajums cik kura pilseta ta izmaksajusi,ka iskatas sanak ka RAtslaukuma egle izmaksajusi 10tukstos eiro Ventspili .bet Kuldiga tikaij 4 tukstosi par divam eglem, biju kuldiga redzeju tas egles loti smukas kuplas lielas egles,dabigi skaistas ,sogad vispar interesanta situacija pilseta musu miljonaruznemumi tik nabadzigi palikusi ka nevar atlauties izrotat egli pie sava uznemuma ,zel naudu par elektroenergiju ,paliks nabadzigaki.gajam skatities ka sogad izrotatas uznemumu egles ,neka kauns kadreiz vareja ,bet tagad sanak ka egles rota tikaij pasvaldiba bet ko tad uznemumi ,mak tikai gaisu bojat ar savam smakam.galvenais ir tas ka pie uznemumiem ir iestaditas smukas dzivas egles lielas jau izaugusas ,kapec iedzivotaji pat lodzijas smuki izrota ar lampinam ,bet bagatie neko nevar atlauties .runa gaja par naftas egli,biznescentra egli , astramara eglem,kuras aug ara,

  • -1
    Anita 22.12.2017, 08:44:47

    Jā , dārgas gan tās egles , laikam jau ar zelta rotājumiem , vispār brīnos , kur ņem tādas summas , ja nu vienīgi pierēķināta klāt summa par dāvanām zem eglītes , bet ne jau zem tām ,kas uz laukumiem, tad viss ir daudzmaz saprotams.

  • -2
    gunča 22.12.2017, 09:16:29

    florences vārdiem sakot:"Tev skauž!.Kā tev skauž!!!!!!Kā tev skauž!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

  • -2
    krustmateflorence 22.12.2017, 09:24:51

    Lasu no tāluma komentārus un domāju,kad tā netīrās veļas mazgāšana reiz beigsies.
    Ventspilī ir tiešām vienas no skaistākām eglēm pasaulē.
    Es varu atļauties visu ko sirds kāro,bet tai pašā laikā esmu toleranta pret visu,visu ... .

  • -2
    gunča 22.12.2017, 09:39:28

    Es domāju,ka neviens no Latvijas trako namiem nemaz tik tālu nav.Lai gan,ja tevi nelaiž brīvstaigāšanā,tad tavu atrašanos var uzskatīt par tālu.Tikai neķer kreņķi.Iesmērē kādam sanitāram vai kādam citam no personāla konkrētu "piķi" un viņš tev atnesīs kaut pašu vellu uz svētkiem.Tu taču esi miljonāre.

  • -1
    Anita 22.12.2017, 12:33:44

    Tas par skaistāko egli pasaulē ir pārspīlēti teikts, ļoti daudzās pilsētās un mazpilsētās daudz skaistākas egles, lētākas, gaumīgākas , bet lai jau miljonāri priecājas,jo tie jau skaistumu mēra no attiecīgās mantas cenas, jo domā - jo dārgāks ,jo labāks.

  • -1
    krustmateflorence 25.12.2017, 13:35:26

    Kā šorīt man uz ārzemēm ziņoja,tad lielā laukumā skaistā egle ir atkal stipri sasvērusies,vai tad tiešām nevar nostiprināt kārtīgi???

  • -1
    gunča 25.12.2017, 18:37:50

    Tu esi tā iejutusies miljonāres lomā,ka laikam tiešām pati tici ka tāda esi.Šizofrēniju pilnībā izārstēt nevar,bet daļēji var.Lai tev veicas un lai paliek labāk.Es nopietni.

  • -1
    Dzērvene 25.12.2017, 22:43:46

    Krustmāt,nemī*,visi kas ir atbildīgi par egli tiks iesatīti un egle tiks iztaisnot.Atbildīgos atradīsim un vainīgos sodīsim.Viss būs čotka,toč nemī*.
    Bet tu tur pūties,lai atbraukusi atpakaļ pie aborigēniem,atkal varētu noradīt kur kas neiet,ir apstājies vai šķībs.

  • 0
    krustmateflorence 30.12.2017, 11:29:38

    TE IR SILTA JŪRA UN SPOŽI SPĪD SAULE,BET ES ĻOTI SKUMSTU PĒC VENTSPILS UN JŪRAS UN KAIJĀM... .

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: