21.1 °C

Vējš 4.38 m/s

Sestdiena, 27. jūnijs
Malvīne, Malvis
D
D
ddd
Ventspils - piens govs! :):):)

Mēs, domes vietnieki, katru mēnesi saņemam algās ap četriem tūkstošiem EUR.
Mīļie ventspilnieki, paldies JUMS!
Šajā grūtajā laikā ir svarīgi, lai katrs ventspilnieks ir atbildīgs un maksā nodokļus pilnā apmērā:):). Atcerieties mēs par jums domājam no rīta līdz vakaram. Ir svarīgi saglabāt mūsu algu arī šinī grūtajā laikā.
Mēs katru dienu lemjam par puķītēm kādas stādīsim, flīzītes kādas liksim uz ielām, pat esam '' raskladuškas'' iegādājusies smagi slimajiem pacientiem.:):):).
Lūdzu nenāciet pie mums uz darbu!!! Rakstiet:):).
Ā... aizmirsām pateikt katru dienu notiek darbs, lai cīnītos pret ļauno valdību. Ar šiem, jautājumiem nodarbojas visa dome .
Lūdzu, lūdzu, lūdzu neprasiet siltuma rēķina samazinājumu, nekustamo īpašuma nodokļu samazinājumu, kā arī citus atvieglojumus.
Nav pieļaujama mūsu algu samazinājums šajā grūtajā laikā.
Mīļie ventspilnieki, strādājiet dūšīgi!!!!
Atcerieties, spēks ir vienotībā, nēe.... spēks ir olās :):):)

Views
1725
16.04.2020, 09:55
Gints Linde
Lamāšanās krieviski

Jautājums VB portāla administratoram - cenzoram: "Kāpēc, god. P., dažādas aktuālas tēmas laiku pa laikam tiek dzēstas, bet tās tēmas, kuru anotācija un tālākie komentāri rakstīti, publiski izmantojot krievu lamuvārdu leksiku, skaisti izdaiļojot Ventas Balsi, turpina savu publisko dzīvi? Vai tas liecina par portāla ikdienu un līmeni?"

Views
2264
15.04.2020, 10:22
Jeska
Radām viens otram savas olas ))

Kā saka mūsu ministru prezidents Kariņš, lieldienas krasosim savas olas un radām viens otram ))

Views
2075
12.04.2020, 14:07
<>^<>
Pārdomas,pārdomas..

Tad jau labāk,
lai valda 'mazais vīriņš', nekā Rīgas muļķi!

Views
1282
11.04.2020, 21:01
Ķ
Ķ
Ķer prieku
Kāpec netiek samazināts siltuma tarifs?

Daudzas Latvijas pašvaldībās tiek samazināts siltuma tarifs. Pašvaldības, lai palīdzētu saviem iedzīvotājiem, ir atradušas iespēju to izdarīt īsā laika posmā. Piemēram - Rīgā ir samazināts siltuma tarifs pa 7%.

Kāpēc mūsu bagātā pašvaldība, ar astoņu miljonu uzkrājumu kontā, nedara neko, lai palīdzētu saviem iedzīvotājiem?

Views
1515
11.04.2020, 18:53
G
G
Gaigaliiii
Produktu dezinficēšana

Sveiki,mīļie ļaudis!
Vai Jūs atnākot mājās dezinficējat produktus?

Views
1276
11.04.2020, 00:17
Pēdējās komentētās

Ostas ielā visas 3 WC kabīnes strādā. Īslaicīgi bija slēgtas 2 k…

Pirms 29 minūtēm

Projekts paredz gan esošā seguma atjaunošanu, gan jaunu ietvju un…

Pirms 34 minūtēm

Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…

Pirms 19 stundām