Šoks

Lika | 21.06.2020, 09:52:40 | 4061

Esam šokā, ka mūsu Ventspils paliek par ciemātu,vispār kur var padējot,atpusties! ? Vienijgais Tex Mex paliek? ! Reāli murgs.Vakar tikai atcerāmies ar ,,asaram,,- Livoniju,Kurzeme,Melno Kaķi,Magu,nakts klubu un tt. Par kādiem turistiem iet runā? Liepājā taču ir izklaidēties klubi,bet mums tikai kafeinīcas kur paēst dienas laikā,es brinos! Nogalina visu pilsetu,gan ar bezdarbību un tūkšumu gan vispār! Nav vārdu.

Komentāri (41)

  • -4
    Pilsēta 21.06.2020, 11:08:06

    Ja Tu atceries tādas iestādes, tad Tev jādomā ar ko cienāsi mazbēnus, kad tie atbrauks pie Tevis ciemos. Bet, ja gribi dejot ieslēdz LR2 un dejo pie spoguļa.

  • -4
    ayk 21.06.2020, 11:16:34

    Dīvains komentārs. nejauc paaudzes.

  • -3
    Eeeeeeeeee 21.06.2020, 11:27:08

    Te vairs nav ko brīnīties. :) Te vienmēr bijuši lauki! Te ir humpalu paradīze ar lombardiem pēc spēļu zāles. Te nav nekā pa lielam kā tikai skaista izkārtne no ārpuses. Diemžēl...

  • -8
    Gaigaliiii 21.06.2020, 18:11:34

    Tad brauc prom..kur problēma?

  • -6
    Eeeeeeeeee 21.06.2020, 20:41:59

    Es visu laiku esmu prom un šeit iegriežos atpūsties kā uz laukiem, jo dzīvot te ļoti grūti. :) Tu neizproti arī to, ka dudzi grib prom, bet ir šeit iestrēguši. :) Tu domā, ka te baigi kāds paliktu, ja visiem dotu iespēju tikt prom? Tu redzētu kā TIK DAUDZ cilvēku pazustu kā uz burvju mājiena!

  • -10
    arcus 22.06.2020, 08:10:12

    Nerunā citu cilvēku vārdā! Ja tev kaut kas nepatīk, tas nebūt nenozīmē, ka arī citiem nepatīk!

  • -2
    yolo 21.06.2020, 23:22:02

    taisnība.pat tūristi kas šeit bijuši raksta, ka vienreiz atbraukt ir forši, bet tūrisma sezonā tās dažas kafejnīcas ir pabrāztas, nav kur uzēst un rezultātā otrreiz bez īpaša iemesla uz šejieni nebrauc.

  • -5
    Soft 22.06.2020, 09:49:45

    Tūristi brauc gan otro, gan trešo, gan vēl daudz reizes. Nopērk mājas, dzīvokļus un daudzi vēlētos šeit arī dzīvot, ja vien būtu iespēja atrast pietiekami labi apmaksātu darbu.

  • -2
    yolo 22.06.2020, 14:07:36

    Itkā bezdarbs šeit būtu vienīgā problēma..

    Visi tūristi, lai cik turīgi nebūtu, nepirks īpašumu Katrā Latvijas miestā, kur viņiem kaut kas patīk, ja uz šejieni var mazāk kā 2h laikā atbraukt. Šeit nav ko redzēt, lai brauktu 2 vai 3 reizes gadā, ja vien nenotiek kāds interesants pasākums

  • 0
    Eeeeeeeeee 22.06.2020, 10:05:03

    Nopērk šeit dzīvokļus un mājas, lai brauktu kā uz atpūtas vietu nevis uz dzīvi! :)

  • -11
    sranskis 22.06.2020, 13:16:24

    A kas traucē pusanalfabētei Likai atvērt savu deju klubu vai ko citu līdzīgu?

  • 0
    Oakland Athletics 22.06.2020, 14:34:57

    Man kā rīdziniekam, kas uz kādu mirkli ir pārcēlies no Rīgas uz Ventspili ir gan nedaudz pretējas domas - jā bāri, klubi pilsētu padara naktīs un vēlu vakaros dzīvu kā tas notiek Vecrīgā, bet tam ir arī sava veida negatīvā puse - Vecrīgā arī pievelk lielākās ''padibenes'' prostitūtas, narkotiku tirgoņus, uzdzīvotājus, kabatzagļus utt., lai Ventspils varētu piesaistīt tūristus āra kafejnīcām utt. tad ir nepieciešams sākumā sakārtot to lietu ko sauc par iespējām normāli nokļūt ventspilī bez sava privātā auto. Ventspils spēj piedāvāt tikai 90% parasti pārbāztus autobusus un StenaLine prāmi, kas vairāk tomēr ir kravas un tranzīta pārvadātājs nekā tūristu pārvadātājs.
    Problēma 1. nav starppilsētu, vai starpvalstu satiksmes +/- normālā līmenī. 2. Pilsētas tūrisma attīstības nozare ir vairāk balstīta uz sezonālu raksturu nevis kā pastāvīgu ienākuma avotu pilsētas ekonomikai....

  • 0
    Zinaida_ES 22.06.2020, 14:37:22

    Ja nav pieprasījuma,nav arī piedāvājuma.

  • 0
    Oakland Athletics 22.06.2020, 14:42:07

    3. Viesnīcu problēma - es nerunāju par tiem dzīvokļiem ko sapirkuši leiši un izīrē sezonālajiem leišu tūristiem. Rīgā viesnīcas koncentrējas pilsētas centrā un vecpisētā - tāpēc arī ir visu laiku cilvēvēki uz ielā - diena, vai nakts. 4. Pašā pilsētā ir diezgan švaki ar produktu un pakalpojumu klāstu - Liepāja pamatīgi izkonkurē ar veikalu (pārtikas, būvniecības un citu pakalpojumu) piedāvājumu, kas visus Kurzemes iedzīvotājus spiež doties uz Liepāju pat no Ventspils (kaut, vai lai nopirktu būvmateriālus). 5. Pilsēta varētu piesaistīt masas ar jauniešiem, kas ievieš dzīvību ielās, ja Ventspils augstskola būtu situācijā kad nevis viņi ir spiesti meklēt studentus, bet studenti meklētu iespējas studēt augstskolā, bet laikam augstskolas prestižs nav pietiekami spēcīgs (iespējams es maldos, jo man nav faktu).

    Šobrīd Ventspils atstāj par sevi iespaidu - ideāli nopļauta zāle un krūmi un visur ir smuki soliņi kur pasēdēt + ielas ir labi satīrītas un tas ir punkts! Tas ir labi, bet... :(

  • 0
    domāju 01.07.2020, 16:54:22

    Tā ir. Tik veikalus varam atvērt paši. Neviens cits mūsu vietā ne veikalus, ne kafejnīcas, klubus, ne viesnīcas utt nebūvēs.

  • -8
    Latvija pāri visām! 22.06.2020, 17:03:41

    Tā ideāli nopļautā zāle gan nav nekas vajadzīgs. Pārāk sterils iespaids.
    Feini, ja tālāk no ietvēm ir arī pļaviņas ar garāku zāli.

  • 0
    domāju 01.07.2020, 16:55:03

    Tagad jau modē. Tik pļaviņā var būt ērces...

  • -5
    krustmateflorence 22.06.2020, 18:48:45

    Ventspils nav tā īsta vieta, kur brīvi cilvēks var atpūsties.
    Piekrītu -Tigatronam-šeit pilsētu okupējuši tie saucamie laimes meklētāji, un vieglas peļņas tīkotāji, korumpantiem un kukuļdevējiem -šeit visas durvis atvērtas.
    Ja paskatās tos pašus dzīvokļu izīrētājus .100. euro prasa pa īri pārventā, nezinu kādam pamuļķim jābūt, lai piekristu šādai īrei.
    Ar viesnīcām tas pats bardaks, cēlā viesnīca Vilnis -tiek nolaista līdz pēdejam graustam, kur varēja normālu četru zvaigžņu hoteli uztaisīt.
    Jau gadiem trūkst -normāla restorāna un bāra - kur atpūsties pašiem ,un kur nebūtu kauns vest ciemiņus.
    Vēl simtiem uzlabojumu jāveic, ar puķu dobēm un velo celiņiem ir gaužām pa maz.
    Mums jāņem piemērs no Jūrmalas, tad ieripos miljoni pilsētas maciņā vairāk.

  • -9
    arcus 22.06.2020, 20:37:21

    Tad dari kaut ko!!!! Atver kaut vai kādu restorānu! Zini tikai nīdēt! Domei nav ne jāatver restorāni, ne viesnīcas jābūvē. Tas jādara pašiem.

  • -4
    yolo 22.06.2020, 21:09:58

    arcus, tuksnesī zāle neaug. domei ir jārada apstākļi, lai bizness varētu šeit ienākt un attīstīties, bet tas nenotiek. pat otrādi.

  • -6
    arcus 23.06.2020, 06:58:24

    Esi mēģinājis?

  • -3
    yolo 23.06.2020, 08:19:49

    Ko mēģinājis? Iegādāties ražošanas aprīkojumu, kurš atrodas skaistās telpās, kuras, kā vēlāk atklājas, vairs nav iespējams iznomāt par sākotnējo cenu, ja kādam netiek maksāti procenti? Nezinu vai esmu...
    Pats esi?

  • -8
    arcus 23.06.2020, 17:12:10

    Es neesmu, bet arī nenīdu, ka viss ir slikti!

  • 0
    Egils Liepins 26.06.2020, 19:51:24

    arcus tik aizmirsa piebilst, ka Dome ir gan izveidojusi vismaz 3 naktsmītnes par nodokļu maksātāju naudu, reklamē tos visos bukletos un vēl ceļa zīmes uzstādītas, ka tieši uz šīm naktsmītnēm jādodas.

  • -2
    Eeeeeeeeee 22.06.2020, 22:50:24

    Atver,atver! Ko tu bauro! Tu uzzini cik daudzi te ir mēģinājuši visu ko atvērt un ieviest,gudreli? Tu papēti kādi te ir apstākļi, kā lieks sprunguļus spieķos un cik plēš piķi, ja nespēlē pēc citu noteikumiem ko uzspiež! :D

  • -2
    ventspilnieks 36,7 23.06.2020, 00:35:23

    Sprunguļus diez vai kāds kur bāž, nebāz batonus te ;)

    1.pirkstspēja zema;
    2.izdevumi lieli, lai kautko uzsāktu;
    3.visu pieņemamu telpu-vietu īri kontrolē daži personāži;
    4.pašvaldībai ir lērums dienas aktivitāšu objektu ar kuriem jātiek galā +puķu pilsēta. Atbalstīt jebkādā veidā nakts izklaides ir slidens pasākums un diezinvai tas notiks.
    Kā tas varēja būt, ka pirms autores minētajām Livonijām, Melnajiem Kaķiem šeit bija Kosmoss, Baltika, Sārtās buras, Ādžene, Kurzeme, Karavella, Venta, ZKK, VK klubi? Elementāri - ventspilniekiem bija nauda, varēja 2x nedēļā iet uz krogu. Un nebija iespēja iegādāties auto ar ko aizbraukt uz Rīgas krogiem, ko, iespējams, dara šodien bagātie pilsētnieki. Tā kā rezumē, lielākais vairums esam utubungas. Jāspēj nolocīt 100 reizi nedēļā, ja vēlamies šeit krogus.

  • -8
    arcus 25.06.2020, 13:45:56

    Nu, cik tad daudz ir mēģinājuši, ja jau tu zini? Pats arī esi atšūts? Kāds bija tavs piedāvātais bizness? Lūdzu konkrēti nevis kaut kur rinķī apkārt!

  • -7
    krustmateflorence 23.06.2020, 13:59:02

    es jau ielieku projektā, lai normāli varētu atpūsties Latvijas lezbietes un geji.

  • -1
    Dajūsko 23.06.2020, 14:09:19

    Tā rādās, ka pati no tām varavīkšņainajām.Tad jau skaidrs, no kurienes miljoni. Un ko tad tevis piesauktie tik grūši strādājuši, ka vajag normāli atpūsties? Vagonus naktīs krauj? Njā, dumja ir un paliek dumja, tik zārciņš izlabos.

  • -2
    uguntiņa 23.06.2020, 18:31:21

    Kā jūsu iemīļotie personāži ,Florencīt, atpūšas? Kaut kā īpaši?
    Lai gan kladzina uz katra stūra par savām nosliecēm, cilvēki vien ir.

  • -1
    Puaro 24.06.2020, 18:15:49

    nu visas durvis vaļā uzsākt savu biznesu,jo šī niša nav aizpildīta!
    1.Sameklē piemērotas telpas,par adekvātu cenu,kur cenas nav uzskrūvētas līdz bezsamaņai
    2.Atdursies pie pirmā punkta otrās daļas
    3.Nodrošināt darbiniekus ar atbilstošu samaksu,lai nav forumā jālasa,ka atkal darba devējs apčakarējis
    4.Padari pievilcīgu apmeklētājiem tīkamu gaisotni,kuri būs gatavi atgriezties atpūsties atkal un atkal.
    5.Ja viss šis izdosies,būsi pirmais čalis ciemā un bizness uz urrā ies

  • -3
    yolo 25.06.2020, 08:25:09

    Lielisks plāns, ģēnij. Pabeigsi pamatskolu sapratīsi kāpēc...

  • -1
    Māris Plūmiņš 26.06.2020, 15:16:37

    Es domāju, ja ir cits bizness ar ko pabalstīt subsidēt atpūtas, izklaides nozari Ventspilī.Patreiz nav pa kabatai vietējiem uzņēmējiem.Bija Dīva,Splīns, Easy BAR un n-tās citas vietas, ko nosauce posta autore.Kas tiek politiski kurināts, ka ar to vajadzētu nodarboties pašvaldībai, tad tas gan nebūtu pareizi, ka Dome sāktu disenes rīkot, var jau pabaltīt teātri, kādu koncertu.

  • -9
    Latvija pāri visām! 26.06.2020, 16:12:43

    Kas būtu slikts, ja SIA Dome rīkotu diskotēkas? Tāpat šie visur jaucas uzņēmējdarbībā.
    Tas jau viņu uzdevums - sarūpēt tautai maizi un izpriecas.

  • -3
    krustmateflorence 26.06.2020, 17:47:20

    šogad visam naudas nepietiks, tas ir vairāk kā skaidrs, jo naudas upe pamazām izkalst.
    Sāksies cilvēku aizplūšana uz labākām vietām.
    Biznesu šeit uzsākt diezgan riskanti, rudenī gaidāma lielā krīze.
    Man tikai sirds sāp pa tiem grūtdieņiem un invalīdiem,ko iesāks viņi?
    Varēju kādu miljardu sadalīt patiešām vientuļiem un nabadzīgiem cilvēkiem, nevis atbalstīt tos, kuri kabinetos atsēd savas stundas un saņem tūkstošus algās un pensijās.

  • 0
    Eclipse_Cross 01.07.2020, 14:36:15

    Tāpēc nav brīnums, ka jaunieši pamet šo vietu. Te ir labi līdz kādiem +/- 16 gadiem un pēc tam, kad izveidota ģimene, bet starpposmā te nav, ko darīt.

  • -4
    Undīne 01.07.2020, 16:07:57

    Es nu gan esmu apmierināta ar to, ka te nav tik daudz klubu un t.t.
    Leiši uz šejieni brauc ļoti bieži. jo cik skatos pludmalē vieni un tie paši cilvēki sastopami.
    Cik biju runājusi ar viņiem, viņi ir sajūsmā no jūras un viņas dēļ ir gatavi atgriezties.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: