Uz krievij tagad baidās braukt,kāpēc?

krusttēvs vilhelms | 03.07.2018, 20:30:40 | 1257

Gribēju braukt uz Maskav, paskatīties,kā tur izskatās, cilvēki saka,lai uzmanās,jo tur ēdienam un dzērienam pieberot nezin ko klāt, tipa indi un ,lai varot tevi apzagt. Redz kādas atsauksmes par Krieviju.

Komentāri (64)

  • -9
    Latvija pāri visām! 04.07.2018, 21:51:58

    Interesanti būs pavērot cik ilgi izvilks LR pašreizējā ideoloģijas formātā?

  • -3
    snaiperis999 04.07.2018, 22:14:37

    Tu,Kurzemniek,protams gribētu,lai Latvija ir Krievijas mazais šunelis.Lai esam rietumu mazais šunelis,kurš tomēr var brivi riet,nevis līdz izmisumam nobadināta slaucama govs,kura pat vāju māvienu nevarēja izdvest bez Maskavas atļaujas-piecdesmit gadu garumā.
    Tā tevis slavinātā Krievija,kopš savas patstāvēšanas pirmssākumiem nav uzturējusi ne ar vienu valsti visā pasaulē draudzīgas attiecības.Visur un vienmēr ir bijuši savtīgi aprēķini un tieksme sagrābt (okupēt) svešas zemes,tādeljādi aiz sevis atstājot tikai nelaimīgas veselas tautas un postu.Tā tas ir bijis no Rjūrika laikiem līdz V.Putinam.

  • -8
    Latvija pāri visām! 04.07.2018, 23:09:14

    Ko gribētu redzēt, esmu deklarējis n-tās reizes daudzās diskusijās. Neatkārtošos priekš zombijiem.

    A' nevēlos būt šunelis ar iespēju "brīvi" pēc attiecīgās atļaujas (t.i.saimnieka dotajos uzstādījumus) riet, līdz kaimiņam tā riešana un košana pieriebjas un šis ņem bīsi.

    Tā tik tu, devjatka, verga dvēsele, nu esi ieguvusi jaunu saimnieku kam kalpot un irsā līst, hahaha.
    Tāpat kā tevis noliktie vecie komunisti.
    Komunistiem tas vispār raksturīgi.
    Paskat kā vecā leišu komuniste Daļa zažigajet..

  • -5
    krusttēvs vilhelms 05.07.2018, 00:17:28

    cilvēki uzmanieties Krievijā indē un apzog!!!!,lai visi to zinātu!

  • -2
    Anita 05.07.2018, 06:52:14

    Visvairāk mani uzjautrina fakts ,ka Kurzemnieks ir izlīdis no pagrīdes un viņam līdzi dārznieks, izrādās - baigais "īstais" latvietis ,kas gatavs bučot krievu tankus. Nez , kāpēc vairums Krievijas iedzīvotāju labprāt iegādājas NEKUSTAMOS ĪPAŠUMUS RIETUMOS ? Lielākā krievu tautas daļa labprāt dzīvotu Eiropas rietumos, politiskā elite jau laikus ir pārvākusi savas atvases uz Eiropu.

  • -1
    Āmen 05.07.2018, 10:56:56

    Kurzemniekam Krievijas medijs ir izskalojis prātiņu? Tādus nevajag nopietni uztvert. Lai dzīvo savā pasaulē un pielūdz Putļeru.

  • -1
    keda 05.07.2018, 12:08:53

    Es domāju, viņš joprojām slīgst nostaļģijā par lielo, kopīgo dzimteni un 15 draudzīgajām māsām. Un smagi iesakņojies prātā, ka tieši diženā Krievzeme visu te mums izrullēja, iekārtoja un vispār bija progress un virzītājspēks.

  • -7
    Latvija pāri visām! 05.07.2018, 11:18:09

    Daudz labāk redzams ka attiecīgie mediji ikdienā skalo smadzenes tādām anitām un āmeniem.

    Anitiņ,
    visi vienmēr gribētu dzīvot labākos apstākļos nekā dzīvo šobrīd.
    Tā nu cilvēki iekārtoti, vai tie būtu krievi vai latvieši.

  • -1
    Anita 05.07.2018, 12:19:36

    Tas jau nebūtu Kurzemnieks, ja kaut ar vienu vārdu nepieminētu mani , bet taisnība jau ir tikai viena un to sagrozīt tu, kremlin ,nespēj. Man neviens smadzenes nevar skalot, es visu izvērtēju pati , skatos gan vienas puses propagandu ,gan otras . Par 100% neticu nevienam , bet ja parāda dokumentus un reālus namīpašumus Eiropā ,kas pieder kremļa slavinātājiem , tad šaubu nav , tāpat kā šaubu nav ,ka mūsu varas vīriem un sievām pieder īpašumi ārvalstīs , bet nav dzirdēts ,ka , (izņemot vienu stulbu francūzi un vienu tikpat negudru Holivudas aktieri), kāds lauztos uz Krieviju, jo tur ir "paradīze"

  • -1
    Āmen 05.07.2018, 11:55:48

    Man smadzenes grūti izskalot. Visu informāciju uztveru ar kritiku.
    Taču tev gan pretēji. Tu pat tici bībelē rakstītajam, kas liecina par tavas kritiskās domāšanas trūkumu. Tādi tipiņi parasti viegli pavelkas uz zombēšanu. Žēl, protams, tevis.

  • -1
    Ragnar 05.07.2018, 12:08:03

    Var droši braukt uz Krieviju. Obama vairāk ceļus tur nebojā un kāpņu telpas nepiečurā. Tramps gan paaugstināja pensionēšanās vecumu,bet tas nieks. Galvenais uzvara futbolā pār Spāniju. :))))

  • -6
    Latvija pāri visām! 05.07.2018, 13:17:34

    Āmen, āmen, loģiski, ka ticu Bībelē rakstītajam.
    Tur viss pareizi uzrakstīts.
    Ļoti kritiski to izpētīju un neatradu kur piekasīties.
    Piem.notikums ar sievietes radīšanu no vīra ribas. Sākumā šķiet kā pasakā,
    bet mūsdienu ģenētikas zinātne to apstiprina.


    Bet to, ko tu sauc par kritiku, pielietoju. Tāpēc neticu dažādiem pseidozinātniskiem mītiem kā t.s.evolūcija vai politiskiem mītiem typa krievināk.

  • -1
    krusttēvs vilhelms 05.07.2018, 17:53:50

    Krievu tautu un Krieviju radīja no verdzības Bizantijā normaņu vīkingu atbrīvotie 200 sklāvēni jeb bijušie militārie vergi, kas tagad ir pazīstami ar slovēņu vārdu. Tātad pētot krievu laiku aizvēsturi, nākas pievērsties minēto 200 nelaimīgo, bet ļoti kareivīgo, karam turēto un karam apmācīto vīru dzīves stāstam.

  • 0
    Frīdis 05.07.2018, 18:04:36

    Ja būsi piedzēries un naktī aizmidzis parkā uz soliņa , tad tevi apzags tepat Ventspilī . Nemaz uz Maskavu nav jābrauc. Maskavā tomēr ir Krievijas galvaspilsēta un varas iestādes tomēr ļoti rūpējas lai tur būtu kārtība. Esmu tur bijis daudzas reizes un neko sliktu par Maskavu nevaru teikt, Citu stāstu , stipri negatīvu varētu pastāstīt par tām pilsētām kuras no Maskavas atrodas 350km. un tālāk , Sibīrijas virzienā. Bet tā jau atkal būtu cita tēma.

  • 0
    krusttēvs vilhelms 05.07.2018, 18:48:07

    Frīdi , tu man nomierināj

  • -1
    snaiperis999 05.07.2018, 19:44:30

    Es gan vēl joprojām uzskatu tādu Ievas taisīšanu.. no Ādama ribas par pasaku.Varbūt arī man nākotnē smadzenes satecēs zarnās,nu tad es tām pasakām ari sākšu ticēt.Ja paskaita kaut aptuveni Bībelē aprakstīto vēsturi,tadvtāds nieka laika sprīdis vien iznāk,bet cilvēces un citu iepriekšejo civilizācija sniedzas daudz senākā vēsturē.Interesanti no kādām ribām tika taisīti senie lemūrieši un pēc tam atlanti?No kādām ribām tika taisītas citas civilizācijas izplatījumā,kuru esamība ir pierādīta un par kuriem jau zināms bija seniem šumeriem?
    Tu,Kurzemniek,ar savu viduslaiku stulbo demagoģiju pastāvi mierā.Neviens normāls tevi pa pilnu neņems.Sen jau esi izgāzies kā veca sēta,tā pat kā visa tava kristietība.

  • -1
    snaiperis999 05.07.2018, 19:53:32

    Viens nopīpējies lubraks gan te baigi cietais.Nezin kur tad bija pazudis?Austrālijā vai Vatikānā kādam priesterim blakām pagulēja.Vai varbūt vizinājās ar saules laiviņām,ar kāsi zobos un basenes grifu pakaļā.

  • 0
    Frīdis 05.07.2018, 20:25:22

    Maskavas milicijas , policijas darbinieki ir daudz izpalīdzigāki , daudz pretimnākošāki nekā mūsējie te LV. Diemžēl !!!!! Un Krievija nav musulmaņu zeme , tā ir tāda pati Kristus ticīgo zeme kā Latvija. Politiskā domāšana - tā jau būs cita tēma. Bet Krievijas vidienes , it īpaši Sibīrijas krievi , ir ļoti sirsnīgi un jauki cilvēki ! Nesalīdzināt ar Rīgas krieviem !!!!!!
    Žuļiki jau ir visās zemēs ! Sargi sevi , tad arī dievs tevi sargās!

  • -7
    Latvija pāri visām! 05.07.2018, 20:53:22

    krustēv Vilhelm, pastāsti arī līdzīgu pasaku par to kā Latvija radusies.) Piem.no pieciem horvātiem.
    A to visur krievi un krievi.

  • -5
    Latvija pāri visām! 05.07.2018, 20:56:25

    Devjatka,
    mani kā reiz lasa normāli cilvēki,
    bet par taviem žultainajiem opusiem sajūsminās vien tev līdzīgie atejistu nacionālboļševiki.

  • -1
    krusttēvs vilhelms 06.07.2018, 01:59:04

    Latvijā dzīvo Spēcīgi, gudri latvieši ,kas daudz strādā , nu tagad uzdejo un uzdzied DZIESMU SVĒTKOS.

  • 0
    snaiperis999 06.07.2018, 07:54:30

    Skatos,vakar Mike te divas reizes ir centies ar mani meklēt kaut kādu saikni.Lai nu meklē kaut kur citur,es neesmu gejs.Geji,starp citu,ir baigie nekauņas un visai agresīvi radījumi.Šajā gadījumā par to liecina viņa pretīgie izteicieni komentāros,kuri periodiski tiek atkārtoti,jo slimas smadzenes uz jaunradi nav tendētas.Šīs minoritātes galīgi nevar samierināties ar jebkuru sakāvi-šajā gadījumā ar morālu sakāvi.Treknu mīnusa zīmi tam piedod klāt arī marihuānas smēķēšana,kas ir graujoši psihei.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: