17.8 °C

Vējš 3.52 m/s

Piektdiena, 26. jūnijs
Ausma, Inguna, Ingūna, Inguns, Ausmis
Urzula
"Es inficējos apzināti";...

Sieviete sociālajā vietnē "Facebook" publicējusi savu pieredzi ar apzinātu inficēšanos ar Covid-19...
Pēc ieraksta, var saprast, ka sievietes darbs ir saistīts ar medicīnu.
"Es inficējos apzināti!Jo tā man piespieda darīt politikā pieņemtie lēmumi. Ja tie nemainīsies, es inficēšos atkārtoti, ja vien mans organisms nebūs lēmis citādāk. Šāda izvēle ir mana brīvā griba. Nevis politika noteiks manu brīvo gribu attiecībā uz to, kas skar manu ķermeni, bet es pati, " savu ierakstu noslēdz sieviete.""
Jautājums-kāpēc nav nekādas statistikas , ka tiešām paši apzināti inficējas, lai tik pasargātos no potes un pat mediķi? Tāpat nav statistikas par blaknēm , kas tik neskaitāmas un diezgan smagas, ko neviens ārsts neatzīst un cilvēks atstāts ar savu problēmu-dari ko gribi. KĀPĒC?
Pēc 3 potes smagas sekas-Kāpēc?

Views
1732
10.02.2022, 09:56
Svētīgus svētkus
?!!!

Pie 2.pamatskolas fascinējoš trotuāra aina,futbola laukuma pieguļošais trotuārs tiek notīrīts līdz 2.pamatskolas robežai var redzēt ka to dara tehnika,rodad jautājums tai tehnikai grūti ir notīrīt līdz galam to ietvi arī gar skolas pieguļošo trotuāru nobraukt lai ietve būtu tīra?Un vēl nesaprotami,ja privātteritorijām liek sodu par nenotīrītu pieguļošo teritoriju kālab pašvaldība atļaujas nenotīrīt skolas ietves?Un tas nebūt nav sētnieka darbs lauzt savu muguru tīrīt tādu plantāciju!

Views
975
08.02.2022, 19:34
Eeeeeeeeee
Pamazām, pamazām!

Pamazām sāk "uzpeldēt" medijos par blaknēm, nāves gadījumiem un ārstu izteikumiem. :)

Tas priecē un visi tie, kas nicinoši kliedza, ka visiem jāpotējas obligāti-redzēs!

Views
594
08.02.2022, 15:16
Baronkungs
Aigars G. Un Ēeeeeee,vai nēeeeeeē

Kad jūs abi nokāpāt no koka.Kuriem nav nekādas poņas.Kas kur notiek.Kur tad jūs bļin abi divi dzīvojiet?
Nekādas poņas nav kas raksta likumus,kapēc raksta? Utt
Kur jūs tādi rodaties,ir taču 21 gs.ja neticat paskatieties kalendārā.Ā nu jā kalendārs jau kokā neaug

Views
1297
08.02.2022, 00:54
Urzula
Vai apklusinās mūs ?

Jau pagājušā nedēļā tika spriest par jauniem grozījumiem likumos;
""Bordāna/Golubevas grozījumi liegs vārda brīvību. Visiem
Sabiedrība, kas nerunā pretī, sabiedrība, kas paklausa, un žurnālisti, kas tur muti vai ražo tikai komplimentāru saturu – tāds ir virsmērķis Golubevas/Bordāna virzītajiem grozījumiem vienlaikus divos likumos, kas regulē vārda brīvības izpausmes.""
""Abu likumprojektu virzība notiek vienlaikus, un abi pašlaik tiek gatavoti otrajam lasījumam Saeimā. Grozījumi Krimināllikumā, kas tiek papildināti ar pantu “Nepatiesu ziņu un izdomājumu izplatīšana”, paredzot līdz pat piecu gadu cietumsodu, un grozījumi “Administratīvo sodu likumā par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā”, kas par agresīvu uzvedību internetā, kas traucē citas personas mieru, paredz ieviest naudassodu līdz pat 500 eiro. Pirmo virza tieslietu ministrs Jānis Bordāns ar domubiedriem, otro iekšlietu ministre Marija Golubeva.""

Views
562
07.02.2022, 22:38
Eeeeeeeeee
Jau ir?

Labs vakariņš man!

Kā jums patīkās ar respiratoriem un medicīniskām maskām ziņģēt? :)

Views
1169
05.02.2022, 20:13
Pēdējās komentētās

Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…

Pirms 5 stundām

Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…

Pirms 5 stundām

tas i VenstpilReis domāc tekst .

Pirms 5 stundām