Atbildiet.

Spītniece | 14.02.2018, 16:15:29 | 2753

Vai tad vieglāk bija dzēst manu jautājumu, nekā atbildēt uz to . Nepaspēju pat ielūkoties komentāros , kad tēma jau pazudusi.

Komentāri (113)

  • -10
    krustmateflorence 17.02.2018, 15:55:42

    JA JUMS ANITA PATĪK MELOT,TAD DARIET,BET SMALKO APRINDU DĀMAS PAR MELĒM NESAUKSIET.
    JA JUMS IR SLIKTI,TAD IZGULIETIES,VAI AIZEJIET UZ KĀDU KULTŪRAS PASĀKUMU,BET JA ARĪ TAM NEPIETIEK NAUDAS,TAD NOPĒRCIET MELNO ŠOKOLĀDI UN DAUDZ DZERIET KAKAO ,BET JA TAS NEPALĪDZ,TAD LŪDZIET SAVAM VĪRAM ,JA TĀDS JUMS VISPĀR IR,IK VAKARA EROTISKO MASĀŽU ,BET JA ARĪ TAS JUMS NEPALĪDZ,TAD IEDZERIET MAZLIET ĻOTI LABU KONJAKU,TAS JUMS NOTEIKTI DOS NERVIEM ATSLODZI,JO KĀ SAPROTU,TAD ATŠĶIRĪBĀ NO MANIS,JUMS NAV PIETIEKOŠI DAUDZ NAUDAS,LAI PACEĻOTU PA PASAULI.

  • -2
    Anita 17.02.2018, 18:46:05

    Nu ko lai saka , jūs atkal atļaujaties būt rupja , neesmu gan jūs savās mājās redzējusi , tāpēc nesaprotu , no kurienes jums informācija par manu ģimenes un finansu stāvokli, jūs atļaujaties te spriest par jums svešu cilvēku un savas fantāzijas publiskojat . Man ir gan vīrs ,gan pietiekami daudz naudas , bet es to nopelnu strādājot , man nav jāsafantazē neesoša bagātība un par to jālielās forumā . Esmu pietiekami daudz redzējusi no pasaules , tikai nepavadu dīkdienībā laiku ārzemēs , bet gan apskatu ievērības cienīgas vēsturiskas un vienkārši skaistas vietas. Ja arī jūs esat miljonāre ,tad aprobežota , jo neko vairāk par dārgu konjaku dzeršanu un šokolādes ēšanu braucot limuzīnā un izklaidēšanos ar pērkamiem eskorta puišiem,arī neprotat .Blefojiet vien uz priekšu , lai jums veicas .

  • -11
    krustmateflorence 17.02.2018, 19:13:26

    ESMU BIJUSI VISOS PASAULES KONTINENTOS UN KOPĀ AR SAVIEM DRAUGIEM UN DRAUDZENĒM.
    MAN IR ĻOTI INTERESANTI LASĪT VENTAS BALSS FORUMĀ IEVIETOTOS RAKSTUS UN KOMENTĀRUS,JO JĀZINA KĀDĀ SABIEDRĪBĀ DZĪVOJU.
    MAN LIEKI NEKUR NAV JĀBRAUC UN JĀSTAIGĀ,JO MAN IR NOLĪGTI SAVI AĢENTI,UN TIE MAN VISUS JAUNUMUS ZIŅO.
    KO MAN DAUDZ AR JUMS RUNĀT,JUMS VĒL LĪDZ MANAM LĪMENIM ĻOTI TĀLU,ES IEPĒRKU SEV DRĒBES MILĀNĀ,PARĪZĒ VAI CITUR PASAULĒ,STARP CITU,MAN APAKŠVEĻA VIEN MAKSĀ VAIRĀK KĀ JŪS VARAT VISPĀR IEDOMĀTIES,VARU SEV NOPIRKT VISU KO VĒLOS,JĀ VIENĪGAIS MAN TRŪKST ĪSTA UN GADOS JAUNA JAUNA VĪRIEŠA LĪDZĀS.
    UN LŪDZU VAIRĀK MAN NERAKSTIET SAVUS MURGOJUMUS -PAR ITKĀ LAIMĪGO DZĪVI,MAN VIENALGA TĀPAT, KO JŪS RAKSTAT.

  • 0
    snaiperis999 18.02.2018, 11:31:43

    Kā pingvīni uzņēma tavu vizīti Antarktīdā?

  • -1
    Barons 17.02.2018, 19:51:37

    krustmateflorence kundz.
    Tig neuzstraucas,gan vis būs būt lab.
    Rīt būs atnākt Dakter kung uz nodaļ,būs izrakstit stiprak Zāl,le nebut te pa Internett jabļaustas,le zinat.Un,ja būs vaidzet,tad būs piefikset pie gult,akurāt tāpatams,ka tos bērns iekš Ainaž slimnic.

  • -8
    krustmateflorence 18.02.2018, 12:48:08

    Barona k-ngs,ejiet ārstēties arī jūs uz Tvaika ielu-2.
    Saprotams tas ,ka jums ir nopietnas problēmas ar galvu.

  • 0
    snaiperis999 18.02.2018, 13:28:19

    Tu neatbildēji par pingvīniem.

  • 0
    asd. 18.02.2018, 13:35:24

    Re,kā Florence reklamē savu iecienīto slimnīcu!
    Vēl jau ir arī citas-Ģintermuiža,piemēram,Strenči...

  • 0
    Anita 18.02.2018, 18:32:40

    Krustmateflorence -uz atvadām gribu jums novēlēt, kad beigsiet...neaizmirstiet izmantot labi dārgu tualetes papīru un ūdeni noraut zelta podā.

  • -1
    snaiperis999 19.02.2018, 11:38:19

    Kā tur ar tiem pingvīniem ir?

  • -2
    Dzērvene 19.02.2018, 13:38:35

    Lielība ir viens no grēkiem.Man ļoti patīk teiciens ''kaut tu lielīgs paliktu''
    Pārāk liela uzmanība tiek veltīta garā un dvēselē nabadzīgam cilvēkam.

  • -8
    arcus 20.02.2018, 12:00:28

    Baronam un Krustmātei! Beidziet vienreiz piesārņot forumu! Apnicis! Abi vienādi: viens barons, otrs miljonārs!!!

  • -2
    snaiperis999 20.02.2018, 12:17:41

    Nu tavi saskābušie komentāri jau nu točna ir piegriezušies.Tu viens no tiem esi,kuriem te kaut kāda žults rādās,bet tajā pašā laikā pats no žults bedres nevari izlīst.Atradies te ētikas stundu pasniedzējs.

  • -1
    Barons 20.02.2018, 13:34:33

    arcus kung/kundz.
    Adbild:Nav būt nodomats taisit visād šaiz iekš Forum.
    Un pa Internett katers var būt nosaukt sev,kā to ir gribet.Manam ar sav Cilt Kōk un Baron titul nav būt bijuš specijāl lielities,ja nu kād kung/kundz uzpras.
    Un pie vien reiz es grib zinat,ko ir nozīmet "arcus",jo ir būt vairak varijant:
    https://en.wiktionary.org/wiki/arcus

  • -1
    Dajūsko 22.02.2018, 12:16:57

    Ai, kā man patīk Barons. Bez viņa te vispār nebūtu, ko lasīt *)

  • -1
    Solvita 22.02.2018, 16:26:40

    Lielība ir bīstama. Viens tāds lielībnieks vadīja vadīja vadīja nu vairs nemaz nevada un tāds neatpazīstams palicis.

  • 0
    Spīdola 22.02.2018, 22:47:43

    Dies kas nav, kad no atpazīstama kļūst neatpazīstams. Var rasties diagnoze

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: