Kada jēga no Baptistu baznīcas?

kalējs | 10.06.2019, 16:53:51 | 2968

Kāda jēga no Baptistu baznīcas? Ja tur var ienākt nekaunīgs 'naudas maiss',nomest naudas žūksni mācītājam,un mierīgi salaulāties??
Kur tad,tā saucamā-'grēku nožēla'?
Pie vieniem-'svētais moceklis'
Pie otriem nolaulājas.
Ir slikti,ja baznīcas kontrolē bagāts un nekaunīgs varasvīrs.

Komentāri (127)

  • -12
    otrakeda . 24.06.2019, 15:38:33

    tara
    varbūt jūs varētu tomēr atbildēt uz manu jautājumu?
    paldies.

  • -1
    tara 24.06.2019, 17:35:52

    Nē, nevarētu. :)
    Es saku/rakstu to, ko uzskatu par vajadzīgu. Praktizēju savu brīvo gribu. Es saprotu, ka tas ir kaitinoši. Bat tāda nu ir šī pasaule. Te nekas nav perfekts.

  • -12
    otrakeda . 24.06.2019, 15:43:56

    ja nevari atbildēt uz tēmas jautājumu
    tad beidz murgot un ej pamācies,ko nozīmē-
    "Man patīk žēlastība,ne upuris"

  • 0
    tara 24.06.2019, 17:24:59

    Paldies pa jautājumu!
    Mateja 9:9-13
    11 Kad farizeji to redzēja, tie sacīja Viņa mācekļiem: "Kāpēc jūsu Mācītājs ēd kopā ar muitniekiem un grēciniekiem?"
    ...
    13 Bet jūs eita un mācaities, ko tas nozīmē: Man patīk žēlastība un ne upuris. Jo Es neesmu nācis aicināt taisnos, bet grēciniekus."

    Lūkasa ev 19:2
    2 Un, lūk, tur bija kāds cilvēks, vārdā Caķejs, tas bija virsmuitnieks, bagāts vīrs.
    ...
    5 Bet Jēzus, tai vietā nācis, paskatījās uz augšu un uzrunāja viņu: "Caķej, kāp steigšus zemē, jo Man šodien jāiegriežas tavā namā."
    6 Un tas steigšus nokāpa zemē un Viņu uzņēma pie sevis ar prieku.
    ...
    8 Bet Caķejs piegāja pie Jēzus un sacīja: "Kungs, pusi no savas mantas es gribu dot nabagiem, un, KO CITIEM ESMU IZSPIEDIS TO GRIBU ČETRKĀRTĪGI ATDOT.

    9 Jēzus sacīja viņam: "Šodien šim namam pestīšana notikusi, ...
    10 Jo Cilvēka Dēls ir nācis meklēt un glābt pazudušo."

    Kad bagātais ventspilnieks atdos izspiesto, tad arī viņam notiks pestīšana. Ticība - darbi. :)

  • -13
    otrakeda . 24.06.2019, 15:56:28

    tara
    tu esi mani nokaitinājusi,tādēļ pateikšu visu,ko domāju par tevi-
    tu,iespējams,nemaz neesi tara,bet ta(bor)a
    baigi līdzīga uzvedība tev ar viņiem-
    visus kontrolēt,pazemot un stulbi mācīt.
    tu vēl neesi no tā sava Saimnieka pa dibenu tā kārtīgi dabūjusi
    tādēļ bārsties ar Bībeles citātiem,pa labi un kreisi
    iesaku tev vairāk nelasīt Bībeli nemaz,
    turpretim īstenot visus izlasītos citātus savā dzīvē!
    Jauku dieniņu! :)

  • -1
    tara 24.06.2019, 17:02:41

    Paldies!
    Nekas nav labāks par nokaitinātu kalēju. Varbūt pats sāks domāt un meklēt atbildes uz saviem jautājumiem. Visas atbildes varat atrast Bībelē. Veiksmi! :)

  • -2
    Reptīlis 24.06.2019, 16:18:59

    Par kristībām gan cita lieta - svētā kristība ir uzņemšana Baznīcā. Tādēļ te nu gan nevar būt runa par kādiem kompromisiem. Tādēļ es kopš šī gada arī vairs nepieņemu pie kristībām to pāru bērnus, kuri nav laulājušies kaut vismaz civilā kārtā un pats par sevi saprotams, vecākiem jābūt pilntiesīgiem Baznīcas locekļiem un regulāri jāapmeklē dievkalpojumi un jāsaņem sv. Vakarēdiens.
    Cien. Kalniņ kungs, jūs noteikti zināt cik daudz no saviem piekritējiem baznīca ir zaudējusi pēdējo 70 gadu laikā (procentos ). Skaitlis ir vairāk nekā iespaidīgs. Nu varat jau atsaukties uz savu rindu tīrīšanu, bet pārliecinoši tas nebūs. Citur pasaulē, baznīca cenšas iet līdzi laikam, tikai šeit daži šauri domājoši baznīcas ierēdņi , nu nekādi nevar saprast , ka ārā ir 21. g.s.. Tas tā pat, kā Vatikānā negrib atzīt ģimeni un to, ka arī mācītājam ir tiesības uz to. Izskatās , ka daži baznīcu pārvaldošie ierēdņi joprojām alkst izrādīt vienkārši savu varu, nu līdzīgi kā to darījuši asinskāri monarhi.

  • -10
    otrakeda . 24.06.2019, 16:31:51

    kur tu varde ielīdi,ko?
    Nē! Nu mani uzjautrina filozofi-
    Replītis,Nif-nifs
    kautkāds nafs un tml.
    Īstie sludinātāji,vājprāts!
    piemirsu,vēl tara
    nav skaidrs-vai tukšā tara,vai pilnā.. :)

  • -11
    otrakeda . 24.06.2019, 16:38:12

    Tagad šitā "zābaku komanda"
    noies uz grunti,un
    klusiņām mīnusos :)

  • -1
    MīļaisVentiņš 24.06.2019, 17:21:53

    tara
    tu esi 100 ( simtā) aitiņa
    tēļ tava stulbuma,Ganam ir jāatstāj 99 aitiņas,lai uzmeklētu tevi
    paies gadi,tev būs kauns atcerēties savus tekstus..

  • -1
    tara 24.06.2019, 17:29:57

    Vai, cik mīļi. :) 100 vai 101 aitiņa, tas nav būtiski.
    Bet vai Kristus tiešām Jums ir padomu vaicājis ko ar mani darīt?! :D Ja nē, tad citējiet rakstus. Mani neinteresē Jūsu miesīgā prāta iedomas.
    Jauku vakaru!

  • 0
    MīļaisVentiņš 24.06.2019, 18:13:11

    "Ne viņš bārsies,ne viņš brēks
    viņa balsi ielās nedzirdēs.."
    tarai laikam šie vārdi ir sveši

  • -1
    tara 24.06.2019, 18:21:18

    Jauns lauva no Jūdasa cilts, kas savu laupījumu neatdod.
    Vai Jus zinat šos vārdus?

    Jēzus Kristus jau sen nav upurjērs. Viņam pieder visa vara! Viņš valda! :)

    Mateja ev 28:18
    Un Jēzus piegāja un runāja viņiem, sacīdams: Man dota visa vara debesīs un virs zemes. Tāpēc ejiet un māciet visas tautas, kristīdami tās Tēva un Dēla, un Svētā Gara vārdā, Mācīdami tās pildīt visu, ko es jums esmu pavēlējis, un, lūk, es esmu ar jums līdz pasaules galam.

  • 0
    MīļaisVentiņš 24.06.2019, 18:18:27

    lai notiek!
    apklusīšu,kā "avs,cirpēja priekšā"
    bet tara lai runā tik talāk-
    "Ķur daudz vārdu,tur neiztikt bez grēka"

  • 0
    tara 24.06.2019, 18:23:19

    Romiešiem 10:17
    Tātad ticība nāk no dzirdēšanas, bet dzirdētais - caur Kristus vārdu.

  • -8
    otrakeda . 24.06.2019, 18:34:55

    Armanjaks
    beidz gvelzt par avīm un cirpējiem
    Tā kaza ir apčurājusies
    kas viņu tādu savāks? nezinu,nav ne jausmas.

  • -1
    tara 24.06.2019, 18:44:53

    Manuprāt, Jusu personība būtu izpētes vērta. Tik pretrunīgi teksti ... vienu brīdi "man patīk žēlastība un ne upuris".

    Bet žēlastība ir tikai vienā virzienā ...
    Pret lemberga upuriem žēlastības nav? Vai kā? Tie visi ap.....ies?!

  • -1
    tara 24.06.2019, 19:39:37

    Ir slikti,ja baznīcas kontrolē bagāts un nekaunīgs varasvīrs.
    _______
    Psalms 10.
    1 Kāpēc, Kungs, Tu esi tik tālu, kāpēc Tu esi apslēpies bēdu laikā?
    2 Savā pārgalvībā bezdievīgais vajā nomākto. Kaut viņi paši sapītos savos blēņu padomos, ko tie izdomājuši!
    3 Jo bezdievīgais plātās ar savām nekautrīgām iekārēm, un pagaidu plēsējs lielās ar savu ieguvumu, arvien vairāk atraudamies no Tā Kunga.
    4 Bezdievīgais savā lielā lepnībā nebēdā ne par vienu; visas viņa domas ir: Dieva nav!
    5 Joprojām viņš sekmīgi turpina savu rīcību, un Tava soda tiesa arvienu paliek tālu no viņa. Šņākdams viņš vēršas pret visiem saviem pretiniekiem.
    6 Viņš domā savā sirdī: es nekad neklupšu, un nekad nelaime nenāks pār mani!
    7 Viņa mute plūst pāri no lāstiem, no viltus un varmācības, ar savu mēli viņš rada postu un bēdas.
    8 Viņš slēpjas attālākās sētās un nokauj nevainīgo, kad neviens to neredz. Uz nevarīgo un bezspēcīgo vērsti viņa ļauno acu skati.

  • -1
    tara 24.06.2019, 19:41:53

    Turpinājums
    9 Viņš uzglūn savā paslēptuvē kā lauva savā alā, viņš uzglūn, lai notvertu nabagu, viņš notver nabagu, ievelkot to savā tīklā.
    10 Viņš notupstas un noliecas un ar varu norauj nelaimīgos pie zemes, un viņi viegli nokļūst viņa ķetnās.
    11 Tas spriež savā sirdī: Dievs to ir aizmirsis, Viņš ir apslēpis Savu vaigu un neredzēs to nemūžam!
    12 Celies, ak, Kungs, pacel, ak, Dievs, Savu elkoni! Neaizmirsti nelaimīgos!
    13 Kāpēc lai bezdievīgais noniecina Dievu un spriež savā sirdī: Tu pēc tā nekad nejautāsi!
    14 Bet Tu gan redzi postu un sirdēstus, Tu vēro brīdi, kad pārņemt visu to Savās rokās. Uz Tevi raugās nelaimīgais un vājais, kas pakļaujas Tavai apsardzībai, un Tu esi palīgs bārim.
    15 Satriec bezdievīgā un ļaundara elkoni, atrieb viņa negantību, dari tai galu!
    16 Tas Kungs ir ķēniņš uz mūžu mūžiem, un lai mūžam nav vairs citas tautas Viņa zemē!
    17 Tu, Kungs, liec piepildīties pazemīgo ilgām, Tu stiprini viņu drosmi un Tu pievērs viņiem Savu dzirdīgo ausi,

  • -1
    tara 24.06.2019, 19:42:48

    Turpinajums
    18 nesdams taisnību bāriem un grūtdieņiem, un lai cilvēks, kas ir no zemes, vairs nedara varas darbus!

    Āmen

  • -2
    Reptīlis 24.06.2019, 20:42:46

    kalējs , kas Jūs tāds, ka varat šeit apsaukāties un zākāties ?!! Tas , ka esat pietuvināts trollis, ir jau skaidrs no pirmajiem postiem. Vai nu pievaldiet savu izteiksmes veidu, vai arī būsim spiesti izmantot iespēju "ziņot ".

  • -5
    Latvija pāri visām! 24.06.2019, 21:48:20

    mīļā tara, tu esi tik uzjautrinoši naiva ar savu non stop Bībeles citēšanu.
    Vienīgi tev pietrūkst pareiza to interpretācija.
    Mans tev padoms - tiec prom no tās sektantiskās vides, kas aizrāvusies ar tiesāšanām un apsūdzēšanām, un tad arī Bībeles zināšanas tev noderēs un būs par svētību citiem.
    Citādi tas viss ir tikai skanošs zvārgulis.

  • -1
    tara 24.06.2019, 22:40:39

    Kurzemniek, es neesmu jautājusi pēc Jūsu viedokļa vai padoma. Man ir Brīnišķīgais padomdevējs, Svētais Gars, kas mani ir mācījis, trenējis, stiprinājis, izvedis caur neskaitāmām ellēm.
    Ja Jums kaut kas liekas naivs un smieklīgs, varbūt Jums vajag acis izmazgāt, lai skaidri redzētu. Debesstētis mani ir nolicis tur, kur man ir jābūt.
    Jums pret Viņa darbu nav nekādas bijības. Neprātīgais augstprāti! Gudrība sākas ar dievbijību. Pazemību apgūsiet, tad arī gudrību Dievs iedos.

  • -5
    Latvija pāri visām! 24.06.2019, 23:40:00

    tara, tas viss skan jauki, bet tie ir tikai vārdi.
    Tu tā arī nestādījies priekšā, kādu novirzienu pārstāvi.
    Šāda izvairīšanās ir viena no sektas pazīmēm.
    Vai tiešām tu kaunies apliecināt vai tev ir ko slēpt? Nav īsti laba slava tai grupai, ko?

  • -2
    tara 25.06.2019, 04:19:21

    Es noteikti pārstāvu apustuļa Pavila vadito Nācarieša sektu. :D :D :D

    Kurzemniek, liecieties mierā. Man nekas Jums nav jāstāsta. Jūsu slimīgo ziņķārību netaisos apmierināt. Jo īpaši zinot, cik dedzīgs noziedznieka aivara lemberga aizstāvis esat.

    Kristum ir tikai viena līgava - Baznīca vai Kristus miesa. To arī pārstāvu. Sapratāt?

  • -6
    A.n.i.t.a 25.06.2019, 04:41:38

    Visuma bezgalībai pat esot robeža, bet cilvēka stulbumam - nav. Jums vajadzētu izveidot kādu interešu klubu un tur tad arī diskutēt.

  • -1
    Dajūsko 25.06.2019, 09:37:50

    Tagad skaidrs par senu latviešu parunu: kas izlasa bībeli, tas sajūk prātā.

  • -5
    Latvija pāri visām! 25.06.2019, 09:42:59

    tara, atrunas, atrunas, atrunas...
    Saki konkrēti, ko tu pārstāvi?
    Nekaunies apliecināt!
    Kuru sektu?
    Tos skaburniekus?)))

    Neesmu nekāds dižais Aiviņa aizstāvis, bet arī niknais nolicējs ne.
    Dieva radībiņa vien ir.

    A.n.i.t.a, nevarēji nociesties?
    Nāc bariņā, cīnīties ar cilvēku stulbumu un Visuma bezgalību.)))

  • -4
    Latvija pāri visām! 25.06.2019, 10:29:25

    Dajūsko, savā bezdievības tumsonībā neko gudrāku jau tu nevari izspļaut.
    Pat tara nav sajukusi, Dievs pasarg', viņa vnk ir no tiem, kurus mēs saucam par jūsmotājiem.
    Mazliet Dievs viņu pamācīs neaizrauties ar tiesāšanu, un vēl šo to, un būs labi.

  • -4
    otrakeda . 25.06.2019, 12:54:53

    "Mazliet Dievs viņu pamācīs neaizrauties ar tiesāšanu, un vēl šo to, un būs labi."
    Tieši tā!
    Jūsmotāji un ikviens var sevi pārbaudīt
    ja blakus,savas konfesijas cēlmērķiem iet, tiesāšana,kontrole vai pārākuma sajūta pār citiem,
    Tad tu esi auzās,draudziņ! :)

  • -4
    otrakeda . 25.06.2019, 13:06:15

    Arī es esmu cietis no tādiem konfesiju varmakām

    Tādēļ,esmu,tāds,kāds esmu
    visi baidās runāt,jo tad tu "tiesā" un tevi gaida elle
    Ooo,ja jūs zinātu,cik daudz ir sirdsapziņu gūstekņu!
    saslēgti viltus apustuļu valgos!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: