Bizness bērnu pilsētiņās

KRX | 10.05.2018, 19:09:30 | 2986

Gribētos zināt to pašvaldības komisijas, darba grupas, kabineta vai vienalga kādu locekļu viedokli un pamatojumu lēmumam - atļaut Pārventas bērnu pilsētiņā izvietot maksas atrakcijas. Kāpēc netika jautāts vecāku viedoklis?! Vai var šos izdevumus iesniegt pašvaldībai uz atmaksu?!? :)))
Runājot ar citiem vecākiem - nesaņēmu nevienu pozitīvu viedokli par šādu pašvaldības soli.
Daudz vecāku izvēlējās Pārventas pilsētiņu tieši tā iemesla dēļ - tur nav šo maksas atrakciju!
Aicinu tagad katru vakaru šos pārgudros pašvaldības locekļus uzturēties Pārventas pilsētiņā ar saviem skaidrās naudas uzkrājumiem, lai novērstu bērnu klaigas, kad vecāki nevēlas maksāt, jo ir ieradušies bērnu pilsētiņā BEZ MAKSAS izklaidēt savus bērnus.

Aicinu pārējos vecākus šeit atsaukties un rosināt pašvaldību atteikties no šī lēmuma.

Komentāri (76)

  • -9
    snaiperis999 16.05.2018, 09:38:43

    Pērti,tas,ja pareizi saprotu,par maz ir sisti.Nu vispār,tādas ,,audzināšanas,, rezultāts pašam sitējam pec tā sistā izaugšanas lielam,var atnākt atpakaļ ļoti nepatīkamā formā.Sevišķ tas jāpadomā puiku sitējiem.Pēc gadiem varat paši dabūt pa muti tā,ka mannā putriņa tik būs jāēd.

  • 0
    Mike 24.05.2018, 10:24:19

    Laikam tevi dauzīja konkrēti ,jo var manīt ka atsista biete pa pilnu programmu.Neskaitot vēl cik reizes no palodzes kritis esi ar galvu pa priekšu....

  • -2
    Virsliga 16.05.2018, 13:46:21

    KRX, ar šādu loģiku dzīvojot, Jums vajadzētu pārvākties uz kādu meža noru, kur nekādu maksas kārdinājumu riņķī nav. Pilsētā pa ielām (nenorobežotā teritorijā) brauc dažādas automašīnas, arī ļoti dārgas. Kad Jūsu bērnam būs 18, viņš taču var sagribēt, lai vecāki tādu iegādājas! Par saldumiem veikalos un (ak vai!) vasarā pat uz ielām pat nerunājot... Man ir bērni, maniem draugiem ir bērni, un nekad šīs atrakcijas nav radījušas problēmas, tieši otrādi - prieks par papildus iespējām. Jā, vienmēr to nevar atļauties un arī nevajag! Jā, bērni niķojas, jo grib. Jā, reizēm ir grūti ieskaidrot. Bet tā viņi aug!!!

    Man ir sajūta, ka Ventspils pašvaldība ir izlutinājusi ventspilniekus ar mega lielu izklaides piedāvājumu bez maksas (vai par minimālu maksu) bērniem. Tas apgrūtina privātā biznesa darbošanos šajā jomā, un, kā redzams, rada pilnīgi absurdas sūdzības.

  • -1
    vai man dieniņ!!! 16.05.2018, 15:39:11

    Viss ir skaidrs.
    Visai pilsētai un pārējiem iedzīvotājiem publiski ir jāaizliedz preces un pakalpojumi, lai tēmas autors varētu tikt galā ar savu bērneli, kuram viņš nav autoritāte.
    Slēdzam visu ciet un pārvācamies uz mežu, jo tur nav kārdinājumi.
    Āmen.

  • -7
    KRX 17.05.2018, 08:41:27

    Labi, visām šaurajām pierēm nav iespējams ieskaidrot tēmas būtību un nav arī tādas vajadzības. Dievs ar jums!
    Vienīgais par ko prieks - par šī atrakciju uzņēmēja plašo draugu loku, kas pats sev sarīkoja pieprasījumu, pats sevi tagad slavē, ceru, ka pats sevi arī finansē.

  • -1
    vai man dieniņ!!! 17.05.2018, 18:31:00

    Nu ko nu fleitē. Pats savā tēmā skaidri uzrakstīji - NETIEKU GALĀ AR SAVU BĒRNU. VIŅŠ BĻAUJ UN GRIB MAKSAS ATRAKCIJAS. LŪDZU NOVĀCIET. LŪDZU ATMAKSĀJIET MAN NAUDU PAR MANU IZTĒRĒTO PRIEKŠ BĒRNA, JO ES NESPĒJU PASKAIDROT (šis teikums jau vien liek lasītājiem padomāt, vai cilvēks ir pie pilna prāta).

    Tad kāda ir tā tēmas citas būtība? Šaurās pieres nesaprot!

    Varēji normāli uzrakstīt problēmu korektā formā nevienu neaizvainojot, bet tā vietā apvaino visus citus, tai skaitā pārgudros locekļus, it kā viņi būtu bez bērniem no cita kosmosa.

    islabākais ir tas, ka apvaino citus, dabū pretī to pašu un vēl ar kautko neapmierināts.

  • 0
    Venta2000 24.05.2018, 10:12:10

    Bet katrs var reģistrēties un uzsākt biznesu un katru dienu. Tā kā iesaku arī Tev padomāt ar ko vari vairāk nopelnīt, lai varētu atļauties izmaksāt bērniem. Maksas atrakscijas visā pasaulē ir un būs, un nekur nesprukt. Domāju, ka Tavs komentārs ir pilnīgi nevietā, ja jau tik zinošs esi, mēģini noskaidrot, kas tā ir par firmu un tad izstāsti mums, kādas draudzīgas attiecības te pilsētā veidojam. Muļķības. Ieteikšu Tev tā - kamēr cita maciņā lūrēsi, pats bez centa paliksi! Bizness iet tiem, kas māk un zina, kur un kā to attīstīt.

  • -3
    snaiperis999 17.05.2018, 10:03:21

    arprac,tava ironiskā pārspīlēšana ir nevietā.

  • -2
    vai man dieniņ!!! 17.05.2018, 18:33:28

    Lai nu kurš to teiktu, bet ne jau Snaipers999, kurš katrā tēmā muld 9 mēmiem vietā un nevietā.

  • -2
    snaiperis999 17.05.2018, 10:05:54

    KRX,tava tēma ir laba un vajadzīga.Neķer kreņķi.

  • 0
    snaiperis999 17.05.2018, 19:06:12

    arprac laikam pārnācis no darba,un kā vienmēr ar kaut ko neapmierināts,sāk atkal pļutīt.

  • -2
    Mike 23.05.2018, 22:12:42

    Varoni...muti piever a? Oki būs? Ej uz savu praidu

  • -1
    Ventspilniece kopš 1982.g. 23.05.2018, 19:41:41

    Līdz šodienas nebiju pretī atrakcijām. Bet šodien mani un bērnu notrieca tas "velosipēds " no muguras. It kā tiešām ar savējiem velosipēdiem iebraukt nedrikst, bet par maksu brauc cik grib.
    Lai tie batuti stāv (kaut cenas kosmiskās), bet velosipēdi vajag aizliegt.

  • -2
    Mike 23.05.2018, 22:13:49

    Kāpēc neziņojāt tad par to?

  • -1
    Venta2000 24.05.2018, 10:17:55

    Tāpēc jau tur ir apsardze, lai uz vietas pasūdzēto, mēs muldoņas Tev kundzīt nepalīdzēsim :))) Pagājušās brīvdienās bijām uz parku, speciāli paskatījos, kāda velna pēc te atkal ņemas. Neko īpašu neieraudzīju, viss kā parasti, nesaprotu, par ko tā jāiesvilst. Protams,ka var gadīties, ka kāds bērns neuzmanīgi izstūrē un kaut kur iebrauc vai uzsitas, tāpēc jau nav uzreiz jāraksta visiem valts orgāniem. Es tiešām nesaprotu, visu šo no malas skatoties, man paliek žēl Aivara, viņš kā mūsu tēvs droši vien lasa visus šos murgus un droši vien naktīs vairs neguļ...

  • -5
    Mike 24.05.2018, 10:29:11

    Tu vēl te Venta2000 .Biju domājis ka saņēmies un beidzot devies uz savu dzimto pusipierādīt ka var savā vietā sasniegt un strādāt. :)

  • 0
    Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome 24.05.2018, 15:20:57

    Labdien!
    Lūdzam precizēt laika intervālu, kurā notika starpgadījums.

  • 0
    Venta2000 25.05.2018, 10:24:18

    Mike, man nekas nevienam nav jāpierāda, es strādāju un nesūdzos. Man vienkārši ir apnikusi tā čīkstēšana, visi par visu čīkuļo. Strādāt vajag, nevis čīkstēt.

  • 0
    snaiperis999 25.05.2018, 10:30:25

    Tieši tā,Venta 2000,sūds par visu,ka tik tautai darbs un priekšniecībai lepna dzīvošana.

  • 0
    Venta2000 25.05.2018, 10:48:04

    snaiperis999 es nesaprotu, tas ir uzbrauciens? Es kaut ko nepareizi pateicu??? Ko tad Tu gribi būt priekšnieks, bet lūdzu,esi. kā jau esmu teicis, es nevienam pakaļu nelaizu, dzīvoju savu dzīvi un nevienam netraucēju. Gribi izsisties, aiziet, neviens Tev neko neliedz. Un nevajag te fleitēt, man arī bērni ir auguši, neesmu no mēness te atbraucis.

  • 0
    snaiperis999 25.05.2018, 12:44:52

    Tas nav uzbrauciens,tas ir ironisks komentārs,kuram personīgi tevi nu nekādi nevajag uzvilkt.Vai tad tā nav,ka lielākais vairums cilvēki strādā par cieņas pazemojošu atalgojumu,bet darba devēji un visādi citādi priekšnieķeļi lepni dzīvo?

  • 0
    dzintra365 24.05.2018, 13:42:15

    Pilnība piekritu Ventai :)

  • 0
    omme 25.05.2018, 14:36:34

    Izskatās,ka atrakcijas parkā slēgtas.Vedu mazbērnus uz turieni,bet nu jau vairākas dienas ,kā slēgts.Parkā runā,ka domei kaut kas nav pa prātam.

  • 0
    krusttēvs vilhelms 25.05.2018, 20:57:18

    varētu pa maksu atvērt bērnu istabu

  • 0
    Skuja,Vilis 25.05.2018, 21:05:18

    Krievu laikā bija milicijas bērnu istaba.Vai tādu atjaunot?

  • 0
    Krusttevs Bobs 25.05.2018, 23:25:42

    Vajag samaksāt Ventspils uzņēmēju nodokli. Tad varēs strādāt un nebūs iebildumu.

  • -1
    Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome 27.05.2018, 17:57:24

    Atbild Ventspils pilsētas domes Ekonomikas nodaļa:

    Ventspils pilsētas dome ir saskaņojusi atrakciju nomas pakalpojuma sniegšanu komersantam bērnu pilsētiņā “Fantāzija” līdz vasaras beigām. Ventspils Pašvaldības policija ir veikusi pārbaudi nomas punkta darbībā un pārkāpumus nekonstatēja.
    Pēc iedzīvotāju iebildumu izvērtēšanas, no 1.jūnija ir precizēts iznomājamo atrakciju braukšanas maršruts. Atrakciju nomas darba laiku komersants izvēlas pats, izvērtējot iespējamo klientu skaitu.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: