Atbildiet.

Spītniece | 14.02.2018, 16:15:29 | 2588

Vai tad vieglāk bija dzēst manu jautājumu, nekā atbildēt uz to . Nepaspēju pat ielūkoties komentāros , kad tēma jau pazudusi.

Komentāri (114)

 • -3
  Spītniece Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Izskatās ,ka VB cenzoram ir personīga nepatika pret Novadnieku- Gunču , ja reiz nav īsta skaidrojuma par dzēšanas iemesliem.Vai tā tas jāsaprot? Man jau vienalga , bet smuki tas nav . Tad jau gandrīz visi te komentējošie būtu pelnījuši ,ka viņiem liedz komentēt. Cik augstos toņos nemēdz te daudzi izteikties , bet paliek un turpina , jeb es maldos?

 • -16
  ventasbalss.lv Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Jeb jūs, gunča, Novadniek, kontrcenzor, Spītniece, maldāties.

 • -11
  Gunārs Pētersons Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Šī visa jezga tam cilvēkam, kas koordinē un pārvalda visus šos lietotājvārdus ir aktuāla tikai tādēļ, ka vēlēšanas nāk. Jo tuvāk būs vēlēšanas, jo vairāk tēmas ar tendenci izlamāties tiks veidotas. Normāls vēlētājs to saprot.

 • -1
  jaukais Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Gunār - Normāls vēlētājs saprot to, ka ja vēlēšanas ko mainītu, tad tajās mums piedalīties neļautu.

 • -1
  Gunārs Pētersons Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Ja cilvēki nebūtu auni, tad vēlēšanās izvēlētos balsot pragmatiski, ne emocionāli. Tad arī vēlēšanas kaut ko mainīs. Diemžēl šitie sprediķotāji par to, ka mums kāds mistisks tēls kaut ko neļauj, acīmredzami pārtiek tikai no vip-klubs tipa pseido-ziņām. Vēlēšanu rezultāti skaidri parāda, cik lielai tautas daļai kāds politiskais spēks ir pieņemams. Paši ievēlat un paši raudat, ka kāds ļaunais kaut kur kaut ko neļauj.

 • -17
  ventasbalss.lv Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Gunča un Novadnieks tiks bloķēts tieši par to pašu, par ko tika bloķēts arī kontrcenzors - par neglītu, rupju izrunāšanos, turklāt uzvedība netika mainīta arī pēc aizrādījumiem un lūgumiem. Savukārt tēma tika dzēsta, jo tās vienīgais mērķis acīmredzot arī bija, dot iespēju izlamāties. Viedokļu apmaiņā dažkārt var lietot arī asākus izteikumus, taču visam ir robežas.

 • -1
  Spītniece Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Nu ,lūk, paldies par skaidrojumu .

 • -14
  Mike Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Komentāros arī bija tas pats norādīts par ko paskaidroja ventasbalss.lv
  Un pareizi tiek darīts,jo ja jau cilvēks caurām dienām sēž mājās un aiz gara laika dažādos forumos neprotas kulturāli uzvesties,tad vēl ir paveicies ka tikai nobloķē.Otrs arī lieta tāda,ka var tikt bloķets ne tikai profils taču IP adrese.Tad varēs mainīt kaut simtiem niku jaunu,nekas nelīdzēs.

 • 0
  defаult Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Arī IP bloķi var viegli apiet ...

 • -13
  Mike Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Var protams apiet IP bloķi.Tikai ir nianse.Tam jābūt ir intelektam lai to prastu :) Ne visiem ka redzams tas ir,ja jau nespēj apiet bloķēšanu. :)

 • -1
  Spītniece Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Protams, IT spečuki -Mike un default- visu ko var apiet , bet diez vai noturēsiet cenzora roku ,kad tas dzēš komentāru vai nobloķē jūs vispār,un kāds sakars tam visam ar intelektu? Varbūt gribat teikt ,ka cilvēks ar augstu intelektu ir tas, kas prot apiet likumu ar līkumu ?Mūsu valstī tādu ir ļoti daudz .

 • -13
  Mike Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Kāds sakars ar to ir? Ja cilvēks neprot uzvesties tad viennozīmīgi tādam nav vietas sabiedriskos forumos.Ir sava veida robežas.Tāpat nav nekāda sakara arī ar likumu apiešanu.Taču Jums to nesaprast,vairāku niku lietotāj/lietotāja.

 • -1
  Barons Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Spītniec kundz.
  Neķer kreņķ,var taisit augš jaun Profīl-kaut desmit -diudesmit.To noteikum nav aizliegt tād Aktivītāt,le zinat.
  Un Ē-past ģenerātor ar ir pulk,var pameklet pa Internett.

 • -7
  Spītniece Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Nekādu kreņķi neķeru, bet kaimiņš gan pavisam mīksts parādījās kāpņu telpā , esot apvainojies par viņa dzēšanu forumā , ka tikai nesadara muļķības, kā jau gadās tiem ,kas ar alkohola palīdzību grib atrisināt kādu lietu. Parasti tas nebeidzas labi, pēc tam jau nākas nožēlot, bet izlietu ūdeni jau nesasmelsi. Jācer ,ka liksies gulēt un rīts būs gudrāks par vakaru.

 • 0
  Barons Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Spītniec kundz.
  Nu,tagads ir būt galig šķērsam.Novadniek/gunč kung ir dzīvot iekš Pilten Pagast lauk teritōrij iekš vien Pusmuiž,un neir staigat pa kāpņ telpam,le zinat,un kaimiņ iekš to māj ar neir.
  Tavs pac vien būs gan Spītniec,gan gunč gan Novadniek.Un kontrcenzor ar.

 • -4
  Arājs Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Ar nožēlu jākonstatē,ka tādi prokrieviski,latviešu tautai naidīgi noskaņoti komentētāji kā,piemēram,Kurzemnieks,gan netiek nekādi ierobežoti.
  Laikam jau tāpēc,ka teksti virspusēji liekas korekti...

 • -12
  Kurzemnieks Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Savu nožēlu pataupi sev, gan noderēs...
  Kopš kura laika latviešu tautai draudzīgi ir rusofobi naciku margināļi?

 • -1
  Freds Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Kurzemniek - nu beidz te par to rusofobiju, te pat Daugavpilī ir tāda latviešufobija, ka vai nu.

 • -2
  Anita Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Barons laikam tiešām personīgi pazīst Novadnieku, ja tik pārliecinati runā.Lai nu kā tur arī būtu,nekad visi mēs nebūsim vienlīdzīgi,un kas vieniem aizliegts,tas citiem atļauts.

 • -3
  Barons Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Anit kundz.
  Adbild:Par Novadniek/gunč/kontrcenzor/Spītniec ir zinat tika tig daudz,ka to Persōn ir būt viens penzionets Dakter kung no Ģintermuiž,ko ir būt nopirkt vien Māj iekš Pilten Pagast un tur dzīvot.
  Nav bijs to god perzonig pazīt.Le zinat.

 • 0
  Anita Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Baron, es gan tā par visiem 100% neteiktu ,ka tā arī ir , jo šeit pārsvarā raksta cilvēki ar svešu vārdu un arī biogrāfiju, bet to darīt ir diezgan grūti , nekļūdoties , jo teikt taisnību ir visvieglāk , jo tad nevar kļūdīties.Un vēl , pa šo laiku ,kamēr esmu šeit komentējusi , tādu īpašu labumu no visa te rakstītā nesaskatu, jo kas gan ir atrisināts, kas ir mūsu dzīvē mainījies uz labo pusi? Nu izgāžam te savu "žulti" , nu apsaukājam viens otru , priekšvēlēšanu laikā - vieni sarunā medussaldas frāzes, otri sagāž citiem virsū samazgas un pat mēslus, bet kam no tā labāk??nezinu. Ir jau tā ,ka dažkārt gribas visus nolamāt , aizcirst durvis un aiziet, bet gribas tomēr zināt ,kā dzīvo ,ko domā un dara dzimtās pilsētas iedzīvotāji un šeit dažkārt var uzzināt reālo situāciju, jo oficiālā prese tikai viena cilvēka domas publicē video formātā. Domāju ,ka daudziem ar to vien ir par maz , gribas lasīt arī ne tikai oficiālo viedokli.

 • -6
  Spītniece Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Baron, neesi gan pilnībā informēts, jo kaimiņam tik tiešām ir laukos māja , bet vai tas ir Piltenes vai Vārves pusē , to nepateikšu , taču Ventspilī dzīvoklis ir , pensionārs arī ,bet kas ir bijis agrāk , nezinu, tik labi pazīstami neesam.Gandrīz jānožēlo ,ka iesaistījos šajā lietā .

 • -14
  Mike Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  :DDD
  ..."tik labi pazīstami neesam."....,taču lietas kursā nezin kāpēc esat.Vai neliekas pašai/pašam smieklīgi ?

 • -6
  Spītniece Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Jā gan , neesmu tik labi pazīstama ar kaimiņu, tikai sagadījās tā ,ka viņš izteica savu sāpi un es piekritu viņa vietā uzdot šo nepatīkamo jautājumu, nācās iesaistīties VB forumā , lai gan agrāk nerakstīju , bet pa retam lasīju , bet nu ir tā reize ,kad esmu iedevusi velnam mazo pirkstiņu un iesaistījusies .Var jau redzēt no agrākajiem jūsu komentāriem ,ka Gunča jums pavisam nepatīk un viņa komentāri laikam kaut kā ir jūs aizkāruši . Cik saprotu, nedrīkst visu šeit rakstīto ņemt par pilnu un visu nevar attiecināt uz sevi, tur jau arī rodas tās nesaskaņas un aizvainojumi.Neteiktu gan ,ka viņa komentāros ir tikai žults un mēslu izgāšana , daudzos jautājumos var piekrist, jo redzot , kas notiek apkārt, ne tā vien gribas izteikties , starpība ir tikai tajā ,kā kurš spēj sevi nobremzēt.

 • -14
  Mike Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Kļūst vēl smieklīgāk,daudzu niku lietotāj ! :DDD Sanāk,ka pazīstami neesat,taču tieši Jums pienak klāt nepazīstams cilvēks un stāsta kas noticis un Jūs uzņematies risināt! :)
  Nu jā baigā sāpe ir - izmeta no foruma.Dzīve beigusies! :)
  Par to patikšanu :
  a) pats sāka "kasīties" un to visu laiku darīja lielakai daļai šī foruma lietotājiem.Normāli,kulturāli cilvēki "nerej" visiem virsū.
  b)savu žultti tādi var doties izgāst pie galvu dakteriem.
  c)tādi nevienam nepatīk.

 • -3
  Spītniece Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Mike- nav pavisam svešs tas cilvēks, kurš šeit rakstīja komentārus ar vārdu Gunča, , dzīvē protams viņu sauc savādāk, jo esam kaimiņi , bet laikam jau šajā reizē viņam tiešam likās aizvainojoši, ka tika liegta iespēja komentēt, un tāpēc atklāja to ,ka VB forumā ir Gunča un arī Novadnieks.Nav jau arī nekāda traģēdija notikusi ,tikai cilvēks gribēja noskaidrot patieso iemeslu ,kāpēc vispirms dzēsa komentāru un tad liedza vispār.

 • -13
  arcus Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Šim redz ir aizvainojoši ka tiek liegts komentēt. Varbūt lai labāk padomā cik cilvēkiem viņa komentāri ir aizvainojoši. Grūti pateikt, cik aprobežotam jābūt cilvēkam, lai nesaprastu kāpēc komentāri tiek liegti (viens otrs komentārs pat "ož" pēc tiesas darbiem).

 • -1
  Mike Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Piekrītu,arcus. Dīvaini,ka lielakai daļai nav saprotams kapēc viņu komentārus dzēš,kāpēc bloķē.Acīmredzot domāšana nav viņu spēcīgā puse. Un tiešām vairāki no komentāriem velk uz tiesu.Tam pat devu vairākas reizes "mājienu" gunčam.Nesaprata,ka var ne tikai bloķēšanas būt,taču gan tas ka var sameklēt un būt lielas nepatikšanas.Topat sīkie daudzi apjēdz,taču ja pat pieaudzis cilvēks to nesaprot,tad jau gan čābīgi un nožēlojami.

 • -13
  Zanis zubis Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Tiešām bloķēts?Paldies dievam,bija jau apnicis tos žultainos komentārus lasīt.Brīnums,ka viņiem ļāva te tik ilgi citus apliet ar mēsliem!

 • -4
  Spītniece Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Jūs arī laikam personīgi pazīstat Gunču ,ja varat apgalvot ,ka viņš ir idiots, es gan to neteiktu , mans kaimiņš izskatās izglītots , varbūt ne jau psihiatrs , bet psihologs gan, viens gan - taisnību saka acīs un ko domā to arī saka , tas nav labi , Staļina laikā viņš ilgi nedzīvotu, vispār jau nevienam nepatīk ,kad saka taisnību acīs, arī man ne.Ir jau viena lieta ,ko var darīt , ja negribam dzirdēt taisnību , nepiedalāmies šādos publiskos pasākumos un nekontaktējam ar cilvēkiem ,kuri var izteikt viedokli,kas nesakrīt ar mūsējo.

 • -12
  Zanis zubis Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Nepazīstu,,bet pēc idiotiskajiem komentāriem spriežu.Vai tā ir taisnības teikšana,kad sieviete pajautā kur zobam uzlikt plāksnīti,atbilde apmēram tā- ieliec mutē ceļazīmi iebraukt aizliegts?Idiots!!!Vēl daudz šim līdzīgu.

 • -12
  arcus Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Spītniecei. Savu viedokli izteikt vajag, bet ir jāapjēdz kāda veidā to dara. Ja to nesaprot, tad ar tādu cilvēku vairs nav labi, jāmeklē palīdzība un jāmācās kaut pašu elementārāko pieklājību.

 • -3
  Spītniece Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Neņemos spriest ,kas kādā komentārā bijis, tik smalki nelasu visu ,kas rakstīts šeit , daudzas tēmas pat neskatos, vairāk ir stulbuma nekā kaut kā nopietna ,ko vērts lasīt,kur nu vēl komentēt .Nu un , ja jau daudz šādu idiotu , tad kāpēc visi netiek dzēsti un bloķēti ?? Te jau arī radās šis jautājums,kurā par nelaimi ,iesaistījos. Ja nemaldos - vārds IDIOTS radies no latīņu valodas un nozīmē - citādi domājošs , manuprāt tas jau labi ,ka visi nedomā vienādi , jo tad mums draud Ziemeļkorejas liktenis.

 • -12
  arcus Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Jāsāk ar pašiem lielākajiem idiotiem. Tik aizskarošus komentārus neviens cits neraksta, atkārtoju-neviens.

 • -11
  aga Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Pareizi ir, ka bloķē dīvāna karotājus-žults izgāzējus. Un tos kuri var sataisīt citus entos profilus- nu lai taisa, nobloķēt ir nospiest vienu pogu, ātrāk nekā profilu uztaisīt. Iedotiet man banhammeru - pārmocīsieties profilus taisīt, troļļi.

 • -4
  Anita Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Jā , pareizi , bet lai tad bloķē visus troļļus un bezkauņas. Man diezgan ilgi savulaik bija jāgaida un beidzot publiski jālūdz apturēt toreizējo VictorDef, kurš atļāvās mētāties ar personīgiem apvainojumiem, toreiz uz labu laiku aizgāju no komentētāju loka , bet atgriezos tad ,kad kādas tēmas likās aktuālas un nevarēju klusēt. Visa sāls ir tajā ,ka cenzēti tiek tikai daži , visi esam vienlīdzīgi , bet ir tomēr vienlīdzīgāki arī . Var jau saprast , Ventspils maza , paziņu un draugu daudz .

 • -12
  arcus Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Cenzēti tiek tikai daži un lielākais bezkauņa ir tieši apspriežamais elements. Cilvēkam tomēr jāsajēdz, ko un kā raksta.

 • -1
  defаult Pirms 4 dienām, 8 stundām

  UN TU DOMĀ, KA ESI APTURĒJUSI??? Gribi atkal padiskutēt par šo?

 • -1
  defаult Pirms 4 dienām, 8 stundām

  atradusies te dižā varone, mutes aiztaisītāja...

 • -12
  keda Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Pareizi ir! Ir vēl pāris kandidāt, kurus tāpat derētu nobloķē! Gunčvadnieks jau nu točna nejūt robežas, bet redz kāds miers uzreiz te, kad nav viņa un vēl dažu tādu žults gāzēju.

 • -7
  kristofers Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Lielākoties cenzē tos, kas nav personīgi vēlami VENTAS BALSIJ!
  Kas attiecas uz Gunču, tad daudzi viņa komentāri ir kā naglai uz galvas, kas daudziem, piemēram, kedai un arī VB ļoti nepatīk!

 • -13
  ventasbalss.lv Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Lai nebūtu tukša runāšana, varētu uzreiz nosaukt konkrētus piemērus, kuri komentētāji tad ir tie personīgi nevēlamie Ventas Balsij? Arī ar pamatojumu, kāpēc nevēlami.
  Paldies!

 • 0
  Margrieta. Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Ventas balsij.
  Zināms,tie,kas bija nevēlami,vairs te neraksta,vismaz zem tā paša lietotājvārda nē.
  Ievēroju,ka cītīgi tiek "apkaroti" Lemberga aktīvākie nelabvēļi-pie rakstiņa par avīzes 97.dzimšanas dienu vairākkārt pazuda komentāri,kuros izteikta cerība drīzāk redzēt viņu,tā sacīt,baltās čībiņās.

  Un vēl-gan ne pa tēmu-kā reģistrēties kā komentētājam cilvēkam,kurš pašlaik dzīvo un strādā ārzemēs,bet vēlētos autorizēties portālā ventasbalss.lv?Agrāk tāda iepēja bijusi,tagad vairs nav.

 • -10
  ventasbalss.lv Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Jūsuprāt, tādi novēlējumi ir normāli? Cik bieži pašai sanāk kādam sejā pateikt kaut ko tādu? Protams, ka šāda veida komentāri pazudīs, tikko tiks pamanīti!

 • -2
  Margrieta. Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Ventas balsij.
  Lai pateiktu,ko domāju personīgi-tad jau man būtu jāiet uz pilsētas domi,un,ja arī tiktu klāt un pateiktu viņam-tad jau mani sašņorētu un labākajā gadījumā dabūtu sutkas par sīko huligānismu.Manā vecumā to vairs nevajag.

  Bet kā tad paliek ar to ārzemnieku reģistrēšanos?Meita grib zināt.

 • -4
  keda Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Nav nekādu ierobežojumu, kas liegtu reģistrēties portālā no ārzemēm.

 • -3
  ventasbalss.lv Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Vienādas iespējas reģistrēt savu profilu portālā ir kā Latvijā, tā arī ārzemēs dzīvojošajiem. Piemēram, ar sociālo tīklu parolēm. Tā kā, ja tas tomēr neizdodas, problēma ir kur citur.

 • 0
  keda Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Aj, gribēju vēl rakstīt, ka tara, Zvejnieks. Kukarans točna raksta no ārzemēm, kāpēc lai citi nevarētu?

 • 0
  Margrieta. Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Varbūt esat lielāks speciālists par tām IT būšanām-pie "Autorizācijas",tai logā agrāk bijusi opcija "Reģistrēties",mums viņa ir arī tagad,bet no ārzemju adresēm skatot,vairs nav.Tāpēc pieņemu,ka iepriekšminētie reģistrējušies senāk.Tagad vairs nevar.Tāpēc jau arī interesējos pie portāla vadības.

 • -3
  ventasbalss.lv Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Reģistrēties nepeciešams ar sociālo tīklu parolēm - facebook, draugiem.lv, twitter.

 • 0
  Margrieta. Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Nu,kad ar soc.tīkliem,tad ar soc. tīkliem.Skaidrs.
  Bet caur VB no ārzemēm nevar,tas arī skaidrs.

 • -5
  Mike Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Varat piereģistŗēt pati atrodoties LV,ja jau nav iespēju ārzemēs atrodoties to izdarīt.To jau varat sarunāt gan niku gan vēlamo paroli.

 • 0
  keda Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Margrieta, nu to gan nezinu, kur tā ārzemēs pazūd. Neesu skatījies aŗzemēs. Bet citi kaut kā tiek, tad jau var. Skaidri zināms, ka ir mums te ārzemju komentētāji :)

 • 0
  asd. Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Nu,nezinu,man pašlaik IP adrese 37.130.229.149 (no UK),bet reģistrēties kā jaunam lietotājam nav iespējas.Caur sociāliem tīkliem,tiesa,var.Bet ne jau visi tos lieto.

 • -4
  Spītniece Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Baronam- nododu sveicienu no Novadnieka -Gunčas, viņš nepārdzīvojot, saprotot ,ka neko šeit mainīt nevar un lai visiem foruma dalībniekiem veicas!!!

 • -1
  Barons Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Spītniec kundz.
  Paldies.
  Un le būt taisit augš jaun Profil.To Cenzor māk fiks dzēst un bloķet,bet mēs būs fiksak.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: