Vējš 3.29 m/s
Visu iznīcināt
Nekko nevajaga
Mums taču ir lielais brālis kurš aizstāvēs(ASV)
Nu un ko tagad gudrīši
Lielais brālis uzvedas kā kaimiņonkulis Ivans,kō nu...
katrai valstij ir jāaizstāv pašai sevi, tiešām tas ir tik grūti saprotams
katrai valstij pašai ir sevi jāpabaro
katrai arī mums
nē mes uzticējāmies lielajam brālim...
ne...nē....nē amerika tada nav...tie ir tikai utainie...
nu ka ir tagad,garšīgi....
Vai atkal spēlēs dubultie standarti
Krievijas federācija Nedrīkst
ASV drīkst,vai tomēr nu nu nu
NATO ir Amerikas alianses galvenais noteicējs
Nu un kur bus 5 pants,ja būs X stunda
Viens agresors cīnīsies citu agresoru,vai arī sarunās un sadalīs brālīgi savā starpā.....ka var būt tik lēticīgi
Interesanti,kā drīkst stradāt tādā vietā cilvēks,kuram pieklājība pret pacientiem ir zem katras kritikas.
Ejot pa poliklīnikas gaiteņiem,kad nāk pretī pazīstamiem saviem pacientiem,ārsts un medmāsas cilveku parasti pasveicina.
To prasa ārstu medicīnas darbinieku ētika un pašcieņa,neviss kā traks bullis nošņācies skrien cilvēkiem garām.
Tā var uzvesties traktorists,slaucēja,bet ne jau mediķu darbinieki...
Acīmredzot,Dr Kukles,medmāsiņa nav mācījusies ētikas un pieklājības normas... interesanti kā tāda rupekle var un drīkst strādāt ar cilvēkiem.
Musu iedzīvotājiem ir dīvaina domāšana
Visam kas notiek apkārt
nekas nedrīkst mainīties
Viss tas kas ir mums apkārt ir idilles kalngals.
Skolas jau slēdz pilsētā,visu laiku bija rajonos,nu kārta pienākusi pilsētas iedzīvotājiem...visiem viss normāli.
Darba vietas samazina,uzņemēji iet prom uz Rīgu..
visiem viss ir normāli.
Cilvēkiem nav darba... visiem viss ir kārtībā.
Pilsētas Dome...ne par ko neatbild un nekur ne par ko atbildību pilsētā nenes( priekš kam tā ir domāta), nesaprot...bet visiem viss ir ok
komunala pārvalde..nekko nedara,jeb sniegu tīra, gandrīz bruņurupuču ātrumā...visiem viss ir ok
nu nokrīt veci cilvēki,nu salaužas,nu un tie ir veči..ko uztraukties,tiem tāpat drīz jāiet pie seņčiem...viss taču ir ok...ziema.
Pasi nevar tikt pie ārstiem...tas nekas pacietīs....
netiek pensionāri...nu un lai mirst nost...
Cienījamie pilsetnieki
Jums ar savu idiotisko domāšanu nav no večiem kauns?? nav ne???
Jaunie aizbrauc..atkal viss visiem ir kārtībā .
Kad cilvēki iet automašīnam apskati.
Ko tie jusuprat maksā.
1.auto ceļa nodokli+apskate.
Ta nauda kas tiek maksata par auto tehnikas izziešanu apskati lai varētu piedalīties ceļu satiksmē
Irr ceļa nodoklis,kura ir jāvirza neviss medicīnas darbinieku vajadzībām, aizsardzības vajadzībām bet gan ceļu uzturēšanas izmaksas,vasarā,ziemā.
Tākā sranska nezinīšu kungs ir ceļa nodoklis
Priekš kam mēs autobraucēji maksā ceļa nodokli.
Ja ceļi netiek intensīvi kopti un uzturēti.
Ja jau nav naudas priekš ceļiem,tad varbūt man nemaksat ceļa nodokli,jo varbūt man arī priekš tā nav naudas.
Ja jau nav naudas ,var neuzturēt
tad varbūt varu nemaksāt ja man nav naudas???
Gāju šodien uz Pārventas bibliotēku,pārrejot Embūtes ielu,katrā pusē iet pa divām automašīnām nokausētām pēdām.
jānolej ar pret slīdēšanu materiālu NAV???
JĀKOPJ NAV
ASV uzbrukums ,tā nav okupācija
kur tagad ir starptautiskā sabiedrība
Krievijas federācija...nu nu nu ta nedrīkst
Kur ir nosodījums pret ASV
kaut ka visi klusē...
Ak ja ASV ir atbrīvotāji
ka nu irrrrrrrrr
Pirms svētkiem Komunālā pārvalde organizēja zāles pļaušanas darbu…
Paldies par vērību. Informējam, ka Dzirnavu laukuma apstādīju…
Vakar gājām garām jaunajām dobēm Lielajā prospektā pie ziedu pulk…