Koronaidiotiem būs ko padomāt..

Beshenij Karasj | 10.09.2020, 22:56:14 | 2332

Pārpublicēts no Krievvalodīgām interneta dzīlēm...
1-

Я пытаюсь донести, что за всем фоновым шумом о том, о сём вокруг вакцинации и снятии так называемых ОГРАНИЧИТЕЛЬНЫХ МЕР, нас отвлекают от главного ада случившейся МАНИПУЛЯЦИИ СОЗНАНИЕМ человека, - пишет социальный психолог Ирина Савельева. И далее:
Есть комплекс понятий, которые применили вне зависимости от проблем эпидемиологии, вирусологии, бактериологии и медицины вообще. Эти понятия действуют именно в чётко выверенном комплексе! Это важно понимать. Они не работают друг без друга.
НИКТО до сих пор (!) не сказал, не сделал чёткого ясного заявления, что применённый комплекс понятий и мер является преступным в отношении личности человека, нарушением законов социальных и законов общественных в отношении человечества в целом. НИКТО!.....

Komentāri (112)

 • -12
  Beshenij Karasj Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  2-
  Речь идёт о следующем комплексе понятий:
  1. Объявление именно ПАНДЕМИИ нового именно коронавируса, обладающего высокой контагиозностью и летальностью, вызывающего тяжелые поражения легких и сосудов. Эти фразы в той или иной последовательности и наполнении смыслами должны обязательно ежедневно произносится в средствах массовой информации.
  2. БЕЗСИМПТОМНЫЙ НОСИТЕЛЬ коронавируса, способный эффективно заражать других людей (!) - самый важный компонент всей этой структуры манипуляции.
  3. Для защиты населения от данной заразы применяются следующие противоэпидемические мероприятия, НИКОГДА РАНЕЕ НЕ ПРИМЕНЯВШИЕСЯ НИ ПРИ ОДНОЙ ЭПИДЕМИИ И ПАНДЕМИИ в силу своей абсолютной беЗсмысленности неэффективности, а напротив опасности и вредности:
  - САМОИЗОЛЯЦИЯ - фактический домашний арест;
  - обязательное ношение в общественных местах МАСОК и ПЕРЧАТОК;
  - требование соблюдать СОЦИАЛЬНУЮ ДИСТАНЦИЮ;
  - применение программ СОЦИАЛЬНОГО МОНИТОРИНГА и ЦИФРОВЫХ ПРОПУСКОВ, разрешающих выходить из дома

 • -13
  Beshenij Karasj Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  3
  и работать;
  - за нарушение этих, изначально заявленных как ДОБРОВОЛЬНО взятые на себя гражданами обязательства, назначаются ОГРОМНЫЕ ШТРАФЫ.
  4. Применение ЭКСПРЕСС-ТЕСТИРОВАНИЯ для выявления вирусоносительства.
  5. И наконец, совершенно беспардонная манипуляция (жонглирование как в цирке в нужную сторону в зависимости от надобности манипулятора) цифрами больных, зараженных, выявленных, тяжело больных и умерших. Тотальная ложь о погибших от коронавируса. Похороны людей в закрытых гробах, отсутствие результатов вскрытия, манипуляции критериями причин смертей. Ранее этот пункт либо не применялся вообще в силу сохранения остатков этики в медицине, или применялся весьма ограниченно, так как справедливо считался обыкновенным уголовным преступлением.
  Как мы видим, перед нами комплекс понятий и мер, неразрывно связанных между собой, завязанных на главный термин: БЕЗСИМПТОМНЫЙ НОСИТЕЛЬ.
  Если убрать этот термин, вся конструкция рухнет! Всё строится на ней.

 • -11
  Beshenij Karasj Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  4-
  te viss teksts
  https://www.facebook.com/photo?fbid=3350924664951335&set=a.529007120476451

 • -11
  vajag Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Tu varētu izbeigt ar saviem slāvu konspirācijas avotiem. Koronavīruss ir atņēmis dzīvību tūkstošiem cilvēku, ja ne aiz sava stulbuma tad vismaz aiz cieņas pret aizgājušajiem un slimajiem varētu neturpināt rakstīt . Ievērosim piesardzību, sekosim ierobežojumiem - veselību Jūsu ģimenēm!

 • -10
  Guntis6060 Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Tu idiot paskaties cik dzīvības atņem tādas pašas gripas,onkoloģijas un t.t.

 • -4
  vajag Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Virus deniers and anti-vaxxers could threaten effective fight against the novel coronavirus, as well as increase the exposure of risked groups to COVID-19, health experts say.

  “Many people don’t take the protective measures seriously, they don’t wear masks and don’t socially distance themselves. They don’t believe that low numbers are the result of disciplined and strict measures put in place, but that instead there’s no virus at all and the government uses it to generate panic”

  These people are more harmful to society – due to their refusal to follow guidelines, they risk the health of the whole community. An example of this could be an infected virus denier using public transport without a mask, then sneezing and infecting the whole bus.

 • -3
  Gunārs Pētersons Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Ò brūnais pamodies un uzreiz jau aptaisījās forumā :D

 • -17
  Beshenij Karasj Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Ej zilais guli un padračī kopā ar ,,vajag,,uz kādu sorosa bildī!

 • -16
  Kurzemnieks Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Iepriecinoši, pie kādas vienprātības par korona afēru nonāk domājoši cilvēki!
  ja 'pirmajā vilnī' uzsvars tika likts uz baidīšanu ar pārpildītajām slimnīcām un apdraudētajiem vecīšiem,
  maximali izmantojot 'kas būtu, ja būtu' gājienu, tad viss tā saucamais pasaules 'otrais vilnis' ir uzbūvēts uz bezsimptomātisko testēšanu un uz elementāru šo skaitļu publiskošanu.
  Vīruss, cik nu tas vispār ir klātesošs,
  paturot prātā, ka korona virusi ir vienmēr klātesoši, izrādījās absolūti ne tik lipīgs un ne tik nāvējošs kā to panikas izraisīšanai propagandēja pirmajā vilnī.
  Bet bailes dzīvo savu dzīvi, tāpēc tas bija vienīgais veids atsākt šo masu psihozi. Jo tie cilvēki, kas vēl tic baisulim kovidam, vnk baidās no šiem skaitļiem pašiem par sevi, vairs pat neiedziļinoties, ka tie ir pilnīgs nonsenss. Reāli jēga būtu pieminēt pierādāmus letālus gadījumus, bet tad izrādītos, ka korona vīrusa izraisītās pneimonijas upuru skaits ir niecīgs iepretim jebkurai citai potenciāli bīstamai kaitei.

 • -10
  Beshenij Karasj Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Protams ka viss tas vīruss ir 1 liels farss,bet kāmēr ir tādi kā ,,vajag,,un viņam līdzīgie gejpiderliberastu atbalstītāji vīruss turpinās savu slavas gajienu jo nu nav pateicīgākas mērķauditorijas šī feika izplatītājiem kā augstākminētie idioti! Bet pa lielam jau viņi paši nav vainīgi ka viņu senči nezināja elementāras izsargāšanās iespējas un nekontrolēti savairoja šādas viegli ietekmējamas biomassas.

 • -2
  krustevsSvimpis Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Dīvaini bet šie austrumnieki , putinistu troļļi bija pirmie kas kliedza par līķu kalniem un valdības bezdarbību , bet tagad kliedz kad vīrusa nav , viss ir izdomāts , Soros , Geits..... . Amerika pazuda no repertuāra jo šie mirst visvairāk ?? Bet kā tad ar Putinu kas sēž bunkurā ? Kā tā tad ar maskās ģērbtajiem 'žurnālistiem"kremļa propagandas TV ? Vai Soross palicis zem tupeles Putinu ??? Jeb tu "Kurzemniek "esi daunis , vai arī Covid draudi tiešām eksistē ??

 • -6
  Neue Ordnung Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Tai karūsai piedererētos būt nevis Beshenij,bet gan Jobanij!!!

 • -12
  Beshenij Karasj Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Noķer kovidtriperi vai kovidsifilissu un atbrīvo pasauli no savas klātbūtnes āpsi!

 • -8
  A.n.i.t.a Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  DZĪVOT VISPĀR IR BĪSTAMI,JO (AR 100% GARANTIJU)- VAR NOMIRT. Cilvēkiem jābūt saprātīgiem un ar savu galvu domājošiem . Ikgadējās gripas laikā taču arī cenšamies sevi pasargāt no saslimšanas, bet tāpēc jau nav jājūk prātā. Atliks visu varenajiem izdomāt ,ka tagad visiem jālec no jumtiem,tad cik būs to ,kuri leks??? Protams, sargiet sevi un savus tuvos, bet neejiet galējībās.Elementāras lietas, roku mazgāšana, veselīgs ēdiens, telpu uzturēšana tīrībā, regulāra telpu vēdināšana, pastaigas svaigā gaisā un nekāds vīruss nekaitēs, vismaz nesaslimsiet ,ja arī kāds vīruss būs noķerts. Veselību un veiksmi visiem ,sevišķi tiem, kuriem nesimpatizēju.

 • -5
  visvaldisbalamute Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Njā, vienīgais kas dzirdēts, ka Norvēģijā to izsekošanas aplikāciju telefonā noņēma no trases jo pārkapj cilvēktiesības vai ko tur vēl. Precīzi neatceros.

 • -6
  keda Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Tas ir fantasiski, kā koronanoliedzēji meklē visādus izskaidrojumus savām teorijām, bet spītīgi nepieņem neko no tā, ko viņiem stāsta pretēja nometne. Kaut kāda histērija.

 • -10
  Larijs Kukarans Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Pēkšņi neviens nemirst no vēža,sirds un citām slimībām.Man personīgi pazīstams neviens nav saslimis ar šo vīrusu.Visa šī histērija ir mākslīgi radīta.Cilvēki,paskatieties uz sevi no malas,jūs taču esat smiekligi ar savām maskām un 2 metriem:) tiešām kā filmā Brat-2 'Bija cilvēki,ka cilvēki,un pēkšņi visi palika idioti,paradoks'. Neko pielikt,ne atņemt:)

 • -10
  Kurzemnieks Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  keda, A.n.i.t.a. tev skaidri uzrakstīja,
  ko pieņem pretējā nometne -
  "roku mazgāšana, veselīgs ēdiens, telpu uzturēšana tīrībā, regulāra telpu vēdināšana, pastaigas svaigā gaisā".
  Vēl piebildīšu - jādzer pietiekami daudz šķidrums. Ja ļoti bail, var neapmeklēt publiskus pasākumus. Katra paša darīšana.
  Vīrusa laikā saprotama vēl karantīna aprūpes iestādēs.
  A' tagad murgs - viens naivs med.darbinieks bez simptomiem notestējas, bāc, viņam atklāj vīrusu, ieliek karantīnā pusi viņa darba biedru, otru pusi gan neieliek :).
  Lai pašiem negribot spilgti ilustrētu notiekošā murgainību...
  Rezultātā plānveida operācijas pārtrauc.
  Iedomāsimies, notestēs skolotāju, tātad skolu slēgs?
  Uzsāks kovidiņu cienīgu izmeklēšanu ar ko viņš ir saticies?
  Bet kāda velna pēc viss šis teātris???
  Vecās pasakas par to, kas būtu, ja būtu vairs neiet cauri,
  tomēr ažiotāža tiek valdibas uzturēta acīmredzami mākslīgi. Līdz ar to arī domājošiem ļaudīm rodas jautājums - kam tas ir izdevīgi?

 • -6
  visvaldisbalamute Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Kovidaitām vienalga, darīs ko liks un citu iespēju nemaz nepieņem.
  https://www.lsm.lv/raksts/zinas/zinu-analize/vai-zviedrijas-strategija-cinai-ar-covid-19-pandemiju-sevi-attaisnojusi.a373486/?fbclid=IwAR2L7wdVo70CHuvGLofiOSN_qr8aEFCGYrShLc5MkkyqOjeFCJ9aeaH2ao0

 • -10
  Kurzemnieks Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Redz, futbola federācija arī aktīvi piedalās kovidiotisma veicināšanā, spēle atkal notiks bez skatītājiem.
  Ā, mums taču pandēmija, līķi mētājas pa ielām, nespēj vien šos savākt, slimnīcas pārpildītas, visi veči nomiruši...

 • -6
  Beshenij Karasj Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Latvija un citas ES valstis iepirka corovid 19 testus 2017 gadā.No psasaules bankas materialiem.
  https://www.facebook.com/photo?fbid=10224834203787187&set=pcb.10224834206547256

 • -4
  Gunārs Pētersons Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Brūnais, neārdies pats pa saviem mesliem :) https://www.tvnet.lv/7060828/nav-tiesa-plavina-izmantotie-dati-nepierada-minimalu-mirstibu-covid-19-del

 • -9
  Beshenij Karasj Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Zilais,kāpēc tu pie datora bez maskas?A nu ka mudīgi notinies ar plēvi un lien pagultē pie kariņviņķeles!

 • -4
  Gunārs Pētersons Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Brūnais, tev jāatrod kas jēdzīgāks ko darīt. Tieši tu kā covid noliedzejs te bļauri tēlo kamēr aptaisies. Nabadziņš pats savos mēslos nepārtraukti velies un rāpo.

 • -8
  Kurzemnieks Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Brīnos, kur Gunčam Pētersonam atliek laiks bāzt degunu šejienes diskusijās?)
  Viņam taču jātērpjas līķautā un jāgatavojas vāļāties grāvmalē ar kovidu. Pandēmija taču.

 • -7
  Kurzemnieks Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Gunča, pagaudo vēl par vienotības kovidiotismā trūkumu!) Un par kovidiņu rindu šķelšanu.
  Mani šis punkķiks, visur iepīt vienotības trūkumu, īpaši uzjautrina.

 • -3
  krustevsSvimpis Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Dīvaini bet šie austrumnieki , putinistu troļļi bija pirmie kas kliedza par līķu kalniem un valdības bezdarbību , bet tagad kliedz kad vīrusa nav , viss ir izdomāts , Soros , Geits..... . Amerika pazuda no repertuāra jo šie mirst visvairāk ?? Bet kā tad ar Putinu kas sēž bunkurā ? Kā tā tad ar maskās ģērbtajiem 'žurnālistiem"kremļa propagandas TV ? Vai Soross palicis zem tupeles Putinu ??? Jeb tu "Kurzemniek "esi daunis , vai arī Covid draudi tiešām eksistē ??

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: