Cik var to cūcību ciest?

Silva | 06.06.2020, 20:43:01 | 3179

Sakiet cienītā Ventspils pašvaldība cik ilgi jacieš tā cūku kūts pie un ap pazemes atkritumu tvertnēm pie vetklīnikas Aleksandra ielas sētā?? Dzīvoju netālu sušī bāra mājā regulāri nesot musaros to vien redzu kā cūku kūti pie atkritumu tvertnēm!!!! Mazi bērni un veci cilvēki kas nes atkritumus nevar atvērt smagās tvertnes durvis tapēc liek maisiņus pie tvertnēm blakus kur savukārt tos izpluina un izmētā vējš kaijas un vārnas!!! Dariet kaut ko taču! Labāk tad lieciet atpakaļ vecos konteneros restotajās būdās!

Komentāri (29)

 • -1
  Liega Pirms 1 mēnesi, 1 dienas

  Tur jau ne tikai bērni, bet arī pieaugušie izmetā.Nes vecas mēbeles, santehniku utt. , dāmas - kas sevi par tādām uzskata - tukšās kartona iepakojuma kārbas, drēbes utt., izsviež. Pat celtnieki no Aleksandra ielas 15 visus būvgružus izmet uz ielas pie tvertnēm..Varbūt vajag kameras uzlikt , lai pašvaldības policija var arī to pakontrolēt un sodīt mēslotājus.

 • -1
  Nif nifs Pirms 1 mēnesi, 1 dienas

  Iespējams, nevis nevar atvērt tvertnes, bet negrib.

 • -4
  Eeeeeeeeee Pirms 1 mēnesi, 1 dienas

  Jūsu dzīves ir ļoti interesantas, ja Jums nākas "cepties" par ko šādu! :)

 • -1
  Vairus Pirms 1 mēnesi

  Un ja tā nopietni. Pakustiniet savas dir...as un aiznesiet un izmetiem atkritumus tieši pie maksimas kur ir veca tipa tvertnes. Slinkju bars.

 • 0
  Esmeralda Pirms 1 mēnesi

  Es arī brīnos, ka nekas nemainās jau ilgāku laiku šajā pagalmā.Izskatās pēc svalkas...Lielajiem atkritumiem vajadzētu ierīkot norobežotu vietu citur.Bet paši cilvēki tiešām ir slinki - tās pašas kartona kastes taču var saplēst / sadalīt mazākā apjomā, lai varētu ielikt konteinerā .Un , jā , pie Maximas arī var novietot lielos atkritumus.

 • -4
  -_- Pirms 1 mēnesi

  Lai gan ļoti reti vainoju vadošo spēku mūsu domē,bet šoreiz jāsaka,ka tautas vēlēta kalpu kopa nav uzdevumu augstumos. Protams,Rīgā,lai ielas sakārtotu vajadzēs vismaz 20 gadus,bet Ventspilī tikai sūdzības par miskastēm. Tas priecē. Kur vēl piesieties?

 • 0
  -_- Pirms 1 mēnesi

  Ir bieži sanācis staigāt garām L. Prospekta 32. un tiešām atkritumi ir 100 kv. m. platībā. Vai darba diena,vai beīvdiena,bet atkritumi būs pa visu pagalmu. Kā arī mēnešus 2 atpakaļ tur bija izlieta krāsa. Atkritumu urnām nav ne vainas,bet cilvēku silnkumam gan.

 • 0
  Alberts Pirms 1 mēnesi

  Tavu iepriekšējo komentu nesapratu................var būt kāds var izskaidrot ,ko viņš ar šo bij domājis?

 • 0
  Pilsēta Pirms 1 mēnesi

  Kamēr nenomainīsies paaudze kurai ir norma nomest konfekšu papīru, izsmēķi vai pačurāt kāpņu telpā nekas nemainīsies. Liec vienalga kāda urnas vai norobežojumu.
  Tā ir to cilvēku būtība. Viņi vēl beigās nobļaus es takš maksāju nodokļus no kuriem maksā naudu sētniekiem un atkritumu savācējiem. Tāpēc pēc manis jāsavāc.

 • -4
  Margrieta666 Pirms 1 mēnesi

  To kultūru mums atnesa atbrīvotāji,no varen plašās...
  Par nožēlošanu,šis krievu sādžas netikums pielipis arī daļai latviešu.
  Pirmskara Latvijā tādas tendences neesot bijušas sastopamas.

 • -3
  .AntiKurzemnieks. Pirms 1 mēnesi

  A.Grīna "Dvēseļu putenī" ir vieta,kur dikti labi pateikts par krieviem:
  «Pat suns neķēzās tai vietā, kur gulējis,» čiekurkalnietis lādas, «tikai krievs!"

 • -9
  arcus Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Visām tautām ir savas cūkas. Viens otrs latvietis ir daudz lielāks cūka nekā tevis minētās tautības pārstāvji. Vai kāds stāv klāt un cūkotājiem prasa tautību???? Nevajag būt tik pārliecinātam! Kas attiecas uz "Dvēseļu puteni", tad runa ir par kara laika ienaidnieku un tas neattiecas uz tēmu.

 • -3
  .Ventspilniece.lv Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  >>arcus
  Ne jau tu viens vari būt piekasīgs!
  1.pas.kaŗā krievs nebija ienaidnieks.

 • -8
  Kriska Pirms 1 mēnesi

  Pirmskara laikā nebija jāmaksā tādi nodokli. Individuāli strādāja bez nekādiem nodokliem.

 • -3
  Nah Nahs XI Pirms 1 mēnesi

  Vai tad tagad to bardaku pie miskastēm taisa augsto nodokļu dēļ?

 • 0
  Liega Pirms 1 mēnesi

  Raksts ir par to,ka ne visiem patīk dzīvot pagalmā, ko daļa iedzīvotāju pārvērtuši par "Pentuļu filiāli". Tā ir netirība, kas nekad nebeigsies.

 • -1
  ^^—^^ Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Ne jau dome vai atkritumu savācēji tur iet un izmētā atkritumus, vai neieliek tos iekšā konteinerā. Es arī vainotu cilvēku slinkumu! Ai, gan jau savāks, gan jau kaijas neizmētās un vējš neaizpūtīs! Muļķības! Katram jāsāk ar sevi! Varbūt jāierosina, lai uzliek tur kameras, kas raida online, tad visi varēs redzēt, kurš ko un kā izmeta, tad varbūt sakaunēsies un metīs tur, kur jāiemet!!!!

 • -6
  PSIA "Ventspils labiekārtošanas kombināts" Pirms 4 nedēļām

  Pašvaldība SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” informē, ka regulāri veic sadzīves atkritumu konteineru un tiem blakus izvietoto šķiroto atkritumu konteineru izvešanu.

  Liela izmēra atkritumu novietošana tiem neparedzētā vietā un to novākšanas organizēšana ir namu apsaimniekotāja pārziņā.

 • 0
  Liega Pirms 4 nedēļām

  Tad,lai apsaimniekotājs rūpējas par tīrību!!! Ja jau nav iespējas kontrolēt! Citās Eiropas valstīs,kurās attīstības līmenis ir augstāks, ir kameras pie šādām miskastēm. Un tikai tādā veidā var kontrolēt šādus sivēnus! Vai šos sivēnus,kuri atkal jau piemēslojuši šodien pagalmu nav iespējas sodīt kaut kādā veidā? Vai šodien kāds savāks atkritumus un uzkops pagalmu?!

 • -6
  Arnis Junge Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Iedzīvotāji jau ar var zvanīt pašvaldības policijai vai apsaimniekotājam , ja redz, ka citi nemāk izmest atkritumus tiem paredzētajā vietā. Var būt neliela pamācība no policistiem vai līdzcilvēkiem ļaus saprast, ka katram pašam aiz sevis jāsavāc!!!

 • -12
  Kurzemnieks Pirms 4 nedēļām

  Antikurzemnieks bez kādiem citāteļiem sen apķēzījies savās smadzenēs.)

 • -9
  Kurzemnieks Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Ne jau tāpēc ka kādi fiziski nevar atvērt musora durvis,
  bet slinki maitas piebrauc ar auto un turpat nomet.

 • -7
  Silva Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Ir arī bērni kas nes atkritumus un fiziski nevar atvērt tās tvertnes durvis.

 • 0
  Margrieta666 Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Vārgu nīkuļu paaudze izveidojusies...Skumji.

 • 0
  Liega Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Un atkal kādai cūkai roku un kāju nav,ka atkritumu maiss janomet putniem. Vai tad tiešām šajā sētā neviens neko nedarīs? Apsaimniekotāj, attopies un rīkojies! Dzīvojam kā izgāztuvē! Bet Ventspils iestādes savas pakaļas pat nepakustina,lai risinatu šo problēmu.

 • 0
  Krišs Daugulis Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Pagājšnedēļ izlasīju un pie sevis nodomāju, ka līdzīgi ir visur.
  Vakar gadījās tur būt un redzēt. Konkurēt var tikai Pentuļi. Iespaids tāds, ka tur visi met atkritumus laukā pa logiem.
  Neapskaužama situācija, kad neviens neko mēslotājiem nevar padarīt.

 • -1
  Kàpèce Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Labiekārtošanas kombināts!!! Cik regulāri tiek izvesti konteineri? Šorīt 7 os pirms darba gribēju izmest savu Maximas nedēļu krāto maisu, bet nebija kur.Žēl to sētnieci, kuras acu priekšā to dabūju nomest uz zemes, kur jau tādi kaudzēm sakrauti, jo abi lielie konteineri pārpildīti, kaut savācējmašīna 6 os ar milzu troksni brauca cauri sētai, bet neuzskatīja par vajadzību piestāt un šos konteinerus iztukšot, lai sētniecei būtu kur samest visus uz zemes samestos. Un šī nebūt nebija vienīgā reize, kad mašīna vienkārši pabrauc garām, kaut viss ir stāvgrūdām pilns. Vai viņiem ir uzdevums katru rītu agri piecelt iedzīvotājus, vai tomēr iztukšot pārgāztos konteinerus???? Runa ir par Sarkanmuižas d. 7!!!!!Es maksāju 3.07 mēnesī(deklarēta meita, kura ar mani nedzīvo), tādēļ negribu būt cūka, kas krauj kaudzē uz zemes, bet vēlos 1 x nedēļā sakrāto maisu iemest konteinerā!!!!

 • -1
  Kàpèce Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Šorīt atkal musorsavācējmašīna 6 os uzmodināja visu mikrorajonu,un kārtējo reizi pabrauca garām kontei eru novietnei tos neiztukšojot.Kāpēc viņiem,ar to nenormālo troksni,jābrāžas cauri sētai, ja konteinerus neizvāc? Vai uz Labiekārtošanas kombinātu neattiecas noteikumi par naktsmiera traucēšanu līdz 7 iem?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: