KAS IR VIENDZIMUMA ĢIMENE?

marsis | 11.06.2018, 15:42:23 | 1748

Šodien lasu;
Augstākā tiesā pārsūdzēti lēmumi par viendzimuma ģimenes attiecību reģistrēšanu...
Vai kāds gudrais man var pastāstīt , kur rodams vārda skaidrojums un kāda izskatās viendzimuma ģimene?
Ģimene cik vien pasaule pastāv ir no diviem dzimumiem-vīrietis-sieviete-bērni-..
Soda cilvēkus, kas nepieņem šo jauno "ģimenes" modeli..
Kurš tad ir ar novirzi -tie kas to nepieņem vai otrādi-kas to veido ?

Komentāri (187)

  • 0
    snaiperis999 14.06.2018, 15:04:15

    Nu ja,tā supermeņa teksti jau nemaz nav aizslaroši.
    Starp citu,interesanti,vai tā meitene ir ņēmusi vērā manis rakstīto toreiz.Ja jā,tad kāda ir maksa par stundu?

  • -4
    Mike 14.06.2018, 15:14:18

    Kāda supermeņa? Kur es tāds esmu? Paskaidro lūdzu to.
    To kur meitene atradusi darbu vaicā viņai pats.Tev problēmas ir smagas zilais un mīkstais.Tik centies izaicināt,uzsākt ikdienas kašķi ar komentāriem.Taču jau minēju ka tas neilgs ilgstoši.Saproti vai nesaproti man tas ir vienalga.Jau nesaprati daudzkārtīgi.Normāls cilvēks būtu uzreiz sapratis brīdinājumu.

  • -1
    snaiperis999 14.06.2018, 15:24:58

    Tavi brīdinājumi ir kā pussprāgušas žurkas elsošana.Un kašķi mekle tu pats,un ne tikai ar mani,pats visu laiku rakstot aizskarošus tekstus.
    Ja tu arī atbrauktu pie manis,tad norautos ar sūdu dakšu pa muguru tā,ka savu mūžu vairs uz laukiem vars nebrauktu.
    Drīz laikam mēnesis būs,kā tu,plātīzer,te ņemies vemdams.

  • -4
    Mike 14.06.2018, 15:30:54

    Atkal jau kārtējo reizi -zurkas.Ja tu to nezini debil td žurkas ir vissizturīgākās pasaulē un bija pirms dinazavriem :)Nu to jau tev idiot skolā alkaholiķi skolotāji nemācīja.
    Tak uzraksti adresi un būšu saņemt dūrienu ar dakšu. Tad vismaz būs sabiedrībai miers jo būsi aiz restēm uzreiz.Savukārt tur jau ar tevi padarbosies pēc tava lolotā ānusa.

  • -3
    Mike 14.06.2018, 15:33:52

    Laikam jau laukos visu laiku siti žurciņas.Savukārt žurciņas iet pēc barības tur kur ir bardaks arī.Tātad,loģiski,ka sēžot regulāri šeit ik dienu jau gadiem tavs šķūnis smird pa daudziem kilometriem

  • -4
    Mike 14.06.2018, 15:32:09

    P.S. Atkal pierādās -pa muguru...jo latvieši jau prot tikai tikai to kā uzbrukt no muguras,acīs skatīdamies mīzeli ir tikai :)

  • -4
    Mike 14.06.2018, 15:37:11

    Normāls cilvēks vienkārši atvainotos visiem.Taču tu jau neesi uz to spējīgs.Es gan esmu

  • -1
    Anita 14.06.2018, 15:48:28

    Kad tu atvainosies, jeb tev ir sevišķas privilēģijas un drīksti visādiem vārdiem apsaukāties , te es nerunāju par jūsu "dueli"ar snaiperi, bet gan par sevi , jo tev pietika nekaunības visādi izteikties attiecībā pret mani ,saliki vienā grozā mani ar snaiperi , spītnieci un baronu, zākājies kā tik spēji, bet tev nekas, ne tevi VB cenzē , varbūt esi pietuvināta persona vadošajiem un valdošajiem???

  • -3
    yolo 14.06.2018, 22:36:37

    kad jūs beigsiet te viens otru apmierināt?

  • -1
    krusttēvs vilhelms 15.06.2018, 00:34:41

    MIKE IR SLIMS POLICISTS! MENTĀLI SLIMS.

  • -1
    reku 15.06.2018, 05:27:01

    Mentāli slims ments?

  • -2
    marsis 17.06.2018, 10:29:33

    Skatos , manis ieliktais rakstiņš sasniedzis jau 3 lapas; nu un kas tajās lasāms?
    Par tēmu var teikt pirmajā lapā nedaudz-pārējās kaut kādi murgi-viens otru cik var pazemot.. vai vispār ne pa tēmu izteikties;
    Jādomā , kuri vairāk slimi; par ko rakstīju komentārā vai jūs cienījamie, kas šeit komentē bezsakara komentārus? Vai tiešām pašiem patīkama šāda valoda, attieksme?

  • -5
    yolo 17.06.2018, 11:00:19

    lielisks mēdijs vb.. naids, rasisims homofobija- tas viss šeit tiek pieņemts par normālu.

    labi, ka atjaunoja forumu, jo pārmaiņas lietotāju attieksmē ir acīm redzamas

  • -4
    krustmateflorence 17.06.2018, 11:27:35

    Alkoholiķe Anita ar savu sirdspavadoni snaiperi999 -dzīvo vienā alkoholismā ,jo pat baltu neatšķir no melna ,un zilu no sarkana.

  • -2
    snaiperis999 17.06.2018, 13:39:03

    Sveiki, ,,miljonāre,,!Kā vēders izgāja pēc mīcīšanās ar eskorta puišiem?Vai nevienu nenospiedi ar savu tonnāžu?

  • -1
    krusttēvs vilhelms 17.06.2018, 21:44:25

    Puiši jau ir virspusē . Ja runā pa seksu,tad vīriešiem patīk resnās,kuri nav ilgi seksojuši, tad gribas kārtīgi no visa spēka ,jo tievajām kaulus var salauzt, bet resnās var drāzt kārtīgi. Var jau arī stāvus .tā kā lai dzīvo sekss,jo var noņemt tā SPRIEDZI, neapmierinātību un tu paliec cits cilvēks.

  • -1
    snaiperis999 17.06.2018, 23:37:05

    Stulbumu gan sekss neņoņem.Piemērs-florence.Eskorta puiši šo ņem priekšā ne pa jokam,bet šī paliek arvien jocīgāka.

  • -3
    Emīls. 18.06.2018, 11:37:17

    Ir jāpieņem, ka cilvēki ir dažādi - un homoseksuāli cilvēki arī ir normāli

    cilvēki, tas nekas, ka ar savādāku seksuālo orientāciju.

    Man nav iebildumu, ka legalizētu viendzimuma laulības, arī bērnu

    adopcijā homoseksuāliem pāriem neredzu nekā slikta.

    Un par bērniem - labāk jau, lai dzīvo mīlošā ģimenē, kur valda mīlestība

    un saskaņa, ja pat abi vecāki ir viena dzimuma.

    Un katram ir tiesības būt laimīgam laulībā un pret pašu homoseksuāļu

    laulību un viņiem kā tādiem man nav nekādu pretenziju!

  • -1
    Beshenij Karasj 18.06.2018, 21:56:24

    Izskatās pēc neārstējama pederasta murgiem!! Kādus bērnus šiem lopiem??Dzīvos ģimenē un mīlestībā???Kur tur ir ģimene-2 morālie kropļi drāzīs 1 otru pakaļā un bērns gus pieredzi par normālu ģimeni??-Tādus homoaktivistus jāārstē ar AK 47 galvā!

  • -1
    Anita 18.06.2018, 12:18:32

    Zīmolam- tas ,ka ir tādi cilvēki, lai viņi ir, lai dara savā starpā visu ,ko vēlas, bet bērnus - nekādā veidā , nav lemts viņiem pie bērniem tikt un viss , paši izvēlējušies tādu dzīvi . Pats galvenais - nereklamēt savu orientāciju un nebāzties virsū tiem ,kam tas nav pieņemams, sevišķi jau nenobriedušiem jauniešiem.

  • -2
    ne 18.06.2018, 12:41:09

    Mana seksualitāte ir savādāka nekā lielākajai daļai, un teikšu atklāti, man nekad nav bijusi vēlme izdarīt tādas cūcības, kuras šeit daži ir pieminējuši! Praidi tiek rīkoti tikai tāpēc, ka LGBT cilvēki ikdienā tiek pazemoti un diskriminēti tikai tāpēc, ka šie cilvēki ir savādāki no pārējiem! Priecājieties, ka valsts vēl nav tukša, un kāds vēl cīnas par normālu dzīvi Latvijā! Cilvēki kā jūs ir iemesls, kāpēc puse tautas ir izbraukusi tālajos austrumos dzīvot labāku dzīvi, kur cilvēki vismaz ir nākuši pie prāta.

  • -1
    snaiperis999 18.06.2018, 13:32:42

    Zin kas ir,fik,seksualitāte (sekss) ir tad,ja divi pretēja dzimuma cilvēki mīcās pa gultu vai vienalga kur citur,bet ja vecis otram vecim iependelē putramgaņģī,tad tā ir perversija un konkrēta psihiska novirze.
    Ak tad maršējot praidā,izskan aicinājumi,lai jūs tiktu pieņemti kā nrmāli cilvēki?Tad kāpēc tur maršejošie izskatās pec kaut kādiem papuasiem?Ko var ķēmoties publiskā vietā?Vai kāds normāls cilvēks iziet uz ielas un bļaustās par normalas ģimenes tiesībām uz normālu pastāvēšanu bez apdraudējuma nākotnē,kurš ir pilnīgi iespējams,ja tiem ķēmiem atļaus bērnus adoptēt.Par tātu izteiktu vēlmi vien vajadzētu aiz restēm ielikt.Tos sabidrības atkritumus vajag rezervātos salikt,žēl ka nav tāds likums.
    Mīlestība šiem tur esot,sviests kaut kāds.

  • -3
    krustmateflorence 18.06.2018, 13:55:40

    Zīmols --ir malacis,tolerants cilvēks ,un uz reiz var redzēt to,ka cilvēks izglītots.
    Ventspilī cik pati zinu ,ir daudz geju un lezbiešu,arī dzen biseksuālu cilvēku,un nevienam nav tiesību šos cilvēkus jebkādi aizvainot .
    Nevienu neaizstāvu,bet ik vienam ir tiesības mīlēt to,kas tuvāk sirdij, bet ja šeit Latvijā nesanāk un likumi nav labvēlīgi,cilvēki aizbrauc uz normālu -demokrātisku valsti.
    Cieš šeit netikai seksuālās minoritātes ,bet cieš no valsts nepareizas politikas arī -bērni ,invalīdi pensionāri un visi tie ,kuriem grūti izdzīvot.
    Mēs miljonāri -arī raudam un mums arī nav viegli,visu laiku uz mums kāds skatās.

  • -1
    snaiperis999 18.06.2018, 14:08:44

    Vai kā skauž.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: