Kaimiņš taisa šmuguļus?

keda | 06.02.2017, 10:27:36 | 1602

Dikti pārliecināts jau nu Kaimiņkungs šajā videi neizklausās un neizskatās. Katrā ziņā, ja viss nav tik melns, kā tiek mālēts, vismaz aktierīts sapratīs, kas ir lielā politika un ka ne tikai viņš var par citiem kompromatus rakt :)

http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/05.02.2017-deputatu-kaiminu-vaino-fiktiva-nodarbinasana.id90273/

No nezināmiem avotiem caur Kaimiņam piederošo «Suņu būdu» pāris gadu laikā plūduši desmiti tūkstoši eiro uz kādu mikrouzņēmumu, it kā Kaimiņa labā strādājošu cilvēku algām. Šī mikrouzņēmuma īpašnieks apgalvo, ka vairāki darbinieki bijuši fiktīvi. Divas personas «de facto» arī apgalvoja, ka daļa no saņemtās naudas bija jāatdod Kaimiņam atpakaļ skaidrā. Kaimiņš to noliedz. Tiesībsargājošās iestādes, kas par notikušo informētas, neraujas ar visu tikt skaidrībā.

Komentāri (55)

  • -2
    Miguel Lopez 06.02.2017, 14:09:09

    Es arī nevaru to kaimiņu ciest! Tā pietaisītā treptelpa un nemitīgie dzerstiņi pagrabā ar bomžiem...

  • -12
    Ozolu Zīļuks 06.02.2017, 14:18:32

    Jā, ja Kaimiņa partiju nebūtu pametis Poikāns, tad vēl varētu rasties šaubas par šo informāciju, taču, ja Poikānam radās šaubas par Kaimiņa godaprātu, tad, visticamāk, Kaimiņš un viņa partija "KPV LV" tiešām nav tīri. Ne morāli, ne finansiāli.

  • -17
    Tīna 06.02.2017, 14:40:28

    Pērn notika šķelšanās deputāta Artusa Kaimiņa partijā. No partijas «KPV LV» aizgājušie kā vienu no iemesliem minēja neskaidrības partijas finansēs. Mums kļuvis zināms par ko ir runa. No nezināmiem avotiem caur Kaimiņam piederošo «Suņu būdu» pāris gadu laikā plūduši desmiti tūkstoši eiro uz kādu mikrouzņēmumu, it kā Kaimiņa labā strādājošu cilvēku algām.

    Šī mikrouzņēmuma īpašnieks apgalvo, ka vairāki darbinieki bijuši fiktīvi. Divas personas «de facto» arī apgalvoja, ka daļa no saņemtās naudas bija jāatdod Kaimiņam atpakaļ skaidrā. Kaimiņš to noliedz. Tiesībsargājošās iestādes, kas par notikušo informētas, neraujas ar visu tikt skaidrībā.

  • -7
    666.lv 06.02.2017, 15:30:14

    Tātad:
    Domes jaunizveidotās propagandas un ideoloģijas nodaļas darbinieki:

    Maija Kļaviņa
    Zigmārs Kronis
    Adata
    Tīna
    Grossmeister (atvainojiet,kirilicā nerakstu)

    un vēl:
    Juris
    keda
    kaimiņiene
    (tādi ārštata kadri ,varbūt)

    Bet ja nu kādreiz Latvijā tiek atjaunots tiesiskums?
    Un Lielajā Ļeņina laukumā burinieka parodijas mastu rājās tiks pakārts dažs labs noziedznieks?

    Kā tad būs ar jums,vai nebaidāties,ka varat tikt parauti līdz kā līdzdalībnieki?

    (Protams,tie ir tikai hipotētiski pieņēmumi...)

  • -12
    Ozolu Zīļuks 06.02.2017, 15:35:52

    Uzskaiti arī Zobu fejas (E.Ratnieka) komandu - nu kaut vai hipotētiski :D

  • -2
    prof.Preobraženskis 06.02.2017, 15:40:49

    Ozolu Zīļuks gan laikam ir Zobu fejas klons.
    Vai otrādi.

  • -10
    Гроссмейстер 06.02.2017, 15:53:43

    Nacionālists, Ratnieka/Landmaņa/Kaimiņa atbalstītājs 666.lv mani ir pievienojis pie kaut kādas domes propagandas grupas. Es gan Ventspils pilsētas domē esmu bijis varbūt kādas piecas reizes, un noteikti es tur nestrādāju un neesmu ar to saistīts. Kas attiecas uz tevi, 666.lv, kurš aiz nacionālisma un nepatikas pret krievu valodu pat kirilicā vairs nespēj parakstīt, tad varu pateikt vēl vienu lietu - es nebūt neesmu "Latvijai un Ventspilij" elektorāts, mani politiskie uzskati ir citi. Tomēr, ja man ir jāizvēlas starp Lembergu un nacionālistiem/neoliberāļiem, tad viennozīmīgi esmu par Lembergu.

  • -5
    Zigmārs Kronis 06.02.2017, 19:13:41

    Nosargāsim Ventspili pret Rīgas maitu lijām!

  • -3
    Anita 06.02.2017, 15:36:40

    Nez vai arī citu augstos amatos esošo kungu un dāmu e-pasti tā tiek ķidāti un vai visi ir kristālskaidri kā bērna asara ?Valsts galvgalī tādi svētie atrodas , bet tautai ar katru dienu kļūst nepanesamāk dzīvot šeit .Tad jautājums , kas pie tā vainīgs???????Atraduši vienu grēkāzi Kaimiņu , un tagad visi pasaules noziegumi būs viņa pastrādāti , neviens nav bez grēka , tā ka apdomājiet labi , kas ir visa ļaunuma sakne, vai tiešām tikai viens ir tas grēcinieks???

  • -2
    Novadnieks 06.02.2017, 16:18:13

    Nebūtu tas Kaimiņš staigājis apkārt ar savu video kameru un it sevišķi nebūtu izrādījis interesi par Ventspils mēra amatu,tad nekādas šādas jezgas tagad nebūtu.Lai kas tur tajās intrigās arī atbilst īstenībai, tad tas ir tīrais sīkums,ja salīdzina ar to bagāžu,kāda ir Lemberga kungam.Kaimiņa kunga bagāža nevelk uz ilgstošu cietumsodu,bet Lemberga gan velk.

  • -9
    Opaps 06.02.2017, 16:13:55

    Es brīnos un domāju,ka tādi Kaimiņi,ždanoki,Ratnieki u.c. ķēmrauši tiek ievēlēti dažādos amatos? Vai tiešām tauta nevar atšķirt pelavas no īstiem graudiem? Tik daudz līdzekļi tiek izniekoti slimo cilvēku(dzīvnieku) uzturēšanai? Tā ir ,ka visiem izpatikt ir grūti-vienam patiķ meita,citam māte. bet kaut kādai reāliskai domāšanai jābūt. Lai arī par Lembergu runā sliktu,bet viņam ir mugurkauls.viņš tomēr cīnās un daudzās jautājumos ir stingri noteikts,nemētajās no vienas malas otrajā,ka prostitūta.Stingrais mugurkauls ir panācis to ,ka daudzi viņu cienā un arī neieredz, bet zina ka ar laiku viņš panākst to ko iecerējis. Par piemēru -mūzīkas vidusskola.

  • -2
    Novadnieks 06.02.2017, 16:48:34

    Tu,vecā smilšu kaste,mazāk te spriedelē,bet uzēd kādu apelsīnu un pirms miega iedzer vīgriežu tēju.Īsto graudu te atradis.Mums te tie graudi jau ir tik īsti Latvijā,ka Sicīlijas mafijai būtu ko pamācīties.

  • -5
    Opaps 06.02.2017, 23:47:45

    Novadniek! Apelsīnus pirmo reizi nogaršoju ap 50 gadu atpakļ.Tēju dzeru, kad man ir klepus pēc taviem komentāriem.Mīļākie dzērieni ir UZAVAS alus piekdienās .Par graudu kvalitāti lūdzu nemuldi,jo tu neko nesaproti.

  • -1
    Novadnieks 07.02.2017, 04:45:18

    Nu tad tik vāvuļo tālāk,ja tāds gudrs esi,Ne tu pirmā tukšā muca.Tik ilgi skanēsi,kamēr aizvedīs uz METKO.

  • 0
    Frīdis 07.02.2017, 19:14:07

    Vēl viens atsaldētais te uzradies , ar traumētu galvu ...kurā smadzeņu vietā Užavas alus - dieva vietā smagos noziegumos apsūdzētais Lembergs . Lūdz dievu, lai atgriež tev veselo saprātu !

  • -2
    Frīdis 07.02.2017, 18:57:51

    Kaimiņa taisītie jociņi , vai pat kāda sīkblēdība ir vistīrākai sīksīkums salīdzinot to ko dara reāli pie varas esošie !!! Tiem rau līdz kaulam nu kož Kaimiņa izteicieni , un nu tie atriebībā metušies Kaimiņa kažokā utis meklēt ! Un viena no tām ir keda, kurai nu ļoti pēkšņi rūp šie kustonīši !

  • -1
    Frīdis 07.02.2017, 19:17:04

    Sory - Novadniekam rakstītais komentārs bija domāts Opapam !

  • -1
    Novadnieks 07.02.2017, 19:33:04

    Tā arī sapratu,Frīdi.

  • -3
    Tīna 09.02.2017, 09:13:38

    Facebook par Kaimiņa šmuguļiem izteicies mazliet plašāk Kaspars Upaciers:

    Sveiki, jūtos parādā savu viedokli par raidījumā de Facto rādīto sižetu pagājušā svētdienā.
    Tā kā Artuss (mans draugs, kā viņš sižetā apgalvoja) mani no sava draugu pulka elektroniskajā vidē izslēdza jau rudenī, tad jau ilgāku laiku mani neskar informācija ne par Artusu, ne par KPV.

    Pagājušajā nedēļā de Facto mani izvaicāja par Suņu Būdas veidošanu un manis teikto citēja savā sižetā. Nekāda cita sakara ar šo sižetu man nav. Artuss atkal ir pieķerts klajos melos, apvainojot mani sižeta pasūtīšanā.

    Daudzajiem kritizētājiem varu teikt - jā, runa ir par naudu. Par naudu un par ideāliem.

    Es biju kopā ar Artusu no pirmās Suņu Būdas līdz brīdim, kad KPV valdi pameta Ilmārs, Armands, Marita un Uldis, un varu apstiprināt, ka viss ko parādīja raidījumā de Facto ir taisnība, un tā ir tikai neliela daļa no notikumiem, kuri ir palikuši aiz kadra.

    Pirms pagājušā gada 8. februārī tika paziņots par KPV dibināšanu, Artuss man un Atim zvērēja, ka būs viens no partijas līderiem, nevis vadonis. Jau dažus mēnešus vēlāk, situācija radikāli mainījās, sākās apšaubāma finanšu piesaiste, dīvaini solījumi ne partijas biedriem, nesaprotamu lēmumu pieņemšana, nepamatoti uzbraucieni valdes locekļiem, savējo “dauzīšana”, līdz pat Artusa paziņojumam, ka viņš būs premjers. Nekādi cēli mērķi vai konkrēti rīcības plāni nevienam neinteresēja.
    Apbrīnoju Linarda drosme iet līdz galam un cīnīties par taisnību, jo kā lai jūtas cilvēks, kurš strādā 24/7, filmē un montē Artusa kameras, redz kā deputāts Saeimā atmasko nelikumības, iestājas par “mazo cilvēku”, bet reizi mēnesī pie bankomāta pieprasa atdot 200 eiro!

    Tiem, kuri smīnot kritizē- kas tad tas par noziegumu, iesaku palasīt Krimināllikuma 218. un 219. pantu, kā arī Likums par interešu konflikta novēršanu 9., 24. un 28. pantu.

    Ja cēlais mērķis bija par godīgu valsts pārvaldi, šādi likuma pārkāpumi saknē iznīcina visas iespējas to realizēt.
    Jūs domājat, ka Artusa nīstie “Misteri 20” uzreiz ņēma daudz? Nē, gan jau sāka ar 200 eiro.

    Nekādi miljoni jau vēl nebija, bet tos 60 tūkstošus, par tā saukto reklāmu video blogā sunubuda.tv, manuprāt, saņēma Artuss, bet jāatstrādā visam KPV. Artuss savulaik teica: “Saeimā esmu tikai Es, nevis Ilmārs vai Armands.” Ja šāds cilvēks kļūst par premjeru, tad loģiski valsts kase pieder viņam un no katra vēl 200 eiro pie bankomāta.

    Un tagad par raidījumu dzēšanu. Te nu Artuss atkal melo!
    Emocionālajā vēstījumā izlasīju, ka es dzēšot raidījumus. Dažas Suņu Būdas jau sen youtube bloķēja izmantotās muzikas autortiesību pārkāpumu dēļ un Artuss to ļoti labi zināja, bet nē - atkal vajadzēja uzvemt.
    Šobrīd nevēlos tērēt laiku, lai vienu bezkaunīgu piektklasnieku sūdzētu tiesā par apmelošanu, bet šī ir kolosāla iespēja Aivaram tiesā beidzot uzvarēt, jo arī viņam raidītie zemiskie apvainojumi šajā kontekstā ir nekaunīgs apmelojums.
    Tiem, kas turpina fanot par Artusu, novēlu... nē- nevēlu veiksmi, jo arī Makaronu Dievam ir savi pielūdzēji un jūtas par to priecīgi un lepni.

    Un visu beidzot.

    Es vienkārši izslēdzu Suņu Būdu, apnika, es viņu ieslēdzu, es viņu izslēdzu. Vau.

  • -2
    Frīdis 09.02.2017, 15:29:59

    Vēl viena utu meklētāja radusies , vispirms pati pameklē madavoškas sev augšā un apakšā ! Nu nepatīk Kaimiņa izteicieni , tie kož - sirdsapziņas nav tīras pie šprices esošajiem , tad nu cilā Kaimiņa apenes. Suns zin ko ēdis !

  • -2
    Gunārs Pētersons 09.02.2017, 16:29:21

    Frīdi - Tev pamuļķa gēns ieslēdzies? Ja "mazgā apenes" visiem, tad visiem. Tad sanāk, ka daži dzīvnieki ir vienlīdzīgāki par citiem? Kādēļ Artusa apenes smird mazāk par vietējām? Ja smird, tad smird un nav ko par tādiem balsot!

  • -1
    Frīdis 09.02.2017, 20:31:29

    Diez kāds muļķa gēns Pētersonam ieslēdzies ? Netaisos nevienu te aizstāvēt ! Saku tikai to , ka ZZS un citi valdības pārstāvji ka arī te vietējās blaktes sākuši raganu medības . Protams ka Kaimiņam ir jāuzņemas atbildība par savām blēdībām . Nedomāju te Kaimiņu aizstāvēt . Bet saku tikai to ko jau teicu - Kaimiņa izteicieniem daudz taisnības ! Kāpēc nevar iesēdināt Lembergu ! Valdība neapjēdz kādus nodokļu likumus ir pati pieņēmusi.... un tmll..... nu protams ka šiem tūlīt jāsāk rakt bedri Kaimiņam.
    Bet kad pie varas esošie sāks uzņemties atbildību par saviem nedarbiem ? KO tieši ZZS un citi valdības pārstāvji ir darījuši lai ierobežotu korupciju valstī un apturētu valsts izzagšanu ?
    Varbūt Pētersona gēns ar savām klukstēm zin ko teikt ?!

  • -2
    Gunārs Pētersons 09.02.2017, 23:44:34

    Es jau tieši rakstīju, ka ja smird, tad smird un nav ko balsot par tādiem. Vienalga - vecs, jauns... Tas, ka runā daudz taisnības un rīkojas netīri, grēkus tīrākus nepadara. Tādēļ, ja tomēr būtu iedziļinājies, redzētu, ka neatbalstu nevienu.

  • 0
    Novadnieks 10.02.2017, 05:10:34

    Pēterson,kā tur ir ar tām taisnstūra malām?

  • 0
    Frīdis 10.02.2017, 11:22:50

    Pētersonam Dauna gēns ieslēdzies! Prātā nenāk balsot , ne par tavu glumo noziedznieku partiju , ne par āksta, aktiera Kaimiņa partiju . Tev klapītes uz acīm ? Kas nepatīk to nelasi ? Vai kā ?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: