Eeeeeeeeee
Nē!

Kapē jaunēš pipē tāds plastmasus un nāk kaut kād dumīņ ārā? :(

Māzs Ilzītes un Jānīš to dār! :(

Man šodien i sirds skūm pa to! :(

Comments
0
Views
357
08.04.2022, 13:08
Komentāri (0)
Dalīties