Vai tiešām jāsāk šaut un slaktēt?

Cienītais, Jūs ko? | 29.04.2018, 17:34:40 | 2326

Iedomājies situāciju - ir jauka, pavasarīga svētdienas pēcpusdiena, saulīte spīd, putniņi čivina, tu mājās atpūties, lēnā garā dari savas lietas, bīdi savas fiškas, logs atvērts vēdināšanā, lai smadzenei neaptrūkstas skābekļa.

Te pēkšņi - BABAH - kā sniegs uz galvas ar āmuru pa pieri - kaut kas sāk BAUROT aizkauta vepra tonī, dunēšana, bļaušana, ārdīšanās, nemieri un pārdzīvojumi, asaras un asinis.
Teiksiet - ko, karš sākās?
Atbildēšu - nē, tie tikai jampampiņi - futbola fani! :)

Un tā katrā - atkārtošu - KATRĀ nedēļas nogalē, siltajā gada periodā. Darba dienās streso darbā, brīvdienās arī mājās nav miera. Kā lai cilvēks saglabā garīgo veselību neapcerot dažādas futbola fanu fiziskas iespaidošanas metodes?

Komentāri (48)

  • -1
    Cienītais, Jūs ko? 01.05.2018, 19:47:58

    Visu pateici? Jauki, ka zini par citiem vairāk, nekā viņi paši. :)
    Tātad, sadalīsim šīs zombētās personas šizofrēnisko savārstījumu sagremojamos kumosos.
    Gribētos, ar tevi, ambīli, vispār privāti patērzēt, tad redzētu kurš ir neattīstījies. Par mūža izskaņām gan es tavā vietā paklusētu - nekad nezini, vai Tevi rīt nenotrieks piedzēries Kamazs. ;) Tāpat kā arī savu islāma valsti vari iebāzt sev tur, kur saule neiespīd (vai varbūt iespīd - neesmu pārliecināts par tavu orientāciju), nav man nepieciešamības būt ne anonīmam, ne teroristam, ne kādam draudēt, beigu galā tāpat visi saņems pēc nopelniem - gan es, gan jūs. Nav mana problēma, ja tava cāļapiere nespēj saprast konceptu, kas saucas VIRSRAKSTS.
    Klaigāt forumos? Bieži te uzturos, ja? Atveru, palasu un varbūt kaut ko ierakstu pāris reizes mēnesī, atšķirībā no tevis, kura vieplis te apgrozās pastāvīgi. Tā kā par tēmu"daudz laika sev" es arī tavā vietā aizvērtu muti.

  • -1
    Cienītais, Jūs ko? 01.05.2018, 19:48:27

    Un pēdējais - Trampa atbalstītājs pilnīgi nopietnā izteiksmē aizrāda citiem par TV informācijas uzsūkšanu. Nu, bļin, atvainojiet, bet pat ēzelim jāsmejas. :D

  • -9
    Gunārs Pētersons 01.05.2018, 20:10:56

    Izskaiti līdz 10, vai 5. Nu lidz tik, cik proti, jo atkal jau draudi un aicini paklusēt. Pēc tavām viedajām atbildēm spriežu, ka bez agresijas un apvainojumiem tavā komunikacija un pasaules uztverē ir tikai un vienīgi tukšums. Tukša muca tālu skan, cienitais. Par tikšanos privāti - droši. Varbut vēlies ari rikot forumu saviem atbalstitajiem? Izsmiekls ne cilvēks. P.S. Neaizmirsti velreiz savu islama valsti pacitēt, citadi atbalstītāji domās, ka esi mikstais un pārpratis tavu orientaciju, par kuru tik loti iedegies izvelkot ka savu triumpfa kārti :)

  • -1
    Cienītais, Jūs ko? 01.05.2018, 20:32:22

    Kurā, lūdzu, vietā izteicu tev personiskus draudus? Vai arī "aicināšanu paklusēt" tu arī uztver kā draudus? Nebūtu pārsteigums, jo Tramps jau arī uzskata, ka visi ir teroristi un visi draud viņam un viņa dižajai amerikai, ka viņš viens ir gudrs un dižens, un visiem pārējiem galvā ir tukšums un naids. :) Izsmiekls no cilvēka tev spogulī pretī skatās.

  • -9
    Gunārs Pētersons 01.05.2018, 20:54:45

    Met met savu kažociņu. Tagad jau jauni likumi - virsrakstos drīkst slaktēt un kaut - tas nav nekas slikts. Tas, ka pat komentāros sajusminies par iespējamajiem ieročiem, tavām ksenofobiskajām smadzenītēm arī liekas viss pareizi. Tādiem kā tu nav vietas sabiedrībā kur tā jau trukst tolerances un vienlīdzības. Nebrīnītos, ja tu arī savu sievu sit, ja vien sen nav tevi pametusi dēļ saviem viduslaiku uzskatiem un neiecietibas. Turpini tik sēdēt savā sulā un marinēt savas smadzenes paša raisītā naidā un riebumā.

  • -1
    Cienītais, Jūs ko? 01.05.2018, 21:11:18

    Tieši pretēji, mūsdienu pasaulē ir par daudz tolerances virzienos, kuros to nevajadzētu, un otrādi. Tāpēc arī staigā apkārt visādi Gunāri sadevušies rociņās ar Mārtiņiem, vārtrūmēs laizoties. Televīzijā jau gandrīz atklāti tiek rādīts kā džeki viens otru ņem priekšā un pakaļā. Kādu piemēru tas rāda jaunajai paaudzei? Kara laikā vismaz zināja kas ir kas, lai cik dīvaini, bet toreiz viss bija daudz ētiskāks nekā tagad. Tagad visi noslīkuši politkorektumā ka vairs nezin ne ziemeļus ne dienvidus, tikko pasaki vienu vārdu kas nesakrīt ar kāda cita viedokl, tā esi terorists un izolējams.
    Rietumos esot tāds labs teiciens - draugs draugam laiku kavē, p*s tirsā un tik slavē. Lūk, tur arī esam nonākuši dēļ tādiem "tolerantiem", kā tu.

  • -10
    keda 01.05.2018, 21:18:10

    Akdies, kāds murgs vienam vīriešu gabalam var ienākt prātā aiz gara laika :D Man domāt, ka liela daļa no kārtīgiem futbola faniem (ja ne mūsu, tad daudzviet A un R Eiropā un Dienvidamerikā) tevi noslānītu ari pēc dažas labas pintes alus :D Un netrūkst starp tiem arī tādu, kuri alu gandrīz nemaz nedzer, bet centīgi kačājas, boksējas, cīnās MMA un tamlīdzīgi.
    Tie teksti par izrēķināšanos un iespaidošanu tikai liecina, ka esi pamatīgs lupata, kuram trūkst uzmanības un kuru moka nost kompleksi :D Traucē viņam baudīt atpūtu :D Izej no tā sava prihvatizētā dzīvokļa un baudi!!

  • -10
    Gunārs Pētersons 01.05.2018, 21:23:51

    Mjā. Tev tā homoseksuāļu pie visa vainīga - skaidrs! Sargi savu pēcpusi - pasaukes tolerance tevi mīlēs!

  • -5
    yolo 01.05.2018, 21:52:55

    brīnums, ka novadnieks(vai snaiperis vai vienalga kā viņš sevi dēvē) vēl nav uzspējis šeit nodemonstrēt savas prāta spējas

  • -11
    Gunārs Pētersons 01.05.2018, 21:56:12

    Tulīt snaiperis (novadnieks) visu atrisinās nosaucot mūs par debiloīdiem, kas ir viņa mīļākais vārds.

  • -9
    Latvija pāri visām! 01.05.2018, 22:24:29

    Smieklīgākais ir tas, ka šitie tipiņi var bļaustīties uz nebēdu,
    bet tas n e k o nemainīs futbolā.)))

  • -2
    Ens 02.05.2018, 10:56:26

    Šausmas! Kristietim Kurzemniekam ir elks-futbols! !

  • 0
    karlito 04.05.2018, 21:31:01

    Negribu nevienu klusuma mīļotāju apvainot,bet mans viedoklis ir...Ja dzīvo blakus stadionam,tad zināmos laikos ar klusumu vari nerēķināties,un tas ir tikai normāli,ka cilvēki skaļi atbalsta savu komandu,tā notiek šeit un vēl skaļāk citur pasaulē.Ar to ir jārēķinās,..nevar no stadiona nākt kapa klusums..arī dzīvojot blakus dzelsceļam,klusums nebūs,pašsaprotami!

  • 0
    Barons 05.05.2018, 18:02:18

    Es zin,ko tur ir vaidziks.Tur vaidzet Maschinengewehr-34,vislabak dius.Le varet pļaut ar Krust ugun.
    Bet iekš man muiž tād neir.Un es nav zinat,kur tād var dabut.Tamdēļ viss to liet palikt tig teorētisk,le zinat.

  • -2
    snaiperis999 05.05.2018, 19:52:40

    Gribat galējību?Tas vai tā,kurš te ieteica pārvākties dzīvot citur,viņu tik tiešām vajadzētu nometināt citur,tas ir tur,kur cilvēki necenšas skaļi runāt,un visādi citādi uzvedas klusu.Tāda ir mana pārliecība.
    Laikam paši, ,,gudrenieki,, ,neesat dzīvojuši nenormālā,regulārā idiotu radītā troksnī.

  • -2
    snaiperis999 05.05.2018, 20:03:07

    yolo.tu tā kaciniens,ka jādomā ka tev pavasara nieze sakusies.Uz mani neceri,es neesmu zilais.

  • 0
    ozols 05.05.2018, 20:23:05

    Kā tur bija jāšauj? Tad vāc nost sāvus komunistus un būs miers mājās!

  • -8
    Latvija pāri visām! 05.05.2018, 22:25:14

    Kristietim Kurzemniekam ir elks-futbols
    ----
    Smieklīgi pateici :) Futbols kā vaļasprieks ir viena laba lieta.
    Adrenalīns, emocijas, galvenais - uzvaras prieks!!!

  • -2
    snaiperis999 06.05.2018, 08:04:50

    Tev,Kurzeniek kremlin,uzvaras prieks būs 9 maijā.Neaizmirsti tik ap galvu apsiet Georga lenti,lai visi redz to ,,varoni,,.

  • -3
    Mierakupa 07.05.2018, 19:49:37

    Cienītais,Jūs ko? Nu šis teksts ir galīgi nevietā : "Slikti vecāki tad. Es ar saviem pēctečiem tādu neandertāļu mežoņu pasākumu, par kādu ir uztaisīts futbols, neapmeklēju."... Futbolu spēlē cilvēki,DZĪVI cilvēki, kuri ar to pelna naudu lai pabarotu savas ģimenes... Un mammas ar bērniem, visticamāk, iet atbalstīt savus vīrus un mazie savu tēti...tiešām Ventspilnieki Jūs jūkat prātā aiz bezdarbības, ka sākat piekasīties jau fiziskām aktivitātēm ? krustmateflorence-Būtu priecājusies, ka jaunatne spēlē bumbu pa sētām , nevis klaiņo pa ielām un lieto narkotikas!!! cik jūs visi esat degradēti un pasīvi ļautiņi,pilnīgi kauns paliek ...

  • -3
    555 10.05.2018, 01:36:26

    Cik tad ir to māju spēļu Fk Ventspils...un tad varētu padomāt ka visu brīvdienu viņi tur spēlē un sanākušie skaļi viņus atbalsta....galīgi muļķīgs posts

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: