Vējš 3.06 m/s
Kā šajā ārkārtējās situācijas laikā Ventspilī ir ar zobārstiem? Ir kāds, kas strādā?
Ir ventspilī pieejams kas tāds?
Visur sludina par izsargāšanos, bet tiek aizmirsts par vecajām labajām hlora vannām pie sabiedriko vietu ieejām. Kad bija putnu gripa un cūku gripa, tad gan tas bija obligāts atribūts. Varbūt kaut ko nesaprotu.
Tā ir taisnība, ka pārbaude uz covid-19 maksā 80eur un lai pieteiktos uz valsts apmaksātu pārbaudi ir jāstāv garās rindās??
Es te klausos no apkārtējiem...
Ventspils slimnīcai rodas jautājums....
Kāpēc darbiniekiem ir aizliegts izpaust, ja ieved kādu ar vīrusu? Cik ilgi tā turpināsiet?
Vai tie kas Ventspilī atgriezušies no saviem ceļojumiem ievēro karantīnu!!!!! Dzirdēts,ka darba devējs saka, lai tikai 3 dienas pasēž mājās utt. Kādēļ tāda bezatbildība?! Un vēl strādā tādā vietā,kur bērni iet utt,sabiedriskā vietā!!! Tiešām bezsmadzeņu būtnes!!!
Pazvani komunālajam dienestam un panāktu, kāpēc portālā raksti?
Ne bus pēc Siļķ smaržot?
Aber vai tie Suniš ir Veģetārieš un bus ēst tō Zāl?Aiz kō tād uzs…