Vējš 5.39 m/s
Portāli iztirzā jautājumu par Fabriciusa pieminekļa atrašanās vietu.
https://www.delfi.lv/news/national/politics/kapec-ventspils-centra-ir-piemineklis-viram-kurs-cinijas-pret-latvijas-valsti.d?id=53305937 (raksts pieejams DELFI abonentiem)
https://jauns.lv/raksts/zinas/463377-ventspili-goda-un-puce-pieminekli-cinitajam-pret-latvijas-neatkaribu-fabriciusam-daudzi-par-to-sasutusi (raksts pieejams visiem)
Kad beidzot sāksim lietas saukt īstajos vārdos neviss kaut kādos no pirksta izzīstiem murgiem.
Teiksim kāpēc vīrusu sauc par covid 19 ja tas ir SARS - CO2.
Tā izklausās biedējošāk vai?
Kur ir palicis Kurzemnieks, Aizbraucis uz Krieviju vai?
Gudreļi! Pasak man tā, ka potētie ar slimo un pārnēsā, tad kād jēg no tā mēsl? NEKĀDA!!!
http://civitas.lv/index.php/component/k2/item/847-intervija-ar-biskapu-snaideru-padomi-kristiesiem-ka-nenodot-savu-sirdsapzinu-piespiedu-vakcinacijas-laika
Es nesaprotu vai tiešām cilvēki var būt tik degradējušies vai debīli,ka nespēj saprast,ka nevienu nevar piespiest ar varu vakcinēties.
Eksistē Eiropas rezulūcija,un cik zinu to neviens nav atcēlis.Un nedomāju ka LV var tam visam uzlikt mīksto un neievērot
Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…
Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…
tas i VenstpilReis domāc tekst .