Uz krievij tagad baidās braukt,kāpēc?

krusttēvs vilhelms | 03.07.2018, 20:30:40 | 1258

Gribēju braukt uz Maskav, paskatīties,kā tur izskatās, cilvēki saka,lai uzmanās,jo tur ēdienam un dzērienam pieberot nezin ko klāt, tipa indi un ,lai varot tevi apzagt. Redz kādas atsauksmes par Krieviju.

Komentāri (64)

  • -4
    Ens 06.07.2018, 11:23:37

    Skatos,vakar snaiperis999 te divas reizes ir centies ar mani meklēt kaut kādu saikni.Lai nu meklē kaut kur citur,es neesmu gejs.Geji,starp citu,ir baigie nekauņas un visai agresīvi radījumi.Šajā gadījumā par to liecina viņa pretīgie izteicieni komentāros,kuri periodiski tiek atkārtoti,jo slimas smadzenes uz jaunradi nav tendētas.Šīs minoritātes galīgi nevar samierināties ar jebkuru sakāvi-šajā gadījumā ar morālu sakāvi.Treknu mīnusa zīmi tam piedod klāt arī marihuānas smēķēšana,kas ir graujoši psihei.

  • -5
    Ens 06.07.2018, 11:25:12

    Tu,snaiperis999,protams gribētu,lai Latvija ir Krievijas mazais šunelis.Lai esam rietumu mazais šunelis,kurš tomēr var brivi riet,nevis līdz izmisumam nobadināta slaucama govs,kura pat vāju māvienu nevarēja izdvest bez Maskavas atļaujas-piecdesmit gadu garumā.
    Tā tevis slavinātā Krievija,kopš savas patstāvēšanas pirmssākumiem nav uzturējusi ne ar vienu valsti visā pasaulē draudzīgas attiecības.Visur un vienmēr ir bijuši savtīgi aprēķini un tieksme sagrābt (okupēt) svešas zemes,tādeljādi aiz sevis atstājot tikai nelaimīgas veselas tautas un postu.Tā tas ir bijis no Rjūrika laikiem līdz V.Putinam.

  • -5
    Ens 06.07.2018, 11:27:23

    snaiperis999 tā arī vēl nav sapratis,ka ar Krieviju (ar Putina režīmu) labas kaimiņattiecības nav iespējamas.Tas būtu kaut kas līdzīgs,kā bija PSRS laikā,kad visā savienībā bija brālīgo republiku saime..Draudzēties ar Krieviju,tas nozīmē,akli pildīt viņu iegribas.Ja nepildi,tad esi Krievijas ienaidnieks,kuru var sākt biedēt ar Krievijas bruņoto spēku varenību.Mūsu atrašanās NATO ir vienīgais drošības garants,lai tas austrumu agresors.nekad vairs nestaigātu pa mūsu zemi.
    Kurzemniek,ja sadomā man iebilst,tad padomā ar galvu,nevis ar to vietu zem mugurkaula.

  • 0
    Anita 06.07.2018, 12:40:03

    Dārznieks laikam neko citu nevar izdomāt , tāpēc piesavinās citu cilvēku rakstīto. Ja nemaldos, snaiperis te uzrunāja Mike , bet kāpēc dārznieks ielīda pa vidu , jeb tomēr ir tikai viens ,kurā ir apvienoti divi? Tu vienkārši piesārņo forumu ar garām penterēm , bet jēgas taču nav.

  • -5
    Ens 06.07.2018, 12:44:17

    Anita laikam neko citu nevar izdomāt , tāpēc piesavinās citu cilvēku rakstīto. Ja nemaldos, snaiperis te uzrunāja Mike , bet kāpēc Anita ielīda pa vidu , jeb tomēr ir tikai viens ,kurā ir apvienoti divi? Tu vienkārši piesārņo forumu ar garām penterēm , bet jēgas taču nav.

  • 0
    snaiperis999 06.07.2018, 13:17:28

    Es taču tev,dārzniek,vienreiz rakstīju,neradi par sevi iespaidu,kā par kretīnu,un viss būs labi.
    Ja tu galīgi nevari iztikt bez idiotiskiem izlēcieniem,tad turpini tādā garā,citiem no tā sliktāk nebūs,bet tas tik norāda ka tu esi psihiski slims.
    Varbūt tu tāpat kā Mike esi nokūpinājis smadzenes?
    Nu re,esmu atkal uzrakstījis,vari arkārtot,izrādīt savu stulbumu.

  • -5
    Ens 06.07.2018, 13:21:30

    Es taču tev,Anita,vienreiz rakstīju,neradi par sevi iespaidu,kā par kretīnu,un viss būs labi.
    Ja tu galīgi nevari iztikt bez idiotiskiem izlēcieniem,tad turpini tādā garā,citiem no tā sliktāk nebūs,bet tas tik norāda ka tu esi psihiski slims.
    Varbūt tu tāpat kā snaiperis99 esi nokūpinājis smadzenes?
    Nu re,esmu atkal uzrakstījis,vari arkārtot,izrādīt savu stulbumu.

  • 0
    ventasbalss.lv 06.07.2018, 14:17:54

    Liels līgums tomēr turēties pie diskusijas tēmas un nepiesārņot ar bezjēdzīgiem kopētiem tekstiem! Tas attiecas arī uz citām tēmām un komentāriem pie rakstiem!
    Paldies!

  • -5
    Ens 06.07.2018, 17:39:23

    Interesanti gan.Ja daži profesionāli "mēslu ražotāji" ieliek savas cūcības jebkurā tēmā,tad tādi nepiesārņo forumu?

  • 0
    snaiperis999 06.07.2018, 14:38:04

    ventasbalss.lv,jūsu lūgums nav grūti izpildāms,bet šāda novirzīšanās no tēmas nav tas sliktākais forumā.Protams,jūsu lūgumu obligāti būtu jāievēro jūsu ieliktajās ziņu tēmās.
    Es domāju,ja kāds ir neapmierināts ar esošo situāciju foruma dalībnieku ieliktajās tēmās.tad lai pats taisa citu,sev interesējoša jautājuma tēmu.
    varbūt,ja kāds jums sūdzas,kas iespējams bija aril šoreiz,tad to tam cilvēkam var arī paskaidrot.

  • 0
    snaiperis999 06.07.2018, 14:43:45

    Varbūt varētu būt forumā sadaļa,kur cilvēki varētu tā kārtīgi ,,izkasīties,,?Un tad visādiem pesimistiem un ar realitāti apmierinātiem un citādi dzives apdalītiem būtu mierīgs prāts.(?).

  • -5
    Ens 06.07.2018, 17:26:55

    Varbūt varētu būt forumā sadaļa,kur cilvēki varētu tā kārtīgi ,,izkasīties,,?Un tad visādiem snaiperiem un ar realitāti apmierinātiem anitiem un citādi dzives apdalītiem spītniekiem būtu mierīgs prāts.(?).

  • 0
    snaiperis999 06.07.2018, 17:40:21

    Varbūt VB administrators te vienam papagailim varētu vispār liegt iespēju komentēt?Man tā viņa kladzināšana netraucē,bet ir te cilvēki,kurus tas traucē.

  • -5
    Ens 06.07.2018, 17:44:01

    Varbūt VB administrators te vienam "mēslu ražotājam" varētu vispār liegt iespēju komentēt?Man tā viņa kladzināšana netraucē,bet ir te cilvēki,kurus tas traucē.

  • 0
    krusttēvs vilhelms 06.07.2018, 20:51:27

    Dārzniek, meties gar zemi, iedošu tev pa diben ar pātagu. Tevi vajag noslānīt, būs cita dziesmiņa!

  • -6
    Ens 06.07.2018, 20:53:52

    krusttēvs vilhelms, meties gar zemi, iedošu tev pa diben ar pātagu. Tevi vajag noslānīt, būs cita dziesmiņa!

  • 0
    Arājs 07.07.2018, 07:10:58

    Apses mietu tādam "kurzemniekam" un pie reizes arī "dārzniekam".

  • -5
    Ens 07.07.2018, 09:24:01

    Apses mietu tādam "Arājam" un pie reizes arī "Arājam".

  • 0
    snaiperis999 07.07.2018, 10:02:38

    Vispār interesanti,cik ilgi te viens pusprādzis papagailis,kurš ir nožēlojamāks par vispretīgāko cietuma gaili,te demonstrēs savu stulbumu?Ņemot vērā to,ka psihiski slimie ir spītīgi,tad tas var vilkties ilgi.Lai jau pašapmierinās tas muļķis.
    Interesanti ir arī tas,kamēr šitas aptaurētais vemj,Mike nav.Varbūt ar saules laiviņu airē uz Austrāliju?

  • 0
    Lelle 08.07.2018, 00:08:03

    Šausmas...kas forumā notiek.Izlasīju pēdējos 16 komentārus-neviens nav par tematu.Populārie personāži,,kasās,,.Pirms gadiem pieciem ,,kasīšanās,,nebija tik zemiska-varēja pasmieties.Tagad te tikai populārie personāži viens otru apvaino,nav smieklīgi...
    Normālie tautieši droši vien sen jau VB forumu neapmeklē...man tik tagad pielēca,ka te nav ko lasīt.

  • 0
    krusttēvs vilhelms 10.07.2018, 22:11:12

    priekš tam jau tas internets domāts. Visiem neizdabāsi!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: