Jautājums "Ventas Balss" redakcijai.

Mike | 06.06.2018, 13:08:56 | 2997

Kam domāti noteikumi,ja tie netiek ievēroti? Cik ilgi auklēsieties ar tādiem ,kuri personīgi regulāri auzskar citus foruma lietotājus,kā arī regulāri tiek saņemti draudi.Jums adminu nav kurš seko lai būtu ievērots ?Cik es saprotu lielakā daļa pat nenojauš kur ir robeža visatļautībai.
Ja jau noteikumi nav vajadzīgi tad noņemiet tos nost.

Komentāri (131)

  • 0
    snaiperis999 14.06.2018, 15:30:50

    Ko tad tu,keda,manā komentārā saskatīji tādu šausmīgu?Normāls komentārs,bez aizvainojumiem,lai gan vajadzētu vispār-tas labākam miegam.

  • -1
    keda 14.06.2018, 15:33:07

    Da runa nav par šo komentāru, bet par to ņemšanos ar vienu tādu pašu uzmanības apdalīto! Tiešām nepielec, ka pēc stulbeņiem abi jūs izskataties? Draudi un diršanās ANONĪMOS

  • -1
    keda 14.06.2018, 15:34:13

    ups :D ne to nospietu, tad turpinu - ANNĪMOS komentāros viens otram draudat un lamājieties. Nu tak bērnudārza līmenis, nevis pieaugušu vīriešu rīcība. Klauni!

  • -2
    Mike 14.06.2018, 15:39:31

    īpaši kedai - kurš ir anonīms? Tika dota gan e-pasta adrese gan numuri,gan prasīts.Tu keda labāk jau klusē.Ja jau tev pofigā ka tiek aizskarti citi

  • -2
    keda 14.06.2018, 16:19:47

    Nepārbaudīju, bet pēc komentāriem sapratu, ka ne jau savu numuru liki :D Nu ja ir tāds bezceris daklauvēites līdz čalim, tak liecies mierā. Rodas sajūta, ka aŗi ar afišu stabu varētu strīdēties :D

  • -1
    Mike 14.06.2018, 15:40:46

    Kā arī es personīgi neesmu draudējis .Lasi tad ziņas.Redzams ka arī apveltīts neesi

  • -1
    snaiperis999 14.06.2018, 16:04:14

    Nu vispār,keda,kaut kur man ir interesanti šitā papērties ar vienu pēpuku.Var teikt,uzjautrinoši.Ko tad tu ieteiktu,satikties klātienē?Tad vienam no mums būs sadauzīts purns.Kuram es nezinu,neesmu lielībnieks kā Mike,kurš te pat rakstīja ka es kritīšot ceļos un lūgšot piedošanu.Citu reizi tam atsaldētam kau kāds kriminālizmeklētājs.Nu tik tiešām kā Zariņa govs.
    La nu kā tur ir,bet man ir jautri.
    Protams,tas viss notiek kaut kādā,šeit ieliktā citā tēmā,bet jūs neliekaties traucēti.

  • -1
    Dzērvene 15.06.2018, 15:45:59

    Snaiper,tad pie tevis jau bija autoritātes vai orgāni?
    Mums gan bija nesaskaņas šad tad,bet nu es reāli par tevi esmu satraukājusies.
    mike reāli draudīgs šeit izklausās.
    Vispār lai arī šad tad esi mans oponents,es pārdzīvoju par tevi,jo ar ko tad pastrīdēsos
    un tā?Nu tu mani saprati.

  • 0
    snaiperis999 16.06.2018, 14:14:44

    Dzērvenīt.nevajag satraukāties.Ar mani viss ir labi.Tādi visādi autoritātes un menti var man tik iepūst.
    Es tik tiešā gaidīju tos ciemiņus,bet neviens neatbrauca.Labi arī ir,man tādi sūdi ciemos nav vajadzīgi.Balamutes gatavie.

  • -1
    Bllush Bllush 23.06.2018, 22:43:51

    To kad šajā forumā administrātoru nav, nav nekas jauns

  • 0
    yolo 29.06.2018, 08:28:51

    Jautājums VB: kam īsti šis forums ir domāts?

  • 0
    Anita 29.06.2018, 09:20:03

    Jācer ,ka forums nav domāts ,lai kaut kādi dīkdieņi šeit meklētu iespēju aizvainot pārējos, paspīdēt ar savām datorprasmēm , komentārus rakstot ar citu cilvēku segvārdiem.Tad jau varēja palikt vecais forums,kur bez autorizēšanās varēja liet samazgas uz jebkuru cilvēku.

  • 0
    snaiperis999 29.06.2018, 08:47:41

    Nu un kādu atbildi tu gribi sagaidilt?Normālu atbildi vai tādu kas tevi apmierina?

  • -1
    Ens 29.06.2018, 10:02:14

    Pagaidām izskatās,ka VB forums vien pieder nožēlojamam "tandēmam",kurā viena no personām ir visurlīdēja un naida kurinātāja.

  • 0
    Anita 29.06.2018, 10:36:27

    Konkrētāk , vai tas nav Mike = krustmateflorence =dārznieks un klāt tam visam default , visi viena persona, jo no visiem komentāri vienā stilā, vienādi cenšas aizvainot, pazemot ,izaicināt uz skandālu + visam maskējas zem citu segvārdiem . Datorzinību guru, pacenties mainīt rakstīšanas stilu...

  • -1
    Ens 29.06.2018, 10:41:46

    Tu esi viena no nekaunīgākajām naida kurinātājām VB forumā.Reti nekaunīga ar vīriešu hormoniem

  • 0
    Anita 29.06.2018, 11:03:33

    Kaut vienu piemēru ,kur un kad esmu naidu kurinājusi. Vienīgais, ko man var pārmest - taisnību esmu pateikusi un dažam labam "uz varžacs" uzkāpusi. Vispirms ieraugi baļķi savā acī , tad meklē skabargu otra acī . Reti nekaunīgs esi tu dažādos veidos un zem dažādiem segvārdiem šeit komentējošais un ceru ,ka tev pašam ir vismaz neliels daudzums vīrieša hormonu, kā zinām , cilvēkā ir abi šie hormoni , tā ka tevī ir arī sievišķie , cerams ,ka nav pārsvarā. Ja tā labi paskatītos ,tad no taviem komentāriem forums ir pārpilns, pat ja tikai ņemtu vienu - dārznieku, paskaties pats un salīdzini. Manu komentāru būtu krietni mazāk ,ja tu neķengātos ap maniem komentāriem ,kuri vairumā nebija ne tuvu domāti tev.

  • -1
    keda 29.06.2018, 12:21:42

    man ir aizdomas, ka gunčas-novadnieka-snaipera otrais es vai otrā pusīte :)

  • -2
    snaiperis999 29.06.2018, 13:21:29

    Tā tas nav,keda,bet ja arī būtu,vai tad tas ko mainītu foruma saturā?Vai tad šeit kādam būtu jaķer kreņķis?Ja tā Anita to naidu arī kurinātu,tad vismaz tiek darīts kaut kas,ar kaut kādu mērķi,bet tā kā šeit viens preteklis vemj zem vairākiem segvārdiem,kā arī uzdodas par citu foruma dalībnieku (un ne tajā labākā formā to dara),tad interesanti būtu tādam prasīt,kāpēc viņš to dara.Izskaidrojums ir viens-cilvēkam ir psihiskas novirzes un izdarot kārtējo cūcību,viņš jūtas kā labu darbu padarījis.Šādas pretīgas tāda mudaka aktivitātes var pārtraukt ar kārtigu tesienu pa muguru ar mietu.

  • -1
    Anita 29.06.2018, 15:12:53

    Kurinu ,kurinu,kurinu.....ejiet jūs visi tur,kur ķeizars kājām iet.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: