Vējš 4.68 m/s
kad no CC boss buus atpakaļ pilsētā - prognozes studijā, nesāciet tikai dramatizēt lūdzu - kuram interesē utt, jūs lauķi tādi ! paldies par viedokli . ā, es saku, ka pavasarī
Egles iedegšanas pasākuma laikā-NEBIJA nemaz pulcēšanās! Nē! :D
Apklusināsi tos savus kvankšķus vienreiz? Pabaro un lai liekas gulēt. Pats droši vien acis pielējis un viss vienalga. Nu, cik var?
Trakas lietas ! Drusku pelnīti atpūšos un pa to laiku ņem un pazūd viens no skaļākajiem un neatlaidīgākajiem komentētājiem Kurzemnieks? Kas ar viņu notika, ko es palaidu garām un kāpēc ir noticis tas, kas ir noticis?
#Šoks
Kā var nosaukt šo cilvēku fenomenu.????
Iet apsargs pa veikalu,ieraugot apsargu cilvēki uzliek masku uz deguna,apsargam aizejot maska ir zem deguna.
Kas ir bļ**,tik stulbi ir ka nejēdz,nesaprot,vai vispār ko jēdz.Nesaprot kā jāstāv maskai??Pēc tam paši bļauj,ka daudz slimo,un daudz miruši.Ko tad jūs gaidat ar tādu attieksmi???
Paldies par šovu debesīs,paldies organizatoriem...smuki
Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…
Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…
tas i VenstpilReis domāc tekst .