TOP alga

Diāna Kalniņa | 28.05.2016, 23:52:25 | 10161

Bergan kad beigsi pabalstus maksāt ,kad beidzot būs alga par 15 stundām ? 350EUR knapi 250 LS KAS TE NOTIEK ???

Komentāri (43)

  • -9
    Anita 03.06.2016, 11:57:19

    Diāna - nav ko brīnīties ,ka strādājošiem nemaksā nopelnīto , jo augsto kungu prāt visiem minimālo algu , neskatoties uz darba apjomu un darba ilgumu , nav te ko smalki rēķināt , gan jau izdzīvos , ja nespēs - meklēs kādu citu darba vietu , galvenais lai pašiem pilnas ķešas . Un šo ķēmu dēļ valstī kopumā tiek uzskatīts ,ka gan jau pie tās minimālās algas nāk līdz aploksnīte ar otru algu , un nepielec ,ka tik tiešām liela tautas daļa to minimālo arī saņem un arī izdzīvo.

  • -6
    Edgars 03.06.2016, 12:44:24

    mīlie,tas ir kapitalisms.visu dikte tirgus attiecibas.ja ir kas strada par minimalo algu,kapec kadam butu jamaksa vairak?iedomajieties sevi bergmana vieta?vai jus daritu savadāk?stipri saubos.tapec,ka tie ir izdevumi,kas samazina jusu pelnu.

  • -6
    karlito 03.06.2016, 20:27:51

    šajā valstī,šajā pilsētā cilvēkam jau nav lielas izvēles..bezdarbs liels,bet daudz kur darbinieku trūkst,jautājums kāpēc? Manuprāt atbilde ir tikai viena,cilvēks vienkārši negrib vergot par cilvēka necienīgo minimālo aldziņu..un tā tas turpināsies..kāds jau beigās piekāpsies..!

  • -1
    Gunita 04.10.2016, 22:18:27

    PASTRĀDĀJU BETĀ UN MANI ATLAIDA PĒC 10 DIENĀM.NEZ NEZ CIK MAN TA ALGA BUS.PRECES JAKRAME CIGARETES JASKAITA AVIZES JANORAKSTA JALIEK CENAS JAIZLIEK PLUSS VEL JASKAITA NAUDA UN JA IZTRUKUMS TIESI TAJA DIENA IR VAKARA JAIELIEK KASE ATPAKAL.NAUDU MAKSA APLOKSNES.CITAS STRADA NO 10-10 MAN BIJA NO 9-10. UN 8-9RAKSTU TE JO NEGRIBU JAUNU TEMU IESAKT.ALGU MAN SAMAKSAS BET NEZINU KAD.MAN BIJA TRIS JASYRADA TRIS BRIVAS.REALI 18 STUNDAS JAARUKAA UN BRINAAS KA VAR BUT IZTRUKUMS KASEE.72 H NEDELLA TAS IR DAUDZ JO MAN TEICA KA ALGA BUS 312 EIRO PEC NODOKLIEM UN NAV MIN CIK STUNDA MAKSAAA.NEEJIET UZ BETU NEVIENS.VID UN PVD UZSUTIT.UN PLUSS MANI VEL SODIEN ROKAS IEGRUDA IESNIEGUMU KA AIZEJU PEC PADAS VELESANAS KAUT GAN VINA MAN SKAIDRI PATEICA KA ESMU ATLAISTA.GRIBEJA LAI TRIS DIENAS NORUKAJU.NEKA.AIZGAJJU PROM.VINA ZVANIS KAD BUS ALGA.STAIGA APKART UN BLAUJ UZ VISIEM.ES SODIEN NEPALAIDOS!!!!

  • 0
    Gints Linde 05.10.2016, 10:50:41

    Kas tad tā bļāvēja Betā? Malda, vai? No kura brīža tad viņa arī spēj pabļaut?

  • 0
    aivars 04.10.2016, 22:39:18

    darbs darbinspekcijai!

  • 0
    Gunita 05.10.2016, 10:54:16

    Nebļauj!Strikti runā!Alga izmaksāta!!!!
    LaiMaldai viegls ceļš,atrast kasieri-pārdevēju-konsultanti,kura 10 dienās nepieļaus nevienu kļūdu!!!!

  • 0
    Gunita 05.10.2016, 10:55:55

    Ups 11.30 stundas jārukā bija!Atvainojos,sajaucu,aprēķinot!

  • 0
    Gunita 05.10.2016, 10:56:27

    1 maiņā

  • -1
    Inese Aide 06.10.2016, 14:39:29

    Gunita, ne tu viena tādā veidā no Betas esi atlaista. Tur pārbaude tiešām nepieciešama.

  • -2
    šašliks 07.10.2016, 07:58:00

    Diāna, ja tavu prasmju un zināšanu kopums beidzas pie kases aparāta, tad ko vairāk par pabalstu tu vari prasīt? Par kasiera darbu, 350 Eur ir normāla alga. Neviens neliedz iet mācīties un sevi pilnveidot, ja gribi saņemt vairāk.

  • -1
    Kino Rio 18.10.2016, 12:34:13

    Labak stradasi-lielaka alga. Esmu bijusi Top darbiniece. Tatad alga sastav no pamatalgas..parstradatam stundam..piemaksa.. Koeficients... Tatad alga atkariga no pirktspejas un ne tikai... Ja neizkramesiet miljie plauktus-ko lai pircejs perk? Ta tacu ir Jusu alga... Ar smaidu uz lupam! Es par algu sudzeties nevareju .. Sveiciens visiem Andreja ielas 2.stava darbiniekiem ;) Veiksmi!

  • 0
    Novadnieks 18.10.2016, 13:00:08

    Nevienu darba devēju(pašiem viņiem par nelaimi),neinteresē darba ņēmēja vajadzības un problēmas kopumā.Tie gnīdas labprāt nemaksātu vispār,tikai tad būs problēmas ar likumiem.
    Man tik tiešām ir nesaprotami tas,ka nemaksā,bet visos veikalos pārdevājas ir.Kas jums grūti,nu piemēram, ar rītdienu neiziet uz darbu,visām,bez izņēmuma.Un viss būs kārtībā gan ar atalgojumu,gan ar skaidrību par rītdienu.Nu negribēs tas jūsu darba devējs būt galīgā pakaļā,jo nest zaudējumus tiem gauneriem ir mokošāk par karstu armatūru pakaļā.Šādi uzņēmēji hrenova ES ir tikai Latvijā.Pārdevēja normālā valstī saņem 1000-1200 eiro uz rokas.

  • -1
    Kino Rio 18.10.2016, 12:37:46

    Ja runajam pat loti atklati - 500€ uz rokas sanemu! Varbut ir verts padomat par savu darbspeju? Nesedi-bet dari un neklaiga...

  • 0
    Kino Rio 18.10.2016, 12:38:39

    Aizdomajies ko sanem apkopeji valsts iestade..kad Jus ar dubljainam kajam bradajat...

  • -1
    Kino Rio 18.10.2016, 14:58:25

    Novadniek, nevienu reizinav bijis topa kad neizmaksa algas.. Acimredzot vaditaja nav ieraxtijusi stundas tabula... Katram darbiniekam ir tiesibas tabulu apskatit. Varbut problema nav ta ka nemaksa...

  • -3
    Novadnieks 18.10.2016, 16:17:02

    Vai nav skaidrs,ka jābūt ir vismaz 1000 eiro mēnesī,uz rokas(par 8 nostrādātām stundām dienā).Cik ilgi var par cilvēkiem ņirgāties?TOP veikalu tīkls laikam ir vienīgā "paradīze" Latvijā algu ziņā.Visā valstī algas reāla darba darītājam ir zem katras kritikas,bet TOPā viss štokos.Saucies par Labo rūķīti,bet cilvēkiem pekstiņus gribi iestāstīt.
    Cik stundas tad pavadi tajā TOPā,ja 500 eiro uz rokas saņem?Vai mājas vispār redzi?Vai vakarā nomazgāties un paēst vari?

  • -1
    Kino Rio 18.10.2016, 16:54:08

    Novadniek... Nevelejos jus aizvainot. Topa vairs nestradaju. Tada alga man Top veikala bija 2 gadus atpakal. Topa nav tikai garas stundas. 6Dienas stradajam lidz sesiem uz mainam, darbadienas lidz 10 vai 8... Paspeju i nomazgaties, i majas redzet... Tad jautaju s kapec cilveki uz turieni iet stradat ja ir tik neapmierinati? Rimi-lidzu, Maxima-ludzu... Gribam labaku darbu? Ko nemeklejam? Nevar dabut? Par to vajadzeja domat laicigi... Es uzkapu Top veikala pa karjeras kapnem...paradot savu darbigo pusi..un nu nomainiju darbu uz vel labaku... Ar labaku attalgojumu...par visu paldies varu pateikt top vadibai, jo mani saskatija vairak neka tikai kasieri-pardeveju ;) ar darbiem vari tikt talak..nevis seit klaigajot...

  • 0
    Kino Rio 18.10.2016, 16:55:56

    Un par to labo rukjiti-ari man velninjsh sezh ieksha ;) neviens nav bez greka:D

  • 0
    Kino Rio 18.10.2016, 16:58:26

    Labprat ieliktu bildi algas aprekinu lapu..bet nav iespeju...

  • -6
    Latvija pāri visām! 18.10.2016, 20:15:34

    Būšu skarbs un ne jauks - draugi, jūs tagad dzīvojat kapitālismā un kapitālisti nosaka spēles noteikumus.
    Nedomājiet, ka Rietum-un Ziemeļeiropas labi pelnošie darbaļauži - strādnieki, pārdevēji u.c.bez cīņas, t.i. bez streikiem, bez demonstrācijām, bez atbalsta savas intereses aizstāvošam partijām u.c. nopelnīja savas labās algas un labklājību.
    Bet jums pietiek uzbļaut - krrrievvvi nāk un širmis ciet...Par katru bļauri nobalsosiet..

  • -3
    Kino Rio 18.10.2016, 20:30:28

    Kurzemnieks supper ;)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: