Solīts mākā nekrīt....

Urzula | 22.01.2022, 08:14:36 | 1464

Saeima atteicās piešķirt pabalstu pensionāriem un vecākiem ar bērniem',
No komentāra:""man kā pensim nav vajadzīga ši apkaunojošā izmaksa,kura neko nesedz,lūdzu man kompensēt un piemērot tādu pensiju kura pienāks adekvāti par to algu ko mēs pensionāri saņēmām gan padomju laikā ,gan pirmajos 15,brīvās Latvijas gados,jo tai brīdī saņemot trīs simti padomju rubļu es varēju uzturēt sievu un divus bērnus,pilnībā nodrošinot visu nepieciešamo,tai skatā automašīnu un ar to saistītos izdevumus. tas varētu būt līdzvērtīgi kādiem diviem tūkstošiem eiro uz so brīdi.Tātad arī pensija būtu jābūt kādi 1000.eiro ,kas būtu tikai taisnīgi pret Latvijas pensionāriem un nevajag te tēlot labos samāriešus un badā mērdētiem peņšiem piesviest kapeikas -mēnesī 20.eiro.Jums jābūt kaunam -paši saņemat tūkstošus bet liela daļa veco ļaužu nezin kas ir kvalitatīva pārtika ,medicīnas aprūpe vai pieklājīgas drēbes ,(ne jau RDA humpalas ir latvieša goda drānas),.

Komentāri (15)

  • -3
    Urzula 22.01.2022, 08:26:58

    -2-Runāt par kultūras iestāžu apmeklējumu runas nav vispār.Kāds kretīns ir izdomājis ka deputāts nevar iztikt bez diviem tūkstošiem eiro, bet pensionārs var brīnišķīgi dzīvot ar diviem simtiem eiro.Taisnīgie latvieši-kauns. ...Samazinat ZAKASTISTOVA algu , lidz MINIMUMAM !""

    Lai iztiek valdības cilvēki ar mazo pensiju , kas liekas ir 200 mēnesī-visu nomaksāt, un visu citu, kas cilvēkam vajadzīgs... tad varbūt būtu spējīgi saprast, kā izdzīvot vai dzīvot cilvēka cienīgu dzīvi...
    LIELS KAUNS VALDĪBAI atņemt neaizsargātiem pensionāriem, invalīdiem, bērniem invalīdiem... un bērniem kā tādiem... TIKAI , KAD NĀKS VĒLĒŠANAS , LAI NEGAIDA NO TAUTAS ATBALSTU-jo nav kam uzticēties ... visi vienādi nonākot lielajā krēslā.. no turienes nevar saredzēt vienkāršo strādnieku, ne bērnus , ne pensionārus...

  • 0
    ilona kaķis 22.01.2022, 12:51:49

    Piedevām ir netaisnīgi, es teiktu, pat pretlikumīgi viņiem izmaksāt katram milzīgos pabalstus, pēc vēlēšanām amatus atstājot.
    Nevienam citam, kurš pieņemts darbā uz noteiktu termiņu, amatu atstājot pabalstus nemaksā. Deputātiem nezin kāpēc maksā. Laikam šausmīgas morālās ciešanas, he, he.

  • 0
    Spīdola 22.01.2022, 12:29:26

    Salīdzinājumam- ap 1930.gadu un līdz 1940.gadam ugunsdzēsējs Rīgā ( depo atradās Akmeņu ielā Pārdaugavā) ar savu algu varēja uzturēt ğimeni- sievu, kura nestrādāja un meitu. Vasaras trīs mèneši tika pavadīti Jūrmalā, īrējot vasarnīcas daļu. Piebildīšu, ka toreiz ugunsdzēsēji brauca ar zirgiem un nēsāja zeltītas ķiveres. Dzīvoja tiem laikiem labā dzīvoklī turpat depo mājā.

  • 0
    ilona kaķis 22.01.2022, 12:47:36

    Krimas minētajā laikā vectēvs brauca par konduktoru uz mazbānīša.
    Sieva ar bērniem dzīvoja pa māju- īrētā dzīvoklī privātmājā. Un tai pašā laikā viņi uzcēla savu mājiņu. Ar konduktora algu varēja uzturēt bērnus, īrēt dzīvokli un uzbūvēt mājiņu.

  • 0
    sranskis 22.01.2022, 20:23:03

    Visi uz dzelzceļa strādājošie bija valsts ierēdņi ar labu algu. Arī mans vectēvs 30.gadu sākumā uzcēla lielu 2 stāvu māju un vecāmāte nestrādāja. Tāpat arī dazi citi zināmi viņa darbabiedri.

  • 0
    Kriska 22.01.2022, 16:01:56

    Vai pirms kara laikos bija pensijas?

  • 0
    ilona kaķis 22.01.2022, 17:29:53

    Jautāju mammai; viņa tanī laikā bija vēl bērns. Viņai šķiet, ka kaut kādiem ierēdņiem pensijas bija, bet strādniekiem nē. Uzsvars uz vārda "šķiet".

  • -3
    Tā nu ir 22.01.2022, 18:46:08

    solīts MĀKĀ nekrīt...!!!??? :):):):):):) HĀĀĀĀĀ
    Jaunvārdiņš: MĀKĀ...

  • -2
    Pilsēta 22.01.2022, 20:45:48

    Pirmdien atnāks pareizie cilvēki uz darbu un pastāstīs cik labi dzīvot Ventspilī un, ka Tev ir lielāka pensija, lielāka alga un zemāki komunālie. Un, ka vispār esi maita, ka uzdrošinies ko teikt.

  • -3
    Tā nu ir 22.01.2022, 22:24:48

    A varbūt tēmas autore ,vārda ''MĀKĀ'' vietā, bij domājuse vārdu ''MĀGĀ''...
    Tas tākā būtu sakarīgāk... :):):):):)

  • -3
    Urzula 23.01.2022, 13:25:06

    ATVAINOJOS; DOMĀTS -MAKĀ...
    nekļūdās, kas neko nedara....

  • -1
    krustmateflorence 26.01.2022, 11:20:51

    bez kultūras cilvēkiem Latvija jau sen būtu kā valsts pazudusi.
    palīdzēt vajag -aktieriem , dziedātājiem , bibliotekāriem-un arī bijušai lopkopeij-jo valsts slikti ir parūpējusies -pa šo ļaužu kategorīju.
    Es pat bieži Rīgā iepērkos brendu veikalos, un redzējusi esmu kā musu valdības sievas un vīri simtus tērē-gan pārtikai -gan abģērbiem un visam pārejam.
    ziniet viņiem neintresē ja Ventspilī vai Alūksnē kādam nav ko ēst vai mugurā vilkt-viņi parasti pa cilvēkiem atcerās -īsi pirms vēlēšanām-kā saka tautā-saules brālis māsas staros-silda savus stilbus garos-zināma un veca lieta-augsti radi silta vieta... .

  • -3
    Urzula 28.01.2022, 11:59:34

    Un tik pārliecinoši solītais pabalsts katram pensionāram , invalīdiem....kur?
    tā sprieda, sprieda, ka beigās tā summa sadalījās.. un kas zin vai līdz tam laikam , ka solīja , ko piemest neizdalās pa visam ...kā jau teikts-solīts makā nekrīt!!

  • 0
    krustmateflorence 28.01.2022, 14:51:55

    PENSIONĀRI AR IR DAŽĀDI, CITAM PAT DIVAS MAŠĪNAS , PIEDER VAIRĀKAS PRIVĀTĪPAŠUMI . ESMU NOVĒROJUSI -DZĪVO KĀ NIERE PA TAUKIEM, UN VĒL SAŅEM PABALSTU , NU REDZ CIK NEPAREIZI MUMS LIKUMI VALSTĪ.

  • -1
    Urzula 28.01.2022, 17:02:44

    Jā, par taisnīgumu vispār nevar būt runa;
    šodien; ""Šā gada 1. janvārī minimālā mēnešalga bija noteikta 21 Eiropas Savienības (ES) dalībvalstī, no kurām Latvijā tā bija otrā zemākā, liecina ES statistikas departamenta "Eurostat" piektdien publicētie dati.
    Latvijā minimālā alga pašlaik ir 500 eiro mēnesī. 700 eiro mēnesī valsts noteiktā minimālā mēnešalga nepārsniedz arī Rumānijā (515 eiro), Ungārijā (542 eiro), Horvātijā (624 eiro), Slovākijā (646 eiro), Čehijā (652 eiro), Igaunijā (654 eiro) un Polijā (655 eiro).
    un vai pie mums 500 min.algu saņem vai tā uz papīra?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: