VAI TIEŠĀM????

Lainese | 16.10.2016, 11:22:23 | 3598

No 2018.gada mācību gada, skolās būs jāiet arī sestdienās! (no ziņu portāla)
Vai tiešām vecāki piekritīs šādam solim; vai vēl nav par maz slodze ikdienā?
Un ko darīs bērni, kas no laukiem brauc mājas tikai brīvdienās??
Tad tādam bērnam atlikts atbraukt paskatīties vai vecāki vēl dzīvo turpat un doties atpakaļ uz skolu...
Tas vairs nav humors , bet slimu cilvēku izdoma, kas sēd augstajos krēslos, kā iznīcināt sabiedrību, pat bērnus.. tad no 6.gadi skolā.. nu jau ari sestdienas prognozē... ko vēl???

Komentāri (40)

  • -4
    X5 18.10.2016, 20:21:50

    Tie ir mani berni nevis valdibas un es lemsu vai vini ies sesdienas uz skolu vai nee,ko uzreiz varu pateikt sesdienas skola netiks apmekleta lai vini lemj vel vienu e-kartibu.
    Sesdiena un svediena ir vienigas brivdienas ko gimene var pavadit kopa un es netaisos kadam paklauties!Driz izdomas naktis iet skola un visi kaa mulki ies jo tik bubinat par netaisnibu var netaa vai majas .

  • -1
    Lainese 18.10.2016, 20:46:22

    Varu piekrist Annai; bērni mani; es atbildu par viņu veselību un visu pārējo..
    tad pēc saviem uzskatiem , sajūtām zinu cik manam bērnam vajag atpūtu un pabūt kopā ar ģimeni..
    Un vēl , bija runa par somu smagumu; kas patiešām jau maziem no aizmugures gandrīz vai gar zemi velkas no smaguma; te lūk tabula , ko speci saka;
    """"Likums paredz, ks skola veicina iespēju skolēniem glabāt ikdienā nepieciešamās lietas iestādē, lai netiktu pārsniegts izglītojamā somas piepildījuma svars, kas atbilst maksimālajām pārnēsājamo priekšmetu smaguma normām attiecīgajā vecuma grupā.

    Šīs normas ir:

    skolēniem, kas ir jaunāki par 9 gadiem, — 2,5-3,5 kg;

    9-11 gadus veciem izglītojamajiem — 3,5-4 kg;

    12-13 gadus veciem izglītojamajiem — 4-4,5 kg;

    14-15 gadus veciem izglītojamajiem — 4,5-5 kg;

    16 gadus veciem un vecākiem izglītojamajiem — 5 kg un vairāk.

    Lai nepārsniegu bērnam pieļaujamo skolas somas svaru, skolai jārisina jautājums par iespēju daļu mācību līdzekļu glabāt skolā. Piemēram, saņemt no bibliotēkas otru komplektu grāmatu, lai viens būtu mājās, bet otrs – skolā, vai atstāt skolā skapītī grāmatas tajos mācību priekšmetos, kuros nav mājasdarbu."..""

  • 0
    Jans 18.10.2016, 20:48:39

    Nu un cik tad sver Tavu bērnu soma?

  • 0
    cits 18.10.2016, 21:31:21

    Nu tad vajag katru rītu nosvērt uz svariem un raudzīties,lai nenes līdzi virsnormas kravu.Bieži jau sakrāmē somā daudz ko lieku.Un mugursoma pati par sevi jau kautko sver,vai nebūtu lietderīgāki rokā nesami auduma maisiņi?

  • -2
    DaceDucite 18.10.2016, 21:27:05

    Ministri un parejie censonji pasi lai strada sestdienas, un vasara nenem brivlaiku_ka bernini

  • -3
    Latvija pāri visām! 18.10.2016, 22:11:42

    Kā jums valdīšana teiks, tā arī kā mazie ezīši darīsiet, aitas!

  • -1
    Novadnieks 18.10.2016, 22:35:16

    Visi jau nu nedarīs,un visi nav aitas.Vispārināt nevajag,jo rodas iespaids ,Kurzemniek,ka tu vienīgais esi pareizais,bet tā taču nav,vai ne?

  • -1
    Jans 19.10.2016, 07:04:26

    Lainese laidīs bērnu skolā tikai no 10 gadiem, cits svērs somu un raus no tās ārā lieku burtnīcu. Pēc tam brīnīsies, kur mums tāda jaunatne.......Varbūt vispār skolā nevajadzētu iet ......bērnība taču!!!

  • -3
    Latvija pāri visām! 18.10.2016, 22:47:48

    Būtu labi,
    ja tā nebūtu un tā būtu mana sirds vēlēšanās,
    bet dažubrīd,
    vērojot norises un reakcijas,
    rodas iespaids,
    ka esu viens no retajiem - pareizajiem:)
    Vispārināt nevajag - tā arī mana atbilde vietējai masu histērijai.

  • 0
    Dominiks 19.10.2016, 09:13:20

    Interesanti būtu redzēt kā Lainese un ANNA nelaidīs savus bērnus skolā sestdienā,ja tā būs obligāta prasība.Var jau saukt par aitām,auniem vai vel sazin ko,bet ja tagad pēc 20 neattaisnotām stundām draud ar sociālo pedagogu,tad kundzes nemaz tik bravulīgi nečīkstēs pašas netā.Jūs jau tagad to darat.

  • 0
    Novadnieks 19.10.2016, 12:22:56

    jans,pavērojot lielu daļu jaunatni(15-20 gadus vecus) tik tiešām rodas iespaids,ka šamējie skolai pat tuvumā nav stāvējuši.Un ja viņi tajā skolā ir gājuši,tad tādām skolām ir nulles vērtība.No tā varētu diskutēt par jaunu tēmu-par pedagogu algā,par kurām "cepās"vairāk,ka par starptautisko saspīlējumu.Alkohols un citas apreibinošas vielas bērniem nav svešas,dzīmumdzīvi uzsākt jau 6 klasē ir kruta,skolotājam vidējo pirkstu parādīt ir kruta,bariņā piekasīties kādam un piekaut arī viņiem ir normāla štelle,lielu prieku sagādā cilvēkiem nakts mieru patraucēt.Šiem taču esot tiesības,kā jau demokrātijā pieņemts.Policija bezspēcīga,it sevišķi tad,ja tas tizlais tīnis ir dēliņš kādam austā krēslā sēdošam.Pamēģini tam perdelim sadot pa ausīm,iespējams ka nokļūsi cietumā,jo traks neesi,bērnam taču iesiti.
    Visi nav tādi tie bērni,bet puse jau nu būs,un daudzi vecāki nemaz nezin visu par savām atvasītēm.Nezin,cik ļoti tiem bērniem garšo iedzert,kā arī nezin,cik labi viņu meitiņas māk izsargāties no grūtniecības.Kādreiz skolotājs bija autoritāte un skola bija tā vieta,no kuras bijība bija lielāka nekā vellam no krusta.Arī vecāki bija citi.Toreiz,lielākā mērā,visam apkārt notiekošam bija vērtība.Toties tagad par lielu vērtību tiek uzskatīta"e" padarīšana.

  • -1
    Latvija pāri visām! 20.10.2016, 16:04:59

    Šadurskim, iespējams, vajag dakterēt galvu vai notīties, kā tam veselības ministram Beļevičam, kurš kaut ko murgoja par dzīvošanu pāri simts gadiem.
    Vienīgais Šadurska labais darbs ir tas, ka mazajiem tik pat kā vairs neuzdod mājas darbus no sestdienas uz pirmdienu.

  • -1
    Markuss Buta 19.03.2018, 15:13:44

    Man kā skolēnam tas ļoti ļoti ļoti ļoti ļoti nepatīk, ka jāiet uz skolu sestdienās kurā ir brīvdiena, jo tā jau es esmu pietiekoši noguris pa nedēļu un vēlos atpūsties pa nedēļas nogali neejot uz skolu, kā arī guļot ilgāk. Man tā šķiet ka tie augstu sēdošie ir kaut kur ieskrējuši ar galvu sienā un nesaprot ,ka pa nedēļas nogali ir jāatpūšās.

  • -1
    snaiperis999 19.03.2018, 16:40:41

    Mani tas priecē,ka jaunā paaudze augstu sēdošos uzskata par mudakiem.

  • -1
    kaktuss 19.03.2018, 16:47:34

    Lūdzu, neizplati viltus ziņas. Mācības sestdienās - tas taču ir absurds! Nekur Eiropā tā nav.

  • 0
    sranskis 19.03.2018, 21:09:11

    Kurš īpatnis šo 1,5 gadus veco tēmu atjaunojis?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: