Ja kas nepatīk "Brauc projām"

Tārps | 30.11.2022, 10:21:50 | 1728

17 datumā tika veikta aptauja.Kāda sieviete izteica "savu viedokli"protams ne tādu kā domā vairākums.Ko var grauzt,pēc tam to sievieti?
Vai tad mēs nedzīvojam demokrātiskā valstī,kur ikviens drīkst izteikt savu viedokli,un kurš nebūs nopelsts.Cik es zinu,neviens vēl nav atcēlis"
Ne vārda brīvību
Ne cilvēktiesības
Ne demokrātijas pamatprincipus.
Vai tad tiešām visiem jāpūš vienā stabulē,stulbi jāmauj,kā tādam lielam aitu baram.????
Un tad vēl tas teiciens:
"Ja kaut kas nepatīk,brauciet projām "
Kāpēc,kādam kaut kur ir jābrauc,ja vīņam šeit ir dzimtene?
Nav pietiekoši jau aizbraukuši???
Lauki tukši
Pilsētas paliek tukšas
Darbaspēks trūkst....
Ne jau visiem patīk:
Ubagot,lūgt palīdzības dāvanas,iet uz zupas virtuvi žļurgu strebt,ložņāt pa konteineriem.....

Komentāri (47)

  • -4
    Jadviga 02.12.2022, 10:30:09

    Inga! Jums pašai nav smieklīgi par rakstīto? Kādi piketi? Te nav ne Francija, ne Vācija. Kādi paraksti? Kāda jēga? Valdībai spļaut uz visādiem parakstiem un vispār uz musu tautu! Jūs no mēnesi nolido?
    Devindesmitajs un deviņdesmit pirmais gads tas bija pēdējais kad mūsu tautai, parastiem cilvēkiem bija balss.
    Bet šodien viss Latvijā pieder kādiem tūkstošiem- deputātiem, ministriem, baņķieriem un oligarhiem!
    Visi pārējie - tikai nodokļu maksātāji un "balsi vēlēšanos"

  • -3
    Kondrāds Karlovičs 02.12.2022, 11:01:42

    Inga ! Tu zini likumdošanu mītiņu organizēšanas atļauju ! Mums nav ne Francija , ne Vācija kur ir arodbiedrības, kas mums nav vispār ! Tur organizē arodbiedrības visus protestus , mītiņus ! Nevajag rakstīt mulķības nezināšanas dēļ !

  • -5
    Inga Pozdejeva 02.12.2022, 11:06:24

    Zinu!
    Saņemt atļauju piketam pašvaldībā nav problēma.
    Arodbiedrības nav? Organizējiet!
    Jūsu pieminētajā Francija un Vācijā arodbiedrības arī nav valsts organizējusi, Bet strādnieki, kas arodbiedrībās ir apvienojušies.
    Arodbiedrību likums. 3. pants:
    "Arodbiedrība ir brīvprātīga personu apvienība, kas nodibināta, lai pārstāvētu un aizstāvētu strādājošo darba, ekonomiskās, sociālās un profesionālās tiesības un intereses."
    BRIVPRĀTĪGA PERSONU APVIENĪBA! Nevis valsts organizēta organizācija.

  • -4
    Inga Pozdejeva 02.12.2022, 11:19:03

    Esiet , lūdzu, korekts un nemētājaties ar apvainojumiem! Es ar jums diskutēju bez jūsu personas un jūsu izvietotās informācijas novērtējuma! Gaidu tādu pašu attieksmi pret sevi! arī internetā jāuzvedas ievērojot pieklājības normas.

  • -2
    Kondrāds Karlovičs 02.12.2022, 11:07:49

    Inga Pozdejeva! Vai maz cilvēki raksta , organizē , piketē ? Tas valdībai pie attiecīgas vietas ! Mums nav arodbiedrības, kā Francijā , Polijā, Vācijā ! Tur organizē arodbiedrības visus protestus mītiņus ! Mums nav arodbiedrības , tikai pliks nosaukums!

  • -5
    Jadviga 02.12.2022, 11:12:18

    Inga! Ar jums bezjēdzīgi diskutēt pa tādam lietām par ko jūs neko nesaprot ! Bezjēdzīgi!
    Palieciet sveika

  • -4
    Inga Pozdejeva 02.12.2022, 11:26:18

    Jūs ar mani pat neesat mēgīnājusi diskutēt. Jo diskussija ir atsauces uz faktiem un likumdošanu, nevis emocijas un lozungi!
    Lozungos un emocijās es tiešām nevaru jums līdzināties.
    Tāpēc jāpiekrīt jums, ka mūsu dialogs ir bezjēdzīgs.

  • -2
    Kondrāds Karlovičs 02.12.2022, 11:14:56

    Inga Pozdejeva! Nolaidies no mākoņiem! Mums ir likums , par arodbiedrībam , bet tas nedarbojās ! Nav mums tādi likumi , kādi ir Francijā vai Polijā ! Uzprasi savam darba devējam , organizēšu arodbiedrību .... kāda būs atbilde , pati zini !

  • -5
    Inga Pozdejeva 02.12.2022, 11:22:45

    Esmu darba devējs. Ja mani darbinieki gribēs organizēt aroedbiedrību, palīdzēšu. Bet es viņus nevaru pat kolektīvo līgumu pierunāt noslēgt.
    Mākoņos nedzīviju! Pati esmu organizējusi un darbojos nevalstiskā organizācijā. Un likums pārzinu labi!

  • -3
    Kondrāds Karlovičs 02.12.2022, 11:29:03

    Inga Pozdejeva! Lai nesenā pagātnē organizēt mītiņus vai protestus , pietika ar pašvaldības atļauju! Tagad , pašvaldības atļauja , policijas atļauja, drošības dienesta atļauja , mediķu organizēšana , ugunsdzēsēju organizēšana , atbildība par izsistiem logiem , infrastruktūras bojāšanu ...

  • -6
    Inga Pozdejeva 02.12.2022, 11:36:30

    Es nekur nepieminēju mītiņus. Es piedāvāju jums iziet personīgā piketā, ja ir par ko protestēt. Piketa atļauju saņemt nav problēma.
    Mītiņus organizēt protams ir sarežģitāk, tāpēc ir jāapvienojas organizācijās, kam to ir pa spēkam izdarīt. Bet jāpvienojas pašiem. Un jāorganizē pašiem. Vācijā uz mītiņu rīkošanu likumdošana nav citāda. Bet tur cilvēki rīko mītiņus.
    Vienkārši cilvēki dalās divās grupās. Vieni meklē iespējas darīt, citi meklē iemeslus nedarīit!

  • -3
    an22ru 02.12.2022, 11:38:21

    Tad, kad ļaudis no lielveikaliem nestums ārā pilnus iepirkumu ratus, kad nevarēs apmaksāt komunālos pakalpojumus, varbūt tad cilvēki sāks organizēties kaut kādiem protestiem. Patreiz tāpat kā Krievijā vēl ir bezcerīgi.

  • -4
    Kondrāds Karlovičs 02.12.2022, 12:11:19

    Inga Pozdejeva! Mums valstī ir ļikumi , bet viņi nedarbojās ! Kad tiek aizskartas valsts intereses , cilvēks var izstiepties kaut divmetrīgs , nekas nedarbosies ! Tu kļūsi izsekots , tev sāksies problēmas!Lai organizēt šeit Latvijā protesta akcijas , vajadzīga nauda! Latvijā bija okupācijā ! Tiesneši , deputāti , lielie priekšnieki....padomju laiku skola ! Domāšana cita ....blats, čomu būšana , zagšana ! Kam nauda , tas neko neorganizēs, bet dzīvos Spānijā ! Tāpat , CCCP, CK komunistu bērni , visi ārzemēs ! Domāšana cita , nav pat tāda , kā Igaunijā , Lietuvā !

  • -2
    Inga Pozdejeva 02.12.2022, 13:27:43

    Jūs vai jūsu paziņas esat mēģinājuši? Jums ir zināmi kokrēti fakti, par konkrētiem nitikumiem, kad cilvēki ir izsekoti, vai kā citādi aizskartas viņu tiesības? Jūs esat grizušies satversmes vai Eiropas tiesā par šādu diskrimināciju?

  • -6
    666 02.12.2022, 12:42:16

    Kā va būt tik stulbai ka Inga Pozdeeva?
    Izskatās ka viņa vispār nedzīvo Latvijā un nezin ne likumus ne to kas šeit tagad notiek

  • -4
    Inga Pozdejeva 02.12.2022, 13:21:45

    Kā var būt tik neaudzināts un nekorekts cilvēks, kā Jūs!
    Vecāki jums uzvedības normas nav mācījuši?
    Es savu vārdu un personību zem Nikiem neslēpju, atšķirībā no pārējiem diskusijas dalībniekiem. Un nevienu no viņiem nessmu apsaukājus,i vai kā citādi apvainojusi.
    Bet ja jums, aiz trīs sešiniekiem paslēptai personai, liekas korekti un droši apsaukāt citus, tad pamēģiniet to darīt man sejā. Tad arī varēsit pārliecināties, cik labi es pārzinu savas valsts likumus.

  • -1
    Covid 19-24.ventspils.lv 02.12.2022, 12:44:27

    Piektajā gadā ļaudis ar izkaptīm un kramenīcām devās uz baronu pilīm.
    Mūsdienās būtu piemēroti Kalašņikovi un Molotova kokteiļi.

  • -4
    Bardo 02.12.2022, 13:22:51

    Nu re, te arī ķengas ir, pie tam pret cilvēku, kam ir arī viedoklis nevis plika kritika. Lielākā daļa, diemžēl ir tikai brēcēji. Un tieši tāpēc pie mums ir tā ,kā ir. Vai par piketiem, streikiem, pamatotām prasībām cietumos liek ? Kam slikti, tas lai rīkojas.

  • -3
    Kondrāds Karlovičs 02.12.2022, 13:44:08

    Inga Pozdejeva! Man ir vēstule no Satversmes tiesas, ka man ir taisnība , bet nevar palīdzēt, atvainojamies ! Esmu piedalījies tiesas sēdēs septiņus gadus ! Es zinu , par ko rakstu , es zinu , kā darbojas tiesas sistēma ! Man nekas nav tev jāpierāda ! Es nezinu , kas tu esi , un tev nav jāzina , kas es esmu !

  • -2
    Inga Pozdejeva 02.12.2022, 13:59:01

    Tā ir jūsu konkrētā personīgā pieredze. Mana konkrētā personīgā pieredze ir citāda.
    Tas ir normāli. Tā mēdz būt!
    Un protams, jums man nekas nav jāpierāda. Tikai nevajag aizmirst, ka arī man nav jums savs viedklis jāpierāda. Un ja mans viedoklis atšķiras no jūsu viedokļa, tas nav pamatojus uzskatīt, ka mans viedoklis ir "muļķības"!
    Esiet kosekvents un atvēliet arī saviem opponentiem tādas pašās tiesības, kādfas atvēlat sev.

  • -1
    Kondrāds Karlovičs 02.12.2022, 15:00:17

    Inga Pozdejeva! Tavs viedoklis juridiski pareizs , bet dzīvē tā nav ! Visi likumi ir tādi , attaisnot , sodīt , noklusēt , kas nezina , kas ir kas , apmuļķot !

  • -1
    Emīls Lazdāns 06.12.2022, 18:05:32

    Totalizators un spēļu prognozes futbola pasaules kausam, šeit: https://spelmani.com/

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: