Kaimiņa svētā trīsvienība (pālī)

Ģeds | 07.03.2017, 21:23:38 | 1625

Meroni nu jau atklāti aģitē par saviem aizbilstamajiem - Kaimiņu un Kristovski, kuri startēs jūnijā pašvaldību vēlēšanās. Kaimiņš un Kristovskis it kā lieli pretstati, bet tā nemaz nav - abi egocentriski.
Kristovskim jau vairāk nekā 25 gadus ar Ventspili nav bijis nekāda sakara, aizmucis atpakaļ neatskatīdamies - tagad nāks kā princis baltā zirgā. Un Kaimiņš ar kameru nopakaļ, filmēdams sevi un visus citus.
Tik atceramies, ka ne jau šiem nodomi cēli - šiem interesē aizstāvēt sava saimnieka Meroni biznesa intereses. Meroni šiem maksā un pasūta mūziku.

Lai nebūtu tik drūmi, iesaku noskatīties dažus no Kaimiņa "kopotajiem video rakstiem", kurus deputāts pālī safilmējis un noteikti lepojas:

1. http://pietiek.com/raksti/sakam_publicet_deputata_kaimina_kopotos_ierakstus

2. http://pietiek.com/raksti/deputata_domas_par_nabam,_konjaku,_debilitati_un_uznemumu_registra_darbu_publicejam_kaimina__kopoto_ierakstu__otro_dalu

Tādi lūk mums "varoņi" - Kaimiņa, Kristovska un Meronis trīsvienība!

Komentāri (55)

  • -7
    Sers 12.03.2017, 15:05:05

    Piedodiet, Anita, bet Jūs esat ļoti tālu no reālās dzīves! Jā-vadītājam jābūt ar saimniecisku domāšanu, bet vēl viņam jābūt gudram, ar labām plānošanas spējām, tālredzīgam, jāprot izveidot un vadīt savu komandu, jo viens neko nevar, labi jāorientējas politikā gan Latvijas, gan pasaules, jābūt labā nozīmē "nekaunīgam", jābūt drosmīgam, jābūt ar lielu pieredzi un "muskuļiem" un galvenais-jāmīl sava pilsēta! Daudz tādu Latvijā nav! Un A.Lembergs ir viens no spilgtākajiem politiķiem un pašvaldību vadītājiem Latvijā, es pat teiktu, ka visspilgtākais! Jums var viņš nepatikt, bet Jums jānovērtē to ko viņš kopā ar savu komandu ir izdarījis! Latvijā ir 119 pašvaldības un ticiet man-nepavisam nav vienkārši dabūt naudu ne no valsts, ne no ES struktūrfondiem tieši Ventspils ielu un pagalmu sakārtošanai, ēku siltināšanai, ūdens un siltumsaimniecības sakārtošanai, valsts Ventspils augstskolas un zinātnes attīstībai, valsts Ventspils mūzikas skolas celtniecībai, modernas sporta infrastruktūras izveidei un attīstībai, veselības infrastruktūras sakārtošanai un tehnoloģiju iegādēm, pat Talsos ir uzcelta jauna slimnīca, jo 2009.g. tā jau bija slēgta, kur nu vēl izglītības joma ar skolām un bērnu dārziem, jaunu tehnoloģisko parku būvniecība, lai investori varētu ienākt Ventspilī un atvērt šeit savas rūpnīcas! Tām nav jābūt lielām, bet ar labi apmaksātām darba vietām! Tas ir smags un nepārtraukts darbs, un tas pat bieži ir neredzams, bet neko nepienes uz paplātes, Anita! Viss ir jāizcīna, jāpierāda, japamato un jāmāk aizstāvēt! Un to var izdarīt stipra Komanda ar gudru Vadītāju! Mēs varam atgriezties mana garā komentāra sākumā! Ventspilnieki to redz, saprot un novērtē! Anita, bet vai Jūs esat ventspilniece?

  • -1
    Novadnieks 12.03.2017, 16:00:01

    Klau,"advokāt hrenova",tu laikam kā daudzi citi,tās super pašvaldības super vadītājā saskati mesiju.Tu viņa bildes priekšā neklanies?Kas tā tāda par idiotisku atklāsmi jums var būt no cilvēka,kurš,iespējams savu dzīvi beigs cietumā?

  • 0
    Arnis 12.03.2017, 19:48:02

    ...jā, garš un slavinošs stāsts jums sanāca "Sers"(šķiet Jūs esat sieviete), jo jums "pacilājoši" tiešām sanāca. Vīrietim diez vai tā sanāktu. Daudz kur varu Jums pat piekrist, bet, vai Ventspils nav pelnījusi vairāk? Ja tranzītbiznesa nauda netiktu "laista cauri savai bikšu kabatai", lai miljonus uzkrātu ofšoros, vai mūsu Ventspils nebūtu jau pilsēta, kur var Dzīvot arī šodien, ne tikai Rīt? Par to jau tas stāsts. Ventspils neformālajā vadītajā, jo formāli tas viņam liegts, es neredzu VALSTSVĪRA cienīgu domāšanu, viņā nav ne goda, ne morāles. Jā - viņš ir talantīgs, bet katram cilvēkam TIKAI VECĀKI var iemācīt tādas vērtības kā gods, vārds, tauta, morāle un šim tas ir gājis garām!

  • 0
    Anita 13.03.2017, 05:34:59

    Viss jau ir pareizi ,Ser, NEDRĪKST kost maizes devējam rokā, darba un maizes devējs jāslavē un jāciena, te nav divu domu. Es gan tādu priekšnieku nevaru cienīt , ja no mūsu visu kopīgā maka viņš pamanās izņemt naudu un iebāzt savā ķešā.Es noteikti esmu ventspilniece ar lielāku stāžu ,nekā Sers ir nodzīvojis vispār .Ilgi jau vairs nebūs jādzied tās slavas dziesmas , visticamāk pēc 3. jūnija vecais darba devējs būs vecajā vietā , bet par atbalstu pirmsvēlēšanu maratonā Seri , Opapi un citi ar rozā brillēm uz acīm,būs izpelnījušies kādu balvu.

  • -7
    Opaps 12.03.2017, 15:36:57

    Sers! Ļoti labs komentārs un Tu arī vari būt normāls vadītājs. Labam vadītajam, ka sacīja Sers jābūt,ožai. Nav svarīgi, vai tā ir valsts institūcija vai privātfirma."Loti žēl ka man nav informācijas ,cik vidēji uz vienu iedzīvotāju no ES fondiem ir iegūti līdzekļi Ventspilij un citām pilsētām.Par katru Eiro grūti jācīnās un jāmāk pareizi pielietot. Jā, AL ir ļoti prasīgs, pat despotisks pret saviem kolēģiem,bet tā vajag lai sasniegtu rezultātus. Kāpēc šeit neviens nešūmējās par privāt uzņēmējiem,kuri izkalpina savos padotos un atrod n-tos iemēslus lai nesamaksātu par padarīto darbu. Domāju par šo tēmu var sākt jaunu domas apmaiņu ar kontrētiem faktiem.

  • -1
    Novadnieks 12.03.2017, 16:01:59

    Mēģinu stādīties priekšā,kādā eiforijā tu uzrakstīji komentāru.

  • -7
    Opaps 12.03.2017, 17:10:11

    Novadniek! Nevajag visur saskatīt negatāvismu. Parasti to dara cilvēki , kuriem kaut kāda veidā nav dzīvē veicies un viņi savu neveiksmi neatzīst un visu noveļ uz citiem. Būtu labāk paanalizējis ,kur ir mana kļuda.

  • -1
    Novadnieks 12.03.2017, 20:07:49

    Analizē viens pats savas atklāsmes,tad labāk paliks galvā tā dažādība tavos uzskatos.

  • 0
    Arnis 12.03.2017, 19:57:02

    Ventspils neformālajā vadītajā, jo formāli tas viņam liegts, es neredzu VALSTSVĪRA cienīgu domāšanu, viņā nav ne goda, ne morāles. Jā - viņš ir talantīgs, ...talantīgs uzņēmējs - mahinators, bet ne pašaizliedzīgs pašvaldības vadītājs, kuram rūp sava zeme, sava valsts, arī Ventspils, savādāk viņš visu savu enerģiju vērstu tikai savu pienākumu veikšanai, ko viņam uzticējuši vēlētāji... Tas tak pat mazam bērnam redzams un saprotams, ka šis cilvēks dzīvo pāri savai kā pašvaldības vadītāja rocībai... bet , ko nu par to .,katram cilvēkam TIKAI VECĀKI var iemācīt tādas vērtības kā gods, vārds, tauta, morāle un šim tas ir gājis garām!

  • -1
    Novadnieks 12.03.2017, 20:14:43

    Ja kampj (zog) un dalās ar citiem,tad tas likumpārkāpējs ir labs cilvēks.Par to liecina regulārie vēlēšanu rezultāti kopš neatkarības atgūšanas,lai gan nedalās jau ar sazagto,bet gan ar vēlētāju pašu,nodokļu maksātāju naudu.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: