Ja kas nepatīk "Brauc projām"

Tārps | 30.11.2022, 10:21:50 | 1731

17 datumā tika veikta aptauja.Kāda sieviete izteica "savu viedokli"protams ne tādu kā domā vairākums.Ko var grauzt,pēc tam to sievieti?
Vai tad mēs nedzīvojam demokrātiskā valstī,kur ikviens drīkst izteikt savu viedokli,un kurš nebūs nopelsts.Cik es zinu,neviens vēl nav atcēlis"
Ne vārda brīvību
Ne cilvēktiesības
Ne demokrātijas pamatprincipus.
Vai tad tiešām visiem jāpūš vienā stabulē,stulbi jāmauj,kā tādam lielam aitu baram.????
Un tad vēl tas teiciens:
"Ja kaut kas nepatīk,brauciet projām "
Kāpēc,kādam kaut kur ir jābrauc,ja vīņam šeit ir dzimtene?
Nav pietiekoši jau aizbraukuši???
Lauki tukši
Pilsētas paliek tukšas
Darbaspēks trūkst....
Ne jau visiem patīk:
Ubagot,lūgt palīdzības dāvanas,iet uz zupas virtuvi žļurgu strebt,ložņāt pa konteineriem.....

Komentāri (47)

  • -6
    666 30.11.2022, 10:55:01

    vārda brīvība?
    cilvēktiesības?
    demokrātijas pamatprincipi?.....
    Varbūt kaut kur cita pasaules gala, tikai ne Latvijā!

  • -7
    Kriska 30.11.2022, 11:04:48

    Riebekli, sāk auksti lidot un nolaidies uz konteineriem .

  • -1
    Kondrāds Karlovičs 30.11.2022, 11:37:11

    Kriska ! Nomierinies ! Tev ir pensija , ko tev atmet valsts , bet tā nav pensija , bet pabalsts ! Tagad , kas dzimuši no 1960 - 1990 nebūs pensija , jo tāds vārds pazudīs! Augstākā izglītība būs tikai par naudu, no nākamā gada ! Par elektrību nākamgad nebūs cilvēkiem nauda ko maksāt ! Valdība neko nedara , Saeima nepieņem nevienu likumu , par atbalstu iedzīvotājiem! Nolaidies no mākoņiem Kriska kamsamolka!

  • -4
    Jadviga 01.12.2022, 10:42:08

    Nu, man arī daudz kas nepatīk šeit ber ka ir tā ir. Vecums jau tāds kā kaut kur aizbraukt ir pavēli.

  • -1
    Kondrāds Karlovičs 01.12.2022, 10:56:41

    Jadviga ! Jums cienījams vecums , bet , kad notiek vēlēšanas , vecie cilvēki klupdami krizdami uz vēlēšanu iecirkni ! Vajadzētu pensionāriem aizliegt piedalīties vēlēšanās! Par šiem gadiem pensionāri tā ir vēlējuši , smuks vīrietis , Garbunovs , godīgs Repše , saimnieks , prot mazgāt zeķes Šķēle , patriots komunists Lembergs .............

  • 0
    ventspilnieks 36,7 01.12.2022, 11:43:53

    Iztrūkst vienmēr zolīdais un mierīgais Kariņš - par daždesmit euro uzpirka vecos kā nemetas :D

  • 0
    VERONIKA M 01.12.2022, 12:06:35

    "IR CILVĒKI,KAM NEKAD NAV ŠAUBU PAR SAVIEM UZSKATIEM, - TAS VIŅUS PADARA NE VIEN GARLAICĪGUS,BET ARĪ BĪSTAMUS." / E.M.REMARKS/

  • -5
    Kriska 01.12.2022, 12:14:36

    Kondrad, man pofig kā to nosauksi- pensija vai pabalsts, bet dzīvei man pietiek . Tagad skatos kādas cenas Jaunkemeros vajdzētu paārstēt locītavas ar Kemeru dūņām.
    Jādomā pozitīvi un dzīve izdosies

  • 0
    VERONIKA M 01.12.2022, 12:17:08

    "IR CILVĒKI,KAM NEKAD NAV ŠAUBU PAR SAVIEM UZSKATIEM, - TAS VIŅUS PADARA NE VIEN GARLAICĪGUS,BET ARĪ BĪSTAMUS." / E.M.REMARKS/

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 01.12.2022, 13:19:13

    Kriska ! Tad jau tu esi bijusī komuniste , kas tagad var atļauties dūņu vannas Ķemeros !

  • -6
    Kriska 01.12.2022, 13:27:04

    Komuniste es nebiju, bet man ir 54 gadi darba stāža un pieprasīta profesija. Darbu es nekad nav meklējusi, otrādi - darbs mani meklēja

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 01.12.2022, 14:23:53

    Kriska! Pieprasīta profesija komunistu laikos restorānos bija ! Darba stāžs 54 tai profesijai kaut kā neder ! Kas tā pa profesiju ....interesanti , galvenais pieprasīta - bez blata ....es tādu nezinu

  • 0
    Barons (Freiherr von ...) 01.12.2022, 14:53:47

    Kondrad Karlowitz kung.
    Ja,ja,tā tō bij.Es vel atceras,ka iekš "Kosmoss" pe vien galdiņ bij sēdet Čekist,bet pe oter tāds ka Krisk.Un tās bij strādat čekistiem,le zinat.

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 01.12.2022, 15:09:02

    Barons no ! Tad , tos laikos tu nebija barons , tad bij' cits ! Čekist sēdēj katru vakar Kosmoss , vienīg 90 pazuda , bet odziņas vēl bija bārā ! Intresant , kas to bāru nosvilināja būt intresant le zinat!

  • -7
    Inga Pozdejeva 01.12.2022, 15:49:44

    Riebeklim
    "Ja kaut kas nepatīk,brauciet projām "
    Kāpēc,kādam kaut kur ir jābrauc,ja vīņam šeit ir dzimtene?

    Ja dzimtene, tad nevis aplej ar samazgām, bet pieliec pūles, lai viņa būtu labāka. Bet to vien dzirdu : "Muļķu zeme, te jau nekad nekas nebūs", Kas šo zemi mainīs, ja ne mēs? Bet vieglāk ir ticēt, ka atnāks "pareizā vara" un visiem dzīve uzreiz būs kā pasakā. Pašiem savas mājas jāsakopj, savi bērni jāizaudzina. Nu vai arī jāskrien uz turieni, kur citi jau sakopuši.
    Demokrātija nav vaidēšanā un pelšanā, bet sabiedrības līdzdalībā valsts celšanā un veidošanā.

  • -2
    Bardo 01.12.2022, 17:05:21

    Katrs pats savas laimes kalējs. Brīvība ir katra cilvēka izvēles tiesības. Un nevajag te runāt par nežēlīgo īstenību. Ja kāds grib atbalstu no valdības, tā varbūt komunistu laikos savā veidā bija, varēja grašus no Maskavas dabūt. Tagad katram savs maciņš, jāprot tikai pildīt.

  • -1
    Kondrāds Karlovičs 01.12.2022, 20:10:06

    Inga Pozdejeva! Jā cilvēks strādā , maksā lielus nodokļus , arī darba devējs maksā .... Lai darbinieks saņemtu 1000 , darba devējs ap 800 ! Cik ilgi tā var vilkt ? Nodokļus maksā pensionāri , slimības lapa , nodoklis , bezdarbnieks , nodoklis ! Nodokļi lielāki nekā Zviedrijā! Vai dzīvojām tā , kā Zviedrijā , vai vismaz līdzīgi ! Nu nē ! Ja pēdējās vēlēšanās daudzi pret Kariņu , tad kur Kurzemē viņš bija sarakstos ! Tas vairs nav vēlēšanas ! Tagad ir brīvība , brauc kur gribi ! Dzimtene vienmēr būs, kaut Jaunzēlande vai Kanāda !

  • -1
    Tārps 02.12.2022, 01:42:02

    Jautājums Ingai.Pozdejevai!
    Pašiem jāuzlabo sava valsts??
    Kādā veidā,tas būtu jādara??
    Jāpūš visiem vienā meldiņā,jādomā visiem vienādi,kā tas bija pod.soc laikos?
    Jeb jābučo visiem melnā actiņa????

  • -4
    Inga Pozdejeva 02.12.2022, 07:56:50

    Tā pat kā visur demokrātiskā pasaulē. Jāveido pilsoniskā sabiedrība. Sākot no mazām lietām. Cik cilvēki iet uz mājas apsaimniekotāju rīkotajām sapulcēm? Nerunājot par to, lai paši tās iniciētu un iedziļinātos apsaimniekošanas aktualitātēs. Bet runa taču ir par viņu īpašumu! Cik cilvēku piedalās lielu pilsētas projektu apspriešanā? Bet runa taču ir par mūsu pilsētu! Piketus veido tikai budžetnieki, pieprasot algu paaugstināšanu. Kur politiskās prasības? Cik cilvēki darbojas nevalstiskajās organizācijās, kas kā savu mērķi ir definējušas konkrētu problēmu risināšanu valstī? Cik ir izveidojušitādas organizācijas? Bet tā taču ir mūsu valsts? Mums pat balsot aiziet labi ja puse! Nekur pasaulē valdība bez sbiedrības spiediena nestrādā effektīvi tautas labā. Demokrātija, bez sbiedrības līdzdalības ir farss. Kamēr vismaz būtiska Latvijas sabiedrības daļa to nesapratīs, mēs dzīvosim tā, kā dzīvojam. Un lamāsim valdību guļot uz dīvāna.

  • 0
    Tārps 02.12.2022, 01:43:25

    Jeb jāblēj kā lielam aunu baram???
    Kā visi??.....

  • -1
    Jadviga 02.12.2022, 08:58:57

    Vienkārši ir tāda lieta kā mēs, parasti cilvēki, tauta ,neko nevaram labot . Ir vara, ir tie deputāti, kas pieņem līkumus, ministri, prezidents kas nolemj kā vajag mums dzīvot, un neviens neņem vērā ko grib tauta ! Visiem pofig ! Viņi visi domā tikai pa sevi ! Pa savu kabatu! Pa savu naudu!
    Un var dzirdēt tikai atrunas: ja nepatīk tad brauc prom !

  • -3
    Inga Pozdejeva 02.12.2022, 09:54:00

    Varam darīt!
    Jāorganizējās, jāprotestē, jāpiedavā savi attīstības un likumdošanas vatianti, jasadarbojas ar neatkarīgajiem žurnālistiem. Varai patīk, ka cilvēki tā domā :"Mēs jau neko nevaram!". Bet arī tautai patīk želoties guļot uz dīvāna.
    Kādu laiku atpakaļ mēs salasījāmies tris vienādi domājoši civēki un gribējām izveidot nevalstisku organizāciju, kas palīdzētu cilvēkiem pirmsvēlēšanu laika tikt skaidrībā ar kamdidātiem un partijām. Par savu naudu, bez valsts palīdzības, uz entuziasma pamata. Nolēmām, ka ja savāksim vismas desmit cilvēku komandu. reģistrēsimies!. Nesavācām!
    "Es jau politikā nelienu!" "Nekas jau nesanāks" "Vispār jau tas ir labi , bet man šobrī ir personīgas problēmas."
    Nu ko tur teikt! Ja neko nedaram, tad nekas nemainās!

  • -2
    Kondrāds Karlovičs 02.12.2022, 09:19:00

    Pareizi Jadviga! Tagad koalīcija veido privatizācijas celiņu ! Biržā tiks kotēti valsts īpašumi , 20% Latvenergo, Sadales tīkls, Latvijas meži ! Kariņš izrullējis celiņu valsts īpašumu privatizācijai ! Valsts tiek privatizēta , bet Inga Pozdejeva lido mākoņos , no kuriem redzams russkij mir!

  • -4
    Inga Pozdejeva 02.12.2022, 09:58:20

    Ja jūs to redzat un saprotat, kāpēc neprotestējat? Veidojiet piketus, vāciet parakstus, rakstiet atklātās vēstules! Latvija ir mūsu valsts! Mums ir tiesības pieprasīt valdībai ievērot mūsu gribu.

  • -4
    Anga 02.12.2022, 10:12:48

    Piekrītu Ingai Pozdejevai. Latvieši prot tikai kritizēt, bet paši neko nedara. Tā ir latviešu tautas mentalitāte.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: