Pensionāru no domes izliek ar policiju

Santa | 19.11.2016, 18:34:48 | 2127

Ivara Jansona (vides aizsardzības aktīvists, ventspilnieks, pensionārs un ķīmiķis) vizīte Ventspils domē nebija ilga, jo tika izsaukta Ventspils domes padotībā esošā Ventspils Pašvaldības policija, kas gluži kā tāda privāta apsardzes kompānija, izveda Jansonu no Vītoliņa kabineta it kā tas būtu viņa privātīpašums.
Jansons jau uzrakstījis 77 oficiālas vēstules, uz kurām vēlas saņemt pilnvērtīgas atbildes no domes, tādēļ viņš mēģina oficiāli tikties ar Vītoliņu kā atbildīgo par vides aizsardzību, taču Vītoliņa kungs bieži esot norādījis, ka nevēlas ar Jansona kungu runāt.
Vītoliņš esot atteicies ar Jansobu runāt, (skaitlis ir visai iespaidīgs!) 138 reizes..........

Komentāri (37)

  • -3
    Rihards Krauze 21.11.2016, 21:20:43

    Vajag sāk faktus izlikt, māri par kuriem VVD var aizvērt uzņēmumus ciet?! Es pagaidām vairāk par ventspilniekiem uztraucos, kas tur strādā. Sāksim Nr.1...

  • -4
    es 21.11.2016, 21:26:49

    Lai Jansons vēršas biedrībā „Ventspils Liedags”.

  • -2
    Rihards Krauze 21.11.2016, 21:29:22

    Kājīnņas nenomira u laizīšanas aparāts? ir nofilmēti fakti. Rīt aizies gaisā.

  • -7
    Latvija pāri visām! 21.11.2016, 22:24:33

    Pietiek Jansonu lobēt.
    Ja vīriņš savās 45. (!) ar Vītoliņu tikšanās reizēs būtu vismaz 10.dažādus v-pilniekiem svarīgus jautājumus pacēlis,
    teiktu - sabiedriskais aktīvists!

    Ja vīriņš runā tikai par smaku, sauksim lietas īstajos vārdos - ej, ārstējies un liec vienreiz mierā to Vītoliņu.

  • -1
    Novadnieks 25.11.2016, 11:35:44

    Lobēsim labāk Kurzemnieku un sāksim gaudot viņam līdz par viņaprāt labāko vietu pasaulē-Krieviju un dievam līdzīgo Putinu.

  • -5
    007 22.11.2016, 19:48:31

    ganins stabule un aitas blej lidz,,katrai pilsetai ir sava infrostruktura,nu nau spiesta lieta dzivot pilseta,visapkart lauki brivi,vistirakais gaiss buss meza,ari tur var dzivot

  • -6
    es 25.11.2016, 11:22:08

    Nu ko, tas ''ķīmiķis'' ir vērsies ''Ventspils Liedagā''?

  • -1
    Ena 26.11.2016, 14:58:23

    Jansons, iespējams, apsēsts ar smaku ideju, bet vai tad Vītoliņš arī ? Tiesāties, izlikt ar Pašvaldības policijas palīdzību no Domes ēkas?
    Kādreiz bija teiciens - ar muļķiem ar labu. Jansonu ir jāpieņem kā kaut ko nenovēršamu, kazi paša attieksme šajā jautājumā arī mainīsies. Citādi izskatās pavisam stulbi...

  • -1
    Barons 26.11.2016, 16:14:09

    Nu galig nesmuk izdarijas ar penzionār.To Pšvaldib policij ir vaidziks pavisam priekš citt liet-le skatas,vai kāds uz iel nebūt nomest papiros končik vai sēmušk čaumals vai savalditt kād huļigān vai kād citt burlak.
    Bet nevis,lai kārtot biedr Vītoliņ privāt liet.
    Iekš man muiž ar nevar nākt kurš katrs,kas iedomajas,bet tā ir vien privātteritorij,kur vienigs noteicejs ir Barons.
    Pilset dom ir sabiedrisk viet,kur katers iedzīvotajs var iet un uzdot jautajum,un nav brīv dzīt āra,ja cilvēks ir kārtig uzvesties.
    Janson kungs tokš nebrauc uz Užav pie Vītoliņ uz viņ fazend kārtot rēķins!

  • -1
    Novadnieks 26.11.2016, 16:55:53

    Tāda pašvaldības policija "žvankst un kož" pēc savu saimnieku pavēles un viņiem uzspļaut uz sapratni un cilvēciskām vērtībām.Gan pašvaldības,gan valsts policijā mēdz būt cilvēki ar saprotošu pieeju pie lietām,bet tādi tajās iestādēs ilgi nestrādā.Tādi vai nu paši aiziet no darba,neizturot negatīvismu savā kolektīvā,vai nu viņus palūdz aiziet no darba.

  • -1
    Barons 26.11.2016, 17:40:50

    Novadniek kung.
    Tad jau,es domat,būt pulk ontligak,ja iekš to Ventspil dom ēk turet ne Policist,bet Vāc Ait sunišs,tāds,ka iekš man muiž.Tad biedrs Vītoliņ būt galig un pilnig drošiba.

  • -1
    Novadnieks 26.11.2016, 18:02:23

    Baron kungs,tādu biedru Vītoliņu un līdzīgus viņam nevajag no kaut kā pasargāt,bet mums ir jāsargās no viņiem,jo postu un nelaimi nes šādi biedri "kungi".

  • -2
    Latvija pāri visām! 26.11.2016, 20:26:27

    Vītoliņš ir v-pilnieku demokrātiski ievēlēts tautas pārstāvis, tātad tautai jāsargā savs deputāts no smaciniekiem.
    :)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: