fotografēšana

Cuca | 18.07.2018, 12:59:05 | 1678

Es saprotu - laikam kādam ir svarīgi, ka redz bezjēgā safotografētos cilvēkus, katrā pasākumā un vairāk. Lūdzu komentāru no Ventasbalss:
Personīgi es nevēlos, ka mans foto, kurā mani var atpazīt da jebkādā variantā parādās jūsu fotogalerijās, kuras var apskatīt visa pasaule. Uzskatu, ka tiek pārkāpts mans privātums. Ja ir vēlēšanās tad liekat miglasbildes, kurās nevar atpazīt cilvēkus. Vai nākat konkrēti klāt, ja vēlaties fotografēt un prasāt vai es vēlos, ka izliekat mani apskatei.

Komentāri (35)

  • 0
    krusttēvs vilhelms 21.07.2018, 09:17:38

    nevajag pārdzīvot, tie jau tikkai cilvēki kadrā , cits labāk, cits sliktāk. tāpat ,kā dzīvē. Galvenais ,lai mīlestība sirdī un simpātiskumu rada laba sirds!!!!

  • -1
    snaiperis999 21.07.2018, 09:37:26

    Mums taču ir viens varavīksnes krāsās tērpts tipiņš,kurš nemaz nebļaustās ka šo visu laiku fočē.Tieši otrādi,cenšas visu laiku smaidīt.Smaids gan tāds jocīgs sanāk.it kā būtu kakā iekāpis.Bet tomēr.

  • -3
    kaktuss 22.07.2018, 09:48:06

    Nepatikt, ka tevi publiski fotogrāfē var būt 3 varianti:
    1)sirgsti ar mazvērtības kompleksiem;
    2)neproti uzvesties (īpaši dzērumā un pēc pusnakts);
    3)tev kaut kas ir slēpjams (tas gan mazākā mērā, jo publiskā vietā tomēr itin viegli vari uzskriet virsū kam vajag un nevajag).

    Protams, var gadīties, ka bilde tiešām nav estētiski pievilcīga, bet tas jau ir akmens fotogrāfa dārziņā un to tiešām nevajadzētu publicēt.

  • 0
    zaķis 22.07.2018, 13:35:36

    Neder neviens no taviem variantiem, izdomā citus variantus!!!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: