Kada jēga no Baptistu baznīcas?

kalējs | 10.06.2019, 16:53:51 | 2972

Kāda jēga no Baptistu baznīcas? Ja tur var ienākt nekaunīgs 'naudas maiss',nomest naudas žūksni mācītājam,un mierīgi salaulāties??
Kur tad,tā saucamā-'grēku nožēla'?
Pie vieniem-'svētais moceklis'
Pie otriem nolaulājas.
Ir slikti,ja baznīcas kontrolē bagāts un nekaunīgs varasvīrs.

Komentāri (127)

  • -5
    MīļaisVentiņš 19.06.2019, 19:42:54

    Arī mana mīļākā bērnības baznīca. Man arī ir patīkamas atmiņas un siltuma sajūta.
    Tajos gados, mācītājs bija Almēra tēvs
    Nu saņemieties taču,saņemieties!

  • -8
    MīļaisVentiņš 19.06.2019, 20:58:54

    subaru,
    un Tavi līdzskrējēji-
    Veidenbaums ir miris
    Nomiruši ir viņa aperatīvie darbi
    Sakopsim savas dvēseles mūžībai

  • -2
    subaru 20.06.2019, 12:02:25

    Es domāju, ka pasaulē
    Nav prātīgs it nekas,
    Un mūsu dzīves nozīme
    Ir tīrās muļķības.
    Bez mērķa cilvēks blandās te,
    Par gudrām lietām spriedelē,
    Bet galā dumjš ir viss,
    Jo vēders-dievs visaugstākais,
    Un katris pats sev tuvākais,
    Tiklīdz kā izsalcis.
    Eduards Veidenbaums.

  • -10
    Jānis Kalniņš 20.06.2019, 12:17:25

    A kāda jēga no šīs diskusijas? Vai kāds ir mainījis savu viedokli? Bet kristiešiem gribu atgādināt - nemetiet cūkām pērles priekšā! Bet ja te cepšanās par laulāšanos, tad es arī šad un tad pārkāpju noteikumus un salaulāju tos, kuri formāli nav draudzē. Un tam iemesls ir vienkāršs - laulība ir divu cilvēku solījums viens otram sabiedrības priekšā. Katoļi gan to uzskata par sakramentu, bet evaņģēliskie nē. Nu ja viņi kādu iemeslu pēc to vēlas darīt baznīcā, tad man ir lieliska iespēja paskaidrot, ka laulība nav šķirama; iespēja paskaidrot vīrišķā un sievišķā lomu ģimenē. Kādēļ ne?

    Par kristībām gan cita lieta - svētā kristība ir uzņemšana Baznīcā. Tādēļ te nu gan nevar būt runa par kādiem kompromisiem. Tādēļ es kopš šī gada arī vairs nepieņemu pie kristībām to pāru bērnus, kuri nav laulājušies kaut vismaz civilā kārtā un pats par sevi saprotams, vecākiem jābūt pilntiesīgiem Baznīcas locekļiem un regulāri jāapmeklē dievkalpojumi un jāsaņem sv. Vakarēdiens.

  • -3
    tara 21.06.2019, 19:23:42

    Jānis Kalniņš: "Nu ja viņi kādu iemeslu pēc to vēlas darīt baznīcā, tad man ir lieliska iespēja paskaidrot, ka laulība nav šķirama ..."
    ________

    Vai cik jauki!
    Drīz Jūs varēsiet tik pat lieliski paskaidrot diviem vīriešiem, kuri gribēs salaulāties Jūsu draudzes namā, ka laulība ir nešķirama. Britānija jau aizgāja pa šo ceļu ... Baznīcas arī viņiem smuki izskatās (no ārpuses).

    Jūs aicinat nebērt pērles cūkām priekšā, bet pats divas cūkas esat salaulājis.
    Jūs esat radījis maldīgu iespaidu par personu, kaura nav piedzīvojusi piedzimšanu no augšienes, kā par Kristus miesai piederīgu. Tā ir maldināšana. Pēdējo laiku precīzs atspoguļojums.

    Labā ziņa ir tā, ka Kristus pavisam drīz nāks pēc savas līgavas - draudzes. :)

  • -2
    tara 21.06.2019, 19:31:53

    Mans, kā kristietes ieteikums Ventspils Baptistu draudzes ganam būtu atsaukt šo laulāšanas pasākumu kā neapdomīgu kļūdu, to paziņojot savā draudzē kā arī publiski. Ventspils ir maza pilsēta, kur ziņas izplatās zibenīgi. Mēs visi varam kļūdīties, bet kļūdas noteikti jālabo, ja Kristus miesa tiek apkaunota.

  • -1
    subaru 20.06.2019, 12:29:43

    Vēl mieži laukos kupli briest,
    Vēl netrūkst daiļas skuķes,
    Kam patīk, tas var raizes ciest,
    Es labāk guļu puķēs.
    Tas pats Eduards Veidenbaums.

  • -4
    MīļaisVentiņš 21.06.2019, 22:40:58

    subaru
    Ceru,ka Tu neesi tāds izvirtulis
    kā Tavs elks..

  • 0
    g11 21.06.2019, 13:33:16

    Ir laipns vaigs tik spožs, tik svaigs,
    Bet dvēsele kā purvs tik baiss.
    Par cūkām citus dēvējam,
    Bet draudzei pērles smērējam.
    Ir deguns gaisā ikdienā
    Un ticēt liekam pasakām.
    Skan vārdi piemīlīgi, skanīgi
    Un uzvedamies mānīgi.

  • -12
    Barons.. 21.06.2019, 14:05:42

    To kristīt žīd-Karl Heinrich Marx ir teikuš ,ka to Reliģij ir ta ka Opium priekš Taut.Le zinat.

  • -7
    MīļaisVentiņš 21.06.2019, 22:36:54

    Barons..
    reliģijai nav nekā kopēja ar Evanģēliju
    tāpat,kā Tev ar Kārli Marksu

  • -5
    Latvija pāri visām! 22.06.2019, 11:19:16

    >tara
    bet pats divas cūkas esat salaulājis.
    -------
    Kādas gan divi cūkas Ugāles mācītājs Kalniņš būtu laulājis?
    Ugāle jau ir drīzāk lauki,
    tomēr cūku laulāšanas tradīcija tai līdz šim nav bijusi raksturīga.)))

    Tā kā - konkrētiku savās sūdzībās, citādi kārtējās sektantiem raksturīgās pretenzijas vien sanāk.
    Ņemas te Kristus miesu plosīdami, kristiešus ticībā šaubīdami un pārkristīdami, nemaz nemanot ka šādi darbodamies paši vella tiesā nonākuši.

  • -2
    tara 22.06.2019, 13:00:31

    Cien.Kurzemniek, Jūs varat brīvi paust savu viedokli tieši tāpat, kā to daru es.
    Mans komentārs bija atbilde Jānim Kalniņam, kurš minēja rakstu vietu no JD. Neberiet pērles cūkām priekšā.

    Šis ir NEW LIVING TRANSLATION angļu valodā: 6 “Don’t waste what is holy on people who are unholy.[a] Don’t throw your pearls to pigs! They will trample the pearls, then turn and attack you.
    https://www.biblegateway.com/passage/?search=Matthew+7%3A6&version=NLT

    Kas Jums liek uzdot man jautājumus? Vai Svētais Gars? Ja Jūs to darat no sava miesīgā prāta, tad rakstu vieta par cūkām, kas jums uzbruks ir tieši par Jums. Vai Jums interesē manas atklāsmju pērles, kuras iegūtas gadiem ilgi staigājot ar Dievu ikdienā? Par šīm pērlēm esmu maksājusi dārgu cenu. Nekaisīšu Jūsu priekšā.

  • -3
    tara 22.06.2019, 13:00:57

    Es nekomunicēju ar Jums, Kurzemniek, un netaisos to darīt ne pie kādiem apstākļiem! :D Man ir lieliskas personiskas attiecības ar Jēzu Kristu no Nācaretes. Ja Jūs Viņu pazītu personiski, tad Jūs man neuzbruktu. Svētais Gars Jūs mācītu un vadītu.
    Esiet uzmanīgs savā komunikācijā, lai neapbēdinātu Svēto Garu, kas manī dzīvo. Jauku dienu!

  • -4
    Latvija pāri visām! 22.06.2019, 14:38:13

    Pirmā sektantisma pazīme ir absurdas un nekonkrētas pretenzijas pret kristiešiem.
    Jūsu kristietības izpratnes modelis, tara, to acīmredzami ietver, tātad esat nonākusi sektantisma valgos. Tas ir fakts.

  • -2
    tara 22.06.2019, 15:51:55

    Acīmredzot apustulis Pāvils arī ir sektants :D Jums gan ir liela dūša!

    Pāvila 1.Korintiesiem 5 : 9 - 13

    9 Es jums rakstīju savā vēstulē, lai nebiedrojaties ar netikļiem.
    10 Es nedomāju - vispār ar šīs pasaules netiklajiem vai mantraušiem, vai laupītājiem, vai elku kalpiem; tad jau jums vajadzētu aiziet no šīs pasaules.

    11 Bet es rakstīju jums nebiedroties ar tādu brāli, kas gan saucas par brāli, bet patiesībā ir netikls vai mantrausis, vai elku pielūdzējs, vai zaimotājs, vai dzērājs, vai laupītājs; ar tādu jums nebūs kopā pat ne ēst.

    12 Kāda man daļa tos tiesāt, kas ārā? Vai jums nav jātiesā tie, kas iekšā?
    13 Tos, kas ārā, Dievs sodīs. Izmetiet ārā ļauno no sava vidus!

  • -3
    Latvija pāri visām! 22.06.2019, 16:39:06

    Apustulis ir apustulis.

    Bet ne apustulis uzstājās te ar pretenzijām mācītājam par divi cūku laulāšanu ( tā arī nepaskaidrojot par ko īsti ir runa - typa, salaulājis tev pazīstamus divus ļoti sliktus cilvēkus, vai, utml?) , bet tu!

  • -2
    tara 22.06.2019, 17:47:45

    Oi, kā apustulis Pāvils Jums, Kurzemniek, paskaidrotu, kas ir divas cūkas! :D Jums tas stipri nepatiktu ...

    Cūka Bībeles izpratnē ir nesvēts dzīvnieks. Savukārt Dievs ir svēts, kam nekas nesvēts nevar tuvoties. Kristus miesai ir jabūt svētai. Par to brīdina Pāvils - izmetiet ļauno, nevēto no sava vidus.

    Baptistu mācitājs ir gatavs salaulāt (vadīt laulību solījuma došanas pasākumu) divus cilvēkus, par kuriem ir zināms, ka viņu dzīves nav mainījušās ne par mata tiesu. Abi dzivo pasaulīgu cilvēku dzīvi. Grēku nožēlas nav bijis.

    Es šādu rīcību līdzībā saucu par divu cūku salaulāšanu, divu nesvētu radījumu vēlēšanās apmierināšanu. Uz to nav aicināta Kristus miesa.

    Apustulis Pavils par šo saka:
    11 Bet es rakstīju jums nebiedroties ar tādu brāli, kas gan saucas par brāli, bet patiesībā ir netikls vai mantrausis, vai elku pielūdzējs, vai zaimotājs, vai dzērājs, vai laupītājs; ar tādu jums nebūs kopā pat ne ēst.
    Taču mācītājs ir lēmis šo Apustuļa brīdinājumu neievērot.

  • 0
    Nif nifs 24.06.2019, 09:10:19

    Interesanti, vai Kristus, vai Svētais Gars jūs, tara, aicināja šeit publiski tiesāt citus kristiešus?

  • -6
    AntiKurzemnieks 22.06.2019, 17:01:36

    >>tara.
    Liels lūgums - nevajadzētu nekādi reaģēt uz radījuma,kurš sevi dēvē par Kurzemnieku,šeit rakstītiem tekstiem.Viņu vislabāk vienkārši ignorēt.

  • -3
    Latvija pāri visām! 22.06.2019, 17:43:01

    Anti-, pat tavs nosaukums apstiprina, ka ignorēt nevari vis)))
    Vēl vairāk, tas apliecina,
    ka neesi patstāvīgi domājoša persona, bet vienkārši cita cilvēka sliktais mērkaķis.

  • -3
    Latvija pāri visām! 22.06.2019, 20:56:11

    tara,
    Ugāles luterāņu draudzes mācītājs Kalniņš, kuram tu adresē pārmetumus par divi "cūku" laulāšanu -
    "Jūs aicinat nebērt pērles cūkām priekšā, bet pats divas cūkas esat salaulājis,"

    NAV Ventspils baptistu draudzes mācītājs.

  • -2
    tara 22.06.2019, 22:00:35

    Nepazīstu ne vienu, ne otru. Un labi ka tā.
    Neadresēju pārmetumus. Citēju Dieva vārdu un saku, kas kometētājam būtu jālabo atbilstoši Dieva vārdam.

    Jānis Kalniņš rakstījis savā komentārā sekojošo:
    "Bet ja te cepšanās par laulāšanos, tad es arī šad un tad pārkāpju noteikumus un salaulāju tos, kuri formāli nav draudzē. "

    Kāda starpība, vai tie bija konkrēti Kalēja domātie, kuri laulājās Babtistu baznīcā vai citi luterāņu draudzē. Runa ir par to, kurš kā saprot Kristus draudzes misiju. Tā noteikti nav pasaulīgu ļaužu laulāšana.

    Draudze ir Kristus miesa, kurai jābūt svētai. Ja Draudzes gani atļaujas vaļības attiecībā uz tiem, kurus laulāt, kuriem atteikt, tad Britānija ir labs piemērs ar ko tas beidzas.
    ... Bet šauri ir vārti un šaurs ir ceļš, kas aizved uz dzīvību, un maz ir to, kas to atrod. Mat.ev. 7:13-14

  • -2
    tara 22.06.2019, 22:08:57

    Es Jums teikšu vēl vairāk. Ventspils garīgajā ziņā ir vistumšākā vieta Latvijā.

    Kuri gan ir tie, kas nosaka garīgās dzīves standartu? Vai tad ne draudžu gani?
    Ja viens Ventspils mācītājs salaulā cilvēkus, kuri dzīvo pasaulīgu dzīves veidu, tad otrs no Ugāles to atbalsta, sakot, ka dara tāpat.

  • -3
    Latvija pāri visām! 22.06.2019, 23:01:21

    Ja nepazīsti, tad labāk nejaucies diskusijā ar apsūdzībām.
    Raksti māca arī - netiesājiet!

    "Bet ja te cepšanās par laulāšanos, tad es arī šad un tad pārkāpju noteikumus un salaulāju tos, kuri formāli nav draudzē."(J.Kalniņš)
    -----
    Kur tad te ir kāds grēks? Ugāles mācītājs salaulā kādus, kas nav viņa draudzē, bet grib laulāties dievnamā Dieva priekšā, uzklausot Dieva vārdu.
    A' tu murgo par cūkām.
    Tie nav nekādas cūkas, bet gan kristīgi cilvēki. Bezdievjiem laulāties baznīcā nav liela jēga.
    Teicu jau, tipiska sektante tu esi, tāpēc nožēlo savu apsūdzības grēku!
    Un seko līdzi saviem vārdiem.
    Atceries, ko Bībele sauc par brāļu apsūdzētāju.

  • -2
    tara 23.06.2019, 16:28:33

    Kurzemnieks: Ja nepazīsti, tad labāk nejaucies diskusijā ar apsūdzībām.
    Raksti māca arī - netiesājiet!
    _____
    Kurzemniek, vai Jūs lūdzu varētu izlasīt sekojošās rindiņas no Jaunās Derības mierīgi un uzmanīgi:

    Pāvila 1.vēstule Korintiešiem 5:12-13
    12 Kāda man daļa tos tiesāt, kas ārā? Vai jums nav jātiesā tie, kas iekšā?
    13 Tos, kas ārā, Dievs sodīs. Izmetiet ārā ļauno no sava vidus!

    VAI JUMS NAV JĀTIESĀ TIE, KAS IEKŠĀ?
    Ir jātiesā, citādi vecais raugs saraudzēs visu mīklu.

    Un tā, mans ieteikums Ugāles mācītājam būtu turēties pie Kristus tīrās mācības. Ja man būs izdevība vinu satikt, tad es to pateikšu viņam personīgi.

    Bet tas mācītājs, kurš salaulāja aivaru lembergu un kristīni lembergu lai labāk atsauc šo pasākumu un izskaidro savai draudzei, ka ir kļūdījies.

    Mēs visi varam kļūdīties. Bet kļūdas IR jālabo. Citādi tas turpināsies un kļūs par pierastu lietu.

  • -1
    Nif nifs 24.06.2019, 09:24:00

    Tara, Dieva Vārdā gan rakstīts - ja redzi brāli grēkojam, pamāci zem četrām acīm (Mat.18:15) Publiski, starp nekristiešiem, tirzāt citus kristiešus, ķengāt un pat saukt vārdos - to nu gan Dievs nemāca, bet norāj. Apstājaties savos runas/rakstu plūdos, tas būs svētīgāk visiem.

  • -2
    tara 24.06.2019, 11:44:10

    to Nif nif
    Tara, Dieva Vārdā gan rakstīts - ja redzi brāli grēkojam, pamāci zem četrām acīm (Mat.18:15)
    _________________
    Neredzu brāli grēkojam, bet lasu kalēja uzsāktajā tēmā, ka viens mācītājs attaisno oru sakot, ka dara tāpat. Tapēc rakstu to, ko saka Dieva vārds. Ja Jums kaut kas nepatīk, lūdzu visas pretenzijas adresējiet Dievam. Tā ir Viņa atbildība, ne mana. :)

    Apustulis Pāvils arī nerunāja zem četrā acīm par Korintiešu draudzes problēmām. Nu jau divus tūkstošus gadu to lasa ikviens, kas atver Jauno Derību.

    Jūs tikai apstiprinat manis rakstīto par garīgo tumsu Ventspilī. Vēlme visu pa kluso samīcīt un palikt zem paklāja tam ir spilgts piemērs. Bet ko darīt, ja zem paklāja vairs nav vietas?

    Efeziešiem 5:11-13
    11 Nepiedalaities neauglīgajos tumsības darbos, bet labāk celiet tos gaismā.
    12 Protams, ko viņi slepenībā dara, par to pat kauns runāt.
    13 Bet visu, kas tiek gaismā celts, apspīd gaisma, un viss, ko apspīd gaisma, ir gaisma.
    Jauku dienu!

  • -1
    g11 23.06.2019, 10:40:52

    Kur gan esi baznīcu Dievs? Viena jau nodega svētās liesmās, kamēr kristīgie savā starpā villojās. Vai tiešām kauna nav? Ko Jūs dalāt? To, kas Jums nepieder?

  • 0
    MīļaisVentiņš 23.06.2019, 12:33:38

    Tiešām. Dala to,kas pašiem nepieder!

  • 0
    MīļaisVentiņš 23.06.2019, 12:29:51

    tara-
    "Es Jums teikšu vēl vairāk. Ventspils garīgajā ziņā ir vistumšākā vieta Latvijā."
    Kā to saprast,vai jums ir kādi aptaujas dati par garīgo stāvokli Latvijā?

  • 0
    Cuca 23.06.2019, 14:09:44

    Tie ir pašvaldību vēlēšanu rezultāti... ;)

  • -1
    Latvija pāri visām! 23.06.2019, 20:22:55

    tara, ola mācīs vistu?)))

    Jums tā kristietības izpratne tāda dīvaina - viena vienīga tiesāšana.
    Lūk, tā ir problēma, ne šīs laulību lietas.
    Kas attiecas uz Kristus mācību, būtu interesanti uzzināt kādam novirzienam pati piederi.
    Un tad atklātos, ka nav tur viss kārtībā ar Kristus mācību.
    Visādi labklājības "evaņģēliji", pārkristītāju un tml maldi jaucās pa vidu. Tu domā, Kristus mācība, bet atklājas ka to ( kā piem. labklājības "evaņģēliju") šiverīgs amerikāņu sludinātājs sacerējis un smuku naudiņu uz to uztaisījis. Vai 16.gadsimta anabaptistu maldos esat iekrituši.
    Ja no tā grib izbēgt, vajag kaut baznīctēvus elementārā līmenī pārzināt, nevis lētticīgi pieņemt katru 20-21.gs. jeņķu sludinātāju fantāziju.

  • -2
    tara 24.06.2019, 11:55:59

    Kurzemniek, Apustulis Pāvils Jums atbildētu šādi:

    Pavila 2 vēstule Timotejam 3.nodaļa

    1 Bet zini to, ka pēdējās dienās iestāsies grūti laiki,
    2 jo cilvēki būs patmīlīgi, mantas kārīgi, lielīgi, augstprātīgi, zaimotāji, nepaklausīgi vecākiem, nepateicīgi, neganti,
    3 cietsirdīgi, nesamierināmi, apmelotāji, nesavaldīgi, nesavaldāmi, labā nīdēji,
    4 nodevēji, pārsteidzīgi, uzpūtīgi, mīlēdami vairāk baudas nekā Dievu,
    5 izrādīdami ārēju svētbijību, bet tās spēku noliegdami; un no tādiem izvairies. .....

    turpinājums seko...

  • -2
    tara 24.06.2019, 11:57:06

    13 Taču ļauni cilvēki un krāpnieki iestigs arvien lielākā ļaunumā maldinādami un maldīdamies.
    14 Bet tu paliec mācībā, ko esi mācījies un par ko esi pārliecinājies; jo tu zini, kas tev to ir mācījuši,
    15 un ka tu no mazām dienām zini svētos rakstus, kas spēj padarīt tevi gudru pestīšanai caur ticību Kristū Jēzū.
    16 Visi šie raksti ir Dieva iedvesti un ir noderīgi mācībai, vainas pierādīšanai, labošanai, audzināšanai taisnībā,
    17 lai Dieva cilvēks būtu pilnīgs, sagatavots katram labam darbam.

    Svēto rakstu zināšana dara gudru, nevis konfesijas piederība. :)
    Jauku dienu!

  • -1
    Latvija pāri visām! 23.06.2019, 20:32:06

    Pļāpas par obligāto "pilno pagremdi" bez kuras Kristum ticīgs kristietis neesot "glābts" vien ir ko vērtas kā maldu piemērs .
    Bet cilvēki, kam rūp patiesība, no agrīnās baznīcas vêstures avotiem zina, ka kristību prakses jau no iesākuma ir bijušas dažādas.
    Draudzēs var kristīt ar pagremdi vai ar aplaistīšanu bet pestīšana vismazāk ir atkarīga no ūdens daudzuma kristībā.

  • -1
    Latvija pāri visām! 24.06.2019, 12:28:46

    tara, Apustulis Pāvils, kuram nepiemīt sektantisks citu kristiešu apkarošanas un tiesāšanas gars,
    man atbildētu šādi:
    Pāvils, Kristus Jēzus kalps, aicināts apustulis, izredzēts sludināt Dieva evaņģēliju, ko Viņš jau iepriekš apsolījis caur Saviem praviešiem svētajos rakstos
    par Savu Dēlu, kas pēc miesas cēlies no Dāvida,
    mūsu Kungu Jēzu Kristu, kas ar Savu augšāmcelšanos no mirušiem Svētajā Garā atklājies kā Dieva Dēls spēkā.
    Caur Viņu mēs esam saņēmuši žēlastību un apustuļa amatu, lai Viņa Vārdā ticībai pakļautos visas tautas,
    pie kurām piederat arī jūs, Jēzus Kristus aicinātie.
    Visiem Dieva mīļotiem, aicinātiem svētajiem Ventspilī: žēlastība jums un miers no Dieva, mūsu Tēva, un Kunga Jēzus Kristus!

  • -1
    tara 24.06.2019, 13:18:05

    Uz šo apustulis Pāvils Jums atbildētu, ka arī viņu, Pāvilu, dēvēja par SEKTAS VADONI. :D

    Apustuļu darbi 26:2 - 6

    2 Kad Pāvils bija atsaukts, Tertulls sāka apsūdzības runu, sacīdams:
    3 "Ļoti cienījamais Fēlikss, mēs vienmēr un visur ar dziļu pateicību atzīstam, ka caur tevi esam ieguvuši pilnīgu mieru un ka ar tavu gādību notikušas teicamas pārgrozības šīs tautas dzīvē.
    4 Bet, lai tevi pārāk ilgi neapgrūtinātu, es tevi lūdzu: uzklausi mūs savā laipnībā īsu brīdi.
    5 Jo mēs esam izzinājuši, ka šis vīrs ir bīstams cilvēks un nemiera cēlājs visu jūdu vidū visā pasaulē, ka viņš ir NACARIEŠA SEKTAS VADONIS
    6 un arī mēģinājis Templi sagānīt. Viņu mēs notvērām.
    -----
    Kurzemniek, manuprāt Jums ir grūtības ar rakstu zināšanu. Tas jau nebūtu nekas briesmīgs, ja Jūs izrādītu velmi mācīties un saprast.

    Vislabākais būtu pieteities Jūsu draudzes bībeles studiju grupā.
    Veiksmi mācībās!!! :)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: