Bizness bērnu pilsētiņās

KRX | 10.05.2018, 19:09:30 | 2985

Gribētos zināt to pašvaldības komisijas, darba grupas, kabineta vai vienalga kādu locekļu viedokli un pamatojumu lēmumam - atļaut Pārventas bērnu pilsētiņā izvietot maksas atrakcijas. Kāpēc netika jautāts vecāku viedoklis?! Vai var šos izdevumus iesniegt pašvaldībai uz atmaksu?!? :)))
Runājot ar citiem vecākiem - nesaņēmu nevienu pozitīvu viedokli par šādu pašvaldības soli.
Daudz vecāku izvēlējās Pārventas pilsētiņu tieši tā iemesla dēļ - tur nav šo maksas atrakciju!
Aicinu tagad katru vakaru šos pārgudros pašvaldības locekļus uzturēties Pārventas pilsētiņā ar saviem skaidrās naudas uzkrājumiem, lai novērstu bērnu klaigas, kad vecāki nevēlas maksāt, jo ir ieradušies bērnu pilsētiņā BEZ MAKSAS izklaidēt savus bērnus.

Aicinu pārējos vecākus šeit atsaukties un rosināt pašvaldību atteikties no šī lēmuma.

Komentāri (76)

  • -10
    Dace Cinciusa (ex Buka) 10.05.2018, 19:24:04

    Pilnīgi piekrītu, negribas iet uz bērnulaukumu bērnus bļaudināt.

  • -2
    snaiperis999 10.05.2018, 19:32:44

    Es gan neesmu pārsteikts,ka,kam ir,tam tiks dots,bet kam nav,no tā tiks ņemts.Tā kā,lūdzu neizrādīt sašutumu par ,,nenovērtējamām,, kristīgām vērtībām.Arī kabinetal sēdošais droši varētu teikt mācītāja vārdiem sakot,ka,neskaties uz maniem vārdiem,bet ieklausies manos vārdos.Jāpiebilst.ka it sevišķi tajos vārdos,pirms vēlēšamām.

  • 0
    Nif nifs 10.05.2018, 20:21:41

    Es saviem bērniem paskaidroju, ko varu un ko nevaru. Ja iepriekš saprātīgi izrunājas, viņi saprot. Nu vismaz nekliedz. Visu pasauli tikpat pēc savas iegribas nepārtaisīsi. Tad jau veikalos jāliek kārumus no plauktiem izņemt - es nevaru atļautied, nu tad lai nav.

  • -13
    KRX 10.05.2018, 20:31:53

    Visiem pārgudrajiem varu ieteikt - ejiet savu vēdera izeju un šķērmo dūšu izlikt citās tēmās.
    Par audzināšanu... varētu ilgi un ļoti diskutēt, bet nav ne īstā vieta, ne laiks, ne tēma, starp citu! Kārumu arī veikalā pilns plaukts, jā, bet tur var sarunāt, ka tikai vienu un tur cenas ir norādītas. Bez tam, ejot uz veikalu, es saprotu, ka tur viss ir par maksu!! Šajā gadījumā ir nepatīkams pārsteigums - tieši pa vidu bezmaksas atrakcijām pēkšņi uzrodas maksas pakalpojums!

  • -1
    vai man dieniņ!!! 10.05.2018, 21:03:50

    Pats savu tēmu vari likt vienā plauktā ar vēdera izeju. Tik stulbu pseidoproblēmu reti kad nākas te lasīt.
    Ar savu nabadzību un nespēju savākt/audzināt savu bērnu nevajag aizvainot uzņēmējus, kas vēlas pelnīt un dot darba vietu, gan "pārgudros" ierēdņus, kas atbalstīja biznesa iespēju.
    Tu un tavs viedoklis (jeb aizvainojoša žlurga) nav visi 5 tūkstoši vecāku viedoklis jeb tevis izdomātie "daudzi".

  • -1
    KRX 10.05.2018, 20:34:04

    Jā, un nemaz negribas ieslīgt diskusijā par šī biznesa pārstāvi - treniņbiksēs tērpto jaunieti, kura sēž un grauž saulespuķu sēklas un latviešu valodu saprot ar atkārtotiem teikumiem.

  • -4
    Olga 10.05.2018, 21:38:53

    Bet ir rakstīts ka bernu parja ar rireņiem nedrīkst braukat..
    Ka tad sanāk pa naudu tomēr drikst????!!

  • -2
    Olga 10.05.2018, 21:40:36

    Bet ir rakstits ka bernu parka ar riteni nedrikst braukt.
    Ka tad sanak, ka par naudu tomēr drikst????!!

  • -2
    snaiperis999 10.05.2018, 22:04:10

    Te viens to idiotismu laikam tik tiešām uzskata par uzņemējdarbību?!Nav vairs ne mēra sajūta ,ne kauns.

  • -6
    vai man dieniņ!!! 10.05.2018, 22:35:39

    Nemaz neizbrīna tavs kārtējais stulbais komentārs. Kas tad ir tie simtiem tūkstošiem pašnodarbinātie un mazie dažu cilvēku uzņēmumi, kas mēģina ar precēm un pakalpojumiem pelnīt?
    Skaidrs. Tev kā klasiskam pensionētam padomju produktam uzņēmējdarbība ir tikai fabrika un strādnieki bari.

  • -7
    KRX 10.05.2018, 23:36:52

    Lai viņi savu "uzņēmējdarbību" (kurā iekasēto naudu bet bļodiņā un vārdu "čeks" vispār nesaprot) taisa jebkur citur! Lielajā laukumā, Reņķenē, kaut vai pie Jūras 36!
    Ir taču Piedzīvojumu parks! Tur ir dažnedažādas atrakcijas! Kāpēc tad tur viņus nelaiž?!?

  • -2
    snaiperis999 11.05.2018, 07:39:29

    Tieši tā,arprac,fabrika un lētticīgi strādnieku bari.Par to liecina stagnēšana un pat regress valsts sajātā ekonomikā,par ko ,,liels paldies,, ,it svišķi,premjerlācītim un šahistei.

  • -2
    No malas 11.05.2018, 07:57:29

    Nesaprotu,kur problēma.
    Kas tie par bērniem,kuri nelabā balsī bļauj (nevis raud),ja kaut kas nenotiek pēc viņu prāta?
    Te drīzāk būtu pie vainas vecāki,kuri savas atvases izlaiduši.

  • -2
    snaiperis999 11.05.2018, 08:38:10

    Vairāk par jebkuru bērnu ir izlaidušies visu līmenu ierēdņi,kā arī vēlētās amatpersonas,kurām zaļo gaismu cucībām it devuši vēleltāji.Paši vien tādu valsti veidojat ar savu izvēli pie vēlēšanu urnām ākstoties ik pēc diviem gadiem.

  • -1
    Blondīnīte 11.05.2018, 16:06:47

    Bērni ir jāaudzina un nevis jāvaino ierēdņi Vai jāsauc, lai maksā ierēdņi.
    To ka savus bērnus esat mīļās mammas izlaidušas ir Jūsu problēma un nevis ierēdņu. Audziniet bērniņus, izstāstiet viņiem ko var un ko nevar un tad viņi nebļaus pa visu bērnu pilsētiņu
    Man netraucē ierasties ar savu bērnu bērnu pilsētiņā, kurā ir arī maksas izklaides, mājās sarunājām, ko apmeklēsim un mums ir skaista izklaide
    Tas ka treiņtērpa darbinieks nesaprot latviešu valodu un grauž sēkliņas gan ir akmens firmas lauciņā

  • -4
    keda 11.05.2018, 16:25:37

    Kad mani bērni augi, jau bija arī tur batuti un visādas mašīnas, dažreiz bērni ar tām izbrauca, bet ne vienmēr un nekādas histērijas netaisīja. Tieši kā Nif nifs saka, jāizrunājas ar bērnu. Tik pat labi var pārmest veikalniekiem vai kafejnīcu īpašniekiem, ka neslēpj tās, jo garām ejot, bērns var sagribēt ieiet katrā un sākt taisīt troksni :)

  • -2
    snaiperis999 11.05.2018, 16:48:00

    florence,kā miljonāre būdama,varēja Ventspilī noprivatizēt vienu no centra ielām un par atrašanos uz tās,prasīt naudu.Ja jau katra cūcība ir uzņēmējdarbība,tad lai iet uz pilnu klopi.

  • -2
    Ens 11.05.2018, 17:21:51

    Nu lūk,cienījamie ventspilnieki,lietas notiek pēc viena ļaundara scenārija. Tomēr,cerība ir tautas pusē-fizikas un bioloģijas likumus jums,nekaunīgie tautas kalpi,neuzpirkt! Katrai lietai ir nolikts savs laiks. Jūsu posts nav piemidzis vai iesnaudies. Katrs tiks paēdināts no savu darbu augļiem.

  • -1
    snaiperis999 11.05.2018, 17:49:56

    Tā tam vajadzētu būt.Tātam vajadzēja notikt jau vismaz 10 gadus atpakaļ.Pagaidā tie tautas kalpi ēd pavisam citus augļus.

  • 0
    Ens 11.05.2018, 17:59:43

    Mazliet pacietības,un visas lietas ieņems pareizās vietas..

  • 0
    Olga 11.05.2018, 18:28:20

    Kadu vasaru atbrauca leiši uzstadija atrakcijas vasaras sezona un pelnija naudu..

  • -7
    KRX 11.05.2018, 20:09:57

    Visi tie austrumu gudrie, kas runā par audzināšanu - vēlams vispirms pašiem izaudzināt vismaz trīs bērnus un tad redzēt - ka bērni ir nesalīdzināmi dažādi!
    Jā, ar 5gadnieku vai 4gadnieku var sarunāt un viņš varbūt arī neauros, bet 2gadnieks vai 3gadnieks nesapratīs, ka blakus ir daudz labāks slidkalniņš, kad citi priecīgi lēkā batutā.

    Visiem šī biznesa draugiem/radiem/kaimiņiem - labāk pamāciet savu paziņu strādāt godprātīgi un rūpēties labāk par sava biznesa tēlu.

  • -1
    Margrieta. 11.05.2018, 20:52:32

    Ja 2gadnieks vai 3gadnieks niķojas,vajag nopērt,tad citreiz mācēs uzvesties.Mājas kārtībā,protams,ne publiski.

  • -5
    keda 12.05.2018, 00:03:41

    Nu, ir man trīs bērni un ko tagad? Kāds vēl būs arguments? ;) Neteikšu, ka vienmēr visu uzreiz izdevies sarunāt, ka dažkārt nekaitināja visādi saldumi pie veikalu kasēm, kuru bērniem tūlīt sagribējās utt, bet kaut kā neienāca prātā doma par to sūdzēties, kur nu vel publiski. Zini, tā ir dzīves pieredze, kas bērniem arī ir vajadzīga, ne? Nav taču tā, ka viņiem viss cits tiek, bet tikai maksas atrakcijas bezmaksas parkā nē?

  • -1
    Nif nifs 12.05.2018, 16:04:47

    Kā reiz man arī ir trīs :D maksas atrakcijas bija vienmēr, bet arī sarunāt ar bērniem var, vajag tik gribēt.
    P.S. Mani bērni nepiedzima uzreiz 5-gadīgi :D

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: