18.2 °C

Vējš 6.58 m/s

Sestdiena, 27. jūnijs
Malvīne, Malvis
Baronkungs
Jautājums cilvēku debīlismam.

Paskaidrojiet lūdzu man riebejlim.
Kas jūsuprāt ir normālas iedzīvotāju normas.
Kā ir jādzīvo.
Jo viennalga lai ko es neuzrakstitu,viennalga atradīsies indivīds bļeģ kuram tas viss ir normāli.
Kāds idiots nomet skūteri,kur pagadās, normāli
Kāds nodiršas uz ielas, normāli
Braukā ar linialu mēra zales garumu, normāli
Kāds uz ielas izmet vilnu,normali
Kāds kadu apdirš,aprej,norej,nodirš,bleģ atkal atradīsies kuram tas ir normāli
Ziniet nu tas ir kaut kāds Nonsens
Jums ko negribas dzīvot kārtīga moraliski sakopta vide,kur viens otru ciena????
Jeb nu jūs esat jau tik degradējušies,ka vienigais ko protat
Ja kads pateiks balts,tad jus melns
Un otradi

Views
1314
14.08.2021, 14:54
K
K
krustmateflorence
uzmanību krāpnieki čigāni!

Pie manis pēc palīdzības vērsās nelaimīgs un izmisis cilvēks.
pāris mēnešus atpakaļ, ar viltu čigāni likuši , uz sava vārda paņemt jaunu mobīlo telefonu700.euro apmērā , un tālāk ar iegūto preci uz lombardu, tur to pārdodot.
Rezultāts tagad tāds, cilvēks nonācis kredīt piedzinēja varā, bet galvenais ir tas, ka šim cilvēkam bija jau iepriekš ,ko paņemt kredītā, kā vispār varēja preci izsniegt līzingā?
cik zināms tā čigānu tabors dzīvojot Ventspilī -Nikolaja ielā.

Views
3022
14.08.2021, 06:11
Baronkungs
Elektroskūteri

Nespēju sagremot,vai tiešām,tik grūti nostumt vinus ietves malā.Neviss nomest,kur beidzās strāva.Un viss un pār visiem pohuj,maisās tie kādam vai nē.
Kas tad ir braucēji,poņas un smadzenes nav?
Ja bačaikas beigušās,tad nostumjam ietves malā,neviss nometam kur pagadās...

Views
1610
12.08.2021, 16:30
C
C
Cibiņš
Vai Tu jau parakstījies?

Latvijas Vīru kopa ir panākusi, ka Centrālā Vēlēšanu Komisija ir ierosinājusi parakstu vākšanu par ģimenes jēdziena nostiprināšanu. Satversmē. Lai gan šī parakstu vākšana nekur netiek popularizēta, īsā laikā ir jau parakstījušies vairāk nekā 11 tūkst. cilvēki. Laikā, kad Rīgā plosās praids, kad arvien biežāk dzirdam, ka mātes un tēva vietā jālieto vecāks Nr.1 un vecāks Nr.2, bet mātes piena vietā - vecāka piens, parakstīties ir katra no mums pienākums. To var izdarīt portālā latvija.lv.e-pakalpojumi. P.S. pilsētas svētkos uzstāšoties grupa Jumprava. Cerams, viņi izpildīs A.Grāvera dziesmu Goda lieta. https://m.youtube.com/vatch?v=wd71BvJqr10

Views
1542
09.08.2021, 12:05
The Plant Preserv-a-tron
3x3

Nē,nu man patīk!
Stāv Vējonis lidotavā Rīga,
mazliet sagulētu ģīmi..!
Vītoliņš drudžaini bradājas..!
Paipala,balta un pūkaina..!
Blumbergs,stutē sevi uz lietussarga..!

Views
1568
07.08.2021, 23:42
C.L.
PSEIDOMEDICĪNISKS NEOFAŠISMS

Tā, manuprāt, visprecīzāk var raksturot globālistu pakalpiņu un viesstrādnieku režīma Latvijai t.i.Latvijas iedzīvotājiem uzspiesto "iekārtu".

Views
1488
04.08.2021, 16:11
Pēdējās komentētās

Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…

Pirms 11 stundām

Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…

Pirms 11 stundām

tas i VenstpilReis domāc tekst .

Pirms 11 stundām