Atkal par braukšanu tilta aplī

Redzkā | 30.03.2019, 21:09:43 | 4008

Šodien beidzot apnika,saprotu,ka braukšanas kultūra ir tur kur tā ir,un uzskatu ka vainīga ir ceļu policija ,kas šos neandertāliešus neizglīto,tāpēc varbūt der atgriezties CSDD un atkārtot kā jābrauc apļveida krustojumā,ar divām joslām. PA ĀRĒJO JOSLU BRAUC TAD ,JA NĀKOŠAJĀ IZBRAUKTUVĒ TAISIES NOGRIEZTIES UN NEKĀ SAVĀDĀK. Iebraucot aplī no prospektu ar domu braukt uz tiltu,iebrauc pa iekšējo malu un tad PIRMS izbrauktuves uz tiltu pārkārtoties uz ārējo malu,un tad izbraukt no apļa. Tie kuri brauc pa ārējo malu pārkāpj CSN un apdrauc citus satiksmes dalībniekus!

Komentāri (108)

  • -5
    ilona kaķis 31.03.2019, 22:25:41

    Ja visā Eiropā, Skandināvijā un aiz trejdeviņām jūrām un kalniem apļa ārējo joslu ieņem tas, kurš vēlas tuvākajā izbrauktuvē iztapt no apļa, tad ventiņš parastais vico pa ārējo joslu nemainīgi, lai tur kari vai mēris.

  • 0
    masii 02.04.2019, 10:35:35

    tiešām vajadzētu uz ceļa sazīmēt bultas, kuras norādītu, ka labā josla izbraukšanai pirmajā izejā un kreisā - braukšanai taisni/pa apli. elementāri un braukšana raitāka

  • -3
    ilona kaķis 31.03.2019, 22:28:00

    "Bet tu palas noteikams! Man neviens nevar aizliegt tād braukšen!!!"
    Apļa iekšējā josla, ventiņa parastāprāt,ir iekārtota tādiem jestriem dīvaiņiem, kas darbdienas rītos rod prieku pārpadsmit reižu skudināties ap trīs karogmastiem.

  • -3
    ilona kaķis 31.03.2019, 22:31:07

    Divas joslas uz tilta, ventiņa parastāprāt, ir 1)lieka greznība, 2)aplama izdevība "tiem seskem, kas venmēr un visur līž ka uts priekše",ieskrieties kriminālajai darbībai. Lai tādu nekārtību nepieļautu, ventiņš parastais cenšas braukt tā, lai viņa mašīnas deguns būtu iebāzts priekšābraucēja izpūtējā.

  • -2
    ilona kaķis 31.03.2019, 22:35:34

    Uz pārmetumiem atbildot, samiernieciskākas dabas ventiņš parastais norāda uz apļa izmēriem: "Mums tie apeļ i daudz pa māz!"
    Normāla izmēra aplis, ventiņa parastāprāt, ir pie Tukuma.
    "Vo tas i riktigs apels! Ne tāds suņķēds riņķs, ka mums te tie pārgudre dunduk i esmērejuš!" Un nevienu neinteresē, ka Eiropā apļveida kustība divās joslās veiksmīgi tiek organizēta kaut vai riņķī ap vienu laternas stabu.

  • -1
    Krišs Daugulis 01.04.2019, 07:32:55

    Ventiņš (un ne tikai) arī Tukuma apļos vizinās pa ārmalu:)

  • -1
    Īstais 31.03.2019, 22:58:53

    ilona kaķis,viss Jūsu teiktais ir ļoti pareizi,tikai neviens to negrib un negribēs saprast,jo te ir Ventspils,kur pat Jaungads sākas vēlēk,labāk no rīta pastāvēt uz tilta labajā joslā,nekā aplī vismaz pēc rāvējslēdža principa palaist no kreisās joslas uz pārventu,man taču labajā pusē priekšroka

  • -1
    Puaro 31.03.2019, 23:50:27

    Tas pats ka vesels bars ar izciliem durakiem aplī brauc ar ieslēgtu virzienrādītāju.

  • -2
    Kuka 01.04.2019, 03:11:11

    Ja Ventiņš parastais ņems vērā, ka Ventiņš citādāk domājošais gribēs no kreisās joslas nogriezties pa labi, tad viss būs kārtībā. Labi, ka pagaidām tikai apļos. Ar laiku šī sērga var pārņemt jebkuru krustojumu.

  • -6
    cits kurzemnieks 01.04.2019, 07:07:40

    Labs risinājums būtu viadukti,bet kamēr prioritātes kungiem -lēmējiem būs shēmošana un kampšana,mums tādas greznības neredzēt.Situācija ar vilciena gaidīšanu pie pārbrauktuves pie KUREKSa ir kaut kāds ārprāts.Barjera tiek aizvērta,kad vilciens vēl nav ne redzsams ne dzirdams,velkas kā sēņu zupa,sastāvs garš.Autovādītājiem gribot negribot jāgaida,lai gan kādam laika nav,lai gaidītu.Bieži ,viena maza drezīna čakarē prātu entiem šoferiem abos virzienos.

  • -5
    A.n.i.t.a 01.04.2019, 07:47:33

    Visvairāk kaitina tie, kuri no tilta vēlas nogriezties Piltenes virzienā un nerāda pagriezienu, tādejādi tiem, kuri no tās pašas puses vēlas tikt uz tiltu sanāk lieki gaidīt, jo tāpat jau jālaiž tie,kuri brauc virzienā uz Pārventu. Izbraucot no apļa obligāti pagrieziens ir jārāda, ne tā?

  • 0
    Nif nifs 02.04.2019, 11:09:07

    Šim tiešām piekrītu, daudziem tas pagrieziens parādīt piemirstas. Un vēl - no Kustes dambja es drīkstu iebraukt aplī, ja mana josla brīva. Bet šo "pareizi" domājošo dēļ tūlīt kāds no mugurpuses taurē, ka viņam no iekšējās joslas, redz, bija priekšroka. Es viņa pagrieziena rādītāju no aizmugures varu redzēt?

  • 0
    Cuca 01.04.2019, 08:49:41

    > Ventspils ceļu policijai

    Būtu feini ja CP šo nokomentētu - kā tad galu galā ir?
    Man ir skaidrs, kā braukt pa šo apli - kā visā Eiropā pieņemts. Saprotot šāda apļa nozīmi arī saproti kādu tas dod efektu kopējā satiksmē, bet kā ir šai rītdienas pilsētā? Kā tad braukt mūsu pilsētas apļos ? :D :D :D

  • -6
    ORA38934939 01.04.2019, 09:09:12

    Manuprāt ir jāsoda tie ārējā apļa braucēji par "agresīvu braukšanu"! Arējo apli brauc tikai gadījumos, ja tiek izmantota pirmā nobrauktuve pa labi, kā tas notiek visā civilizētajā pasaulē!

  • 0
    Tīģeris 01.04.2019, 21:36:53

    Latvija nav civilizēta pasaule un te jābrauc citādāk ,pajautā csdd ka šis apls ir jaizbrauc

  • 0
    qwerty 01.04.2019, 09:18:59

    Paskatīsimies uz šo apļu tēmu no projektētāja skatu punkta. Sāksim no pilsētas puses un tālāk uz Pārventu: uz apļa pusi dodas trīs auto (A- brauc uz Pārventu,B- brauc uz Pilteni,C- brauc uz Kuršiem). C auto, aplī nemaz nebrauc, jo ir turbojosla. A un B šķērso tiltu un dara to pa apļa pirmo joslu , pabrauc garām pirmai nobrauktuvei , jo tā ir domāta tiem kas brauc no Pārventas uz Kuršiem.Kad A un B ir uz tilta ,tad A ieņem otro joslu un B paliek pirmajā.Aplī viņiem konfliktu nav. Līdzīgi ir atpakaļceļā. Ja B grib uz Pārventu no Piltenes, tad pa turbojoslu, ja uz pilsētu ,tad pa pirmo joslu garām pirmai nobrauktuvei un tad nonak uz tilta otras joslas. Ja A brauc uz pilsētu,tad tam ir divas turbojoslas abās tilta pusēs,bet ja tas grib uz Kuršiem ,tad uz tilta parkārtojas otrajā un tad caur apli. Bieži kustību sabremzē tie kuri pa otro joslu aplī ielido un tulīt to pamet pirmajā nobrautuvā (vakaros no Pārventas uz pilsētu), jo tie kas gaida uz iebraušanu aplī nevar saprast lidoņu domu.

  • -4
    cits kurzemnieks 01.04.2019, 10:35:39

    Kungs,jūsu komentārs ir visprātīgākais šajā tēmā.Nepiekrist jūsu skaidrojumam var tikai idiots.

  • -1
    ORA38934939 01.04.2019, 09:42:32

    Ar projektētājiem viss ir kārtībā, problēmas ir ar izmantotājiem!

  • 0
    Kuka 01.04.2019, 10:27:03

    To qwerty
    Sarunāt jau var visu, bet var gadīties kāds iebraucējs, kurš neko nebūs dzirdējis par mūsu norunu. Varu paziņot, ka ir apļi ar sešām un vairāk joslām un drīkst joslas mainīt pēc nepieciešamības. Tur neko nesarunāsi pa kuru joslu kur jābrauc, ja nebūs attiecīgās zīmes. No mūsu apļiem var izbraukt tikai no labās malējā joslas parādot pagriezienu.
    Punkts.

  • -2
    ilona kaķis 01.04.2019, 11:49:24

    Tur jau ir tā lieta, ka tieši iebraucēji nesaprot ventiņu specifiski izveidoto apļu izbraukšanas stilu.
    Braukšanas apmācību instruktori pielāgojas vietējai paražai, kura nu it kā ar noteikumiem pretrunā gluži nav, bet īsti pasaulē pieņemtajai praksei neatbilst. Galu galā eksaminējamie jāaizdabū līdz veiksmīgam rezultātam, un tad būtiski ņemt vērā visus apstākļus, kas varētu izsist no sliedēm nepieredzējušu braucēju. Drošāk pielāgoties ventiņam parastajam. Arī es ikdienā pielāgojos sava miera labad. Bet iesmīnu.

  • 0
    Edvīns 01.04.2019, 14:03:38

    Jau saakumaa piefikseju - trukst ,,turbojosla,, no tilta uz Piltenes pusi, ja butu, tas daudz ko uzlabotu!

  • -8
    Latvija pāri visām! 01.04.2019, 14:49:05

    Par ko cepiens?
    Ja kāds grib braukt pa apļa iekšējo joslu, lai brauc cik grib.)
    Bet lai nekunkst kad šo nesteidzas palaist pa priekšu tie, kas veic to pašu pagriezienu no ārējās joslas.

  • -5
    Īstais 01.04.2019, 16:10:04

    ilona kaķis,vai tik Tu neesi runcis,man ļoti patīk kā Tu spried,gluži manas domas

  • -5
    cits kurzemnieks 01.04.2019, 19:48:25

    Ja runcis,tad kastrēts.

  • 0
    ilona kaķis 01.04.2019, 22:12:16

    Man žēl kungus samulsināt, bet abi kļūdās: es nau runcs, un kastrec es a nau- es i sterilizierec. Le but skaidreb.

  • 0
    Kuzmičš 02.04.2019, 08:34:46

    Piemēram, Klaipēdā ir apļi ar 3 joslām un tajos ir smuki sazīmētas līnijas, kas arī norāda, ka ārējā malā braucošiem, obligāti ir jāizbrauc 1.nobrauktuvē. Attiecīgi 2.joslā esošie, no apļa izbrauc 2.nobrauktuvē u.t.t . Kāpēc pie mums tā nevarētu organizēt apļa kustību?

  • 0
    Nif nifs 02.04.2019, 11:13:13

    ja tā būs organizēts, braucot no pilsētas uz Pārventu, kur paliks tie, kuri iebrauc aplī no Kustes dambja?

  • 0
    Nif nifs 02.04.2019, 11:17:22

    Un, starp citu, no Kustes dambja iebrauktuve aplī ir tikai pa vienu joslu, tad nu sanāk, ka obligāti jānogriežas uz Pārventu? :)

  • -1
    Kuzmičš 02.04.2019, 11:22:19

    Nif nifs. Ja šoferi braucot no pilsētas uz pārventu, uz reiz aiz 1. izbrauktuves ( Piltenes virziens) pārkārtojas ārējā joslā, no kustes dambja puses braukošie, ar nosacījumu, ka arī neriņķos pa ārējo, mierīgi iebrauc iekšējā joslā un brauc pilsētas virzienā.

  • -1
    Nif nifs 02.04.2019, 11:35:22

    Uzreiz aiz 1.izbrauktuves t.i. akurāt pret iebrauktuvi no Kustes. Tātad ja viens brauc pa iekšējo vēl ar "degunu" pret Kustes dambi un kāds no Kustes iebrauc brīvā malējā joslā, pirmais obligāti taurēs no aizmugures, ka nav palaists pārkārtoties. Nekas tur labs nesanāk.

  • 0
    Latvija pāri visām! 02.04.2019, 11:23:08

    Izdomā problēmu tukšā vietā. Kā braucām, tā brauksim.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: