1940.jūn.

Tārps | 23.01.2018, 09:50:00 | 824

Kapēc, vienmēr lieto vārdu okupācija,ja tādas nebija.Bija ANEKSIJA-Valsts sagrābšana bez asinsizliešanas,bez militārās pretestības.Saprotiet taču tautieši ja mēs tad būtu pretojušies un zaudētu.Tikai tad to varētu nosaukt par okupāciju.Savadāk to sauc tikai par Aneksiju.

Komentāri (45)

  • -4
    Latvija pāri visām! 25.01.2018, 18:28:24

    Interesanti,
    с какого бодуна Krievija atzītu mazas, tai nedraudzīgas, lecīgas, tautiešus diskriminējošas, agresīvam militāram blokam piederošas, un ar pretenzijām valstiņas interpretāciju,
    kas ar to noticis 1940.gadā PSRS laikos?)
    Krieviem lieta ir vienkārša - necīnījāties, tad о чём базар.
    Lai gan katījos kādu Krievijas NTV raidījumu par vēsturi, un tur divi vēsturnieku domas dalījās tāpat kā te - aneksija vs okupācija.
    Naidīgas armijas faktisko pārvaldi grūti pierādīt UN NAV KAM PIERĀDĪT jo tika ievēlēta lai arī apšaubāmi un marionešu Saeima un Ministru Kabinets ar tautā zināmiem inteliģences pārstāvjiem, kas mīļi palūdza Latviju pievienot PSRS,
    sajūsminātu darbaļaužu demonstrāciju pavadībā.
    Jāatzīst, zinot sarkano noskaņojumu lielā latviešu daļā, ka jaunajai varai bija vērā ņemams tautas atbalsts.

  • 0
    gunča 25.01.2018, 18:33:47

    Tad jau izvarošana arī nav,ja nav izrādīta pretošanās.Tikai kas tad?Seksuāla aneksija vai kā?

  • 0
    Jurciks 25.01.2018, 19:42:15

    ??? Sagajis sviestā

  • -4
    Latvija pāri visām! 25.01.2018, 20:16:21

    Loģiski, ja nav pretošanās,
    tad tā nav izvarošana, bet mīla.

  • 0
    gunča 26.01.2018, 09:15:02

    Nu ja,50 gadus mums ar komunistu izdzimteņiem bija baigā mīla.
    Lai gan,kurzemniek,bija pretošanās-pie austrumu robežas.
    Vispār interesanti,cik Latvijā ir šādi Kurzemniekveidīgi bīstami mūsu valstij elementi,par kuriem es ar pilnu pārliecību varu teikt,ka viņi krievu okupācijas varai kalpotu noslienājušies kā sivēni pie siles.

  • -3
    Tārps 25.01.2018, 20:38:40

    Es neaizstāvu ne boļševikus ne komunistus,ne Krieviju.Es tikai,Gunča,visu un vienmēr ņemu un uz visu skatos padziļināti.Man nepietiek ar to ka tā bija.Man vēl interesēs kur?kapēc?kādēļ,kamdēļ.Es esmu savādāks es papriekš domāšu un pēc tam darīšu bet ne otrādi

  • 0
    krusttēvs vilhelms 25.01.2018, 21:58:28

    kāpēc Jūs tik ļoti esat pielipusi pie mūsu Latvijas 40.gadiem, varbūt parunāsim par jūsu Krieviju,Ko?

    Novgoroda, pilsētas nomales viesnīcas restorāns. Skan skaļa, ritmiska mūzika, tā dēvētā krievu popsa. Nekādas krieviem kādreiz tik raksturīgās smeldzes vai romantikas, tikai monotons ritms un banāli dziesmas vārdi: «Я хочу тебя, не уходи! Будем месте на всегда!»
    Viesi jau ir iesiluši, ēdieni apēsti, runas izrunātas, un darīt īsti vairs nav ko. Tad pāri tukšajam deju laukumam pie bāra letes dodas viens no viesiem - gadus piecdesmit vecs vīrietis gaišā aveņkrāsas kreklā, dārgās džinsu biksēs ar pavisam nedaudz atrotītiem bikšu galiem, elegantās brūnās kurpēs un spilgti sarkanās zeķēs. Viņš pārvietojas nedaudz grīļīgā, tomēr pietiekami stabilā gaitā. Pār cieši savilkto siksnu pārvēlies vēders visam pa priekšu. «Šampanieti Žoram, manam draugam, vienreizējas dvēseles cilvēkam,» viņš pa gabalu sauc, lai pārkliegtu mūzikas troksni, un, pienācis tuvāk bāra letei. nu re kā!

  • -3
    Latvija pāri visām! 25.01.2018, 23:05:54

    Kas te tāds kā nebūtu arī Latvijā?

  • 0
    krusttēvs vilhelms 26.01.2018, 08:26:08

    Krievi izlaiduši filmu par Staļinu- tas liecina par krievu STULBUMU, NEKUNĪBU, VISATĻAUTĪBU. Tā vien izskatās,ka nemāk dzīvot tagadnē,jo visu laiku gribās atgriezties un skatīties pagātnē.
    Kas bija tas bija,jāiet tālāk!
    Dzīvojiet tagad , un mācaties latviešu valodu,jo tāpat jau īsti krievi vairs neesat! Krievijā šie krievi jau vairs īstiem krieviem nepatīk,jo jums ir latviešu akcents. īsti čigāni!

  • -2
    Tārps 26.01.2018, 11:04:28

    Cilvēks dzīvo tagadnei,pagātnei un nākotnei.Mēs visi rokamies pagātnē jau 27gadus

  • -3
    Latvija pāri visām! 26.01.2018, 11:43:15

    Krievi izlaiduši filmu par Staļinu- tas liecina par krievu STULBUMU, NEKUNĪBU, VISATĻAUTĪBU.
    --------
    Ko šādi bezsakara teksti liecina par tevi?
    Vai tik ne to, ko tu mēģini piedēvēt viņiem?

  • -4
    Latvija pāri visām! 26.01.2018, 15:25:25

    "Staļina nāve", starp citu, ir britu komēdija.

  • 0
    krusttēvs vilhelms 26.01.2018, 20:39:19

    Staļina nāve ir filma par krieviem,kur ļoti labi atspoguļo krievu stulbumu!

  • -3
    Latvija pāri visām! 26.01.2018, 20:41:15

    Šādi teksti ļoti labi atspoguļo tavu stulbumu!

  • 0
    krusttēvs vilhelms 27.01.2018, 12:28:21

    vilina riskēt un nopelnīt ziemeļkorejā, brauc Kurzemniek!
    Inokentijs Mārpils dzied vienīgi jums Krievija- atpisies krievija!!!!!

  • -1
    Latvija pāri visām! 27.01.2018, 19:22:07

    Jūs jau dziedat viens otram,
    jo jums tiešām smadzenes ir at***tas.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: