Atkal par braukšanu tilta aplī

Redzkā | 30.03.2019, 21:09:43 | 4008

Šodien beidzot apnika,saprotu,ka braukšanas kultūra ir tur kur tā ir,un uzskatu ka vainīga ir ceļu policija ,kas šos neandertāliešus neizglīto,tāpēc varbūt der atgriezties CSDD un atkārtot kā jābrauc apļveida krustojumā,ar divām joslām. PA ĀRĒJO JOSLU BRAUC TAD ,JA NĀKOŠAJĀ IZBRAUKTUVĒ TAISIES NOGRIEZTIES UN NEKĀ SAVĀDĀK. Iebraucot aplī no prospektu ar domu braukt uz tiltu,iebrauc pa iekšējo malu un tad PIRMS izbrauktuves uz tiltu pārkārtoties uz ārējo malu,un tad izbraukt no apļa. Tie kuri brauc pa ārējo malu pārkāpj CSN un apdrauc citus satiksmes dalībniekus!

Komentāri (108)

  • 0
    Tepatvien 30.03.2019, 21:32:28

    Man šķiet ne visai pilnīgi skaidri un detalizēti, bet tomēr - https://www.youtube.com/watch?v=u90MqAW0KAc

  • -2
    Viesturs Lībergs 30.03.2019, 21:43:35

    Ļoti pareizi,tā būtu jādara,bet pat auto instruktori tā nemāca Ventspilī.Un ja kāds brauc pa iekšējo joslu un grib pāriet uz labo joslu,tad braucošais pa ārējo joslu spiedīs gāzi grīdā,lai tik pa iekšējo neaizbrauc priekšā,man taču labās rokas priekšrocība,tajā vietā lai drusku piespiestu bremzes pedāli un ļautu aizbraukt tam pa īsāko trajektoriju braucošajam.

  • -1
    trakais oposums 30.03.2019, 21:57:22

    Tur jau ir tā lieta kāpēc tik daudzi nelien iekšējā joslā. Lai gan vai ir kādi sastrēgumi tāpēc...

  • 0
    yolo 30.03.2019, 22:05:04

    Lai kā jūs censtos, nevienu te neizmainīsi. Pielāgojies vai turpini dusmoties. Kā arī pa ārējo parasti brauc, ja izbrauc aiznākamajā izbrauktuvē. Daļa problēma ir tas kā sazīmētas tilta apļa joslas un apļa izmērs kā tāds

  • -4
    Kristina 30.03.2019, 22:07:19

    Как же жизненно, аж прослезилась. Тоже раздражают эти люди, наглые и глупые, которые сзади ещё и бибикать начинают.

  • -4
    kajetana 30.03.2019, 22:25:49

    Ventspilī tā māca ari autoskolā jo ventspils tilta apļi ir mazi un nevar izbraukt tā kā ir pēc noteikumiem. Īpaši gribu uzsvērt to tupo cilvēku kategoriju kuri brauc pa iekšējo malu un kurus nepalaiž uz ārejo malu lai nogriestos. Aplis nav domāts lai viņā apstātos jūs radāt avārijas situāciju ja jūs nepalaiž ārējā malā brauciet vēl vienu apli un jums būs priekšroka un varēsiet izbraukt no apļa :) Un iebaucot aplī var rādīt labo pagriezienu un arī nav obligāti bet ne jau kreiso :)))

  • -2
    Redzkā 30.03.2019, 22:45:01

    Tur jau tā lieta,ka, ja visi ievērotu likumus,tad nebūtu nevienam problēmas ar pārkārtošanos,jo sanāk ,ka neviens nevienam netraucē,jā ,aplis ir mazs,bet ne tik mazs lai to nevarētu izbraukt pēc likuma.

  • -1
    Redzkā 30.03.2019, 22:45:02

    Tur jau tā lieta,ka, ja visi ievērotu likumus,tad nebūtu nevienam problēmas ar pārkārtošanos,jo sanāk ,ka neviens nevienam netraucē,jā ,aplis ir mazs,bet ne tik mazs lai to nevarētu izbraukt pēc likuma.

  • -7
    Riebīgais 30.03.2019, 22:50:48

    Tēma kā saukta! Tu,ķēms sudraba pasat,kas mani spītīgi nelaida izbraukt no apļa pārventas pusē un kam es braucu pakaļ un pīpināju,nākošreiz vidējā pirksta vietā dabūsi pa seju lekājošais gaili.

  • -1
    tupenis 30.03.2019, 22:54:43

    vēl trakāk ir tad kad tu brauc pa iekšējo joslu no Durbes ielas puses, kur pat sunim skaidrs, ka pa ārējo joslu nogriezīsies uz Kuršiem vai nākamajā izejā, bet nē, taurēdams nelaiž mani izbraukt virzienā uz tilta! Vai tad tiešām CSDD šeit neredz problēmu un nevar uzstādīt attiecīgās ceļazīmes? Iesaku pa ārējo joslu braucējiem aizbraukt kaut uz Lietuvu, ātri sapratīs noteikumus!!

  • 0
    Peteris ( B ) 30.03.2019, 23:37:27

    Vēl trakāk ir kad no kreisās joslas met uz Kustes Dambi,tos jūs neskaitat? Man volvo purnu gandrīz nošķīla braucot savā joslā uz Viršiem!

  • -8
    cits kurzemnieks 31.03.2019, 07:38:01

    Nu vai tad te neprasās pēc videonovērošanas?A varbūt pēc tikai vienas joslas?

  • 0
    Peteris ( B ) 30.03.2019, 23:42:11

    Jampapiņiem likumi nav rakstīti,secinājums viens.Viņi ir visur!

  • -8
    cits kurzemnieks 31.03.2019, 07:36:02

    Ja jau katrs sevi uzskata par svarīgāko personu,un ir gatavs otram dot pa seju,kā arī rāda viens otram vidējo pirkstu-vārdu sakot,sirgst ar nopietnu psihisku novirzi,pie kuras var pieskaitīt arī šādas tēmas ielikšanu forumā,varbūt labāk ierosiniet satiksmes ministrijai izveidot apļus ar vienu joslu.Zinot mūsu braušanas kultūru,es nekad nebraukšu iekšējā joslā,jo varu ilgi no tās neizbraukt.

  • -1
    Riebīgais 31.03.2019, 09:25:44

    Dēļ tādiem "ārstiem" kā tu arī viss ir galīgā pakaļā." Es nekad nebraukšu pa iekšējo malu,aplis ir pārāk mazs,braucu kā gribu utt"pietiktu,ja vienreiz cp padežūrētu tur ,minūtes laikā būtu pāris protokoli. Tā kā te pareizi saka,tā ir csn neievērošana-tātad pārkāpums.

  • -8
    cits kurzemnieks 31.03.2019, 12:03:07

    Par ko cepiens?Arī es braucu tikai pa ārējo apļa joslu.Tā kā viss ir normāli,un braukt pa ārējo malu nav CSN ppārkāpums.Arī pa iekšējo var braukt-ja gribas sev nervus bendēt.

  • -3
    Bardaks 31.03.2019, 10:02:28

    Jebkurā variantā, pareizi ir braukt pa ārējo, ko arī paši CP dara, kā arī autoskolas to māca + csdd eksāmenā pareizi ir braukt pa ārējo, nevis taisīt avārijas situācijas lienot pa iekšējo... labākie ir kreisā pagrieziena rādītāji, ko tad negriežas aplī pa kreisi uzreiz?

  • 0
    masii 02.04.2019, 10:32:25

    un kam tad izmantot iekšējo joslu? lielākā daļa tik brauc pa ārējo un iekšējā vispār tukša...nesaprotu ko baidīties..vienmēr braucu pa iekšējo, ja neplānoju nogriezties pirmajā izbrauktuvē...tfu, tfu, problēmas nav bijušas :)

  • -1
    Bardaks 31.03.2019, 10:04:38

    Bet taisnība ir, apļi galīgi sū**.

  • 0
    Kuka 31.03.2019, 10:39:30

    Tev riebīgas noteikti ir taisnība, bet par kuru CSN punktu ir runa. Lūdzu paskaidro nejēgām.

  • -3
    Konts_1 31.03.2019, 12:39:31

    Diezgan interesanti, ka cilvēki ar tik lielu pārliecību saka, ka, braucot pa ārējo joslu, tiek pārkāpti ceļu satiksmes noteikumi. Lai jau būtu, bet tad paskaidrojiet, lūdzu, kurš īsti pants tiek pārkāpts?

  • -1
    Tīģeris 31.03.2019, 17:31:28

    Es braucu uz pārventu vienmēr pa malējo, un ja kāds ir vidējā palaižu, un problēmu nav ,bet ja braucu pa videjo reti kurš palaiž drīzāk spiež grīdā,lai nepalaistu

  • -7
    cits kurzemnieks 31.03.2019, 17:47:50

    Kādu vidējo jūs domājat,ja joslas ir tikai divas?

  • -2
    Krišs Daugulis 31.03.2019, 17:46:37

    Likums numur 1 - autovadītāji, esiet savstarpēji pieklājīgi!

  • -3
    Tīģeris 31.03.2019, 18:07:12

    Latvijā pieklājības normu nepazīst ,diemžēl.

  • -10
    cits kurzemnieks 31.03.2019, 18:58:40

    Nav tāds likums,kurš uzliek par pienākumu būt pieklājīgiem.Kas attiecas uz apļu iekšējo joslu.tad esiet ar veselo saprātu un nelieniet tajā iekšējā joslā,jo tas liekais veidojums rada tikai problēmas un bendē nervus.Tādai iekšējai joslai jēga varētu būtu tikai tad,ja kādam aplī būtu jānogriežas pa kreisi.

  • -1
    ilona kaķis 31.03.2019, 22:23:28

    Ventiņš parastais 50 garus gadus ir lietojis abpus tiltam vienas joslas apļus.Ar jaunā tilta atklāšanu- ka tevi neraža!- HLABIC, un še jums divu joslu apļi. Un ne tikai katrā tilta galā, bet kā sāls brūcē vēl piedevāmDurbes un Rupniecības ielu krustojumā. KO NU?!

    Ģenētiski pārmantotais pieradums vienai joslai licis ventiņam parastajam ķerties pie lokālā braukšanas stila izstrādes.

  • -7
    cits kurzemnieks 01.04.2019, 06:50:29

    Divas joslas tika izveidotas tāpēc,lai ventiņš neparastais varētu savu stulbumu parādīt.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: