Kaimiņš taisa šmuguļus?

keda | 06.02.2017, 10:27:36 | 1599

Dikti pārliecināts jau nu Kaimiņkungs šajā videi neizklausās un neizskatās. Katrā ziņā, ja viss nav tik melns, kā tiek mālēts, vismaz aktierīts sapratīs, kas ir lielā politika un ka ne tikai viņš var par citiem kompromatus rakt :)

http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/05.02.2017-deputatu-kaiminu-vaino-fiktiva-nodarbinasana.id90273/

No nezināmiem avotiem caur Kaimiņam piederošo «Suņu būdu» pāris gadu laikā plūduši desmiti tūkstoši eiro uz kādu mikrouzņēmumu, it kā Kaimiņa labā strādājošu cilvēku algām. Šī mikrouzņēmuma īpašnieks apgalvo, ka vairāki darbinieki bijuši fiktīvi. Divas personas «de facto» arī apgalvoja, ka daļa no saņemtās naudas bija jāatdod Kaimiņam atpakaļ skaidrā. Kaimiņš to noliedz. Tiesībsargājošās iestādes, kas par notikušo informētas, neraujas ar visu tikt skaidrībā.

Komentāri (55)

  • -20
    Adata 06.02.2017, 10:48:30

    "Sirdsskaidrais" deputāts Artuss Kaimiņš 2016.gada nogalē savā “Facebook” profilā publicēja video ar uzrunu “visiem Latvijas nodokļu maksātājiem”, kurā atskatījās uz gada notikumiem: “Šis gads mums sākās ar to, ka mums nebija valdības. Un šis gads beidzās ar to, ka mums nav normālas nodokļu sistēmas."

    Zināja par ko runā! Kāpēc viņam kā deputātam pieņemt likumus, kas sakārto nodokļu sistēmu, ja tik izdevīga ir nesakārtota sistēma?

  • -2
    Tīna 09.02.2017, 09:14:09

    Facebook par Kaimiņa šmuguļiem izteicies mazliet plašāk Kaspars Upaciers:

    Sveiki, jūtos parādā savu viedokli par raidījumā de Facto rādīto sižetu pagājušā svētdienā.
    Tā kā Artuss (mans draugs, kā viņš sižetā apgalvoja) mani no sava draugu pulka elektroniskajā vidē izslēdza jau rudenī, tad jau ilgāku laiku mani neskar informācija ne par Artusu, ne par KPV.

    Pagājušajā nedēļā de Facto mani izvaicāja par Suņu Būdas veidošanu un manis teikto citēja savā sižetā. Nekāda cita sakara ar šo sižetu man nav. Artuss atkal ir pieķerts klajos melos, apvainojot mani sižeta pasūtīšanā.

    Daudzajiem kritizētājiem varu teikt - jā, runa ir par naudu. Par naudu un par ideāliem.

    Es biju kopā ar Artusu no pirmās Suņu Būdas līdz brīdim, kad KPV valdi pameta Ilmārs, Armands, Marita un Uldis, un varu apstiprināt, ka viss ko parādīja raidījumā de Facto ir taisnība, un tā ir tikai neliela daļa no notikumiem, kuri ir palikuši aiz kadra.

    Pirms pagājušā gada 8. februārī tika paziņots par KPV dibināšanu, Artuss man un Atim zvērēja, ka būs viens no partijas līderiem, nevis vadonis. Jau dažus mēnešus vēlāk, situācija radikāli mainījās, sākās apšaubāma finanšu piesaiste, dīvaini solījumi ne partijas biedriem, nesaprotamu lēmumu pieņemšana, nepamatoti uzbraucieni valdes locekļiem, savējo “dauzīšana”, līdz pat Artusa paziņojumam, ka viņš būs premjers. Nekādi cēli mērķi vai konkrēti rīcības plāni nevienam neinteresēja.
    Apbrīnoju Linarda drosme iet līdz galam un cīnīties par taisnību, jo kā lai jūtas cilvēks, kurš strādā 24/7, filmē un montē Artusa kameras, redz kā deputāts Saeimā atmasko nelikumības, iestājas par “mazo cilvēku”, bet reizi mēnesī pie bankomāta pieprasa atdot 200 eiro!

    Tiem, kuri smīnot kritizē- kas tad tas par noziegumu, iesaku palasīt Krimināllikuma 218. un 219. pantu, kā arī Likums par interešu konflikta novēršanu 9., 24. un 28. pantu.

    Ja cēlais mērķis bija par godīgu valsts pārvaldi, šādi likuma pārkāpumi saknē iznīcina visas iespējas to realizēt.
    Jūs domājat, ka Artusa nīstie “Misteri 20” uzreiz ņēma daudz? Nē, gan jau sāka ar 200 eiro.

    Nekādi miljoni jau vēl nebija, bet tos 60 tūkstošus, par tā saukto reklāmu video blogā sunubuda.tv, manuprāt, saņēma Artuss, bet jāatstrādā visam KPV. Artuss savulaik teica: “Saeimā esmu tikai Es, nevis Ilmārs vai Armands.” Ja šāds cilvēks kļūst par premjeru, tad loģiski valsts kase pieder viņam un no katra vēl 200 eiro pie bankomāta.

    Un tagad par raidījumu dzēšanu. Te nu Artuss atkal melo!
    Emocionālajā vēstījumā izlasīju, ka es dzēšot raidījumus. Dažas Suņu Būdas jau sen youtube bloķēja izmantotās muzikas autortiesību pārkāpumu dēļ un Artuss to ļoti labi zināja, bet nē - atkal vajadzēja uzvemt.
    Šobrīd nevēlos tērēt laiku, lai vienu bezkaunīgu piektklasnieku sūdzētu tiesā par apmelošanu, bet šī ir kolosāla iespēja Aivaram tiesā beidzot uzvarēt, jo arī viņam raidītie zemiskie apvainojumi šajā kontekstā ir nekaunīgs apmelojums.
    Tiem, kas turpina fanot par Artusu, novēlu... nē- nevēlu veiksmi, jo arī Makaronu Dievam ir savi pielūdzēji un jūtas par to priecīgi un lepni.

    Un visu beidzot.

    Es vienkārši izslēdzu Suņu Būdu, apnika, es viņu ieslēdzu, es viņu izslēdzu. Vau.

  • -4
    asd 06.02.2017, 11:22:04

    Nu,ja arī tas būtu taisnība,tas tomēr būtu sīkums ,salīdzinot ar tām lietām,ko taisījis un varbūt vēl tagad turpina taisīt kāds cits labi zināms cilvēks,kuru nekādi nevar notiesāt un iesēdināt cietumā...

  • -4
    Novadnieks 06.02.2017, 11:27:21

    Ļoti laba replika,ko par to var teikt Adatas caurdurtā keda?

  • -16
    Tīna 06.02.2017, 13:19:39

    Raidījums DE FACTO ->>> Kaimiņam vaicājām, kāds īsti ir “Suņu būdas” bizness? “Kā veidojas šis apgrozījums – no kādas naudas?”
    Kaimiņš: “Es pats vēl pat neesmu skatījies.”

    Raidījumi pērn bijuši tikai četri, bet nauda nākusi. Deputāts atsaucas uz noslēgtiem reklāmas līgumiem. “Suņu būdas” mājaslapā ver tikai redzēt, ka tiek reklamēti raksti maz zināmā portālā bnn.lv. Portāla investors ir Austrijā reģistrēts uzņēmums “Baltic News Network”. Tam savukārt Latvijā pieder uzņēmums “Media Support”. Tā vadītājs iepriekš bija Ventspils mēra Aivara Lemberga oponenta, Šveices advokāta Rūdolfa Meroni kontrolētajos uzņēmumos vadošajos amatos strādājošais Edgars Ciniņš, tagad “Media Support” vada Meroni uzticības persona Aivars Gobiņš. “Media Support” ar Kaimiņa uzņēmumu ir līgums par informācijas apmaiņu.

  • -4
    Novadnieks 06.02.2017, 11:25:18

    Te tāda keda ar Adatu pakaļā sarosījušies.Interesanti.kādu motīvu vadīti?

  • -16
    keda 06.02.2017, 12:26:33

    Kāpēc nejautā, kādu motīvu vadīti citi kaut ko te raksta? Vispār jau defaktisti sarosījās, es tikai padevu tālāk. Tev šķiet, ka viss ir ok, ja tas arī izrādīsies taisnība?

  • -2
    ozols 06.02.2017, 11:34:23

    Valdība,politiķi,zagļi,pakalpiņi un .........kur tālāk? Jāiet skaldīt malku!

  • -18
    kaimiņiene 06.02.2017, 11:56:51

    Nu, nu, sirdsšķīstais Kaimiņš, kas sataisījies par Ventspils mēru. Kā saka savā acī baļķi neredz.

  • -5
    Zobu Feja 06.02.2017, 11:58:11

    Pērkamās padauzu žurnālistikas paraugdemonstrējums:

    Mums kļuvis zināms par ko ir runa. No nezināmiem avotiem ...

    Kur ir kāds fakts, ko var pārbaudīt?
    Kā sauc uzņēmumus?
    Kā sauc iesaustītos cilvēkus?

  • -17
    Maija Kļaviņa 06.02.2017, 12:03:54

    To uzzināsi tiesas zālē. Čalis KNABam uzrakstījis iesniegumu. pagaidām jau viņa vārdu nepubliskos.

  • -6
    Zobu Feja 06.02.2017, 12:07:34

    Iesniegumu var uzrakstīt jebkurš pērkams idiots, īpaši jau tam kabatas kantorim KNABam, kuru pie varas esošas politiskās cūkas iznīcināja un pataisīja par parodiju.

  • -17
    keda 06.02.2017, 12:31:16

    Ko tā sastresojies? Līdz šim tev nekas nav licis šaubīties par to, ko pats ne met iekšā, lai gan arī netrūks info no "drošiem, bet anonīmiem" avotiem. Biji cerējis, ka Artuss iejās domē baltā zirgā un paņems tevi līdzi? :)
    Ja čalis izstāstīja vairāk aizkadrā, ja tas ir zināms žurnālistiem un ir viņu pārbaudīts, tad plašāk nevienam nekas nav jāziņo. Informācijas avots arī nav publiski jāizpauž.

  • -3
    ozols 06.02.2017, 12:14:30

    Smejies vai raudi,parodija ir sākusies!

  • -20
    Maija Kļaviņa 06.02.2017, 12:18:17

    Ha ha , citam bedri raka, pats iekrita! Jā, un es par to priecājos. Kas tas vispār par uzņēmēju, kurš nezina kā viņa uzņēmumā veidojas finanšu apgrozījums. Un neko nezina par reklāmas līgumiem, īpaši jau par tiem, kas reklamē viņa Suņu Būdas mājas lapā portālu, kuru pārvalda Šveices Ostapa Bendera jeb Rūdolfa Meroni cilvēks. Vismaz saprotams, kas palīdz finansēt viņa partijas aktivitātes un ar kādu mērķi. Man jau sen bija aizdomas, ka partijas KPV LV pareizais atšifrējums ir KAIMIŅŠ PRET VENTSPILI UN LATVIJU.

  • -2
    Novadnieks 06.02.2017, 12:26:34

    Tu varētu nodibināt partiju-MKPVS(Maija Kļaviņa pret veselo saprātu).

  • -18
    Zigmārs Kronis 06.02.2017, 12:26:03

    Kāda Kaimiņam raksturīga kaisle (7:09) : "Neaiztieciet mikrouzņēmuma nodokli! Rokas nost no mikrouzņēmuma nodokļa! " :)

  • -16
    Adata 06.02.2017, 12:38:02

    Kaut kur dzirdēju lielisku domu - Kaimiņš iemācīja Landmanim darboties ar kameru, bet šamējais palīdzēja ar finansēm - gan ne savām, bet savu sponsoru - Berķa un Meroni. Nu jau veidojas kameras pavēlnieku pulciņš. ratnieks ar jau apguvis kameru. nu tādi kā kameras biedri pret Ventspili. Cik nezinu par kādu kameru es te runāju... Bet kamera paliek kamera :)

  • -17
    Гроссмейстер 06.02.2017, 12:46:54

    Nu par Artusu Kaimiņu sen viss ir skaidrs, kas viņš par cilvēku un politiķi. Vispirms noskaidrojas, Kaimiņš smēķēja marihuānu un bija apsūdzēts par narkotiku iegādāšanos un glabāšanu bez realizācijas nolūka.

    Tad Kaimiņš piedzērās līdz cilvēka cieņu aizskarošai stadijai. Ka stāstīja aculiecinieki, Kaimiņš streipuļoja, skaļi runāja, plātījās ar rokām, un visādi citādi pievērsis sev pastiprinātu uzmanību, un beigās prasīja bāra apsargam "Tu zini, kas es esmu?". Tālāk rokudzelžos saslēgtais deputāts, kā jau īstam kungam pienākas, divu policistu pavadībā tika nogādāts uz policijas transportu un iesēdināts goda vietā – busiņa aizmugurē ar restotajiem logiem.

    Tāpat kaimiņš ir zināms ar savu klauna būtību, skriešanu ar kameru visur, kur vien var, pat sieviešu tualetē.

    Ka izteicās bijušais Kaimiņa partijas biedrs Poikāns, kurš saprata Kaimiņa būtību un aizgāja no viņa partijas: "Kā izrādās, patiesais partijas dibināšanas mērķis nekad nav bijis Latvijas iedzīvotāju, Latvijas valsts labklājība un nākotne, nepieļaujot valsts izzagšanu atsevišķu personu interesēs. Tie bijuši tukši vārdi un tukši solījumi, kuriem nekad nebija plānots piepildīties. Meli, teātris vai šahs, kur par bandiniekiem bijām ieplānoti mēs un arī visi jūs, cienījamie KPV LV biedri, ar mērķi, lai kāds simtkājis tur, aizmugurē turpinātu savu triumfa gājienu Latvijas nākotnē. Trojas zirgs, kā jau tam jābūt, vienmēr ir izskatījies uzticams. Mums cits ceļš ejams un citi mērķi īstenojami. Nav mums pa ceļam ar viltvāržiem, lai cik patiesi tie neizskatītos. Var muļķot ilgi, bet nevar to darīt bezgalīgi un ne ar visiem".

  • -3
    Novadnieks 06.02.2017, 13:02:43

    Tas tik būtu interesanti,kādu nepārstrādātu biezputru te pļūtītu viens otrs,ja tas Kaimiņš tik tiešām kļūtu par Ventspils PIRMO.Nevar taču būt,ka visi ,tagad noslienājušies esošās varas fani tad bēgtu no pilsētas.Būtu vien te jādzīvo un jāziepējas tuvāk Kaimiņa komandai un jādzied viņiem slavas dziesmas.
    Ja tā nopietni,tad nožēlojami radījumi jūs esat,ja par labu esam varat uzskatīt pie varas grožiem esošu cilvēku,kuram ir jāsapūst cietumā.Ar ko jūs labāki par tiem,kuri 1940 gadā sagaidīja ar ovācijām Latvijā komunistu okupantus.Tādi paši esat kā tie kas 50 gadu garumā locījās līdz zemei komunistisko izdzimteņu un citu maitu priekšā.Tos tautas ienaidniekus nomainīja tagadējie pie varas esoši un jūs gatavi esat savās apenēs pakārties,lai tik esošam kungam būtu labi.Jūs aplaupa,par jums ņirgājas,bet jūs viņus par labiem uzskatāt,nožēlojamā tauta.Ne visi,bet daudzi.

  • -17
    keda 06.02.2017, 13:58:41

    Nesapratu, tad vajag jebko likt vietā, lai tik būtu jauns cilvēks? Tas, ka esošais mērs ir tiesu darbos iestrēdzis, ir slikti, tas, ka tiek Kaimiņa darbība vērtēta, nav nekas? Kaut kā drusku loģika klibo un ari leksika bišķi iet pāri strīpai? Kā ta pats karoji pret komunistiem cīnījies un izvairījies no pakāršanās apenēs? :)

  • -16
    Adata 06.02.2017, 13:04:30

    Neuztraucies, ventspilnieki nav tik stulbi, lai Kaimiņu ievēlētu nopietnā amatā, jo viņu jau nevar ņemt nopietni. To jau pierādā viņa vadīšanas stils raidījumā «Suņu būda» un pēdējā laika uzvedība – lielākoties tas svārstās starp nekaunību, neaudzinātību un nepieskaitāmību. Vai te darbs mediķiem vai psihologiem?

  • -7
    Ozolu Zīļuks 06.02.2017, 13:13:28

    Nu spriediet paši....

    Pie Kaimiņa strādājošais puisis saka, ka viņa uzņēmumā darbinieki bijuši fiktīvi – līgumi nav bijuši, darbu viņi nav darījuši, bet naudu saņēmuši. Linards vēl apgalvo, ka daļa no Kaimiņa firmas skaitītās naudas par reāli padarīto darbu bija jāatdod deputātam atpakaļ.
    “Viņš pateica, ka es tev maksāšu 700, bet reāli tev paliek 500 – 200 tev man jāatdod uz rokas ir. Proti, jāaiziet uz bankomātu, jāizņem 200 eiro katru mēnesi un man jāatdod viņam rokās skaidrā naudā.”
    “Un to jūs arī darījāt?”
    “To es arī darīju.”

  • -16
    Tīna 06.02.2017, 13:20:33

    Raidījums DE FACTO ->>> Kaimiņam vaicājām, kāds īsti ir “Suņu būdas” bizness? “Kā veidojas šis apgrozījums – no kādas naudas?”
    Kaimiņš: “Es pats vēl pat neesmu skatījies.”

    Raidījumi pērn bijuši tikai četri, bet nauda nākusi. Deputāts atsaucas uz noslēgtiem reklāmas līgumiem. “Suņu būdas” mājaslapā ver tikai redzēt, ka tiek reklamēti raksti maz zināmā portālā bnn.lv. Portāla investors ir Austrijā reģistrēts uzņēmums “Baltic News Network”. Tam savukārt Latvijā pieder uzņēmums “Media Support”. Tā vadītājs iepriekš bija Ventspils mēra Aivara Lemberga oponenta, Šveices advokāta Rūdolfa Meroni kontrolētajos uzņēmumos vadošajos amatos strādājošais Edgars Ciniņš, tagad “Media Support” vada Meroni uzticības persona Aivars Gobiņš. “Media Support” ar Kaimiņa uzņēmumu ir līgums par informācijas apmaiņu.

  • -16
    Juris 06.02.2017, 13:25:00

    Veltījums SUPERDEPUTĀTAM, kurš beidzot mulst no kamerām un atzīst: "Jūs man bišķīt sabojājāt garastāvokli ar šo visu": https://www.youtube.com/watch?v=JsQmJOJIrj4

  • -4
    Anita 06.02.2017, 13:25:10

    Ventspilnieki tāpat kā pārējie Latvijas vēlētāji ir pietiekami stulbi ,lai gadu no gada vēlētu vienus un tos pašus zagļus un kampējus augstos amatos. Nav jābrīnās ,ka esam tur ,kur esam ar visām no tā izrietošajām sekām , bet kas attiecas uz Kaimiņu , viņš gan ir tikai pirmo reizi Saeimas sastāvā , bet visi citi tur jau sēž kā vecas mēbeles un neko citu nedara , kā tikai ražo sev un saviem sponsoriem vajadzīgus likumus, tāpēc jau dažu labu nevar ne apcietināt ,ne notiesāt par visiem labi zināmiem noziegumiem.Bail jau gan visiem varenajiem ir ,ka tik tādi Kaimiņi netiek pie teikšanas, tad būs ziepes , tāpēc jau ir tāds satraukums, ka tik nesanāk raudzīties uz sauli caur rūtotiem aizkariem.

  • -18
    Juris 06.02.2017, 13:37:32

    Tavs baltaistēvs Kaimiņš finanšu mahinācijās pieķerts ne pirmo reizi. Necaurspīdīgā partijas finanšu plūsma pārmesta kungam jau agrāk.

    Un kā Tu skaties uz šo?

    Kaimiņš: “Saņemsi naudu. Nemaksā pagaidām Madarai. Pārējiem gan. Ieskaiti Gatim lūdzu 2×700 eiro, uz otro maksājumu uzraksti – avanss,” Kaimiņš rakstīja vienā no e-pastiem. Pēc divām dienām Kaimiņš steidzināja izmaksāt algas, pa telefonu sakot: “Visi gaida uz tevi. Baigi.”

  • -16
    Juris 06.02.2017, 13:31:13

    Šī nav pirmā reize, kad Kaimiņš pieķerts finanšu mahinācijās. Kad 2016.gada rudenī KPV LV pameta vairāki biedri, Poikāns teica: "Neskaidras finanšu plūsmas aizmugurē rada šaubas par šīs organizācijas vai Artusa Kaimiņa īstajiem motīviem. Es esmu redzējis pietiekami daudz pierādījumu, lai saprastu, ka man ar šo cilvēku nav pa ceļam pilnīgi nemaz. " http://www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/no-partijas-kpv-lv-aizejosie-biedri-kaimins-nerekinas-ar-valdes-lemumiem.a207309/

  • -17
    Tīna 06.02.2017, 13:33:34

    Droši paskatieties video - https://www.youtube.com/watch?v=Klf7Uf0MX9E

    Kaimiņam jau video patīk un pašam patīk sekot visiem un visur ar kameru. Šoreiz arī viņam kāds pasekoja ar kameru un uzdeva kādu neāertus jautājumus. Štrunts kāda sajušana - labāk pavērojiet reakciju. Izskatās, ka žurnālisti šoreiz uzrakuši Kaimiņam sāpīgu tēmu.

    Ka tik pats Kaimiņš šādā situācijā pats neprasītu demisiju no kādiem citiem politiķiem, kas pieķerti negodībā. Un štrunts par pierādījumiem, ne! Galvenās jau ir aizdomas.

  • -16
    Maija Kļaviņa 06.02.2017, 13:46:04

    Kā redzams Artusa Kaimiņa jaunākajā Facebook ierakstā, tā vietā, lai atvainotos un paskaidrotu situāciju, viņš ir atradis “vainīgos”, kuri viņu nodevuši sakarā ar saviem, iespējams, fiktīvajiem darījumiem.

    video materiālā redzams, kā Artuss Kaimiņš ir visai pārsteigts un nervozs par saņemtajiem jautājumiem, un rod dažādus aizbildinājumus, piemēram, ka rīkojuma došana šajā gadījumā ir tikai ieteikums. Jāatgādina, ka pirms vēlēšanām savā raidījumā “Suņu būda” viņš ne reizi vien pārmeta citiem politiķiem to, ka bieži aizbildinās ar citām lietām, lai gan patiesībā cilvēkiem notiekošais ir skaidri redzams un saprotams.


    Te pilna intervija: http://www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/deputatu-kaiminu-vaino-fiktiva-nodarbinasana-politikis-neatklaj-sunu-budas-naudas-avotus.a222381/

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: