Pārventas veterinārā ambulance - bez sirdsapziņas

sunucilveks35 | 27.04.2020, 07:30:37 | 3186

Naktī no sestdienas uz svētdienu mūsu 3 mēnešu kucēnam bez konkrēta iemesla pēkšņi palika slikti un viņš ieslīga bezsamaņā. Ātri sēdamies auto un zvanījām ambulancei, kura par spīti brīvdienu naktij atbildēja uz tālruņa zvanu. Nozīmes tam gan nebija nekādas, jo pēc 10 minūšu diskusijas, stāstot, ka suns ir apātijā un bezsamaņā, joprojām saņēmām vairākkārtīgus atteikumus palīdzēt. Ceļā uz citu klīniku kucēns nomira mums uz rokām. Esmu pilnīgā nesapratnē, kā ārsts, kurš tomēr paceļ telefonu naktī, var tik bezsirdīgi atteikties palīdzēt.

Komentāri (30)

  • -16
    Gaigaliiii 27.04.2020, 07:37:43

    Neiesaku vispār uz Pārventas Vet klīniku vest savus dzīvniekus....ja dzīvnieks slims tad iesaka uzreiz iemidzināt,nemaz negrib ārstēt...

  • -5
    gg65 27.04.2020, 08:51:27

    Šie nu gan ir pilnīgi meli.
    Man ir pilnīgi cita pieredze. Pa nakti neesmu braucis, bet pa dienu gan esmu braucis un vienmēr ir bijusi ļoti laba attieksme. Te drīzāk būtu jādzird otras puses viedoklis pirms kādu sodīt un vainot.

  • 0
    Dee 01.05.2020, 11:00:48

    Man arī ir cita pieredze, gan ar suni, gan kaķiem. Pavēlu vakarā dakteris atbrauca uz vetklīniku un sniedza sunim palīdzību. Esmu vedusi no darbavietas teritorijas kaķus kastrēt, tas tika paveikts par puscenu. Protams, ar labdarību neviens tur nenodarbojas, reizēm liekas, ka lētāk būtu pašai slimot. :D

  • -12
    Eeeeeeeeee 27.04.2020, 08:09:59

    Diezgan skarbi un atbilstoši šaj pilsētai...

  • -3
    Gunārs Pētersons 27.04.2020, 12:27:56

    Nepiekrītu! Esmu 100% pārliecināts, ka, noklausoties sarunu, ja tas, protams, būtu iespējams, mums viedoklis būtu cits. Pašiem klīnikā vienmēr bijusi ļoti pozitīva pieredze. Vienmēr esam saskārušies par profesionālu attieksmi un viedokli. Jāņem vērā arī tas, ka kucēnu saimnieki bija ļoti emocionālā un stresa stāvoklī, lietas un tā brīža skarbo patiesību uztverot ļoti sakāpināti. Ļoti žēl, ka kucēns ir miris un noteikti novēlu tikt pāri zaudējumam. Bet ieteiktu neķengāties anonīmi un publiski.

  • -5
    Zeķe 27.04.2020, 14:33:16

    Stāsts iz dzīves..
    Kaķis izkrita pa logu no pietiekoši liela augstuma.
    Asinis, pušumi, šoks dzīvniekam un pašam saimniekam.
    Pilsētas vetambulance Prospektā pasūtīja 5 mājas tālāk ap 14iem pa dienu..
    Bez brīdinājuma ieradās pūkainis ar saimnieku uz Pārventas vetambulanci - momentā pieņēma, palīdzēja pūkainim, un saimnieku arī nomierināja, ka dzīvnieks dzīvos, būs labi.
    Vēl līdz pat šai dienai dzīvnieks dzīvs, bez traumām vai paliekošām sekām.

    Par tālruņa pacelšanu, neaizmirstam, ka tas ir arīdzan ārsta privātais tālruņa numurs.


    Izsaku līdzjūtību par kucēna zaudējumu, taču, jāsaprot, ka 3 mēnešu jauns kucēns varēja būt jau ar iedzimtu kaiti, kas mūsdienās vairs nav retums, it īpaši, ja ņemts šķirnes kucēns ne pie pārbaudītiem un licencētiem pavairotājiem.


    Sakāpinātas emocijas ne to vien spēj "uzrakstīt". Lai vai kā, vēlreiz - līdzjūtību.

  • -4
    .Barons.. 27.04.2020, 15:22:37

    To ir liel Skād,ka to maz Sunit bij nobeigkties.Es būt izteikt Līdz-jūtib,le zinat.
    Bet vel lielak Skād būt bijus,ja to Sunit nebūt 3 Mēnes,bet 3 Gad vecc,oder vel veccak.Tad būt bijs vairak žēl,aiz to,ka ieguldit lielak līdzekļ priekš to Sunit uzturešan.

  • -7
    sunucilveks35 27.04.2020, 15:49:42

    Es patiešām priecājos, ka mūsu vidū ir cilvēki, kuri var spriest ar 100% pārliecību par situācijām, kuras nav pieredzējuši, kā arī par nepazīstamu cilvēku sakāpinātību. Un bez jebkāda sarkasma patiešām priecājos, ka jūs un jūsu mīluļi ir tikuši apkalpoti un aprūpēti pienācīgi. Tas ir tieši tā, kā tam būtu jābūt. Bet diemžēl tas nemaina faktu, ka, lai arī kurš tajā naktī pacēla telefonu, šī persona atteicās mums palīdzēt pēc burtiskas lūgšanās un jebkādas naudas piedāvājumiem. Bet tas lai paliek šī konkrētā cilvēka ziņā. Vienkārši vēlējos brīdināt, ka šādā situācijā brīvdienas naktī varat nonākt. Paldies par jūsu līdzjūtību! Turpināsim darīt mūsu mīluļu labā visu iespējamo!

  • -3
    Gunārs Pētersons 27.04.2020, 16:19:36

    Tik tiešām ļoti žēl un atvainojos par "100% pārliecību". Tomēr jāsaka, ka visbiežāk šādos anonīmas ķengāšanās gadījumos atšķiras pušu viedokļi. Tas arī ir tas, par ko liela pārliecība. Vēlreiz Jums līdzjūtība un novēlu, lai nekad šāda situācija Jums nebūtu jāpiedzīvo vēlreiz. Turieties!

  • -3
    Guncis 27.04.2020, 17:23:02

    Saprotamas ir Jūsu bēdas, taču nedrīkst publiski apvainot cilvēku, ka viņš ir atbildējis un zvanu, bet nav Jums sniedzis palīdzību. Jāņem vērā fakts, ka tajā brīdī cilvēks ar kuru sazinājaties nebija klīnikā uz vietas un Jūs nezināt tā cilvēka situāciju. Cits stāsts būtu, ja klīnikā Jums būtu atteikts palīdzēt.

  • -6
    Tīģeris 27.04.2020, 16:15:37

    Man arī pārventas Vetklīnikā suni piebeidza,tagad griežos tikai Katoļu ielas
    vetklīnikā.

  • -9
    Pilsēta 27.04.2020, 16:35:01

    A kāpēc cilvēkam nakts laikā vajadzētu iedziļināties Tavās problēmās ar Tavu zvēru. Varētu padomāt, ka Tu ejot gulēt katru nakti domā kaut man kāds šonakt piezvanītu no darba un stāstītu savas bēdas, jo man tač nedrīkst būt brīvdienu un laika sev. Es dzīvoju tikai Jums un ļoti gaidu pateicību VB forumā vai halo rubrikā. Zeme giežas tikai ap Tevi un Tavu lopiņu.

  • -9
    trusis 27.04.2020, 17:55:05

    Runa taču ir par dzīvības glābšanu (kāda starpība- cilvēka vai dzīvnieka)? Bet tādus kā tu jau laikam vairāk aizskartu šmigas atteikšana tuvākajā točkā 1os naktī.

  • -4
    Liega 27.04.2020, 16:44:19

    Jau laikus vajag noskaidrot, kur atrodas diennakts veterinārās klīnikas! Nevis vainot visu pasauli savās bēdās, neesot kompetentai personai medicīnas jautājumos! Šī foruma galvenais mērķis šķiet nomelnot, izvazāt un apmelot izplatot emocionāli sakāpinātu informāciju. Kauns par Ventasbalsi! Kurš no Jums strādā 365 DIENNAKTIS gadā?!

  • -4
    ventasbalss.lv 28.04.2020, 10:19:15

    Labdien Liega! Par ko Ventas Balsij būtu jākaunas? Forumā iedzīvotāji dalās savās domās un viedokļos, ja sanāk, ka viedokļi nesakrīt par kaut kādām tēmām, nenozīmē, ka ar to nevar dalīties. Mēs neatbalstam šādas tēmas, uzskatam, ka tādas situācijas jārisina savādāk, bet šoreiz cilvēks izlēmis dalīties savā sāpē šeit. Nevajag visu vērtēt tikai no vienas puses! Lai Jums visiem jauka diena!

  • -11
    Latvija pāri visām! 27.04.2020, 18:45:38

    Nav nakts laikā lopu dakterim jāskrien glābt kāda mīļumiņš. Punkts.

  • -5
    Gaigaliiii 27.04.2020, 20:28:50

    Katram ir savs stāsts.. Es rakstu kā man ir bijis.. manam kaķim bija diabēts,ārsts teica,ka vajag iemidzināt.. taču cīnījāmies līdz pēdējam.. tagad braucu tikai uz Katoļu ielu.

  • 0
    Dee 01.05.2020, 11:07:08

    Manam kaķim arī bija diabēts, un tieši pateicoties Pārventas veterināriem, kaķis nodzīvoja 4 gadus un būtu dzīvojis vēl, ja ne audzējs. Protams, 2x dienā špricēju insulīnu, ik pa laikam pārbaudīju cukura līmeni. Neticu, ka tikai diabēta dēļ būtu ieteikts aizmidzināt. Varbūt bija tik stipri ielaists, ka orgāni atteica?

  • 0
    *** 27.04.2020, 22:18:01

    Pārventas vetklīnika ir diennakts klīnika? Neesmu piefiksējis- arī ārpus darba laika sniedz pakalpojumus? Jautāju- jo mans paziņa svētdienā savu mīluli veda uz RĪgu. Ventspilī vispār ir kāda klīnika, kura ir diennakts un brivdienās vaļā?

  • 0
    peace 28.04.2020, 00:01:41

    Cilvēkiem, arī zvēru dakteriem trūkst empātija pret saviem klientiem/pacientiem šādās situācijās - Tev tas ir miris ''draugs'' , vetārstam tas ir viens no 2938 mirušajiem suņiem savas prakses laikā. Diennakts vetārsts ja nav, sen jau bija nepieciešams. Par dārgu naudu protams

  • -1
    A.n.i.t.a 28.04.2020, 05:01:57

    Nezinu par šo gadījumu, bet manu suni dažus gadus atpakaļ operēja tieši šajā klīnikā un ,kas pats interesantākais, nākamā dienā dakteris piezvanīja , lai pajautātu par suņa veselības stāvokli.No cilvēku dakteriem neko līdzīgu neesmu piedzīvojusi,pat pēc operāvijas izrakstoties no slimnīcas , nesaņēmu nekādas norādes,kā izturēies, ko drīkst,ko nedrīkst darīt un kā jūtos...to vispār nepajautāja.

  • -3
    T.Montāns 28.04.2020, 22:37:12

    Nevajag nevienu vetu vainot. Mums pilsētā viņu ir cik ir un visi strādā godprātīgi. Punkts

  • -2
    Nargiss 29.04.2020, 19:40:29

    Aha, un Andris, 3os naktī, samiegojies, pidžamā,
    ceļā uz klīniku pie Platenes saņem zvanu, ka kucēns nobeidzies. Atvainojiet par traucējumu, paldies, varat tālāk nebraukt.
    Kurš no Jums vēlētos atrasties viņa vietā?!

  • 0
    Ventiņš+ 30.04.2020, 09:04:17

    Dakteris Ģirts ir labākais dakteris!
    Ārstēja gadu savu kaķi un tomēr izārstēja.
    Vienmēr dakteris pazvana un pajautā ka kaķis jūtas.
    Paldies Ģirtam!

  • 0
    Ilva 30.04.2020, 21:24:39

    Pārventas vetaptiekas dakteris ir vairākkārt glābis mūsu suņus(25 gadu garumā -divus). Gan bez lielas atlīdzības divas nedēļas mājas vizītēs, gan pa nakti triecās šurp no Popes veikt operāciju. Dakteris ir cilvēks ar lielo burtu ! Pirms kādu nomelnot padomājiet. Varbūt tiešām bija iemesls, kādēļ nevarēja ierasties. Man žēl Jūsu sunīša.

  • -1
    latvietis parastais 30.04.2020, 21:27:29

    Varu teikt tikai to labāko, sadarbība ir bijusi tikai ar kaķiem , uzsvars uz sadarbību, jo slimība nebija vienas vizītes risinājums. Attāluma, līdz ar to finanšu dēļ nevarējām izbraukāt uz procedūrām. Mūs apmācīja kā injicēt zāles,kā kopt dzīvnieku un kaķis pēc ļoti smagas operācijas saka paldies. Paldies saka kaķis Rimis.

  • 0
    tery 30.04.2020, 21:42:05

    Katram vetārstam noteikti ir savi kapi.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: