tehniska apskate

007 | 28.03.2016, 20:11:31 | 4532

kur varparakstitiespar tehniskas apskates veiksanureizi divos gados

Komentāri (36)

  • -1
    Victor Def 31.03.2016, 16:23:01

    Šiza nahuj.... -_-

  • -1
    Novadnieks 31.03.2016, 18:59:21

    Victor Def.
    Nu ko lai tev iesaka?Ar galvu tu nedraudzējies.Zin kas ir,paņem divas naglas,stingri saspied un iebāz rozetē.Tev noteikti palīdzēs un daudziem citiem arī paliks vieglāk.

  • 0
    DaceDucite 31.03.2016, 22:08:12

    Vieglajiem auto jasamazina uz 5 eiro nodeva.savukart eksluzivajiem 500 eiro.ar lielajiem .motoriem

  • -8
    Victor Def 31.03.2016, 23:24:14

    Tu «sildītais» parādi savu purnu mums visiem, lai zinām, kurš mums te TIK varonīgs, ka atļaujas saukāt lielāko daļu par atsaldētajiem, ja vien nebaidies, ka par saviem vārdiem var nākties kādreiz atbildēt arī dzīvē..
    Gudri di**t komentāros jau nav baigā māksla!

  • -1
    Novadnieks 01.04.2016, 07:35:22

    Victor Def.
    Tava bravurīgā komentēšana ir apbrīnojama.Purnu gribi redzēt,lai zinātu,kurš mums te tik varonīgs.Kas tie jūs tādi esat?Tu esi viens un nekādi jūs tur tev nav un diez vai būs.Man pietiek ar to ,ka es zinu tavu purnu un arī adresi.Nekas tāds nav noticis,lai es tev savu purnu rādītu.Tev nepatīk mani komentāri?Un kas?Tev nepatīk apzīmējums"atsaldētais".Tā sauc cilvēku ar psihiskām novirzēm un tādi ir ļoti daudzi,arī tie,kuri apdraud citus ceļu satiksmes dalībniekus.Tādi ir arī tie,kuri šādu nenormālo rīcību uzskata par normālu.Par neko normālu neliecina arī tas tavs viens komentārs ar diviem vārdiem.Ja es arī būtu lauķis,un tad?Tava dzīves vieta vēl nenorāda ,ka esi "baigais"pilsētnieks.Un beidz te no sevis atlaist kaut kādu kruto visu lietu kārtotāju,ne tu "kārtīgs borzijs",ne autoritāte kārtīgiem cilvēkiem.

  • 0
    funky monky 03.04.2016, 15:35:37

    Victor Def un Novadniek!
    Eu, zēni ! Beidziet strīdēties un salīgstiet mieru! Jūsu enerģiju vajag izmantot citādā veidā.

  • 0
    Novadnieks 03.04.2016, 16:36:01

    Nekāds nemiers jau nebija.Bet par komentāru paldies.

  • 0
    Gatis Švarcs 03.04.2016, 18:28:40

    Klau def pārgudrais pidar ,ko tu te uz citiem dirs ka kads itka nestradajot,ako pats dari,omitei uz kakla sēdi ,čalim 30 gadu,un nozog omei pedejo kapeiku,ja šeit foruma zinatu tevi kas tu pa putnu esi,lielaka daļa tevi dzīvu apraktu.

  • -7
    Diāna Kalniņa 03.04.2016, 21:54:42

    Klauni ne jums spriest par CSDD ja valstī lielākā daļa pensionāri un lielākais valsts budžets tieši ienāk no CSDD .

  • -1
    Novadnieks 04.04.2016, 07:36:26

    Dianai Kalniņai.
    Tu gadījumā neesi viena no parazitējošiem elementiem,kuriem nav ne mazākā saprašana par pareizu ekonomisku saimniekošanu un taisnīgu nodokļu iekasēšanu?Salīduši pilni kabineti ar liekēžiem un neko citu nemākiet,kā reketēt tautu.Piecas cacas vienā kabinetā,lai gan pietiktu ar vienu vai divām.Tautas ienaidnieki jūs esat ar visiem saviem priekšniekiem.

  • 0
    agate 04.04.2016, 07:42:41

    Pilnībā piekrītu pēdējam komentāram!

  • -4
    Diāna Kalniņa 04.04.2016, 12:34:32

    To Novadnieks :

    Vai tad es mineju ,ka stradaju CSDD vai cita valsts iestade ?
    Ja ieslegtu savuu smadzenu dalu isto ne to, kas tev ar cirvi iecirsta tad pec mana iepriekseja komentara tev viss butu skaidrs .

  • 0
    Novadnieks 04.04.2016, 13:28:04

    Dianai Kalniņai.
    Par savu darba vietu tu tik tiešām neko neminēji.Tad raksti saprotamāk un tajā borzij stilā kontaktējies ar sev līdzīgiem.Komentārus lasa arī normāli cilvēki,ne tikai "krutie".Kaut kādi klauni te esot,kaut kas ar cirvi man esot iecirsts.Kukū esi ,vai kā?

  • -2
    qwerty 04.04.2016, 15:23:54

    Novadniek,ko tu tāds ļauns? Visos un visur saskati sazvērniekus .Vai tiešām neproti noskaitīt līdz 10 un nomierināties ? Šajā tēmā vien ,skat kādi epiteti no tevis uz citiem ir vērsti :
    ,,Kaut kādi klauni te esot....viena no parazitējošiem elementiem....Ar galvu tu nedraudzējies...Nožēlojams akmens metējs...tāds pats jocīgais kā tu...pats gudrākais vistu kūtī''
    Tie visi ir tavi vārdi. Lasu un redzu ka tu neesi nemaz tik slikts čalis, tikai ļoti ātri tevi var aizkaitināt .

  • 0
    Novadnieks 04.04.2016, 15:51:41

    qwerty.
    Neesmu es ļauns.Par tiem klauniem autors neesmu es.Varbūt reizēm kaut kas nevietā izlec ārā.Ņemšu to vērā.Ļoti bieži kāda asāka mana frāze ir jautājuma formā,bet ko darīt,ja ne visai esmu sapratis komentāru.Jāpiestrādā pie stila vai, kā saka kupītis:"Gan jau iztaisnošos".

  • 0
    qwerty 04.04.2016, 16:02:08

    Labi, vecīt, lai jauks pavasaris :)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: