SALONS SAULE KULDĪGAS IELA 16

Sieviete___ | 01.06.2018, 14:19:23 | 5814

Sveiki! Vēlos padalīties ar ko sastaptos salonā "saule".
Aizgāju uztaisīt mēles pīrsingu , mani aizveda uz procedūru kabinetu un pirmais , kas man iekrita acīs bija kāds galīgi netīrs aparāts , kas izskatījās apliets ar kādiem mēsliem.
Vēlāk kad pīrsings bija uztaisīts , es protams noskaidroju kas un ka , ( ko ēst , un ka skalot.)
Tajā pašā dienā neko nebiju ēdusi , skaloju muti , bet jau vakarā parādījās sastrutojums.Ka ta??? Zvanu uz salonu lai uzzinātu kāpēc ta , bet sazvanīt nevaru. Zvanu uz Rīgu pec konsultācijas a man pasaka ka nekvalitatīvi izdurts un ka salonā man pielaida infekcijas. Pēc tam kad sazvaniju SALONU "SAULE" . PAR mani sāka atklāti nirgaties. Ķīpa mums vienalga, u.t.t. un pā
Prtaisīja vēl mani par vainīgu un attieksme arī bija drausmīga.ESMU ŠOKA.... KĀ TĀ VISPĀR VAR IZTURĒTIES???

Komentāri (51)

  • -2
    Frīdis 03.06.2018, 00:02:58

    Mēle īr īpašs orgāns , un tur likt pīrsingus , nebūs joka lieta . Lēmums par to , stipri atbildīgs pasākums pašam pret sevi. Stipri apšaubu , ka ar šādu pasākumu varētu pievērst puišu pozitīvu uzmanību. drizāk jau otrādi . Vinnētāja nebūsi ne ar ko . Visticamāk šo soli drīzumā nožēlosi.
    Ja runa par iekaisumu , tad iesaku pārbaudīt savu veselību uzreiz, nodot savas asins analīzes un tmll. Iespējams ka iekasisuma baktērijas , tevī mājojušas jau iepriekš pirms šī pīrsinga.... piem stafilokoki , gonokoki un tmll. Pareizās atbildes tev dos ģim. ārsts pēc anaļīžu rerzult.saņemšanas.

  • -5
    Aleksandrs D 03.06.2018, 01:36:13

    cik neaptēstai jābūt, lai mēli durstītu? Ko šeit forumā gribi atrisināt?

  • -4
    žanis pužaks 03.06.2018, 10:29:54

    kadel vajadzeja taisit pirsingu vai sakakara ar profesiju ?

  • -4
    snaiperis999 03.06.2018, 12:17:41

    sievietes kundze,kā ar mēlīti?Kāda garša cukuram,skābs vai rūgts?Vai muti var aiztaisīt?Vai pampums liels?

  • -5
    snaiperis999 03.06.2018, 12:20:57

    Es,frīdi,piekrītu,ka tās analīzes ir jātaisa.Un pats gāvenais,ir jāpārbauda psihislas stāvoklis,stacionāri.

  • -1
    krustmateflorence 03.06.2018, 15:01:38

    ŠĀDAS PROCEDŪRAS IESAKU VEIKT TOMĒR RĪGĀ ,KĀDĀ NOPIETNĀ UN SERTIFICĒTĀ SALONĀ.
    TAS NEBŪS LĒTI,BET TOTIES VESELĪBAI DROŠI.

  • -5
    snaiperis999 03.06.2018, 16:01:49

    Nu tu,florence,te jau no sākuma sevi esi paniegusi,kā ar nopietnu caurumu galvā,pēc sertificēta speciālista apmeklējuma un kritiena būvgružos.Izvelc to armatūru sev no galvas.

  • -1
    Mike 03.06.2018, 16:21:45

    Nu tev jau mīzelonkel ir vairāki caurumi no tām pašām dakšām ar kurām atkal kārtējo reizi kā jau īsts "varonis" uzbrauci meitenei.Nemaz nerunājot par to cik reizes no palodzes esi kritis aar galvu pa priekšu.

  • 0
    krusttēvs vilhelms 03.06.2018, 17:09:23

    vai veselību ārstēt Rīgā, Kuldīgā, Liepājā un neiet arī uz Ventspils slimnīcu prasīt palīdzību?

  • -4
    snaiperis999 03.06.2018, 18:15:19

    Es nezinu ,kas te tāds tas dižais meiteņu aizstāvis ir.bet nenāktu par skādi viņu sasiet kopā ar visām tām meitenēm un iemest Vēždūkā nēģiem par barību.Lūdz dievu,pirdien,lai tev katru rītu skābeklis pietiktu.Pārak dziļi esi iegrimis savā lielummānijas purvā.

  • -2
    Mike 03.06.2018, 18:41:11

    1.Tu jau neesi uz neko spējīgs mīzelonkul.Jo kā kaut kas jādara tā plinte krūmos,aste kāstarpē.Ja nevari neko tad aizveries un netelo.Skaidrs,neaptēstais komunist?
    2.Kārtējo reizi pierādās,ka sieviešu nīdējs esi,praidniek.Acīmredzot smaga bērnības trauma - alkaholiķu ģimenes gala rezultāts.
    3.Man Dievs jālūdz nav,jo elpoju es teicami,kā arī ašķirībā no tevis esmu daudz ko sasniedzis un protu.Taču tu gan varētu pacelt savu pēcpusi ( praidnieku izmantoto) un kaut ko darīt vērtīgāku nekā sēdēt forumos caurām diennaktīm,bārstīt komentārus,kuri ir bezjēdzīgi truli,kas vēlreiz parāda tavu niecīgo IQ.Pie tam,kāds jau reiz ieminējās,ka Dievs rakstās ar lielo burtu.Taču ņemot vērā ka esi truls lauķis tad jau tas neizbrīna,ka nezini daudzas lietas.

  • -2
    Mike 03.06.2018, 18:41:20

    4.Man nav lielummānija.Taču tevi pārņēmusi ir skaudība,jo nekādi nevari pārdzīvot daudzas lietas.To var labi manīt ko raksti.Lai ka tu to slēp tas tik un tā redzams tiem ,kuri pārzin tādu.Neiedomājies sevi par kaut kādu šī foruma prezidentu ,kuram ir visatļautība un var darīt ko vēlas.Ej labak rīt un sāc ārstēties.To jau tu izsaki uzbrūkot citiem,taču īstenībā tev arī vajag palīdzība.

  • -2
    Mike 03.06.2018, 18:44:04

    5.Tev jau nekad sieviete nav bijusi.Laikam tu jau kā dižens komunistu varonis esi viņas dauzījis.Vai arī vienkārši tik truls esi,ka viņas pat neiesaistās ar tādu kā tu - lielībnieks un varonis mājās pie deskopa.Spejīgs tikai draudēt,taču īstenībā apmīzies līdz ausīm savā nesakārtotā šķūnī kuŗa dzīvo.

  • -2
    Mike 03.06.2018, 18:59:36

    6.Tev ,kuri nav ar tevi vienprātis tie ir tie sliktie.Tu nesaproti elemtāras lietas,ka pasaulē dzīvo daudz cilvēku un ir daudz viedokļu.Tev tikko kāds nav vienprātis tad seko personīga aizskaršana.Tu niecība nespēj pardzīvot to,jo esi savā šaurpierītē iedomājies ,ka viss kā uzskati tam ta ir jābūt un tas ir vienīgais variants.Tev ir līdzīgas iezīmes kā diktatoriem - pastulbi,velk uz fiziskām izrēķināšanām.Bieži vien izvirtulībām cik var manīt daudzos komentāros,kā arī tas ka uzspied visiem savu.
    7.Laikam esi aizmirsis neseno - būdā Bobi ,būdā?Sagatovaji jaunus segvārdus?Izdomā vēl smieklīgāku par šo kurš ir patreiz.KAut gan vari izveidot tēmu ar lūgumu ieteikt tev segvārdu jaunu kārtējo,n-to .Protams neaizmirsti kādu balvu arī.

  • -5
    snаiperis999 03.06.2018, 19:05:18

    Ta nu ir sanācis, ka man vairāk patīk mana dzimuma pārstavji, tapēc ari reju virsu visiem

  • 0
    Rasma 03.06.2018, 19:54:59

    http://www.delfi.lv/calis/enciklopedija/gribu-mute-pirsingu-ka-tas-ietekme-mutes-veselibu.d?id=48762397

  • -3
    Spītniece 03.06.2018, 20:13:53

    Mikem verbālā caureja, gandrīz tikai viņa komentāri,varbūt kāds var ieteikt kādu līdzekli pret šo kaiti?

  • -1
    krusttēvs vilhelms 03.06.2018, 20:25:27

    Līdzsvars palīdz, nesatricināmība, neaizkaitināmība un uz muļķiem NEAPVAINOTIES!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: