17.6 °C

Vējš 5.39 m/s

Sestdiena, 27. jūnijs
Malvīne, Malvis
Eeeeeeeeee
Kas tas bija?

Labu vakariņu, mani mazie rakariņi!

Man ir jautājumiņš vai kāds zin vai ar kaķ pie sait var iet ārā pēc 20?

Views
1332
15.11.2021, 16:46
Eeeeeeeeee
L!

Labrītiņ iekš to jauko rītiņ, kad laukpilsētiņ i augšā uz pohiņām! :)

Ar ko Jūs lāp sāv pohiņ no rīta? :(

Views
872
14.11.2021, 17:48
K
K
krustmateflorence
Mūsu pašreizejam ministru kabinetam jāatkāpjas.

Kurš segs morālos un citus zaudējumus -sakarā -ar triju nedēļu ierobežojumiem?
Tauta izies ielās-tas mūs sagaida nākotnē, jo tas murgs vairs nav izturams.
Gaidīsim kompensācijas -pa ciešanām.

Views
1674
13.11.2021, 13:02
Baronkungs
Ventspils divās daļās

Mēs mākam domāt?
Mākam saimnieciski domāt?
Protam vispār domāt
Pilsētai divas daļas,Kas ir Pārventā?
Kur var aizziet Pārventā atpūsties,vienīgais kas te ir paspēlēties bērnu laukumos.
Kas mums ir pārventā?
Tirgus?Tas ir tirgus,jūs jokojat,tā ir pornogrāfija ne tirgus.
Cik pārventā ir inovācijas centru,cik kinoteātru,cik vietu kur taisīt koncertus.
Kas ir bļ** neko nevienam nevajaga,ka vienīgi kā tai teicienā
"Iedzer sīvo,ieliec stīvo,un izdziedāt ka labi dzīvo.

Views
3417
13.11.2021, 11:21
A
A
a.patiesais
Dokupe. (SCO)

Sveiki. Vēlējos brīdināt visus! Vai cik izmisīgi esam... Neejat strādāt uz SCO ar firmas nosaukumu SIA" Līvlande" tur algas nemaksā ko nopelnīji. Atvelk no algas nebrīdinot. Ko nopelnīji to saņēmi. Kas norādīts līgumā netuvu neatbilst patiesībai. Maksā par padarīto. Bet diemžēl par padarīto samaksā neoficāli un kapeikas aizbildinoties ko grāmatvede aprēķināja to samaksāju. Faktiski tā strādā virsstundas un brīvdienas, bet vienalga nesaņemsi vairāk pa 400€. Aizbildinoties maksāju pa kubatūriem.

Views
1747
12.11.2021, 21:04
Eeeeeeeeee
Ha!

Cik tagad saprotu, ka valdība soda nepotētos un nepārslimojošos par to, ka ievēroja visus drošības pasākumus...un nesaslima.

Views
1511
12.11.2021, 08:55
Pēdējās komentētās

Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…

Pirms 8 stundām

Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…

Pirms 8 stundām

tas i VenstpilReis domāc tekst .

Pirms 8 stundām