Koronaidiotiem būs ko padomāt..

Beshenij Karasj | 10.09.2020, 22:56:14 | 2723

Pārpublicēts no Krievvalodīgām interneta dzīlēm...
1-

Я пытаюсь донести, что за всем фоновым шумом о том, о сём вокруг вакцинации и снятии так называемых ОГРАНИЧИТЕЛЬНЫХ МЕР, нас отвлекают от главного ада случившейся МАНИПУЛЯЦИИ СОЗНАНИЕМ человека, - пишет социальный психолог Ирина Савельева. И далее:
Есть комплекс понятий, которые применили вне зависимости от проблем эпидемиологии, вирусологии, бактериологии и медицины вообще. Эти понятия действуют именно в чётко выверенном комплексе! Это важно понимать. Они не работают друг без друга.
НИКТО до сих пор (!) не сказал, не сделал чёткого ясного заявления, что применённый комплекс понятий и мер является преступным в отношении личности человека, нарушением законов социальных и законов общественных в отношении человечества в целом. НИКТО!.....

Komentāri (122)

  • -7
    Latvija pāri visām! 15.09.2020, 20:10:16

    Pirmkārt, vairāk vai mazāk kritiski pret korona besi te komentē ne tikai mēs divi, bet vairāk cilvēki. Nerunājot nemaz par cilvēkiem ikdienas saskarsmē, kur visi izturas kritiski pret uzspiesto korona besi.
    Otrkārt, izņemot gunčpētersonu un viņa domubiedru *ediņmīli 'vajag' izteikti kovidioti te noteikti ir mazākumā.
    Treškārt, gunčpētersons no tiem acīmredzami pats agresīvākais un, spriežot pēc komentāriem, ar intelektu mazāk apveltītais.
    Jo normāliem cilvēkiem, kas pat sabaidīti ar vīrusu,
    nav tāda agresija pret citu uzskatiem šai sakarā.
    Bet šis ir idejiskais un ņemas ar savu Kovidu kā tādu elka dieviņu.

  • -7
    Beshenij Karasj 15.09.2020, 20:59:36

    Vecīt,tas ir totals coronadalbajobs un nav ārstējams-biedrs Staļins teiktu nav tā idiota -nav problēmu.Rezjūmē,viņš teiktu nošaut nah...!

    Harijs Tumans: Iespējams, mūs gaida civilizācijas gals
    „Vara vēlas visu kontrolēt, un, pateicoties digitālajām tehnoloģijām, rodas arvien jaunas iespējas to īstenot. Tagad – ciešā sasaistē ar tā dēvēto kovida pandēmiju ‒ tiek ieviesta arvien lielāka kontrole. Vairs nešķiet neticami, ka reiz visi nonāksim elektroniskajā koncentrācijas nometnē,” uzskata vēstures zinātņu doktors, profesors Harijs Tumans.

  • -8
    Beshenij Karasj 15.09.2020, 21:00:44

    https://neatkariga.nra.lv/intervijas/324648-harijs-tumans-iespejams-mus-gaida-civilizacijas-gals?fbclid=IwAR2EDVDSqLivD7RrQfKhv92sSJ09Oa5t-8jspi9a2mDiOuF9BwcoAaULXL4

  • -6
    Latvija pāri visām! 15.09.2020, 21:10:44

    Iepazinos šodien ar rakstu. Sakarīgs.
    Dr.prof. Harijs Tumans ir tiešām gudrs cilvēks, visu cieņu.

  • -5
    Beshenij Karasj 15.09.2020, 21:32:04

    Bet ,,koronadrāztajiem jau tāds professors nav autoritate-vot viņķeļcūciņ un kariņP..mps tie gan,tie ir tie īstie zinošie . )))

  • -3
    Gunārs Pētersons 15.09.2020, 23:10:37

    Es saprotu, ka Tev to liek posteņos. Atsūti man lūdzu saiti uz šī cienījamā profesora publikāciju saraksta, lai varu iepazīties cik šis cilvēks ir zinātniski cienījams :) Noteikti pats esi iepazinies, ja tā jūsmo. Lieki piebilst, ka par šo mistisko cilvēku nav daudz info pieejama. Bet nu covid trollīšiem pie kājas. Brūnais tā aizrāvies ka rauties raujas kurzemniekam klēpī :D

  • -7
    Latvija pāri visām! 15.09.2020, 23:41:22

    Kāda jēga spītīgam muļķim ko sūtīt.
    Kam tāpat nav pietiekami daudz intelekta lai ko saprastu no akadēmiskās pasaules.

  • -4
    All-cash 16.09.2020, 09:43:59

    Jūs varat dzirdēt no cilvēkiem, ka patiesībā viss nemaz nav tā. Bet viss ir tieši tā. Jūs varat dzirdēt no cilvēkiem, ka patiesībā viss nemaz nav tik slikti. Bet viss ir slikti. Jūs varat dzirdēt no cilvēkiem, ka nesaslimsiet. Taču tas tā nav. Es esmu pārdzīvojis Ebolu. Un es cīnos ar Covid-19. Izdariet daļu sava darba. Palieciet mājās. Sargiet sevi. Bet es katru dienu strādāšu jūsu dēļ," pauda ārsts.

  • -6
    Latvija pāri visām! 16.09.2020, 20:30:54

    ...pauda ārsts, un, rokas saberzēdams, atvēra internetbankas kontu, ar smaidu vērodams kārtējo honorāru par saviem žēlīgi sērīgajiem tekstiņiem. "Nākamreiz būs jāpiemin arī holēra un mēris, cilvēki mazticīgi palikuši," viņš padomāja...

  • -6
    Normunds Birkhans 16.09.2020, 22:54:18

    Gunārs Pētersons pirms uzklupt citiem apvainojot ,tad argumentējiet faktus.Jūsu komentāri ir rupji un neaptēsta cilvēka izteicieni. Ka arī - ja apvainojat citus ka troļļus ,tad sāciet ar sevi,JO esat tāpat trollis ar segvārdu. Šajā forumā ir tikai daži kuri ir patiesi ar vārdiem. Jums nekad nav bijusi doma kāpēc? Varu paskaidrot - tāpēc ,ka tie cilveki nebaidās atklātības un patiesības. Jums ir īsts vārds ? Nav. Tapēc pieveriet savu baurāmo un sēdiet klusiņām.

  • -3
    yolo 17.09.2020, 07:17:55

    Ja rakstus nevar vairs publicēt, tad vismaz forumā jāuztur dzīva sazvērestību teoriju tēma.

  • -3
    Gunārs Pētersons 17.09.2020, 08:51:32

    Pirmkārt par pētījumiem runājot nav grūti redzēt ka konspiracijam apveltītie ļautiņi kliedz visskaļāk. Skaļāk kliedz, vairāk maksā. Par sejas masku efektivitāti:
    https://www.nature.com/articles/s41591-020-0843-2
    Es domāju, ka Nature medicīna datu žurnālu varam droši lasīt, jo Nature ir pasaulē prestižākais žurnāls.
    Vēl interesants pētījums: https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S2468042720300117
    Par pašu covid var palasīt šo, kādēļ dažiem tā ir bīstama, dažiem nē: https://www.newscientist.com/article/mg24632811-300-why-is-coronavirus-deadly-for-some-but-harmless-in-others/

    Nu redz, ir arī informācijas avoti, kas nav kaut kādi yandex un NRA :)
    Lasi, domā, analizē un vērtē kritiski jebkādu avotu, kā saturs nav pārbaudāms un izsekojams.

  • -5
    Normunds Birkhans 17.09.2020, 09:58:30

    1.Jūs strādājat tanī žūrnālā ka tik droši apgalvojat to? Esat mēdiju ''pasaulē'' .Tad miniet konkrētu faktu.2.Cerams ,ka būsiet viens no pirmajiem,kurš skries vakcinēties un notiks dabiskā atlase.3.Beidziet reklamēt savu gripu! Jūs esat ne tikai dumjšs amēba ,teiktu pat ''caurās gumijas'' rezultāts, taču trollis bez vārda.4.Ticēt visam kas rakstīts mēdijos ir dumjība. ( informācijas avoti ) Lūkojaties faktos kurus var saskatīt daudz labak bez - informācijas avotiem.

  • -3
    yolo 17.09.2020, 11:08:17

    Mikks, redzams, ka tev gribas no visas sirds nepiekrist, bet tavi argumenti ir diezgan smieklīgi

  • -1
    Gunārs Pētersons 17.09.2020, 11:08:29

    Īsi un konkrēti:

    https://external-preview.redd.it/-S_NqKFyVTgA5dIcmRW4wBBe4LgtvVG9Y7gbT9Zi2is.jpg?auto=webp&s=a045aa43cc77d34996f018aa59285c0bd0237f19

  • -3
    Normunds Birkhans 17.09.2020, 11:35:58

    yolo uz tu variet ar saviem sabutiļņikiem.Pielec bezvārdu pajolcilvēk? Kad Jums būs vārds tad arī sprēgā.Taču Jums tāda nav trolli.Kas Jums liekas smieklīgi? Tas,ka palūdzu faktus par mēdijiem? Tādā ir kas smieklīgs? Jums ja parāda pirkstu tad krītat no smiekliem? Tas neizbrīnītu .Tāpēc pirms pirst savas neskaidrās domas sākumā sakiet kas esat ,deskopa vroni un dīvān sēdētāj pensi!

  • -2
    yolo 17.09.2020, 12:27:50

    Jau pamatskolā māca savus personas datus internetā nepublicēt. Kā arī iesaku tikt ar savām problēmām galā pašam, pirms tās izgāzt uz citiem. Nevienu tu šeit neaizskarsi, tikai parādīsi pats savu līmeni.

    Tev ielika linku. Kādus vēl faktus? Ja ir velme un saprašana, tad konkrētā mēdija uzticamību vai piederību var pats noskaidrot ierakstot trīs vārdu googlē

  • -3
    Normunds Birkhans 17.09.2020, 13:24:01

    yolo ...man Jūsu pamatskola neinteresē. Savulaik pamatskolās mācīja arī ,ka ar nepazīstamiem nav jāuzrunā uz Tu. Tas jau pierāda Jūsu zemo līmeni pajoliņ. 2.Arī pierāda ka esat ar mazo burtu,tātad secinājums- niecība. Man problēmu nav nekādu.3.Man ar mēdijiem ir liels sakars un ne Jūs man ko norādīsiet . 4.Varu atkārtot - pirms murgot pasakiet savu vārdu un ne es kādu aizskaru. Lūkojaties čatā un reizēm pakustiniet to, kas palicis pāri tanīs mēslos kas atrodas Jūsu ''podā''. Piereizes varu piebilst ka galva nav domāta tikai ''havkas'' bašanai tur iekšā. Pielec?
    5.Uzrakstiet kontaktu un nav problēmu tikties dīvāna varoni.

  • -2
    yolo 17.09.2020, 16:53:58

    Man neinteresē kas tu esi vai ko tu dari. Tavu augsto līmeni noteikti parāda tavi trulie centieni mani aizskart katra teikuma beigās, vai nepieciešamība pierādīt cik ļoti pārāks tu esi.

  • -3
    Normunds Birkhans 17.09.2020, 17:21:33

    yolo Jūs ar savu absurdiem pārspējat jau jebkuru pasaules idiotu. Vārds ir? Fakti ir? Nav .Ta sēdiet klusi savā mucā kur uzaugāt ''caurā gumija'' . Mani netik neinteresē tāda debīla trolētāja kāds esat komenti.Diskusija beigta ar Jums no palodzes kritušais alkašu rezultāt.

  • -2
    yolo 17.09.2020, 17:32:17

    Kādu vārdu vai faktus tu gribi dzirdēt, ietekmīgais mēdiju pārstāvi? Labāk pats ar faktiem pierādi, ka tavam pirmajam komentāram ir kaut nedaudz pamatojums. Izklausies pēc kaut kāda veca stagnāta, kuram saprāts nevar pieņemt to, ka kāds norāda uz to, ka tev nav taisnība. Pamēģini šoreiz bez apvainojumiem

  • -2
    Normunds Birkhans 17.09.2020, 18:31:54

    Iemācieties uzrunāt nepazīstamos nevis uz tu ka to darāt Jūs taču attiecīgi . Redzams Jums nav nekā dzīvē bijis. Kas es esmu? Ka agrāk solīju tad paziņoju šeit savu vārdu. Man tiesi Jums to atkārtot? Man ir žurnālista pieredze arī .Esmu eks radio programmu vadītājs un četru programmu vadītājs. Taču ne tikai tas mani vieno ar mēdijiem. Arī mana pašreizējā darbošanās ar to ir saistīta. Jums vēl skaidrot sīkais ,kurš vēl pamatskolu nav beidzis? Vārds jau nav ne Jums ne lielākai daļai šeit lēkojošajiem jo bailes un mīzaļi ir.

  • -2
    Normunds Birkhans 17.09.2020, 18:40:24

    yolo ..uz Tu varat nosaukt mani klātienē . Varat? Diez vai jo mīzals esat.

  • -2
    yolo 17.09.2020, 19:02:00

    Oho, tad jau tu esi ļoti svarīga persona savā mazajā pasaulītē. Salūtu šava un orķestris maršēja, kad tu savu vārdu šeit kādam atklāji? Kā jau iepriekš teicu, man vienalga kas tu esi un pieļauju, citiem arī, lai kādus viļņus savā krūzītē tu te taisi

    Ja reiz esi tik vecs, gudrs un cienījams kā šeit mēģini, ar putām uz lūpām, pierādīt, tad zinātu, ka cieņu nevis pieprasa, bet nopelna.

  • -2
    Normunds Birkhans 17.09.2020, 20:01:51

    yolo... Es radu un darbojos visu dzīvi smagi strādājot. Man ir vārdsun veidoju labas l;ietas. Man ir 10 profesijas ieskaitot arī mēdiju ... Tāpēc pieveriet savu jeb...alu..Ja nevariet tad davai kontaktu mīzal. Varat? Diez vai pensi.Jums to tagad atkārtot.Jūs esat mīzelis un to pierādījāt . Tāpēc ejiet nafig ''caurā gumija'' un trolli.

  • -1
    yolo 17.09.2020, 20:55:34

    Es tev tikai jautāju pamatot savus argumentus šīs tēmas sakarā, ne tavu dzīves stāstu.

  • -2
    Normunds Birkhans 17.09.2020, 21:43:50

    yolo ar mazo burtu niecība - Jums tika pavaicāts - kontakts ir? Ja nav tad pieveriet muti mīkstais pizdrila un jelais pediņ!

  • -1
    yolo 17.09.2020, 22:22:57

    Kāds kontakts? Ar ko?

  • -4
    Latvija pāri visām! 17.09.2020, 13:32:15

    Kas teica, kā globālistu kontrolēti žurnāliņi būs uzticami informācijas avoti?
    Medicīnas vienas daļas pētnieku un farmakoloģijas industrijas aprindas no tā saucamās pandēmijas ir 'uzvārījušās' visvairāk.
    Un līdz ar to pazaudējušas uzticamības momentu. Kas maksā, pasūta mūziku.
    Prestižums, t.i. nopelni pagātnē a priori nepiešķir uzticamību šodien.
    Pietiek ar faktiem - epidēmijai un pandēmijai jābūt acīmredzamām pazīmēm. Atkārtosim galvenās.
    Pirmām kārtām - letalitāte.
    Uzskatīt par absolūti nāvējošu vīrusu ar procenta daļas letalitāti vienkārši NAV iespējams.
    Otrkārt, letalitātei būtu jābūt absolūtai tādās valstīs kā Baltkrievija un Zviedrija, kur necīnās pret vīrusu saskaņā ar globālistu pavēlēm.
    Nekas tāds tur NAV novērojams.
    Tas liecina, ka vīruss nav arī absolūti lipīgs.
    Vīrusam ticīgajiem fakti neko nenozīmē.:)
    Treškārt, Latvijā acīmredzami NAV kovid epidēmija. Vismaz to pat temuļiem vajadzētu atzīt.
    Un neatkarīgi no visiem ierobežojumiem, jo tādi praktiski nepastāv.

  • -5
    Latvija pāri visām! 17.09.2020, 13:43:26

    Un, loģiski, 1991.gada pētījumam par masku neefektivitāti ir lielāks uzticamības moments, par cik tas veikts laikā, ko nekas nesaista ar kovidu,
    nekā šī brīža pasūtījuma t.s.pētījumiem.

  • -3
    Normunds Birkhans 17.09.2020, 16:05:32

    Par šo ''programmu'' par ciparošanu tiku dzirdējis jau 1988 gadā .Tad tas likās plika fantastika un tirgus bābas runas.....Tāpat jau kovididiotisms tika paŗadīts 1995 gadā.Un ne tikai tas tika parādīts daudz gadu iepriekš. Aklie tikai to nesaskatīja un neredz arī šodien.Taču realitāte ir šodien....

  • -2
    yolo 17.09.2020, 16:40:33

    Tas, ka Jums abiem attīstība beidzās astoņdesmitajos, nenozīmē, ka medicînas nozarē nekas nav mainījies kopš tā laika

  • -4
    Normunds Birkhans 17.09.2020, 17:23:09

    yolo vēlaties padiskutēt par attīstību? Davai.Gaidu ar ko varat mūs pārsteigt. Ir kādi sasniegumi? Pēc Jūsu komentiem redzams ka vēl skolā neesat gājis.

  • -3
    Normunds Birkhans 17.09.2020, 20:19:04

    yolo..Man ir astoņas oficiālas profesijas . Starp citu kur arī smadzenes vajag. Un kaudze ar citām. Jūs varat ar ko lepoties ?

  • -1
    yolo 17.09.2020, 20:58:07

    Cik tad īsti? 8 vai 10? Ja reiz vajag smadzenes, tad kā tev tur sokas?

  • -3
    Normunds Birkhans 17.09.2020, 21:47:52

    yolo ,Jūs esat natuirāls debīlis . Man ier daudzas profesijas un visur sasniegumi ir. Jums ir kaut kur vienā? Atbildiet praidniek. Diemžēl Jums nav nekā ,jo esat piders

  • -2
    yolo 18.09.2020, 07:17:25

    Kā jau teicu- ja tev ir problēmas savā dzīvē, tad tās vajag risināt, nevis izgāzt uz svešiniekiem. Tas cik ļoti tu mēģini pierādīt, ka esi kaut ko sasniedzis arī tikai rada iespaidu par to, ka kaut kas tev nav kārtībā ar pašnovērtējumu. Cik saprotu, tad nevienu no saviem apgalvojumiem tu pat pamatot īsti neesi spējīgs

  • -3
    Normunds Birkhans 18.09.2020, 07:26:22

    yolo pajolīņ,Jūsu zināšanai atkārtošu - uz Tu varat ar saviem pudelesbrāļiem,narkašiem. PRoblemas ( sarežģījumi ) ir jegkuram cilvēkam ,tikai atšķiras kuri prot risināt un kuri neprot. Jūsu gadījumā nav risināma problēma,jo kam tukša galva kops dzimšanas tad tāda visun dzīvi.Kas man Jums būtu jāpamato? Es piedāvaju - dzīvajā . us esat mīzals ,dīvāna aizekrāna varonis tikai,kādu šeit foromā ir 95% . Tāpēc šediet klusāk par ūdeni un zemāk par zāli mīkstais .

  • -3
    Normunds Birkhans 18.09.2020, 07:56:43

    yolo,grūtgalvi ar mazo burtu - 8 oficiālas profesijas. Pielec? divas ir apgūtas tāpat klāt. Ļoti žēl,ka Jums tāda šaura domāšana un divpirkstu piere. Izsaku Jums līdzjūtību arī,ka tēvu nezināt ,jo Jūsu mammīte nevar konkrēti zināt kurš no bara dzeršanas vakarā uzmauca cauro gumiju.

  • -1
    yolo 18.09.2020, 08:18:12

    Pēc tava vārdu krājuma un loģikas trūkuma visā, ko šeit esi uzrakstījis, būtu interesanti redzēt šos augstos amatus. Droši vien esi tāds pats miljonārs kā krustmateflorence

  • -4
    Normunds Birkhans 18.09.2020, 10:32:14

    yolo ( ar mazo burtu niecība). Varu Jums piemēram pastāstīt ka radu eksluzīvas lietas visu dzīvi,arī mūzikas pasaulē un ne tikai.Nē es neesmu kā florence.Neesmu pat miljonārs. Es dzīvoju no kapeikām ja kas,taču radot par velti citiem cilvekiem.Pielec knisli? Es radu un dodu,savukārt Jūs esat tikai parazitējošs džeruma rezultātā radīts idiots. Jums tika prasīts kontakts. Ir? Nav.Tad pi..d....eras... aizver haļjavu un sēdi klusi kamēr biete uz vietas ir

  • -2
    yolo 18.09.2020, 10:48:20

    Katrā nākamajā komentārā tu sasniedz jaunas aprobežotības un truluma virsotnes. Tu pat vairs jaunus apvainojumus nespēj izdomāt, desmit amatu speciālist. Par kādu kontaktu tu runā?

    Man šķiet muļķīgi apgūt desmit amatus, ja nespēj sev pārticību nodrošināt. Tu laikam kaut ko savā dzîvē dari nepareizi

  • -2
    Normunds Birkhans 18.09.2020, 18:26:25

    yolo - debīlais dzēruma reziltāt - Jūs tiešām tā domājat? Es točna neesmu vēl neko sasniedzis. Tāču es cenšos un daru. Desmit profesijas nav sliktas kuras pguvu,taču jums kā debilam daunim nav pat viena. Pielec pider? Jums tika jau prasīts kontakts,kuru nespējāt dot.Esat mīzelis un perdelis. Tāpēc aizveriet savu maujamo .

  • -3
    Latvija pāri visām! 17.09.2020, 14:00:24

    NOSODĀMA ir valdību uzspiesta pavēle nēsāt MASKAS, jo tieši šādā pavēlē izpaužas TOTALITĀRISMS un cilvēku brīvības pārkāpšana.
    Ja pētījumi skaidri norāda uz to neefektivitāti, tad valdību motīvs ir vnk - varaskāre un cilvēku personības nonivelēšana un paklausīt piespiešana, ko panāk ar maskām.
    Senās kultūrās maska - verga atribūtika. Islamā - sievietes pazemošana un totāli paklausīgas mentalitātes veidošana, spiežot valkāt nikabu un burku.
    Katrs, kas mēģina tās citiem uzspiest, ir vnk sds!
    Bet BRĪVPRĀTĪGI lai katrs maskas nēsā cik un kur vēlas...

  • -3
    Beshenij Karasj 17.09.2020, 20:33:23

    Nupat TV kastē rādīja igauņus kuri brauc uz LV šopingot un liek virsū visiem ierobežojumiem-MALAČI !

  • -4
    Latvija pāri visām! 17.09.2020, 21:23:06

    Jo vairāk liks virsū,
    jo grūtāk būs iedarbināt šo paverdzināšanas mehānismu.
    Katram mentu nepieliks.
    Un ments arī ir tikai mirstīgs cilvēks, daudzi tāpat ar galvu domā kā mēs.

  • -2
    Lielais Kretīns 18.09.2020, 10:10:57

    lol

  • -1
    Lielais Kretīns 18.09.2020, 10:11:11

    ^^^ 101 komentārs

  • -2
    peace 18.09.2020, 11:20:50

    Maskas pasargā no vīrusa izplatīšanās, un tām šajā vīrusa periodā būtu jābūt OBLIGĀTĀM veikalos un vietās kur pulcējās cilvēki. Veselība ir pirmajā vietā, kpc šie vecie mūļi domā ka valdībai ir interese viņus ierobežot vai paverdzināt ej nu sazini. Trakais dievticīgais kurzemnieks tic dievam debesīs bet netic zinātniskiem pierādījumiem. ar to arī viss ir izteikts. Pārējiem - saudzējiet sevi, neceļojiet, ievērojiet distanci un viss būs drīz labi!

  • -5
    Beshenij Karasj 18.09.2020, 12:47:00

    Izgaisti lētticīgais -tu nomaldījies no ganāmpulka.Vergturu ganāmpulks pazaudējis 1 aitu-škic būdā un nenoņem masku.Nekad!

  • -5
    Latvija pāri visām! 18.09.2020, 12:03:24

    *ediņmīlis 'vajag' atkal uzpeldēja.:)
    Tiš pie parašas!
    Maskas nevar būt obligātas, izņemot, ja tas ir saistīts ar darba specifiku - kā medpersonāls.
    Nekas nedrīkst ierobežot mūsu brīvību, vismazāk jau vīruss ar PROCENTA DAĻAS (!) letalitāti. Nevienam nav pienākums sentimentālu saukļu un pseidozinatnisku aktivitāšu vārdā sevi ierobežot.
    Ceļojiet un pārvietojaties saskaņā ar savām vēlmēm.
    Viss JAU IR labi, ja vien varneši atstātu ļaudis mierā.

  • -3
    Latvija pāri visām! 21.09.2020, 10:36:36

    Interesanti palasīt starptautiskos ceļojumu forumus. Ļautiņi atkal jūk prātā. Sacenšas kovidiotismā. Kurš izteiksies vis vis vis kovidiotiskāk:!)
    Dzēš ikvienu kritisku vai skeptisku informāciju.
    Par vārda brīvību var aizmirst.
    Reāli iespaids par sazvērestību.
    Šie aitas tiešām parakstīsies uz jebko un bučos D ikvienam diktatoram,
    kas apsolīs šos glābt no vīrusiņa.

  • -4
    Latvija pāri visām! 21.09.2020, 10:42:03

    Rezultātā viņus galīgi vairs nav žēl.
    Jo kovidioti reāli APDRAUD manu un tavu brīvību!

  • -2
    Beshenij Karasj 21.09.2020, 20:14:18

    Mums tas vecīt nedraud un manā visai plašā paziņu un draugu lokā arī nezinu nevienu dauni kurš brēktu pēc izolācijām utt,bet šie te augstāk minētie ,,vajag,,un citi salašņasir jau potenciāli nogatavināti ,,augļi,,pasaules varturu dārziņiem-viņus pat čipot nevajag jo tapat smadzenes izdrāztas.Viņi akli klausīs visam ko valdības rupori liks,ja vajadzēs akā leks jo viņķele pateiks ka tas palīdz apturēt covidu )))

  • -4
    Latvija pāri visām! 21.09.2020, 21:50:09

    Problēma ir, ka daudzviet pasaulē pie varas ir varaskāri mērgļi, kas izmanto šo mēslu, lai stiprinātu savu varu.
    Bet aiz šiem ļeļļu meistari aizkulisēs.
    Un 'vajag'-i šiem pirmie pakalpiņi typa noderīgie kovidioti koronobesijas uzturēšanai.
    Un ja šī afēra ieilgs, ekonomika tiks sagrauta un leļļu meistari mēģinās sagrābt reālu varu.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: